Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

ve24
21. jan 2010

Pavlina05- jsou stejně těžké tak asi jak travel od baby design, barva odpovídá obrázku, aspoň u mě, já mám tu šedo růžovou a jsou opravdu takové jak na netu.

pavlina05
22. jan 2010

😉 fakt pěkné

nadulici
7. feb 2010

baby mate niektora skusenost s golfkami silver cross vogue? moc sa mi pacia... 😵

nadulici
7. feb 2010

a mam este jednu otazku, poprosim o typ na golfac, ktory je vhodny aj na nie uplne idealny povrch....dakujem 😉

nadulici
8. feb 2010

halo, halo, nikto sa neprida 🙄 ....pomooooooooooooc... 😅

myskin
8. feb 2010

Budu se opakovat, do horšího terénu je vhodný Gesslein buggy S1. Je to můj favorit.

nadulici
8. feb 2010

hned ho idem omrknut....dakujem za typ myskin 🙂

zuzik007s
23. feb 2010

ahojte,nema niektora zaujem uz o pred par stranami spominany "golfac" bumbleride flyer?mala mi v nom uz nevydrzi,len behat a behat.mam ho v bazare.ak ma niekto zaujem....kupovany v auguste 2009.diky

zuzul1310
25. feb 2010

Čaute kočky, čítam si tu príspevky a povedala osm si že aj ja trošku prispejem. môj synček má 16 mesiacov a ja som vystriedala 5 kočíkov, práve ideme kupovať číslo 6. Prvý kočík Coletto Austin, super hlboká vanička, dala sa prenášať, autosedačka pripojiteľná ku konštrukcii (ani raz sme nevyužili), ale športová časť zúfalo malá, malý mal 5 mesiacov keď som ho tam s fusakom v overaly ledva namačkala). Číslo dva bol Jané Powertrack, super kočík, nevýhoda bola strieška, ktorá vôbec neclonila ani slnku ani vetru a významný mínus bol pevné predné koleso, číslo tri bol najväčší omyl Graco Quattro Tour Deluxe, kupovaný spod ruky, možno to bol problém, ten sme ani nepoužívali ale hneď aj predali ďalej. Číslo štyri používame dodnes a to bol môj sen Jané Slalom, kupovaný síce tiež spod ruky ale mal kompletné príslušenstvo a dodnes nám slúži fantasticky. Malý bol trošku väčší, potrebovali sme aj golfáč na cesty, tak prišlo číslo päť a s ním Espiro Magic 4 (príšerný kočík, nikomu neodporúčam, po každej vychádze sme museli WDčkovať kolesá a tie sa v kuse zasekávali a pískali, napriek tomu, že kočík bol kupovaný nový sa na takýto typ poruchy reklamácia nevzťahuje (po prečítaní záručných podmienok zistíte, že reklamácia sa nevzťahuje vlastne na žiadnu vadu). Práve ideme kupovať finálové číslo šesť a to Jané Energy, s touto značkou som bola pri všetkých košíkoch nadmieru spokojná, malý sa v nich cíti pohodlne, majú pevnú konštrukciu a navyše sa do nich zmestí aj dieťa ktoré je o ničo väčšie ako knižný priemer (malý má 16 mesiacov 84 cm a 15 kg).

jmisa
4. mar 2010

Ten první nebrat, když se do něj posadí dítko, tak klesne, zkoušela jsem tam dát malého a to má teprv 9 kilo.

papuellka
4. mar 2010

Ten druhej má známá, jako kočárek na první pohled vypadal hezky, ale když mi ho předvedla, vůbec nebyl stabilní, ginglala s ním ze strany na stranu. Já bych už od golfek trojkolky upustila, taky jsem vybírala jen mezi nima, jediný stabilní golfáč trojkolku jsem si vyzkoušela mutsy spider, ale tím pádem už ty kolečka má daleko od sebe, takže by byl problém, jak vím ze sporťáku, projet např. v obchodě. A dál jsem pro spojenou rukojeť.

jandu
25. mar 2010

Ahojte,
poradte mi ,prosim vas,ze aky golfac kupit pre 10 mesacne dieta,lebo je ich tolko,ze uz neviem aky...

akcull
25. mar 2010

jandu, já mohu osobně doporučit golfky Maclaren a to konkrétně tenhle model.
http://www.aaahracky.cz/golfoveholemaclarenques...
Máme devatenácti měsíční holčičku a stále se v poho vejde, stříška je hodně vysoko posazená, krásně se s nima jezdí, opravdu je to jak když jedou sami a to má malá už 13 kg, jsou lehoučké a skladné jen 5.5 kg. Nejsou ale odpružené, je to takového řešení na nákupy, doktory, MHD...... a nemají madlo, nám to ale nakonec vůbec nevadilo.

andiju
30. mar 2010

Caute,
pred dvoma dnami som kupila kocik,som spokojna snim,len dneska zacali vrzgat kolesa. Je to normalne u golfacov? Co stym mam urobit?

katy1979
30. mar 2010

namazat. daj dole kolieska a premazat ci prestriekat wd40 ci niecim podobnym.

stepan77
22. apr 2010

Dobrý večer,
chci se zeptat na Váš názor.Hledám lehké golfky,se spojeným madlem,polohování zad a nožiček,které nebudou zabírat moc místa v kufru auta.Syn má 10 měs.Využití na dovolené,na návštěvě u rodičů.Na procházky doma máme sporťák,který vyhovuje

Děkuji

oraia
28. apr 2010

Ahojte, tiez uz par dni vyberam nejaky vhodny golfac ale stale sa neviem rozhodnut...najhorsie je, ze ak si nieco na nete vyberiem tak nikde v obchodoch ho nemaju aby som si to mohla "ohmatat, vyskusat" to je na tom to blbe..... momentalne sa rozhodujem medzi ESPIRO CITY 2010 CERVENY a BEBE CONFORT MILA nemate nahodou s nimi skusenosti?

bihan
29. apr 2010

Oraia, s Milou síce ešte skúsenosti nemám, ale čítala som na fr. stránkach samé pozitívne komentáre. 🙂 Samozrejme záleží na tom, kde s tým chceš jazdiť. Mila je vyslovene mestský kočík.

tynushqa
29. apr 2010

oaria,
ja sice nemam BEBE confort mila ale bola som si ho okuknut, lebo aj ja som nad nim uvazovala a vobec ma neocaril, podla mna bol velmi otvoreny a nemotorny. Treba ho vidiet.
Ja som to riskla dvakrat "naslepo", najskor som si kupila BGB Bee - bol to moj vysnivany kocik, ale nikde sa nedal na SR vidiet. Potom sa naskytla dobra prilezitost a kupila som ho. A bola som spokojna. Ale aj tak som ho po 2 mesiacoch predala a kupila som TFK buggster z druhej ruky a nelutujem, a keby som ho poznala skor tak ho hned kupim a vobec nevymyslam. Sice nema polohovanie noziciek a neda sa dat uplne do lahu, ale mala sa v nom vyspi aj v tej odpocinkovej polohe a na nozky byvala majitelka usila taku podperu a ked ide spat iba to tam suchymi zipsami pripevnim. Je super tichy, co ocenujem, ma madlo, velku striesku, je stabilny, podla mna na golfac dobre odpruzeny a hlavne priestranny a ma velky nakupny kosik 😉
Ja som predtym chcela PP Si, to bol tiez moj sen, ale uz sa k nemu nedostanem, lebo mi vyhovuje Buggster na 100%

pindruska
29. apr 2010

oraia: my jsme na Milu narazili v jednom obchodě a moc se nám kočárek líbil a maličký v něm byl spokojený... ale u nás stál kolem 6.000 kč, což bylo hodně. nakonec máme také od Bébéconfortu ale Vivu a jsme spokojeni. ta stála 3.000 kč.

bihan
29. apr 2010

Aj Bugstera som zvažovala, ale príde mi na golfky obrovský a ťažký, aj keď priestranný a čítala som, že polohovanie sa často kazí.
Na to, na čo potrebujem kočík, je pre mňa Mila naozaj ideálna.. navyše som ho objednávala v Nemecku (za nižšiu cenu, ako sa predáva u nás), kde sa predáva ako Maxi-Cosi Mila s adaptérmi na Maxi Cosi.
Ako hovorím, záleží na používaní 🙂

oraia
20. máj 2010

tak sme sa nakoniec rozhodli pre tento espiro city...

http://www.petto.cz/shop/index.php?s=produkt&id...

uz ho mam doma a mozem zodpovedne povedta, ze nelutumjem. Vaha kocika je cena za stabilitu ale na druhej strane som si ho zvazila a nema tych 11,5 ktore sa uvadzaju, mne sa podarilo namerat 9 kg, neviem mozno ten starsi typ tolko vazil....ale vsade je aj tak vaha rozdielne pisana ,,,od 8,3- do 11,5kg. Nas ma 9 😀 .....a v pohode ho zodvihnem aj s malou do busu....ved aj tak cely den nebeham s kociarom pod pazuchou 😝
...kedze je dost malo tychto kocikov "na nasich chodnikoch" popisem ho:
ma vsetko co som ja od kocika pozadovala...je stabilny, skladny, vsade vojde, lahko sa s nim manipuluje, ma veeeelke kolesa 20 cm, to bola priorita, zvladne aj horsiu cestu, na mestskych dlazbach nehrka, dobre nabieha na obrubnik /nemate pocit, ze ho zlomite v ruckach, ked prenesiete celu vahu na zadne kolesa/, je vhodny aj pre vyssie maminy.
ak sa niekto chce nieco opytat kludne, rada odpoviem 😉
U mna zatial maximalna spokojnost

oraia
20. máj 2010

jo a este som zabudla....
mala som moznost si "potazkat" v rukach espiro city spolu s chicco multiway, ktoremu uvadzaju vahu 7kg ...ale rozdiel vo vahe som necitila ziadny
...a jedna malinkata chybicka krasy u espiro....na fotkach je cerveny zobrazeny s takym modrym vankusikom...a on je skor sivy ako modry, neviem ako je to u ostatnych farieb...ale toto rozhodne nema vplyv na funkcnost 😀

nikollette
20. máj 2010

My máme babypoint mark4, a sme maximálne spokojný 😉
Lahučký, lahko skladatelný, praktický 😉

mibel
22. máj 2010

ahojte , co hovorite na tento,
Baby design WALKER 2009 , mam 7 mesačneho syna a uz teraz váži 10kg tak kočik s max zaťžením do 15 kg je asi hluposť kupovať, mate niektorá s týmto kočíkom skúsenosť , dik za odpovede

macka23
23. máj 2010

mibel, ja len aby si nebola vystrasena jeho terajsou vahou...nas mal tiez ako 7mesacny 10kg, ale potom zacal 4nozkovat, chodit a teraz v 16. mesiacoch ma asi 13 kg 🙂

vrn
15. jún 2010

Ahojte, hladame golfac a mozno poradite - polohovatelny chrbatik aj nozicky na pohodlne spanie, kosik na nakupy, velmi podstatna je pre mna otocna rukovat na zmenu smeru jazdy (nechcem otocnu sedacku, to mame teraz na sportaku a velmi nevyuzivame). Tiez s dobrou strieskou, nanoznikom, prip. dalsim prislusenstvom.
Viete o takom? Zatial som nasla na interente Chicco ct 4. Ak viete o nejakom golfaci s podobnymi parametrami ocenim tipy, rady, skusenosti.....

bobket
15. jún 2010

@vrn dobry je bumbleride flyer, ten ma prehadzovaciu rucku, polohovanie az uplne do lahu a nostnost do 20kg

zuzanakarolinka
15. jún 2010

@vrn neviem, či niektorý golfáč má prehadzovaciu rúčku, to mávajú väčšinou také čo majú celú rúčku a taký je aj Chipolino ultra, ten flyer sa mi zdá, že má menšie kolečká a v snehu neviem ako sa správa, pri kúpe dávaj pozor aj na veľkosť koliesok, lebo na zimu ďalší kupovať nebudeš predpokladám