Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

anika
26. apr 2007

barun, to fakt, vypredane.Ja neviem, v jednom detskom obchodiku na Myjave mi pani tvrdila, ze su.Mozno aj priamo v Deme v SE sa daju kupit, to je tusim distributor chicco na SK.
Barunka, ja som ten vas kocik, tu farbu videla v PN v draciku, len nemali nan madlo.Ale krasna farba.Len sme uz niesli zippy 😒 /teraz mimo temy-prislo nam vyuctovanie za elektrinu a muz ma poslal, aby som isla predat kocuk, taka to bola hrozna suma 😢 / 😉

mrenka
26. apr 2007

ako pise barunka, na c4 pasuju univerzalne slnecniky, maju aj babylande, stoja cca 600Sk, vraj origin chicco okolo 2tis 😝

anika
26. apr 2007

Za vypredane mal byt otaznik. 😎

barunka
26. apr 2007

anika, no mne to tvrdili. dokonca mrenka spomínala, že jej tvrdili, že tá naša farba chicca sa na slovensko vôbec nedováža. a to dokonca v obchode, kde sme ho kupovali my...

anika
26. apr 2007

aspon mate istotu, ze nemate okukane kociky.

mrenka
26. apr 2007

ano presne, do SR sa tato farba nedovaza, ani v katalogoch nie je, podla mna na slovensko doniesli kamion ani nevedeli s akymi farbami, to rozhodili po celej SR ale dalej sa uz objednat nedaju, ja som ju objednavala cez CR
a vsetky farby su teraz uplne vypredane a madla ani nehovorim, lenze tie kupuju baby aj na ine kociky, takze to je este vacsi dopyt, nechapem, preco to hned nepredavaju aj s tym madlom 😕 a preco ich neobjednaju viac

barunka
26. apr 2007

mrenka súhlasím, je to otras. ja napríklad už tie tri mesiace neviem zohnať tašku na ten náš kočík. dokonca ani ruksak v čiernej farbe nikde nemajú. vraj vypredané, mám čakať do oktobra... len v oktobri mi to už bude na dve veci, veď simi už bude ťahať na dva roky....

mrenka
26. apr 2007

barun, ja sa tym uz ani nezatazujem, minule bala v tescu akcia a k huggies plienkam bola taska na kocik, sice tmavomodra,ale uplne v pohode, tak ked treba, vezmem tu, inak jedina vec, ktora mi na tom kociku vadi je to, ze ked mala spi, neviem sa dostat do nakupneho kosika 😒

mrenka
26. apr 2007

bala=bola 😀

barunka
26. apr 2007

mrenka, tak to vadí aj mne, že čím nižšie sklopené operadlo, tým horší prístup. Mne však našťastie simi v kočíku nezaspí, ale občas má potrebu vyvaľovať sa. Mne vadia tie pásy, neviem či sú také labilné, alebo simi šikovná, ale môžem jej to utiahnuť ako chcem, vždy si ich povolí a vyvlečie sa z nich...

mrenka
26. apr 2007

my zase spime LEN vonku 😖
no co, simi je sikula..po mamine 😀

ena
26. apr 2007

Barunka: ani ja nemozem vytiahnut tasku z kocika pod golfacmi, ked maly spi 🙂) Inak, ja mam radsej, ked mam tasku v kosiku, ako na ruckach, lebo obcas to s nakladom prezeniem, a potom ked vyberiem, pripadne necham vyliezt maleho z kocika, tak sa mi uz par krat golface prekotili, ked mi na ruckach viseli tasky 🙂

bellasandra
27. apr 2007

No ten kosik vadi aj mne 😖
A super, pozriem nejaký slnecnik.Ked tam pasuje univerzálny 🙂

geegee
autor
28. apr 2007

u nas v obchode maju chicca v pohode, dokonca ked sme my kupili zlty, na druhy den vystavili novy. A madla dostali minuly tyzden.
Bellasandra, ak najdes slnecnik, hod pls. link.

andy.a
30. apr 2007

kočky,teda ja by som už golfáč rozhodne nechcela,mali sme Jané Millenium,bol dosť ľahký,čo bolo jeho hlavné+,okrem toho aj plná výbava-homologizovaná vanička=autosedačka,vajíčko,šporťák...ale zle sa s ním šlo hore a dolu po schodoch,zle sa s ním manévrovalo,vyjsť na chodník alebo vyšší obrubník,zvlásť keď dieťa je už ťažšie,na to potrebuješ mať svaly ako kulturista...čo ja nemám...okrem toho nemám rada malé koliečka,a tento bol 8-kolieskový,malé hrubé kolieska...

teraz je určite lepší vačší výber,ale rozhodne by som golf.palice nechcela 😒

elliana
1. máj 2007

ja stale zhanam madlo na CT04 a nikde ho nemozem zohnat. Vy mate madla????
Kde ste zohnali? Vsade na nete pisu dodanie jun/jul

anavka
2. máj 2007

Informace hlavně pro Jíťu a pro další "fanoušky" kočárků Free line Explorer 🙂 Konečně jsme ho viděli na živo a moc se nám líbil. Hlavně ty kolečka, která jsou oproti jiným golfkám o dost větší, ale tohle je spíš něco mezi sporťákem a golfáčema. A i skládání je super...Takže na 99% koupíme a určitě pořídíme i nějaký pěkný slunečníček 😎

jita2
2. máj 2007

Ahojky,
díky za info, já si ho dnes právě objednala přes net...a slunečník dokoupím taky...nakonec jsem se rozhodla pro červený 😉

anavka
3. máj 2007

Jíťo, nevíš jestli se ten potah z boudičky může prát? Já jsem se na to zapomněla zeptat a na netu to nikde nepíší ☹ A slunečník už sis objednala taky?

jita2
3. máj 2007

No tak to fakt nevím, ale zítra by měl přijít, tak na to mrknu a třeba to objevím...Pak písnu 😉
Jinak slunečník zatím nemám, ale plánuju ho z MMB 😉

meggi
7. máj 2007

Takže, už sa mi Chicco c5 nepáči a idem kupit c4 - je predsa priestrannejšia, a cenový rozdiel medzi nimi nie je nejak markantný...
Ako je to teda s tým sedením, naklánajú sa vám do strany či nie? Ako ste s ním spokojné? Kde sa dá dokúpit to madlo a čo stojí, čo čítam, tak s tými madlami je teraz problém...

bellasandra
7. máj 2007

Meggi- ja som spokojná, lebo mala sa mi naklána, ale ona sa mi naklana aj v lehatku. Takze si nemyslim , ze je to tým.
Ja tiez chcem na to madlo kupit. A zdá sa mi ze Barunka, vravela, ze maju madlá v Dráciku ? Tak neviem.
Ja som sním spokojná 🙂

elliana
7. máj 2007

bell, ja som bola dnes v draciku a madlo nemaju a ani nemali. Ale je mozne, ze v BA madlo maju, ak by si sa nejako k nemu dostala, daj vediet...
Pisala som aj do ciech, na strankach chicco madlo ponukaju, ale na Slovensko tovar neposielaju.

anavka
7. máj 2007

Jíťo, tak co, už máš kočárek doma? My jsme ho pořídili dneska a dobrý, akorát si na něj budu muset zvyknout, má totiž trochu jiné "řízení" než naše kombinace 🙂

bellasandra
7. máj 2007

Eliana- u nas tiez nemaju 😒 ale keby nahodou dam vediet

martina78
7. máj 2007

Ahojte.My mame tiez C4. A samozrejme bez madla ☹ .Neviem ako to takto mohli vyrabat.Tak vas chcem poprosit, ked ho niekde zozeniete, dajte vediet aj mne.Dakujem. Inak kocik je fajn, len ten pristup do nakupneho kosika je fakt kata 🙂 strofa. Ale clovek si zvykne.

miselam
7. máj 2007

Caute,napoznate niekto casualplay vintage reverse?

jita2
8. máj 2007

ahoj Anavko,
tak my ho máme už taky doma, píšu až teď, byli jsme pořád někde pryč...
Je fakt super, rychle jsem si zvykla, třeba na vyšší držení, nic pro prcky, velká kola super, polohování taky perfektní, i skládání, je skutečně komfortně široký, je tam spousta prostoru, což jsem moc chtěla, akorát ta boudička není prací..holt musíme dávat pozor na ušpinění 🙂
Jinak i když máš přední kolečka napevno, tak zatáčí velice lehounce, jsem moc ráda, že ho mám, snad nám něco vydrží 😉

A jakou máš nakonec barvu?

bellasandra
8. máj 2007

Tak mama mi dnes hovorila, ze u nás v draciku vraveli, ze madla sice nemaju, ale ked je zaujem, ze ho môzu objednat.
Tak ja tam pôjdem a zistím. 😉

mitinka
8. máj 2007

baby ake skusenosti mate s golfacom novym chiccom ct 04?? 😠 funguje vam brzda?my ho skoro stale skladame a nam niekedy nejde zlozit a muzovi sa normalne zohla brzda a teraz nam brzdi kolecka 😠 😠 ja sa idem zajtra opytat ci nam ho vyreklamuju!!!mam totalne nervy!!!to ozaj robia vsetko iba na jedno pouzitie?? 😠 😠