Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

diddi
16. feb 2008

Ahoj, ty si este tehotna?

dominica
16. feb 2008

Aj my sme kúpili Chipolino Bimbu, neuvážene a nechceme ju. Je pofotená aj v albume. Nechcete ju?

tini
17. feb 2008

My mame PP pliko P3 completo, som nadmieru spokojna a nemenila by som za nic na svete. Ja som dost vysoka a ocenujem vyskovo nastavitelnu rukovat, nemusim sa vobec hrbit, dalej je skvele, ze je mozne polohovat do ulneho lahu a ze pasy na priputanie nemusia byt prichytene na opierke a dieta sa moze aj priputane volne pohybovat, nas Alex zasadne odmieta sediet a opierat sa o opierku, on vzdy visi na madle.
Dominica, co ten vas kociar? Niekde som citala diskusiu, ze si ho tak chcela, strasne sa vam pacil, velmi si bola nadsena.

danulka0011
17. feb 2008

Ahojte baby, mam na predaj CHICCO C4 farba puzzle, je uplne novy... AJ s madlom. Krasny.. Nechceli by ste ho niekto?? Ja som ho kupila a do kufra ho nedam, mam malicke auto, som si myslela ze sa tam zmesti ale nezmesti.. skoda, a uz mi v obchode kocik nechceli zobrat nazad.. je kupovany vcera. ponukam vyraznu zlavu pri jeho kupe.
Zbytocne mi tu stoji a pouzivat ho nebudem.. fnuk 😒

adamsiu
17. feb 2008

Ahojte,
my sme zhruba pred 2-týždňami kúpili CT4 a je perfektný, ľahko skladovateľný, nič zložité na skladanie a aj sa s ním perfektne manipuluje a je ľahunký ma 9,5 kg, v predu otočné kolieska. A mimochodom danulka0011, neviem či vieš ale predné kolieska sa dajú odnímať skús a možno sa ti do kufra vojde aj my sme mali podobný problém až som prišla na to a ak dám dolu kolieska tak do kufra vojde.

sibuska
18. feb 2008

maminky, nemate niekto skusenosti s golfacom quinny zapp?
Potrebujem kupit sportovy kocik pre malu, a neviem sa rozhodnut. Mame sportak kupeny (2 kombinacia), ale mala je taka drobna a zda sa mi, ze ked tak za mesiac zacne sediet, bude vyzerat ako babika v tom nasom velkom sportaku. Alebo podla coho mam vyberat sportak? ci je lepsi velky?

otrivinkajanka
18. feb 2008

ja mam golfac od chicca taky ten jednoduchy s malou strieskou som s nim velmi spokojna je lahky lahucko sa zlozi a nezaberie vela miesta mala som pred nim sportovy kocik a ten som vobec sama do autobusu nezdvihla ako tento golfac som maximalne spokojna

cermonca
19. feb 2008

Ja jsem uz objednala Chicco multiway tak uz se na nej tesim a doufam ze budu spokojena.

sakura77
19. feb 2008

sibuska,podla mna ten zapp je vhodny az tak okolo roka,neda sa polohovat a tvoje babo si este obcas urcite pospinka v kociku na prechadzke 😉

inak aj ja som nad nim uvazovala,maly ma rok,ale aj tak som chcela polohovaci.moc sa mi nepaci ked vidim tie deticky ako nasedato spia v tych nepolohovatelnych golfacoch,tak tam visia 😲 😖

lyzenka
1. mar 2008

mame od dnes chicco c4. nas maly ma estelen 5 mes a 1 tyzden, mozem ho uz v tom vozit? kedze sa neda uplne nalezato?

lyzenka
1. mar 2008

halooo.. :O)

kakatka1
1. mar 2008

Ahojky Aj my sme zacali pouzivat tento kocik ked mal drobec 5 mes a v pohode.

lyzenka
1. mar 2008

dakujeeem.. :O)

lyzenka
3. mar 2008

ahojte,

ma este niekto chicco c 4 a vyse 5 mesacne dietatko? Ideme dnes plavat.....a neviem ci mu nebude v tomto golfaci zima, nemusim sa bat? lebo mame este doma BAMBI, ze ci nemam ist radsej s tym kocikom.

lyzenka
3. mar 2008

kukuk

lyzenka
3. mar 2008

baby, poradíte mi? 😔

lyzenka
3. mar 2008

haloooooooooo 😵

vrtule83
3. mar 2008

lyzenka pokud máš do něj fusak tak v pohodě

kakatka1
3. mar 2008

ano s fusakom ok,ved uz nemrzne tak sa nemusis vobec bat 😵

alami
3. mar 2008

lyzenka - ja ho mám tiež a mám 5 mes dieťa. Bola som s ním 2x von, keď bolo teplo, slnečno. Ja myslím, že keď dáš fusak, deku a nánožník tak v pohode, ale určite by som riešila niečo za hlavičkou - aby tam malo niečo okrem čiapočky. Deka alebo fusak. Lebo tá strieška za hlavičkou je o ničom. To je tak na leto.

Inak, ja som si toto Chicco C4 nejakým "omylom" kúpila, ale nechcem ho. Mne tie golfáče nejak nesedia. Použila som ho naozaj 2x na prechádzku okolo domu. Je v 100% stave. Má aj madlo. Farba Tmavomodrá s béžovou. Ak má niekto záujem o kúpu tak sa ozvite IP. Na cene sa určite dohodneme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lyzenka
3. mar 2008

ahojte,

tak isla som nakoniec s Chiccom.....super....to sa fakt neda porovnat s bambi kocikom.....som max.spokojna... 😵

kakatka1
3. mar 2008

Ahoj hlavne sa s nim ide velmi lahucko.Jedine co my na tom kociku chyba je preklapacia rucka,aj ked je to golfac 😀

lyzenka
3. mar 2008

to aj mne 😔 ale co uz ked to tak vyrabaju...

apis
6. mar 2008

Ja som si vybrala nove chicco multiway v krasnej farbe rainbow, u nas ho moc nemaju, takze si ho objednam z ciech. Mam maly golfac Hauck, je velmi lahucky a ma priestranny kosik ale ma mini kolieska, stale stupam na brzdu, a maly sa mi smyka dole 🙄 lebo je rovno polozena sedacia cast, chicco ma zaklonenu sedaciu cast tak myslim, ze tam sa lepsie sedi, aje siroky a dlhy dost aj na spanie. Dolezity je nanoznik lebo vsetci vieme, ako sa v golfkach smykaju deky dole....ma sice mensi kosik ale ked si tam dam este tasku, prip.sietku tak to bude stacit a ma urcite ovela viac kladov. 🙂

poupe
7. mar 2008

ahoj apis muzu se zeptat kde jsi narazila na tuto barvu ,jak projizdim internet,tak v kocarkach multiway tahle barva vubec neni,dik

magda22
7. mar 2008

ahojte,
neviete mi niekto z Bratislavy poradit kde by som mohla vidiet golface INGLESINA?
dakujem

apis
7. mar 2008

poupe ak si chcela v cechach tak je to na www.superbaby.mimishop.cz alebo v slovenskom MMB, predajna v prievidzi

magda22
7. mar 2008

prosim vas odkedy pouzivat golfac?!

lyzenka
7. mar 2008

my uz budeme mat 5 aj dva tyzdne a uz tento tyzden pouzivame.. 😀

magda22
7. mar 2008

lyz a aky mas prosim ta?