Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

beruska.zuzanka
24. jún 2010

@dadka. 😀 😀
a tak ja by som kľudne bývala aj inde .. 😉 tak teda veľa šťastia v zháňaní 😉

lojzina
30. jún 2010

ahoj,tak golfky uz mame 🙂 -peg perego pliko completo,kamoska ho nahodou prodavala,dnes sm s nim byla v Bene a jen lituju ze sem si ho neporidia davno.ma to co jsem chtela,je lehouckej,boudicka dost velka takze po preklopeni posluouzi i jako stinitko,super.mame cervenosedej,a je zachovalej.mamz nj radost.muzu jen doporucit 🙂

dadka.
30. jún 2010

@lojzina Mne ma zajtra prist, tak som zvedava na síčko. Prosím Ta a slnečník je ku tomuto kočíku treba? Ma tam tu clonu, ale stačí to proti slniečku?

lojzina
30. jún 2010

@dadka. slunecnik uz mam dlouho svuj,u toho nebyl ale ta striska se da preklopit upe dopredu,takze udelas malymu stin,a da se uprostred rozepnout zip,takze to vetra a neni tam utopenej,coz je super.fakt je ta bouduicka dost velka,takze mozna ten slunecnik ani nebudem vytahovat...prosrte sem podle potreby hybala boudickou a bylo,zadny montovani a ja nevim co 🙂

miska84
14. aug 2010

Ahoj uz jsm zde zalozila tema , ale nejak se nechtylo tak to zkusim tady 😉 Jake byste mi doporucily nejlepsi golface , nezalezi na cene. Hlavne, aby byli kvalitni, lehke, prostorne, lehce se ovladali, sli dat do lehu a dobre skladne do kufru auta. dekuji za vase nazory...premyslim o Jane energy, Gesslein Swift, , Britax,Cybex.......ale rad uvitam i jine typy 😉

lodgermaniacka
14. aug 2010

@miska84 ja uvažujem nad maclaren xlr, su velmi priestranne, idu až do lahu, kamoške som ich tlačila a na rozdiel od inych išli same, kludne aj jednou rukou a na nerovnostiach nebolo nič citit, žiadne hrkotanie ani nič podobne, ja ked golfky, tak pravdepodobne maclaren 😉 ale aj inglesina zippy môžu byť dobre

zuzanakarolinka
18. aug 2010

@lodgermaniacka ja som na tie maclereny počula, že sú nedomyslené, vraj môže ublížiť, neviem, ja ho nemám 😒 to by bolo dosť blbé

lodgermaniacka
18. aug 2010

@zuzanakarolinka bola taka kauza, v usa, pricviklo detom prsty, odvtedy sa predavaju s nejakymi krytkami, všetko je ok 😉 🙂

zuzanakarolinka
18. aug 2010

@lodgermaniacka také niečo to bolo, ale keď to doriešili....to je hlavné, nech ti to čo ti má pomôcť neublíži, teda ani nie tak tebe ako dieťatku 😉

julianna78
18. aug 2010

Miska ja mám maclaren xt a maximálna spokojnost,ide úplne do lahu,ovláda sa neuveritelne lahko oproti ostaným golfáčom ktoré som mala možnost vyskúšat,poskladáš aj jednou rukou a má dlhú rúčku,vyhovuje teda aj vyšším ludom.
So sekaním prstov je to blbost,rodičia skladali kočík a dieta si tam strčilo prst,každý kočík pokial strčíš prst a skladáš by dietatu ublížil.Podla mna sú to super vymyslené golfáče.

benjik
18. aug 2010

Holky nemáte některá golfky od Hauck? Přemýšlím o nich.

beruska.zuzanka
18. aug 2010

@benjik ahojky, a o ktorých? My máme Hauck Condor 2010, sú super, je to skôr taký mix, teda golfky-športiak... je to ľahký kočík, priestranný pre bábo, Emka naša má 8 mesiacov a je pomerne veľká baba, cez 70 centi a cez 9,5 kila a je jej v ňom pohodlne, ľahko sa ovláda aj jednou rukou dokonca... ak by si chcela ešte niečo vedieť, napíš 😉

benjik
18. aug 2010

@beruska.zuzanka ještě nevím,přesně které,líbí se mi asi 4 a nemůžu se rozhodnout.Ale moc dík,ty vaše jsou pro mě těžký.

ewulalia
30. aug 2010

ahojte, viete mi poradit?
Hladam nejaky dobry, lacny, lahky golfac... nemusi byt nejak mega-znacka. Mam uz nieco pokukane na nete.... len v e-shopoch najdem akurat tak popis ale nie skusenost.... vie mi niekto povedat co si mysli o:
Babypoint Orion alebo Junior
Coletto Enzo 2010
Brevi B-Super
Bertoni Bunny+ 2010
alebo nieco ine... tak okolo 80 e-ciek.. pripadne do 100

Potrebujem to len na jesen a jar... vychadzky, vylety a tak...
dik

chichaa
31. aug 2010

@miska84 Ahoj. My máme Gesslein swift, ale je to podľa mňa golfáč pre deti minimálne od roka, malá je v ňom nejaká stratená, miesto na sedenie sa mi nezdá dostatočne priestranné, nedajú sa polohovať nožičky, chrbát ide až do ľahu..inak dizajn, ovládanie a skladanie sú výborné..Ako píše beruska.zuzana Hauck sú dobré golfky, taktiež Macleren, Inglessina zippy...no výber nie je ľahký 😉

smardik
31. aug 2010

@miska84 já bych chtěla ten gesslein ale až příští rok, ted mi na to ještě Honzík přijde malý. Zimu ještě odjezdíme v tom co máme-jak vidím jak to je venku tak bude brzo a po zimě koupíme

felina
31. aug 2010

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s golfkami mutsy spider. viděla jsem je jen na foto, tak bych uvítala jakoukoli připomínku (jak velké dítě možno vozit, pohodlné spaní....atd) Předem moooc díky

wewe4
24. sep 2010

caute maminky 😉
prezerám všetky možne stránky a hľadám...ale už mám toho plnú hlavu 😝 a neviem si vybrať...
Vedeli by ste mi poradiť golfáč, ktorý by bol jednoducho skladateľný, ľahký, s madlom, s polohovaním do ľahu + aj polohovanie nožičiek...poprípade so slnečnou clonou (taká strieška, čo sa dá preklápať, aby nesvietilo slnko do očí - to vyzerá byť super vec 😅 )
Alebo poprípade aspoň takú najlepšiu značku..viem je to individuálne, ale najlepšie sa vyberá, keď je vec odporučená od niekoho ďalšieho 🙂
ďakujem...

beruska.zuzanka
24. sep 2010

@wewe4 ahoj, už som tu niekomu odporúčala, ym máme Hauck condor 2010, malú v ňom vozím od 6m a super, má všetko, čo vyžaduješ, skladá sa na plocho, na tzv. dáždnik... chrbtová opierka má niekoľko polôh od ľahu až do úplného sedu, tuším 4, či 5? 😅 a nôžky tiež 2-3 polohy, my sa zatiaľ vozíme vo vrchnej polohe s nožičkami, aby nevyseli... strieška sa dá sklopiť až k madlu, samozrejme, ak dieťatko sedí.... ale aj v polosede sa dá dať pekne nízko a ako píšeš, je to perfektná funkcia 🙂 kočík má madlo, dosť veľký košík, ja v ňom vozím v pohode nákupy... v cene bol pršiplášť a nánožník, rúčky sa dajú vysúvať dohora pre vyššieho rodiča, takže má všetko podľa mňa, čo má mať, ja som veľmi spokojná 😵 konštrukčne a funkčne sa veľmi podobá na Peg Pérego pliko P3
Neviem, skade si, ale pozrieť sa dá napr. v Brendone v Rači, alebo v Enikibeniki na mánesovom námestí v Petržalke 🙂

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2618...

tak dobre vyber 😉

lodgermaniacka
25. sep 2010

neviete, kde v BA by som mohla vidieť naživo inglesinu zippy? dik 🙂

jaruska6
31. okt 2010

beruska.zuzanka
Ahoj beruska, aj ja zvažujem kúpu golfáča Hauck Condor, chcem sa opýtať ako si spokojná s kvalitou koliesok?Čo povieš zvládne tento kočík aj nie príliš kvalitnú mestskú dlažbu, príp. aj zimu s kopou snehu?
Dá sa chrbtová opierka polohovať až do úplného ľahu?
Manévrovanie s jednou rukou je ok, alebo sa aj nadrieš?
Čo sa týka nánožníku, ako sa upevňuje, je priestranný aj pre vačšie dieťa?Pláštenka pasuje aj univerzálna na športiaky, alebo nejaká iná?
Aké sú rozmery sedacej časti pre dieťatko?Moj drobček má 8 mesiacov a minim.by som to chcela používať aspoň do 2 rokov,je dostatočne priestranný aj pre vačšie dieťa, alebo nie?
Ďakujem za odpovede.

mavion
1. nov 2010

ahojte baby..nema niektora nahodou skusenosti s tymto golfacom?
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

beruska.zuzanka
2. nov 2010

@mavion ahojda, ten prvý esprit je veľmi podobný s tým Hauck condor, dokonca je to rovnaká konštrukcia 😉 neviem, či nie je jeden výrobca, je to dosť možné 😉

katrinka8
7. nov 2010

Baby, mate niektora skusenosti s Baby design ELF? Nazivo som ho nevidela, len na obrazku. Neviem nikde najst, ako je to s polohovatelnostou chrbtovej opierky (ci ide az do lahu) a opierky noziciek. Golfac by som chcela len na take prilezitostne "rychle" pouzitie, prip. na dovolenkove presuny. Na klasicke prechadzky mame sportak 🙂 Cize v zime golfac asi nie, taktiez nie na dlhe prechadzky.

anjelicek26
7. nov 2010

@beruska.zuzanka - presne tak, esprit je produkt od hauck... maju aj kolekciu detskych stoliciek esprit... ale su to normalne hauck stolicky... a ten kocik je predrazeny, mala som ho v ruke nazivo, vozila ho kamoska... latka super, pohodlny... ale za tu cenu dostanes aj jane golfac... takze...

beruska.zuzanka
7. nov 2010

@anjelicek26 No, my máme ten Hauck, ten nás stál 145 a naprostá spokojnosť 🙂

lumpisek11
15. nov 2010

Ahoj holky,
potřebuji poradit, mám na výběr 4 golfky, spíš pologolfky. Potřebuji hlavně se spojenou rukojetí, abych mohla vést staršího syna za ruku.
Espiro Magic 4 new
Babypoint Mark Q
Hauck Malibu
Coletto Aveo

máte některé z nich? Uvítám vaše názory.
díky moc

raaad
15. nov 2010

ahojky..máme stejný problém.....taky sháníme golfky se spojenou rukojetí...
A tak hledám na netu a pročítám různé diskuze.....
Všechny Tvoje kočárky už jsem vyloučila...jsou nízké, pro nás-jako vysoké rodiče (176,192cm)...
Můj favorit je teď Cybex Callisto a Baby Jogger Mini. Na callisto recenze perfektní..je to prostě kvalitní kočár. A protože se golfák používá u dítka asi nejdýl, tak je to dle mého potřeba. Kupovat jetý golfák je docela risk. Většina malých koleček se celkem brzo vyviklá a ojede.....Možná tak ještě koupit jetý v záruce (který třeba někdo použil jen na dovolenou)....
Takže toť můj názor......Takže rozhodnutá úplně nejsem a chodit po obchodech moc nemám možnost...
Jinak golfky potřebujeme jako druhý kočár pro 8měs.dceru, kdy máme vekjý sporťák s naf. koly (z 2-kombinace)....
Tento poptávám hlavně na jízdu autem: na nákupy, k Doky, na návštěvu...atd.....aby byl lehký, polohovatelný,skladný..a za přiměřenou cenu kvalitě....

lumpisek11
15. nov 2010

tak na Cybex Callisto jsem taky koukala, moooc se mi líbí,ale nevím, jestli by mi doma prošly, kvůli financím. Manza uz je ze me hotový, že chci zase nový kočár (v pořadí 4). Sice uznal, že potřebuji spojenou rukojeť u golfek, neboť si to sám vyzkoušel (jet golfkama a držet 2.dítko za ruku), ale určitě nebude chtí dát takových peněz!!!! Zkusím ho přemluvit, fakt jsem na ty Callisto četla snad jen pozitivní reakce.
Výšku moc neřeším, já sama mám jen 155 cm, takže spíš potřebuju, aby nebyla moc vysoká rukojeť. Manžel moc s kočárem nejezdí.