Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

bambola
14. feb 2011

@zajo79 tak vidis, ze quest 😉 xt a xlr sa mi uz zdali velke, kedze som chcela spratny golfac 😉 denimovy som videla priamo v obchode, tiez velmi pekny 🙂

tina_22
14. feb 2011

Zdravím dievčatá, čo poviete na golfový kočík chipolino pooky 2010? Zaujíma ma hlavne kvalita kočíka, ak s ním máte niekto skúsenosti, vďaka

tina_22
14. feb 2011

Práve som našla tému aj o tomto kočíku a 😒 nevyzerá to dobre, same negatíva, takže asi nič 😖

rainee
14. feb 2011

@bambola dik za info, tiez sa niekedy cudujem ked vidim 3-rocne velke deti v golfaci ze to kocik vydrzi, tak asi treba vyskusat 😅 zatial ale golfac kupovat nebudem, myslim ze prezijeme s nasim doterajsim kocikom, aj tak mi tam mala nechce vobec byt....

rainee
14. feb 2011

@tina_22 co viem vseobecne chipolina nic moc a dost kazive, tuto znacku by som nekupovala aj ked nie som zastanca drahych kocikov

pipimiska
14. feb 2011

@hehena ahoj,silno uvazujem o cybex callisto,pises ze je pre vysokych,mam 170,mm 178cm,je to v pohode? 😉
kde si ho kupila a ako dlho si cakala,alebo ho maju niekde skladom?dakujem 🙂

tina_22
15. feb 2011

@rainee Vďaka, aj ja mám ten pocit, že to nebude nič moc.

adamala
20. feb 2011

Caute maminky, neviete mi dat nejake dobre typy na dobry golfac?
Chcem nieco vacsie lebo moj maly je vacsie dietatko, ma uz teraz 10kg a to ma 8mes a 1tyzden, cize chcem s nosnostou do tych 25kg,polohovatelna opierka chrbta aspon do pololahu, nie moc tazky , s velkou slnecnou strieskou , kolieska nemusia byt do terenu.

dosa
20. feb 2011

@adamala tfk buggster - najpriestrannejsi golfac co som mala 😉

sakura77
21. feb 2011

@adamala do 25 kg? 😅 nebojm,klasicky do 15 ti urcite postaci 🙂 🙂 😉 25 kg maju skolaci 🙂

adamala
21. feb 2011

@sakura77 NO ale moj krpec ma uz 10kg,tak ja neviem asi je nejaky prerasteny hahahaha...ale kupila som uz golfku cybex , som spokojna splna to co som chcela,ide uplne do lahu,priestranna, makkucka, a ma len 6.5kg,velka strieska ....aj tak to bude na prilezitostne pouzivanie tak do tych 15kg staci, ono tie Mclareny na anglickych strankach pisu ze do 25kg a na nasich ze do 15 kg tak clovek je z toho jelen,takze prinajhorsom ho maly proste rozhega ak bude tazky,nic ine sa nestane.

dara29
23. feb 2011

Prosím, ktorý vybrať - Tfk buggster, Cybex callisto, bugaboo bee plus? Dakujem za rady

musko
24. feb 2011

No, ja som dnes objednala cybex onyx - na dovču ako stvorený:o)

luciferova
24. feb 2011

Vaham medzi quinny zapp a nuna, ktory je lepsi? Skladanie, ovladanie. Dik

cicimon
27. feb 2011

baby co hovorite na tento kocik? http://brendon.sk/Products/ViewDetails/19341?st...
prip viete poradit nejaky lahky do 100e?

carculka
27. feb 2011

@dara29 aaa my favoriti.beru nakonec asi bee..teda cybex jsem nemela sanci vyzkouset...bee je krasne prostorne

luciferova
27. feb 2011

@cicimon nepoznam ten kocik, ale kup si radsej nejaky kvalitnejsi, overeny z bazaru 😉 ja to tiez tak robim 🙂

barboramarek
28. feb 2011

@dara29 ahoj, cybex je oproti bee plus hrozne maly pre dieta 😉 cybex som raz chcela, ma ale moc nepresvedcil, nie ze by bol zly ale bee je jednosnazce priestorovo vacsi 😉 ked potrebujes skladnost tak cybex je skladnejsi ale bee je ok 😉 a ten treti nepoznam osobne 🙂

bambola
28. feb 2011

@adamala preto to pisu na tych maclarenoch pretoze udaj do 25kg je pre USA a do 15kg pre EU. EU vydala smernicu podla, ktore musia byt golface do 15kg a nemali by sa tam vozit vacsie deti (co chapem lebo to uz je velke dieta a ma uz chodit 😠 ) cize maclaren je do 25kg ale s oznacenim do 15 😉
a deti uz nebudu tak rychlo rast aj ked ma teraz tvoj drobec 10 kg tak zacne o chvilku behat a spalovat tak sa to vyrovna 😉

dana3262
28. feb 2011

Ja koupila Jane Energy a jsem velmi spokojena.

bambola
28. feb 2011

@cicimon neni zly ale osobne by som zainvestovala aspon 150€ pretoze tieto lacnejsie maju horsie opierky chrbta (labilne a zle tvarovane) a co nieje vyhra pre takeho drobca. ale aj ten co si dala link treba kuknut nazivo, hlavne co sa koliecok tyka, pisu, ze maju potah z penoveho plastu, tak ci niesu cele umele lebo tie sa nicia a strasne hrkocu

dara29
28. feb 2011

@carculka
@barboramarek dakujem pekne. Len keby sa mi ho podarilo dakde vidieť naživo. Neviem ale kde a neviem či objednať zo zahraničia bee+ alebo si počkať na bambini čo ponúknu.

cicimon
28. feb 2011

@bambola diki
ja nechcem vela investovat, chcem ho kupit kvoli ceste lietadlom.... mam sportak s ktorym som spokojna, takze toto vyslovene kvoli ceste

bambola
28. feb 2011

@cicimon tak v tom pripade podla mna postaci 🙂 chod si ho pozriet, ako sa sklada, ci z neho nic netrci a ci nema naozaj nieco co by vadilo aj pri tom obcasnom pouzivani 😉

zuzkat1
28. feb 2011

@cicimon tento nepoznam,ale ja mam za 80eur sice polsky (co som prisahala ze polske kociky nechcem) ale pacil sa mi a som veeelmi spokojna ovela spokojnejsia nez s drahym sportakom ... je to baby design travel...ale ako pozeram je drahsi ako minuly rok,ale stale do 100eur 😉
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

barboramarek
28. feb 2011

@dara29 ked si z ba mozes si kuk aj moj 😉 ja mam z babycare.nl 🙂

katty17
28. feb 2011

@barboramarek - chcem sa opytat videla si nazivo niekde v BA cybex? ja ho neviem nikde najst :( bol vazne malicky? pytam sa lebo je to zatial moj favorit 🙂

barboramarek
28. feb 2011

@katty17 v raci v brendone, neni malicky ale oproti bgb bee je mensi a my spime v kociku, je to standart na "golfac" 😉

katty17
28. feb 2011

@barboramarek - velmi dakujem. na brendon som uplne zabudla. hlavne ze som kukala vsetky obchody v BA ohladne cybex 🙂. bee ste kupovali v raci ? paci sa mi ten co mas v albume. ako je na tom so skladnostou bee a cybex ? lahko sa skladaju?

katushka16
28. feb 2011

ja mám peg perego pliko P3 a som veeeeľmi spokojná a to ho používam už 3rok