Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

mayka
3. jan 2010

martinask,
tie peg perego sí su fakt dobre. Tiez sa mi moc nepacia tei dvojite kolieska ale ma ich vacsina golfacov. Peg pergo by mohli mat zasa ktrajsie farby v ponuke. To je asi jedina moja vytka . Ale su aj lacnejsie zasa od inglesiny zippy a mclarenu.

kacka.l
3. jan 2010

Holky tu sem našla ještě něco, připadá mi tojako kopie Plika. Nemáte jej někdo?
http://www.dacha.cz/booboo-polohovaci-golfove-h...

dosa
3. jan 2010

tehula - ja mam doma chicco liteway este po prvej dcere - kupovala som ho ked uz mala dva roky, v poho sa mi tam vosla este trojrocna ked si zranila nohu. tie zadne zdvojene kolesa su podla mna super, dobre sedia na ceste a predne nie su uplne prtave, take akurat, dobre sa mi kocikuje, uplne lahucko. a dokonca ked uz mala dcera okolo tych 15 kilo, tiez sa dobre kocikoval, dokoca som ho zvladla aj jednou rukou. teraz ho pouzivame po byte pre synatora - ma 5 mesiacov, ale sem tam do neho vlezie aj dcera, ktora ma uz tri a pol roka. liteway ma opierku chrbta az do lahu, takze je vhodny uz od narodenia a taktiez sa daju polohovat aj nozicky - a to nie len do dvoch poloh.

kubinaa
3. jan 2010

a co se myslíte o tom peg peregu aria completo.prý je fájn má taky ty zdvojený kolečka.takže dosa řikáš že se to dá v poho snima jezdit?

kubinaa
3. jan 2010

kacka.l prosím až pudeš zítra omrknout pliko mrkni mě když ho tam teda budou mít na ten pp aria one hand completo dikes

dosa
3. jan 2010

ja teda neviem co je zle na tych zdvojenych kolieskach - mam ich na teutonii solano a nepridu mi nejak zle. zalezi asi na celkovom rozlozeni kocika, ked nie je dobre spraveny, kolesa ho uz nezachrania... ono to chce ale si vyskusat. na chicco liteway mam predne kolieska po jednom, na solane zdvojene a ani ma nenapadlo, ze by to malo nejaky vplyv na jazdu...

tehula
3. jan 2010

dosa dakujem a co povies na tento?
http://www.gracobaby.sk/sk_SK/product/6N95/GER/
ma aj madlo a uz som nalomena, ci ten, alebo od Chicco multiway

sasrnka
3. jan 2010

kubinaa, na tvojom mieste by som si priamo urcite to PP aria vyskusala, lebo za
1. nevidim tam, ci sa da rucka polohovat a pri tychto typoch kocika, ak sa neda, tak sa dost casto stava, ze si potom kopes do koliesok, alebo brzdy
2. kolieska su ozaj dost male a aj pisu, ze je len do mesta, ale pri nasich "super" rovnych chodnikoch to asi nebude sranda
To je len moj postreh...
A k tym zdvojenym kolieskam, tak mne sa horsie schadza z obrubnika, lebo sa tie kolieska vedia niekedy tak zaseknut, ze nepohnem kocikom. Mam mensie kolieska aj na sportaku, porovnatelne s Plikom, ale tam sa mi to este nestalo.

sasrnka
3. jan 2010

Nasla som jedny pekne a lacne golfky. Nevidela som ich nazivo, vyzeraju take letne. Ale mozno sa niekomu budu pacit... Priznavam, ze mne sa pacia aj kvoli tomu konovi, som "konozavislacka" 😀

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7222915

kubinaa
3. jan 2010

sasrnka ten je hezký ale já bych asi radši tu spojenou rukojet sem na to zvyklá a potřebuju často jet jednou rukou takže fakt nevim.líbil se mě ten coletto aveo a nebo baby design walker.i baby point sprint ale vždycky když najedu na diskuzi tak sou náky připomínky na ten daný kocar.tak opravdu nevim

kacka.l
3. jan 2010

Jé ten je pěkný, moc se mi líbí. 🙂

kacka.l
3. jan 2010

A chápu to dobře, že má skoro metr ložnou plochu???

sasrnka
3. jan 2010

Ja som tiez chcela spojenu rukovet, lebo obcas mala uz chodi a to ju musim jednou rukou drzat, lebo inak by mi vletela pod auto... Ale mam oskusane uz aj golfky, teda to Pliko a tam sa dalo ho viest jednou rukou. Ale to bude u kazdeho kocika ine...
kacka, podla tych cisiel, ktore tam udavaju, tak to ma vazne meter. Ani som si to poriadne nezratala, ked som to posielala. Mne sa len pacil a vela nestal. Inak, tu je realne foto, aj s babatkom http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=601311 a http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=601309

kacka.l
3. jan 2010

Teda začíná se mi líbit čím dál víc a má poloviční cenu než Pliko. Škoda jen, že nemá nánožník. ☹ Ale ten se dá dokoupit univerzální.
A to je tvůj kočár Sasrnka?

majula28
3. jan 2010

ahojte baby, chcela by som sa vás opýtať od akého veku vozíte svoje deti v golfáčoch? lebo si chcem aj ja kúpiť, ale iba pre rýchly presun do mesta alebo supermarketu, malý má 6mesiacov, ďakujem za odpovede

kubinaa
3. jan 2010

a ještě sem nasla docela hezkej je to teda golfáč od abc design GIRO,a OMNIA od chapolino.tak mrkněte vypadaj dobře sou kolem 6kg tak lehounký a omnia vypadá bytelně přesto je lehka..
majula28 asi jak kdo je zvyklí já mam 7měs baby a chci to tak na jaro duben nebo tak ale v tom 8 už mu neublížíš v golfkách podel mě.někdo i třeba od 4 měs záleží na kocárku...

sasrnka
3. jan 2010

Nie, to nie je moj kocik, len som ho objavila, lebo mam rada kone 😀 A potom osm sa zapojila sem do debaty a spomenula si nan... A dnes som nasla aj tie realne fotky v albume jednej kocky, co ich predava nove.
Ja vozim malu v golfaci asi do 10 mesiacov, ale to bol prave tely april. Ak by mala tolko v zime, tak urcite by bola este v sportovom kociku. A teraz sa vozime v Pliku vo fusaku a staci to, lebo i tak je vzdy dobre oblecena, pretoze uz aj behame dost.

kacka.l
3. jan 2010

sasrnka a jsi s Plikem spokojená?

sasrnka
3. jan 2010

Pliko je fajn, ja len vymyslam 🙂 Ale uz som pisala, ze ten kocik je kupeny starsi, dost pouzivany a aj my ho nesetrime. Takze je to na nom vidno. A tiez potah je akoby riflovina, ze sa viac zosucha, ako tie nove potahy. Ale ked som ho kupovala, bol za dobru cenu a ja som ho vyslovene chcela na chodenie ku konom a na letnu dovolenku, kde nemusim pozerat, ze sa mi zaspiny krasny novy kocik... Takto mi to bolo jedno, co tam mala poraba 😎 A na dovolenke som ocenila, ze sa da strieska preklopit, aj ked dieta lezi, tiez to, ze nie su kolieska uplne malinke a dalo sa v pohode jazdit aj po takych "polnych" cestach. Skladanie a rozkladanie pohoda, jazdim s nim aj jednou rukou, kosik pod kocikom je dost velky.
Kedze je ten potah uz taky osuntely, tak sa obcas hanbim, ked s nim idem niekam do nakupneho centra.... Chcem ho mat stale ako zalozny kocik.

kamilecka
3. jan 2010

Ahojte

poznate niektora kocik micralite stroller a ak ano ako ste spokojne, chcem si ho dat doviest z Uk,len nieje kde odkusat. Velmi by ste mi pomohli 🙂

sasrnka
3. jan 2010

kacka, hodila som fotky Plika z dovolenky do mojho albumu, mozes okuknut....

kacka.l
3. jan 2010

Děkuji.moc.

kacka.l
4. jan 2010

Kubinaa:tak jsem dneska byla okouknout kočáry, které jsou u nás k dostání, ale v Shopping parku měli inventutu, tak tam kouknu ještě ve středu.

PP tam měli jen GT3, pak PP switch a PP pliko- teda nevím, ale mě trošku zklamalo, zdálo se mi takové rozhrkané, ale super velká ložná plocha a skládání.
Pak jsem zkoušela Chicco multiway. ten byl taky dobrý, pevnější než pliko,větší kola, ale zase těžší.
A pak tam byly takové ty babypoint walker, tiny a ještě něco, to jsem zapomněla- ale pro mě už to byly těžké kočáry, navíc děsivě malé, malý má půl roku, položila jsemho tam a už neměl skoro místo, taky boudička byla nasazena jakoby níže, takže ty jsem vyloučila hned. P. prodavačka taky říkala, že mi je moc nedoporučuje, že se často reklamují, to raději to chicco- ale to, že se prý proleží, je fakt, že molitan byl takový měkkčí, než u plika.
Moc se mi líbily ty x-venture vibe a takové ty podobné, mark, ale těm nejdou polohovat nohy, takže na prd.

No a pak jsem šla nakupovat a potkala jsem zrovinka 2 maminky, jedna měla pliko a moc si ho chválila- dala mi dokonce pojezdit s jejím dítkem a fakt se řídil luxusně, jen říkala, že nánožník je tam na nic, je krátký, takže by si příště koupila tu verzi bez nánožníku,ta druhá maminka měla chicco lightway a říkala, že příště by šla do plika.

No tak nevím co te´dAsi zkusím objednat toho mustanga, a když se mi nebude líbit pošlu ho zpět a koupím to pliko.

kubinaa
4. jan 2010

tý jo moc dík.vidíš to a ja o těch walker tiny atd začla dost uvažovat a jelikož máme už těch 10kg a 7 a pul měs nebudu je riskovat.tý jo na pliko všude jen chvála ale já nemůžu kuli korunkam ☹ tak nevím na ten multiway docela taky chvála i jinde ale chtěla sem spíše spojenou rukojet tak nevim co aveo coletto neměly tam?no uvidíš třeba ještě něco vymyslíš ve středu já tady na vesnici sem zahrabaná.a na okukovačku to mám dost daleko.tak moc dík těším se s čím ve středu příjdeš.. 🙂

kubinaa
4. jan 2010

tak sem ted okoukla ještě ten multiway a asi budu muset slevit a koupim ten sice to upně není můj šálek čaje ale musím myslet na prcka aby měl pohodlíčko i za rok.budou jen sezoní tak se snad neproležej ale ta rukojet ach jo škoda nevim zda si zvyknu každopádně ho musim stejně vidět naživo a do tý doby ještě čas než mě někam vyvezou 🙂 tak můžu ještě vybírat takže kači kdyby náhodou něco padlo do oka spojená rukojet do tech 8kg a prostornej dej vědět a do 4000kč...

kubinaa
4. jan 2010

a ještě něco cybex onyx ehm? je pěknej sice golfáč ale hezčí než multiway.dám to na hlavní stranu 😀 sem blázen to nic..doma to vědí uff..

kacka.l
5. jan 2010

Mě se líbil ještě tenhle, ale ty délka zad nic moc.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24044346&tab=9

sasrnka
6. jan 2010

Este som nieco nasla. Vazi len 6kg, a ma spojenu rukovet a daju sa polohovat aj nozicky. Cenu som nasla okolo 130E. A pacia sa mi aj farby. Na nete som nasla aj fotky zlozeneho a vyzera dost skladny. Ktovie, aky je v skutocnosti... Inak, zda sa mi skor letny, lebo je "otvoreny" dost, alebo pre vacsie dieta, ked uz bude chladnejsie pocasie.
http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=5478568
http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=5478570

kacka.l
6. jan 2010

Sasrnka, ten se mi líbil už dávno, ale nemá polohovaí nohy, tedy neměl.

Já jsem dnes byla okouknout druhé kolo kočárů ve značkové prodejně a děs. ☹ Zlaté pliko.
Ukazovali mi ten multiway, ale mě se zdál takový nijaký a ještě docela malý a tvrdý, to polohování noh se mi zdálo, že každou chvíli upadne.
Co mě fakt mile překvapilo, byl tenhle kočár- tam byl samozdřejmě za jednou tak draho, ale byl s nánožníkem.
Polohování skoro do lehu- cca 170 stupňů, pohodlný do rukou a takový pevnější a byl i lehoučký.
http://www.dacha.cz/booboo-polohovaci-golfove-h...

A potom byl super tenhle, ani nebyl težký, ale je to už spíše takový větší kočárek. Mnohem lepší než ten multiway, tak Kubinaa, můžeš vybírat. 🙂 🙂
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=118...

kacka.l
6. jan 2010