Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

lyzenka
8. apr 2008

adetka a ostatné,

taký podobný je aj Jané Energy ......ten sa mi tiež veľmi páči...ale už máme chicco c4 (je priestrannejší - kvôli fusaku), ale kto by chcel len na leto...myslím, že ten Jané Energy je super... :O)

http://www.babyland.sk/kociky-babyland.php?Stre...

zuzana2706
10. apr 2008

ja som kupila pred mesiacom a je uuuuuuplne super, lahko sa sklada, lahky, pristranny a polohovatelny

http://www.lacnejsie-nekupis.sk/index_g.php?act...

lyzenka
10. apr 2008
natalien
10. apr 2008

Tak můj favorit je toto🙂 Doufám, že brzy dorazí a my budem moci vyrazit do terénu🙂

http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=407070

zuzana2706
11. apr 2008

ale to nie je golfac, to je sportovy kocik, golfac ma byt uz pre deti co chodia same a obcas si do neho sadnu

petraluk
11. apr 2008

Natalien ty golfky jsou fakt moc pěkný, ale mě u nich chybí madlo a nánožník, takže už jsem rozhodnutá pro moon buggy 🙂

petraluk
11. apr 2008

Lyzenka cam portofino a cam neonato piuma jsou úplně stejný, je to i stejná firma jen jiný název 😉 Fusion jsou oproti ostatníém dost velký 🙂 Chicco jsem na živo neviděla, takže to fakt nevim.
Ale ty Cam jsou dost malý, můj Luky měří tak 73cm a ještě tak 2cm a koukala už by si nahoře hlava 😒

lyzenka
11. apr 2008

petraluk,

tiez sa mi zda zo vsetkych to chicco take najsamlepsie...ale tiez som ho este nevidela.

Ale tie cam-ky sa mi pacia, ze su take malicke-sikovnucke... :O))) ale neviem ci su vhodne aj do zimy - aka je ta latka a tak....

Fusion je peknucky...ale tiez sa mi zda taky velky.... :O)

petraluk
11. apr 2008

Mě se ty Cam taky hodně líbí a už jsem je měla objednaný, ale pak přišli kamarádce a zkusila jsem tam posadit Lukyho a skoro mu čouhala hlava 😒 Takže jsem to hned zrušila a pak už jsem raději nic co bych si naživo nevyzkoušela nebrala. Teď mam objednaný ty moon a moc se na ně těšim 😵

lyzenka
11. apr 2008

my mame teraz chicco c4 - som uplne spokojna, mame ho asi mesiac....no jedna tu pisala, ze je s nim totalne nespokojna a odvtedy na nom hladam chyby tiez...pritom az o take chyby velke ani nejde....a tak hladam nejaky iny golfac-sportak.....
....no proste ja ked volaco kupim, tak hned potom banujem a chcem nieco ine... :O))

petraluk
11. apr 2008

To já taky, nejradši bych koupila na každý den v týdnu jiný kočárek. Vybírala bych podle oblečení, aby nám to pěkně ladilo. Strašně rychle se mi všechno okouká a chci zase něco novýho. Milionář ale nejsem, tak se musim uskromnit 😀 Ale plánujem koupit ještě jedny, obyčejnější. Jedeme k moři a mam strach, aby se tam moc nezničil od tý soli 🙂 A asi to budou Esprit, koukala jsem na ně už v Německu a celkem se mi líbili. Vyjdou tam na 1500kč, což je o tisícovku levnějš než tady 🙂

Tyhle http://www.kocarky.net/detail/esprit-speed-sun-...

lyzenka
11. apr 2008

vyzeraju super... :O)

skoro ako tie jane energy......tie som tak strasne chcela, ale co ked som krpec...tie rucky su tam dost dlhe...a do auta by sa nam nevosli, lebo sa nedaju dat dolu predne kolieska.. :O(((

takze nie som sama... :O)))

petraluk
11. apr 2008

Ty energy jsem chtěla taky, to byl úplně první nápad, ale jsou moc drahý. Musela bych dokoupit nánožník, madlo, pláštěnku a to už na mě bylo moc 😒

lyzenka
11. apr 2008

petraluk,

dnes som bola v jednom obchode s kocikmi a bol tam Cam portofino ....je celkom sikovny, taky malicky....ale na zimu asi e-e.... ale uplne lahucky bol a priestranny kosiiik..... :O)

petraluk
11. apr 2008

JJ, je pěknej, ale moc malinkej 😀

lyzenka
11. apr 2008

ja neviem, my sme taki drobci....obaja s manzelom, ani Ajko nie je nejaky velky....ale ktovie?.. 🙂

lea1
11. apr 2008

lyzenka ja ho mam uz rok C4 a som velmi spokojna ako som uz pisala. S malymi kolieskami mi pripadaju labilné a male. Mz sme rozmyslali na peregom - golfac mam na mysli alebo inglesina a vzhral to prave chicco 4. Mam peknu farbu a je fakt supis. Nemenila by som.

lyzenka
11. apr 2008

petraluk,

a ako je spokojna s tym cam tvoja znama?

petraluk
11. apr 2008

Ta je vrátila, protože jsou fakt dost malý. Chce je taky minimálně přes příští zimu a to by určitě nevydrželi. Ale jestli jste malý, tak jsou fakt moc pěkný, lehký, dobře se skládaj 🙂

adetka
12. apr 2008

eliska... uplne nie... ale takmer nalezato...

macejka
12. apr 2008

Já nejdřív koupiula Cam portofino,moc se mi líbil,je lehkej a má super nákupní koš,ale pak mi začalo vadit,že nemá poloh.pod nožičkama,protože v té době malej ještě docela spával v kočárku..Vyměnila jsem ho za Peg perego pliko,je sice o kilo těžší,ale pohodlnější,má vyšší zádovou opěrku,sluneční stříšku...Jsem taky blázen do kočárů a mohla bych je měnit často 😅 Líbí se mi také Jané energy,jsou super lehké,ale vadilo by mi,že nemají madlo před dítětem a pak se mi moc líbí Moon buggy.Také jsem kočárek vybírala dlouho.Je jich na trhu moc 😅

evuliki
13. apr 2008

ahoj holky.Ja mam Quinny Buzz,ale chcem na leto len nejaky golfac,nieco do 6kg,co sa rychlo sklada a da sa dat skoro aj na lezanie.Obehala som vsetky obchody+internet a nemozem nic zohnat.Cena nie je rozhodujuca,poradte prosim.A aby nemal makku opierku-ako napr.Moon.Este sa mi paci aj Spider Solo kuk: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2680067 ale ta opierka je tiez velmi makka,takze nie je na dlhe trate.... Zapp je paradny,ale neda sa polohovat.Ja asni nic nenajdem 😖

bublinaz3
13. apr 2008

Ahojte vsetci, tak ako asi vacsina tiez mam hroznu dilemu aky kocik kupit. Babatko sa ma za mesiac narodit a ja ani len netusim aky kocik. Musim povedat ze sa mi velmi paci DEMA lothus dvojkombinacia ale neviem ci je moznost dokupit aj autosedacku na neho a taktiez sa mi paci peg perego On Track trojkombinacia. Ak mate niekto nejake skusenosti s tymito znacky budem rada ak mi napisete. dakujem.

lyzenka
16. apr 2008

babulky,

čo máte doma jané energy, píšte pozitíva-negatíva... :O) Ďakujem

lyzenka
16. apr 2008

a ešte, kde sa dá zohnať k jané energy madlo 😵

lyzenka
16. apr 2008

haloooooooooooooooo, palooooooooooooooooooo, halooooooooo, paloooooooooooo 😀

petraluk
16. apr 2008

na jane energy jde myslim madlo s chicca 😉

lyzenka
16. apr 2008

petraluk,

som zisťovala tie cam-ky......a že teda nedajú sa polohovať nožičky a je to skôr pre deti od 1 roku - priamo predajca mi odpisoval.

lyzenka
16. apr 2008

som pozerala šírku:

chicco 46,5
jané 50

žeby bol jané širší ako chicco?.. 😕