Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

sasrnka
6. jan 2010

kacka, ten musca si tu tusim uz davala, ze je podobne Plik-u
Ten Zopa vyzera dobre, ale fakt, ze je to skor sportovy kocik, asi velmi skladny nebude.
A ten Slapi, to som nasla pisane, ze ma polohovanie noziciek. Ze to len stara verzia nemala, ale tento rok to uz bolo. Aj som to videla na nete, niekto uz predaval jazdeny a tam to bolo normalne hore.

kacka.l
6. jan 2010

Aha, tak to jo. 🙂 Je fakt, ž ejá na něj koukala už před rokem, když jsem byla těhule.

a neznáte někdo tento?? Docela se mi líbí a váží jako Pliko. Já jsem děsivá, chci vybrat to nejlepší!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂
http://shopiq.cz/sportovni-kocarek-kolcraft/

kacka.l
6. jan 2010

Tak ten slapi je fakt taky dobrý,je to Polák, asi ještě zajedu do Polska a okouknu to tam. 🙂 🙂 🙂 Ten by mi stačil a vím, že jsem ho kdysi viděla za 2500,- 🙂

kacka.l
6. jan 2010

Tady píšou,že má i velkou opěrku. http://www.bangla.pl/dla-dzieci/wozki/spacerowk...
Sasrnka, já už se vždycky pro něco rozhodnu a ty sem něco přihodíš a já začínám od začátku. 🙂 🙂 🙂 🙂

sasrnka
6. jan 2010

Tak ja sa polepsim 😉
Kacka, ale ten Kolcraft si nemusela davat sme, je pekny 😀 Teraz zasa budem ja hladat, kde ho mozem vidiet.

kubinaa
6. jan 2010

tak děvčata 🙂 zas sem v háji vůbec nevim který.nebylo lepší když naše maminky měly jen jeden a jak sme se v něm neměly 😀 jéjda třeba do 4 let kdyby jsme tam ovšem vydržely a taky si to pamatovaly.naši ho maj ještě v garáži tak mám asi jasno 😀 néé sranda
jinak ten zopa fusions se mě taky líbil uvidíme a ten slapi pěkné no ale nevim kde bych ho tady koupila natož skoukla.tak nevííím...ufuf neni to lehký.no bud asi ta zopa když jí kačka skoukla a jevila se jí ok,nebo to aveo a nebo vyberu na prodejně co mě padne do oka a budu pokusnej králík na další diskuzi někdo to být musíí.
a co ty Kačko na to aveo?

eimiky
6. jan 2010

Kacka.l ja som Slapi videla naživo sedelo v ňom dieťa tak maximálne do roka a bol mu dosť malý...aj naozaj keď som si ho lepšie prezrela je celkovo malinký a inak v tej diskusii po poľsky aj jedna poľka píše, že syn ma 9 mesiacov a hlavka sa mu už dotýka striešky, tak neviem ...

kacka.l
6. jan 2010

Taky jsem siji četla, a moc tam to slapi tedy nechválí, spíše naopak, takže slapi ne. ještě uvažuju o tom kolcraftu, ale nikde moc není. Zkusím ho dát tady do diskuse. 🙂

keminek
7. jan 2010

Mně se docela líbí tenhle Bumleride Flyer
http://www.moje-miminko.cz/sportovni-kocarky/ko...
Přehazovací spojená rukojeť a plocha na ležení údajně 97 cm 😉, velký košík a aretace všech kol.
Ale viděla jsem ho jen na obrázku, takže jak sedne dítěti, nevím.

sasrnka
7. jan 2010

Ten Kolcraft je pekny, len neviem, kde by som ho u nas mohla vidiet ☹ Sice do Brna to mame tiez len na skok. Tak keby ste niekto vedeli o nom, tak pisnite...
Ten Bumbleride Flyer som videla nazivo. Maju krasne farby, lozna plocha je veeeelka, ale kocik lahky. Mna tam odradili tie dvojite male kolieska. Mne sa vsak viacej pacil Idie, tak som malu skusala davat len do toho a tam sa jej sedelo super. Myslim, ze je to dost podobne. S tou prehadzovacou rukovetou tu baby na nete pisali, ze je to ine, ked ju prehodis, lebo odrazu mas inak tazisko. Takze je treba si to vyskusat, aby potom clovek na to nenadaval, ze zbytocne vyhodil peniaze. Ja som skusala len na predajni a s prazdnym kocikom a tam to bolo v pohode, ale s dietatom je to ine.

dosa
7. jan 2010

keminek - ak ti to pomoze, tu je video:

https://www.youtube.com/watch?v=KrTw5yZ7UEM
lucijja
7. jan 2010

ahojte babule co sa teraz obzerate po golfacoch...existuje aj odpruzeny golfac? pripadne golfac s vacsimi kolesami okrem chicca multiway? Nic neviem najst. Byvame na dedine a cesty su tu nie vsetky hladke tak by som chcela nieco co vydrzi a aby som malu uplne nevytriasla... ☹

dosa
7. jan 2010

lucijja - odpruzeny golfac je napr. teutonia solano. sice ma spojenu rukovat, ale sklada sa do dazdnika, asi preto je uvadzany ako golfac. ma malinke kolesa, ale super sa s nim chodi aj po macacich hlavach, kedze je dobre odpruzeny.

lucijja
7. jan 2010

dosa, a vidim dobre ze ta teutonia nema ziadny kosicek?

dosa
7. jan 2010

veru nema 😒
nasla som jednu pani na ceskom mmb co ich sije a uz sa strojim pol roka, ze si ho dam usit a stale som sa nerozhybala a tak mi nejak ani nechyba 😀

lucijja
7. jan 2010

takze ty ho mas a si s nim spokojna? A zvladne aj o trosku horsi teren ako macacie hlavy? 🙂

dosa
7. jan 2010

mam, ale v inom terene ako v meste som s nim este nebola. mam ho ako kocik na cesty, v aute, vozim na nom zatial vajicko, lebo junior ma len 5 mesiacov. ale chystam sa ho predat, lebo mam doma este jeden golfac a tazko sa mi rozhoduje, ktory si necham. doteraz som s nim bola spokojna, ucel splnil, ked ho nepredam, potom uvidim, ci zvladne aj viac 😉

ve24
7. jan 2010

ahojky, nekoupí někdo travel od baby design zelené barvy? Kočárekje nový, nejetý, unáhlená koupě 30.12.2009 😢

ve24
7. jan 2010

cena i s poštou 1800,-

myskin
7. jan 2010

Ahoj holky, nemáte některá golfáč gesslein buggy s1? Včera jsem ho obhlížela a docela mě nadchl. Polohovat jde až do lehu i sedu, je opravdu stabilní, má větší kolečka vhodná i do horšího terénu, skvěle se skládá a je hodně prostorný. A nosnost má do 20 nebo 25 kg. V porovnání s golfkami Chicco multiway je úžasně lehce ovladatelný a dá se řídit i jednou rukou. Jsem z něj unešená, ale byla bych ráda kdyby sem některá hodila praktické zkušenosti.

kacka.l
7. jan 2010

myskin a jdou mu polohovat nohy???

myskin
7. jan 2010

Nohy mu jdou polohovat, takže při spánku nevisí. Váží 9 kg, Gesslein Swift 7 kg, ale buggy mi přijde praktičtější právě proto že není pouze do města, v podstatě nahradí sporťák při výrazně menší váze. O Gessleinech se tvrdí že mají dobré těžiště a proto se dají řídit jednou rukou. Zkoušela jsem pouze v obchodě a zatím u mě vede. Máme sporťák Gesslein F6 a s ním jsem spokojená.

kacka.l
8. jan 2010

Myskin, tak ten je fakt super- líbí se mi ten swift.

kubinaa
8. jan 2010

sasrnka co to aveo deš do něj?nebo převažuje jiný kočík?

sasrnka
8. jan 2010

kacka tu hodila ten Kolcraft a odvtedy mi mata hlavou 🙂 U nas na SK ale nie je. Uz som tu pisala, ze keby ste vedeli poradit, ci v Cechach niekde pri Brne ho nemaju. Tam to mame kusok, by som hned isla pozriet.

kubinaa
9. jan 2010

já sem byla na jiný diskuzi a tam maminka psala že má aveo už v něm má 2 dítko a je spokojená tak sem jí psala pár dotazů tak písnu až se ozve co a jak

myskin
9. jan 2010

kacka.l, swift nemá polohovací nohy, buggy s1 ano.

sasrnka
9. jan 2010

kubinaa, tak nakoniec z toho nic nebude. Moj drahy mi urobil druhe vianoce a dnes mi kupil Bumbleride Indie 😀 😀 😀 Chodim tu okolo neho a vytesujem sa ako dieta. Snad bude mala tiez tak nadsena, ked s nim pojdeme von.

jovan
9. jan 2010

Ahojte,baby,ked obzerate golface,nenatrafili ste niekde na X go od Xlander?

kacka.l
10. jan 2010

Teda sasrnka, tak to máš super. 🙂 🙂 🙂