Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

macu.k
25. okt 2007

Holky co máte Chicco Ct 04, nešpiní se od botiček? Myslím jako ještě když má nožičky krátký a nedosáhne ještě na opěrku na nohy, tak jestli to neokopává (uvažuju o tý barvě puzzle, je hodně světlá)?

dannynka
25. okt 2007

macu.k.-aj ja mam cicco ct-04 hawaj,a veru mas pravdu spini sa,ja to skoro kazdy den cistym aby to nebolo spinave,lebo je to bledomodra farba 😒 😒 😒

sarajka
27. okt 2007

My mame Peg Perego classico a jsem s nim moc spokojena. Mam ho uz od Florinkovo 6-ti mesicu, nekolikrat jsem s nim i letela, ma polohovani zad i nohou, spal v nem dost casto. Uz jsem prala 2x potah a porad vypada jako novy. Inglesinu ma kamaradka, prijde mi lehci, nez Peg Perego, ale zase se mi nelibi ta boudicka. U Peg Perega je neprodysna a da se posunout uplne dopredu, vyborny, kdyz je zima a fouka vitr.

Delaji jeste Peg Perego light, ty jsou hodne lehky, ale myslim, ze se nedaji polozit do lehu a nemaji to predni madlo, i kdyz to se da asi taky dokoupit.

kristi
27. okt 2007

tak nase mala v tom Chiccu jeste nic nezaspinila, pac jeste nechodi a boty ma ciste...

xxmargaretka
27. okt 2007

ahojte..cca pred dvomi mesiacmi som chodila po obchodoch a obzerala golface..a nakoniec vyhral PP pretoze ziadny iny golfac nema(neobjavila som)popruhy ktore sa daju uvolnit aby dieta nemuselo sedet priputane ako vo formule..a to anicka by v takom kociku bez tej moznosti neobsedela ani 5min by ju asi porazilo a zas keby som ju nepriputala tak sa postavi a vyskoci.. 😀 a sa mi na nom paci este velmi strecha,ze v pripade potreby sa da dat uplne dopredu a dieta je tam schovane ako v ulite no to sa da mozno aj na inych..

krikri27
28. okt 2007

Ahoj, moc prosím o radu, viděli jste někdo naživo kočárek Nurse Look v barvě Dune nebo Sunshine?/oranžová a béžová/, jsou v akci, loňský design, ale prý jsou v reálu jiné než na netu a docela strašné 😢 to mě mrzí, jiný nechci, zatím je to jediný sporťák, co mi vyhovuje, mrkněte na www.eshopbaby.cz, v oranžové je na www.babydracek.cz . Je to Look od Nurse 😉

kacka07
31. okt 2007

Děkuji všem za reakce.Už jsem byla téměř rozhodnuta pro Jane Energy a teď zas tápu.Je super že máme takový výběr,ale kdo si z toho množství má vybrat ☹ .No,ještě podniknu výjezd po obchodech a kočárky si vochmatám. 😉

kamajka
5. nov 2007

Ahojte, ako tak čitam, vidim same značky...... A čo klasika od Demy? My chceme kupit teraz, maly už ma 16 mesiacov, tak len tak na "dovozenie". Premyšlala som aj nad Chiccom, ale na ten pol rok alebo rok čo ho v tom budem vozit sa mi to zda priliš drahe, kedže už deti neplanujem ani vo sne....

kamajka
5. nov 2007

Aky mate na tieto lacne golfky nazor Vy?

kristi
5. nov 2007

neznam

kamajka
5. nov 2007

to fakt?

kristi
5. nov 2007

no fakt, nic mi to nerika....kdyz uz laciny, tak Chicco ct 0.5, ty stoji 2500 a jsou super...

kamajka
5. nov 2007

no u nas je od Chicca najlacnejši za 3500, ale tak hodim link na tie obyčajne Demy, aby si si kukla, ak chceš. http://www.dema.sk/baby2007/baby07.html

kristi
5. nov 2007

aha, myslis teda ty Handy? vypadaji fajn..a tve deti uz v kocarku nespi???

kamajka
5. nov 2007

no myslim tie predposledne.... myslim že to boli handy ja to moc nesledujem, pre mna kočik ako kočik 🙂 . Dcerka už nespi ani doma, ta už ma 4 roky pomaly, a syn zaspi naozaj len v nutnom pripade. Už ma 16 mesiacov, tak myslim, že pre taketo väčšie dieťa to stači, či nie? Ja sa vobec v kočikoch nevyznam, nič mi to nehovori, a ked vidim niekedy tie ceny, tak ma ide šlak trafit....

macu.k
8. nov 2007

Ahoj, tak my dneska po dlouhým vybírání koupili tyhle: http://www.detskydum.cz/detail.aspx?kt=1077&AD=3 Nemáte někdo?

kika13
3. dec 2007

ahojte ake mate skusenocti s golfacom c4?

kika13
3. dec 2007

paci sa mi discovery 😀

cermonca
19. dec 2007

Ahoj holky take rozmyslim ktere golfky pro nas budou ty prave 😉 zatim se mi libi Cam Apolo mate s nima nektera zkusenost?

maruschka
19. dec 2007

teraz v sobotu sme si kúpili golfáče- nové Chicco C4-červeno,modro,kvietkovaný.je krásny supééééér a dobre sa skladá do auta.Kúpili sme aj fusak do 3 rokov-taký super obrovský s odopínateľnými nožičkami a sťahovákmi,kde sa dá...
Už máme tretí kočík,nový hlboký 3kombináciu,trekingovú trojkolku a teraz tie golfáče-nám by mali zakázať vstup do detského obchodu..jednoducho nikdy neodoláme.. 😀 😀 😀 😀

aponchie
19. dec 2007

ja mam chicco ct04a je super nahodou kompaktni lehky behem vteriny slozeny do busu treba atd kosik prostorny bouda jde preklopit az pred dite celopratelny vlozka na zadicka super kocarek stal mi za ty penize ikdyz jen na pul roku mam ho na dalsi dite co se tyce toho sezeni tak se mi nikdy nic nestalo ze by mala ujizdela nebo sedela na boku 😉 a jestli vam ujizdi tak zkuste vyndat tu podlozka na zadech 😉

kristi
19. dec 2007

my taky mame CT 0.4 a jsem moooooc spokojena

julia225
22. dec 2007

baby ja mam na predaj chicco 0,4 puzzle za 3500 chcete? 😉

maca793
22. dec 2007

ahojte, ja mám golfáče ešte po dvojičkách, stále sú super, sú to obyčajné, nijaké špeciálne, a nie sú ani ťažké. kupovala som ich u nás v BB v motýliku, ale značku neviem.

verunokio
8. jan 2008

wladka, čo pozerám po golfáčoch, tak sa mi práve cosatto hula páči. Tak sa chcem spýtať, či sa dá chrbátik polohovať až do ľahu a či tam nechýba tá zábrana, tyčka alebo ako to nazvať pred bábatkom. Sesternicinej malej to chýbalo, rada sa toho chytila a vykúkala... Ale to skôr býva pri šporťákoch. Aj z tých sa mi páči cosatto diablo 😎 Ale hovoríš , že bez problémov??? Ďakujem za odpoveď... 😉

verunokio
8. jan 2008

myslela som madlo pred dieťatkom, to k mojmu príspevku vyššie 😀

alcatko.j
23. jan 2008

Ahoj holky, uvažuju na léto nad golfkama, tak prosím poraďte.Nemusí být nic extra, protože máme kvalitní sporťák, který hojně využíváme, golfáč si chceme pořídit spíš jen za účelem cestování.Každý víkend jezdíme vlakem 10 km k babičce a to cestování se sporťákem je oštarné 😅 Furt mě musí někdo chodit doprováze(lidi u nás jsou neochotní) a furt mě někdo musí čekat na nádraží.Takže golfky si představuju opravdu jenom jako takové obyč.přemisťovadlo.Tudíž k tomu bych i ráda přizpůsobila cenu.Ale zas i by se mi mohly malinko líbit... 😅
Mám adepta, moc se mi líbí, problém je, že asi není moc odzkoušenej, takže abych se nespálila...navíc já jsem dost dement na tohle a nějak si neumím porovnat ty rozměry..tudíž nevím, jestli není moc úzkej??Nelinka je švec prťavec, ted má 6200 g, tak snad se tam vleze?
Nemáte nááhodou někdo zkušenost?popřípadě, poraďte s těma rozměrama..děkujku.
jo a je to tento: http://www.youpa-la.cz/detail_quick_smart.html

miney777
11. feb 2008

Ahoj maminy, tak mi si budem kupovat, už je i zamluvený tento

http://img4.mimibazar.cz/foto/4/080129/16/d6594...

je krásný, sladce růžovoučký🙂 a k tý naší princezně se prostě hodí🙂

alenik
11. feb 2008

ahojte maminy,my mame Chicco C4.Pouzivame ho vkuse,odkedy mala dcerka pol roka.Teraz ma 1,5 roka a kociarik je ako novy.Ficime na nom "ci je leto a ci zima".Je lahky a velmi stabilny.Farba discovery-mozem len odporucit.Mala si v pohode donho naskoci sama,takze som nadmieru spokojna.A co sa tyka financii,vsimla som si,ze teraz je podstatne lacnejsi ako pred rokom.a na dietati sa neda usetrit tak-ci tak... 😉

danulka0011
16. feb 2008

Baby prave dnes som kupila CHICCO C4 , manzelovi sa nepaci. Nechcete ho niektora?
je total fungl novy aj so zarukou.. ak by niekto, tak ma kontaktujte cez internu postu.
Mam ho aj s madlom. Vo farbe PUZZLE>