Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

bellasandra
8. máj 2007

Mitinka- mne sa skladá v pohode, aj brzda funguje 😕 Ja som zatial spokojna.

anavka
9. máj 2007

Jíťo, tak nakonec máme ten oranžový 😉 Ptala jsem se jestli ta boudička jde vyprat a prý v ruce, protože je tam ta konstrukce, tak alespoň něco 😎

jita2
9. máj 2007

Aha, takže ona se dá z toho kočárku jako úplně oddělat, jo?

anavka
9. máj 2007

Jo, měla by jít, je to i na tý fotce, co je na netu 😉 Kočárek je super, ale musím se s ním naučit jezdit, přeci jenom je to něco jinýho než naše 3kombinace 😉 A ještě jsem koukala na ty kolečky, nejsou umělý, jsou s nějakýho tvrdýho polystyrenu nebo tak něco, doufám, že když tedy najedeme na nějaký větší kamínek, tak se mi nezapíchne do kolečka 😠

jita2
9. máj 2007

No přesně to samý jsem si taky říkala, ale myslím, že takový jsou u hodně sporťáků, nebo ne? Já se v tom materiálu moc nevyznám, jak to má být. Jela jsem s ním párkrát a už tam mám malinko otlačený kamínky, tak si říkám, co asi bude třeba za půl roku ☹ Ale snad to bude dobrý 😎

carodkaa
9. máj 2007

Ahojky taky premyslim ze poridim nejaky golface,ale jen na cestovani a takovy to popojizdeni.Chtela bych nejaky superlehky a pokudmozno jednobarevny 😎 vy se urcite vyznate 😉 nedoporucily byste my nejaky??

raculka
9. máj 2007

Carod k těm golfáčům, trošku jsme to jednou řešily i v sezení, jestli máš čas to přelouskat 😉
Jita-ten kočárek se vám povedl,je moc hezkej.Tak snad tě nezklame. 😵

carodkaa
9. máj 2007

Racul-cas vyjimecne mam tak jdu na to 😉

carodkaa
9. máj 2007

Me se docela libi ta Inglesina Trip,nemate ji nahodou nekdo?

raculka
9. máj 2007

carod- že ten tvůj zase čučí na fotbal ?! 😀 😝

carodkaa
9. máj 2007

Raculka-ne necuci 😀 ma nocni

raculka
9. máj 2007

to buď ráda- u nás to žije 😠

carodkaa
9. máj 2007

to nezavidim 😖

carodkaa
9. máj 2007

me ti to nekdy tak stve ale co nedelas 😒

tilly
9. máj 2007
raculka
9. máj 2007

carod- už jsem si zvykla,sice mě to občas štve, ale jsem ráda, že můžu tady chvilku s vámi pobejt.... 😀

carodkaa
9. máj 2007

racul-to je taky fakt 😉

carodkaa
9. máj 2007

Inglesina zippy je sice super ale my mame super sportak se kterym hodne jezdim,tak bych ji nevyuzila,tudiz patram v jine cenove relaci,kdyz to chci jen na obcasny popojizdeni 😉

raculka
9. máj 2007

carod- myslím,že hledáme podobný typ kočárku.Já plánuju jezdit se svým nafukovacím sporťákem hodně dlouho,do přírody jezdíme pořád.Takže na cestování mhd sháním lehký golfky,ale zase ne ty úplně nejlevnější.Aby se daly dát do lehu,měly nánožník a nestály víc jak 3 tis....Co ty??

carodkaa
9. máj 2007

racul-ctes mi myslenky!! 😎

raculka
9. máj 2007

Mně se docela líbí to neonato,co zmiňoval někdo v sezení (snad kamhájek...?) a má ho i ve svém albu.Ale dle jíty mělo Neonato problémy s ftaláty,tak nevím. 😒
Docela se mi líbí Cam portofino,sice jsem někde na netu četla,že to není na extra dlouhé ježdění,ale já na ty tůry mám náš sporťáček,takže bych ho za tu cenu na nákupy a cestování možná brala.
Jestli na něco podobného narazíš,budu ráda,když dáš vědět. 😉
Nechce se mi kupovat drahé golfky,které váží kolem 10 kg, to už na cestování pro mě pak není tak velký rozdíl. 😉

carodkaa
9. máj 2007

Co jsem slysela tak za tim neonato se vubec neda jit ze se neustale zakopava o brzdu tak ja nevim 😕

raculka
9. máj 2007

Ach jo, to zase budu tak dlouho vybírat, až to dopadne všelijak...vždyt to znáš sama..... 😠 😀

carodkaa
9. máj 2007

docela si mi libi tyhle jen se bojim aby trosku vydrzely,jinak jsem mluvila s jednou maminou ta je ma asi pul roku a je s nima spokojena 😉 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=4657113

raculka
9. máj 2007

carod- je docela dobrej a hlavně lehkej -tu značku neznám-hodně mi připomíná tu ingles trip, ale myslím,že na nějaké extra pohodlně ježdění to nebude.Já chci prostě golfáč,kterej neexistuje....Když je moc jednoduchej a kolečka prťavá,tak se mi nezdá pohodlnej ani na jízdu po dlažebních kostkách.A když jsou kolečka sportovnější,tak je kočár zase kolem těch 10 kg a drahej 😠 😝
Taky je u těhle jednodušších kočárků blbý,že na nohy je opěrka jen dole,tak nevím,když dítko usne,kam dá nohy-to je má ve vzduchu??

carodkaa
9. máj 2007

tyhle maj polohovaci operku nohou a da se to sklopit do docela prijemnyho pololehu a hlavne jsou lehky ale ja taky fakt nevim,je to slozity... my to probirame jako kdyby slo o zivot 😀 😀

raculka
9. máj 2007

jo jo 😀 já tu koupi ještě odsunu,až začne Kubík chodit,tak si pak od tebe nechám poradit, to vy už budete určitě běhat 😀

carodkaa
9. máj 2007

he he to pochybuju Tada se vsim spechal,ale s chuzi to vypada,ze si jeste chvilku pockame,ale to je jen dobre at jeste chvilku leze 😎

raculka
9. máj 2007

to víš,času mají dost ! Kub už taky docela dlouho vydrží stát,ale zatím jen s opěrem o nábytek.Ale dosáhne už všude... 😅
Neuvažuješ o krosničce,když často cestujete?? Už jsem se na to ptala někde v diskuzi,ale kromě ijet se nikdo neozval s názorem na krosničky 😒

womann
9. máj 2007

Ahoj,ja jsem spokojena s Jane Energy 07.Dobre se s nim jezdi,snadno se sklada,je lehky-5,6 kg,a dobre vypdada.Tech 4000 rozhodne nelituju.Ma i polohovaci zadicka a samozrejme petibodovy pas. 🙂