Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

lyzenka
7. mar 2008

chicco c4 - neda sa uplne nalezato....ale pololezato, polosed, a sed.......myslim, ze s tym nema problem....aj jedna tu pisala, ze ho pouzivala od 5 mesiaca.... 🙂

magda22
8. mar 2008

prosim vas nepoznate niekto golface moon kiss alebo moon fit?
dak.

justy
20. mar 2008

Ahoj , chtela bych se zeptat , jestli uz nekdo nahodou nemate zkusenost s golfaci CHIPOLINO PREGO , pripadne treba neuvazujete o jejich koupi . Cim dele vybiram , tim tezsi je se rozhodnout 😨 . Potrebuji neco lehkeho , skladneho na cesty , docela se mi libi i nova kolekce Jane Sonic ,ale neni tam to predni madlo , na tenhle kocarek zatim take jeste neni moc referenci , ale bude to nejspis podobne jako Jane Energy .

vrtule83
27. mar 2008

justy koukala jsi u toho sonicu na kolečka? Jsou mini a obyč plast a to mi přijde že na český chodníky fakt není. Škoda že energy končí ty mají kolečka mnohem lepší.

monrad
29. mar 2008

Ahojte, chystáme sa kúpiť golfáč pre nášho 14 mesačného chlapčeka. Rozhodujeme sa medzi Chicco C4 a Moon Buggy Kiss, je to novinka na trhu. Nemáte s ním niekto skúsenosti? Chicco poznám od kamarátok, sú celkom dobré ohlasy naň, aj keď o tom sedení detí nakrivo som sa dozvedela až z týchto stránok. Jediné, čo ma na Moone odrádza, je fakt, že sa nedajú polohovať nožičky. A náš Sebastián spinkva v kočíku, čo si myslím, že by olo pre neho dosť nepohodlné. Čo vy na to?

vrtule83
30. mar 2008

monrad tak moon jse mi také moc líbí, vídám ho i jezdit ale odradilo mne právě to že nejde polohovat ta opěrka nožiček, podle mně to je pro větší děti co už v kočáru moc nespí a vychází jim sedačka ke kolínkům.

uska
1. apr 2008

Ahojte, chystame sa kupit golfvy kocik - mate niekto skusenost s MacLaren Techno, pripadne sa mi paci aj Moon Booggy Kiss? MAte niekto skusenost?

petraluk
1. apr 2008

Já taky plánuji koupit Moon Buggy Kiss 4, moc se mi líbí, ale chi je vidět live a u nás jsem je nikde neobjevila, tak asi budem muset zajet do Prahy 🙂

lindda
1. apr 2008

http://www.superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbo...
Ja som kupila teraz tento a zatial som spokojna 🙂

petule.h
2. apr 2008

Ahoj holky,já koupila golfky jednoduché, hlavně jednoduše skladné, ale jsou tak pro to roční dítě.Hlavně jsou polohovací, a do letadla ideální...
http://www.slune-cz.cz/kocarek-hauck-disney-spe...

bellasandra
2. apr 2008

Chicco ct 0,4 - ja by som ho urcite nekupila, keby som vedela to co viem teraz--- 🙄 vôbec sním nie som spokojná

kajule
2. apr 2008

Ahoj holky, mate nekdo zkusenost s temahle golfkama???
http://www.spuntik.cz/jane-golfove-hole-energy-...

kristi
2. apr 2008

osobni nemam,ale chvalej je snad vsude....

ja uvazuji o techto:
http://www.babylife.cz/zbozi/273-chicco-simplicity

monas
2. apr 2008

Monrad: my jsme si teď Moon Buggy kis koupili a jsme s ním moc spokojení. Mojí podmínkou pro golfky bylo, že chci polohovací trojkolku (jsem na 3¨kolku zvyklá a nic jiného už bych nebrala) a Moon nakonec ve většině směrů vyhrál. Nožičky sice polohovat nejdou, ale když malý ležel, nezdálo se mi to nijak nepohodlné, navíc ti už za chvilku moc v kočárku asi stejně spát nebude. Aspoň my jsme syna okolo 1 roku začali učit na režim spaní jen po obědě, takže teď už počítám se spaním v kočárku max. v létě na koupálku, prostě výjimečně...

kajule
2. apr 2008

Kristi, taky jsem na nej koukala, je tam lepsi ten ulozny prostor, coz je u Jane trosku problem, ale na druhou stranu je zase lehci. No nejak to poresim, zatim se jenom rozhlizim.

poupe
2. apr 2008

bellasandra a co je na nem spatnyho?ja ho chtela koupit ☹

k.a.t.k.a.
3. apr 2008

Neviete mi poradiť kde sa da v BA zohnať Mclaren? okrem mothercare o tom viem 🙂

bellasandra
4. apr 2008

poupe- ja neviem, ci to len ja som taká nespokojná, lebo kazdá ho vacsinou chvali, ale moja Emka - sedí v nom nakrivo, sedadlo je do véčka- ked je priputaná - sedí tam ako v base, do košíka sa dostanes , ked dieta sedí, ked lezí tak velmi tazko, ked v lete svieti slnko, nemá baby sancu an ukryt 😝
ja som ho porovnavala s inými kočikmi . a nanozník je pripevnený suchym zipsom, takze ak mas co len trochu zivsie dieta, hned ti ho skopne dolu. Ja som ho kupila ked mala emka 5-6 mesiacov, vtedy bol v pohode, ale teraz ked ju tam dám a hlavne teraz ako bola zima- emka je dost velká, vôbec tam nemala miesta, ked som snou niekam isla, normalne som ju lutovala- hruza 😔

janica..
4. apr 2008

Kristi taky jsem chtěla do něho jít, ale je blbý, že nemá polohovací opěrku nohou 😒

poupe
4. apr 2008

ja uvazuju nad patronem-pluton,v pulce dubna ma byt nova kolekce

kristi
4. apr 2008

Jani,aha..to jsem nevedela a na co je to dobry? ze to nejde dat dolu nebo nahoru?

kristi
4. apr 2008

Bella, ja teda CT 0.4 mam a zase me ty veci co rikas az tak nestvou. Zda se mi hoooodne prostornej, sezeni v pohode, mala se v nem vyspi, nanoznik mas pravdu,tze je jen na suchy zip, ale me ho teda mala neskopla ani jednou.

janica..
4. apr 2008

No když usnou tak je to na prd, nohy vysí dolů 😒

kristi
4. apr 2008

no, tak ona uz mi v kocare nespi, resp. chodime ven kdyz je vzhuru,aby si to taky uzila, ze?

janica..
4. apr 2008

No to je fakt, malej toho taky moc nenaspí, no já furt brouzdám na netu a už mě to fest neba, tak asi nakonec půjdu do něho 😅

lea1
4. apr 2008

My mame Chicco ct 0,4 a som velmi spokojna. Odporucam. Je priestranny, ma väcsie kolieska co je tiez fajn do roznych terenov - da sa dokupit hrazdicka, slnecnik. Je stabilny.

adetka
7. apr 2008

my sme cez vikend kupili v mothercare Orange... ich kocik... zatial ho Mirka vyskusala iba doma... je lahucky, super sa sklada... nozicky sa daju polohovat... aj chrbatik... ma igelit proti dazdu... viac mi na leto netreba... ostatne mozno dokupim...

eliska7
8. apr 2008

adetka nemaš foto?

adetka
8. apr 2008

eliska...

Skusim nahodit stranku z mothercare... http://www.mothercare.com/gp/product/B000IEUMCO...

Kocik ostal u mojich rodicov v Bratislave... tak po vikende mozno nahodim nejake fotky s Mirkou...

eliska7
8. apr 2008

pekny a da sa aj uplne na ležato dať?