Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

barboramarek
28. feb 2011

@katty17 ahoj neni zac 🙂 cybex je skladnejsi a ja som chcela uz len jeden kocik a mala mi spava cez den 2 hodky a vecer ked ju uspavame tiez, tak som isla po co najvacsom ale zaroven aj uz takom "mensom" celkovo 😀 mas este malu bambulku tak isto jej bude dobry, kamoska ma cybex, ne callisto ale iny a mala jej ma 16kg a 97 cm a v poho, len podla mna to neni na dennodenne spanie ako u nas, ale to je moj subjektivny nazor, ked to chces ako 2hy kocik na presuny a do mesta a na leto tak uplne v poho 😉

barboramarek
28. feb 2011

@katty17 ja a co si pamatam tak cybex sa skladal v poho a bee sa sklada uplne super, jaj a videla si ako moja je vyvalena, tak ona tak aj spava, preto som chcela total vela miesta 😉
plico som mala aj ja ale bee je pre mna a na nas kufor lepsi 😉 inac dobry kocik ale pp si sa ovela lepsie karuje, jaj a chcela som spojenu rucku 😀 no proste toho bolo vela 😀
no a bee som riskla bez videnia len skumania z netu z holandska vysiel ma tam o dost lacnejsie 😉
kludne sa pytaj ale naj je ked si odskusas ale urcite ta neodhovaram, bude ok 😉

katty17
28. feb 2011

@barboramarek - bee maju u nas v ba niekde vystaveny? kolko ta cca vysiel? tiez chcem spojene rucky preto zvazujem bee alebo cybex 🙂

katty17
28. feb 2011

@bambola - mati, ty si tiez riadny odbornik v golfacoch. pridaj svoj nazor 😉

barboramarek
28. feb 2011

@katty17 ahoj, mozno starsi bee v predeti ale inac nie, ale ked si z BA tak si niekedy mozes vyskusat moj, ked budem v BA ja som kusok od BA, alebo vo viedni 😉 ale starsi bee je o dost mensi ako tento plus .ale urcite si chod kuk ten cybex, predpokladam ze callisto 😉

barboramarek
28. feb 2011

@katty17 a podla mna ked golfky tak su super aj JANE

katty17
28. feb 2011

@barboramarek - ano callisto. len na stranke ho nemaju, asi preto som si myslela ze ho ani tam nemaju. pojdem urcite kuknut do brendonu. sandricka tiez velmi rada spinka v kociku tak uvidime pre ktory sa rozhodnem. ale je pravda ze ja chcem golfac len na nakupy , navstevy atd.atd. Zo sportiakom som velmi spokojna 🙂

mirka285
28. feb 2011

@katty17 aj Bee aj Cybex su dobre kociky,Bee je ale o dost financne narocnejsie 🙂

katty17
28. feb 2011

@barboramarek - jane mame trojkombinaciu a sme velmi spokojny. preto mam v zalohe volbu jane. 🙂 len o nom som este nepocula ziadne referencie

katty17
28. feb 2011

@mirka285 - miri super. ako vidim nasla som tu vsetky odbornicky na golface 😀 tak uz len chytit nejaky do ruky, posadit don sandricku a ktory sa jej zapaci tak ten vziat 😀

mirka285
28. feb 2011

@katty17 no bee cko je taka moja srdcovka,ja som chcela bee plus,ma ale male koliecka takze zime by mi bolo nanic a neviem kde by som uz v panelaku skladovala tri kociky a Cybex je zase velmi peknucky kocik,hlvne v tej fialovej ho uplne zerem...aj ten by som brala,ale Gabo by ma asi vystahoval z domu 😀

bambola
28. feb 2011

@katty17 akurat som chcela napisat, ze bee sa mi paci ale nejako podrobne som ho neskumala
cybex callisto podla funkcii vyzera fajn, neviem ako sa sklada ked ma spojenu rucku , ak ti na tom zalezi tak si zisti ale to zavisi asi od auta 🙂 a samozrejme treba vidiet nazivo aby si vedela ci ti sedi. len moj taky maly postreh, pisu, ze ma 8,4kg to sa mi zda dost na golfky

@mirka285 aka si rychla 😀

barboramarek
28. feb 2011

@katty17 ja som mala stary jane energy, to iste je teraz pod inym nazvom a bol super 😉
presne, vyskusat a rozhodnut sa 🙂 je pravda ze bee stoji aj na moj vkus vela.... ale ja som predala cameleona a tym padom som to vykrila. ale ked si nechas slaloma, super kocik 😉 , tak bud callisto alebo jane golfky 😉 urcite budes spokojna 🙂
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8903305&tab=0
toto bol moj druhy favorit 😉

luly13
28. feb 2011

@katty17 my mame jane energy golfky zdedene po neterke, ktora ich vyzivala tak rok a pol. a ideme kupovat novy golfac. strasne vidiet opotrebovanie potahu, kolieska hrkocu, jednou rukou sa absolutne neda viest. myslela som, ze ked je to jane, tak absolutne nebude vadit, ze su uz pouzivane...

katty17
1. mar 2011

@barboramarek - ten oranzovy jane mam ako tretiu moznost 🙂 presne ten co si dala link mam ulozeny ako zalohovu varianku nakolko don mozem pouzit veci zo slalomu 🙂. skocim ja do brendonu aby som si naozaj vyskusala kociky nazivo. referencie z netu asi nepostacia. ved nech si sandra sama vyberie 😀
@mirka285 - ty chces s golfacom aj prezimovat? ved mate na zimu teutonku, nie? ci? lebo ja do terenu u nas na dlhacoh s nicim inym ako su velke nafukovacie koliecka nemozem ist. to by som pomaly ako z vchodu nevysla 😀
@luly13 - cize velmi neschvalujes Jane?

mirka285
1. mar 2011

@katty17 Kati chcela som vymenit Teutonku za Bee ale Gabo ma zrusil ze v zime mozem ist vraj s Bee ckom do prdele a mam si Teutonku nechat...cize moj sen o Bee sa rozplynul 😀

adamala
1. mar 2011

@cicimon Ahoj, ja som v Brendone kupila Cybex Onyx bol v akcii za 95.95 , a som spokojna, ma gumove koliecka, je dobre makko vystalny ide do lahu,len tento uz nemaju ja som zobrala uplne posledny co bol vyloyzeny. A kukala som tento ABC design, nevidela som aky je ked sa zlozi ale vyzeral ok,kolieska som neskusala ci su gumove, ten oranyzovo cierny je pekny. Chod sa mrknut a vyskusaj osobne, hlavne zalezi ci chces pouzivat kocik kazdy den to by som kupila kvalitnejsi golfovy kocik,ja mam dobry sportovy kocik tento golfac chcem len na dovolenky a tak, cize je to ako druhy kocik bude malo pouzivany .

@bambola No podla mna do vsetkych mozes dat aj vacsie dieta nic sa nestane len sa ti moze rozhegat :D ale ked ho chces na caste pouzivanie tak urcite Mc Laren by som tiez kupila . Kazdy mi vravi ze ked zecne chodit tak kocik bude menej a menej pouzivat ,a hlavne schudne a nebude tak priberat ako doteraz,teraz je chorucky,nejaka svinska viroza tak tiez pochudol chudacik ale som prekvapena ze goflac je oproti sportiaku co ma ovela uzsi a on sa lepsie citi v tom uzsom.

barboramarek
1. mar 2011

a to si nevidela potah na concorde po roku ☹ niekedy ani rok neni treba ..
@luly13

petruci6
1. mar 2011

my mame peg perego si a som spokojna 🙂

cicimon
1. mar 2011

@adamala hej, ja som ten giro videla v brendone, to bol jeden z mala co sa nam za tu cenu pozdaval... ja to chcem vyslovene na cestovanie... este stale hladam.... ani ten id @zuzakt1 nevyzeral zle, treba nazivo pozriet

luly13
1. mar 2011

@katty17 no idem kupovat novy...takze asi tak. fakt som z neho bola sklamana. a to nepatri k najlacnejsim....

adamala
2. mar 2011

@cicimon Na cestovanie ti to staci podla mna este kukni tie Hauck, len tie su tazsie trosku, dufam,ze najdes dobry ale neinvestovala by som vela tak ako ty do 100 euro max 120 ked to budete mat len na dovolenky a cestovanie.

movin
2. mar 2011

zdravim, hladam nejaky dobry kocik, trosku vacsi ako golfac ale zase mensi ako sportovy, a natrafila som na Casualplay Skyline, aky je vas nazor na tento kocik? mate niektora tento kocik?

lucenek
2. mar 2011

@barboramarek jane energy je furt energy ten odkaz je sonic evo..novější typ, ještě lehčí...
@luly13 asi to bude tím jak kdo předtím zacházel s kočíkem....já měla jane energy 2x..teda první marine skoro novej....fakt paráda 😵 , prodala jsem koupila Peg perego Sí completo a děs teda....tak prodala a znovu koupila jane energy tentokrát na mě počkala barvička coal 😵 a ten teda je víc jetj je to znát na konstrukci....ale nehrká neklapou kolečka, parádně jede..... 😵 😵 😵 já si janečka nemůžu vynachválit....hlavně kvůli jízdním vlastnostem.

Pokud koupíš jeté na riziko, že dítko po něm skákalo, mamina neopatrně najížděla a pak holt budou rozvrklané, potah kolekce 2007a 2008 je hodně kvalitní..oproti 2009a výš, zdaj se mi lepší.....šísujou samo více kolekce cherry, ethna....

lucenek
2. mar 2011

ještě super je novina peh perego mini a bébe confort elma..? taknějak

miska1981
2. mar 2011

ahojte prosim vas mate skusenosti s tymito kocikmi, hladam nieco velmi lahke do 6,5kg so spojenou ruckou, popripade mi poradte ine, dakujem:

http://www.toyfactory.sk/hracky/pre-babatka/koc......

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5352975

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8744083

http://www.e-kociky.sk/?632,jerry toto neviem aka je znacka nepoznam, neviete?

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10446635&tab=3

ide mi hlavne nech to nie je hrkalka, nech vydrzi aj dve leta, na cene mi nezalezi, hlavne nech je do 6,5 kg, dakujem

lucenek
2. mar 2011

@miska1981 tak první je hrkálek naprosto...stačí jen na dovču, supermarket...tečka
druhý je lepšé do toho bych šla, kdybych měla omezený rozpočet
třetí nebrat ani omylem úzké sedátko na dílku nemožnost polohovat nožky ale barvičky krásné...s kvalitou potahu netušim
čtvrtý velice podobný inglesina espresso ale neznám
a pátý doporučím.....pp kvalitka perfektně jede...skládání ale na placku, jako u všech kočíků se spojenou ruko....

nemít omezený rozpočet jdu do nich, ale srdcovky moje jsou jane energy a nuna buggy 2011 je už polohovací 😵

lucenek
2. mar 2011

@miska1981 ještě k tomu bertoni star identická kopie graco mirage solo plus...viz mé album...děsnej křáp....spodní opěrka na nohy volná stačí jednou zhoupnout nožkama a dělá to neskutečný randál..a jak jsme psala malá sedací část.....

miska1981
2. mar 2011

@lucenek dakujem, takze bud per perego alebo hauck by si doporucila. mne sa hrozne paci ten brevi grillo, skoda, ze je hrkalka. ked neviem ten hauck aku ma chrbovu cast dlhu ci nie je mala 😒
jane je super, ale ja chcem spojenu rukovat a nunu som videla, asi nie este 2011, ale zdala sa mi strasne nepohodlna pre dietatko a ma cez 7kg 😒

lucenek
2. mar 2011

@miska1981 v tvém případě bych volila to PP lepší jízní vlastnosti....oproti haucku....ale sama si odzkoušej.....eštěmě napadla jedna věc... 😀
já když chci spojenou rukojeť tak madlo co mám na jane energy...dám na říditka, ne na tu pěnovku ale těsně pod...a jedu 😀 a když chce malá řídit tak jí to madlo sesunu níž a mám taky přechodně spojenou rukojeť 😀 😀 😀