Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

dadka.
21. jún 2010

@zajo79 Mam fusak KAISER. Kolieska nie su dobre na Síčku? Prečo? Ja mam 11 mesačnú dcérku, tak teraz fakt neviem,či s nanožníkom alebo bez☹(

zajo79
21. jún 2010

lodger bunker fusak je dobry, ze ked vyberies tu teplu zimnu vlozku mas to ako prechodny fusak...ako deka...taka lepsia.

mne tie kolecka nejdu dobre cez bezne prekazky, sem tam mala jamka, sem tam vymol - no bezne chodniky, musim to nadvihovat...z dvojkoleckom ideees. Ale nieje to take hrozne ani na pp si, to len pisem aby ste neboli prekvapene. su to golfky... nemoze clovek od toho cakat ze to pojde prekazka neprekazka.
co mam druhe golfky z dvojkoleckom tak nemaju problem.

ale zas...do plika rok a pol rocne dieta vo fusaku napchas tak z obuvakom akurat.

takze...mensie dieta pliko, vacsie dieta...pripadne ako druhy kocik pre mensie dieta pp si.

zajo79
21. jún 2010

dadka - zober z nanoznikom a potom to lepsie predas. rozdiel v cene nieje taky velky.

dadka.
21. jún 2010

@zajo79 dakujem!!! Presne tak ako hovorit, zoberiem s nanožníkom, už len farbu vybrat🙂) Ja som zámerne nechcela dvojkolieska na golfáci, mam také skusenosti, že viac vrzgaju....

zajo79
21. jún 2010

len vyberaj, na skladoch niesu, dlho sa na ne caka.
ja mam cierny a vymenim podlozku v kociku - a mam novy kocik 😀

dadka.
21. jún 2010

@zajo79 si ma potesila, že na skladoch nie su☹( hej, to som tu čítala niekolkokrát, že mamičky kupia čierny, a každý den môžu mat iný....

zajo79
21. jún 2010

vyber farbu a pozri na predajniach. v juni neboli, mali prist koncom juna - aspon v bambini v trnave tak povedali.

cize teraz niekedy pridu, vypredaju sa co na ne maminy mesiac cakaju...a potom zas bude sa cakat, kym pridu.
v pondelok si obvolaj par obchodov co Ti povedia.

aka farba sa Ti paci?

dadka.
21. jún 2010

@zajo79 bud ten červený, alebo čierny. Ja si to hned zajtra obvolám🙂) S bambini mam dobré skusenosti, aj ten fusak som tam myslím kupovala....a slnečník sa dá dokupit k tomu?

zajo79
21. jún 2010

k sicku nepotrebujes slnecnik, ma striesku ktora zakryje az po madlo. tak daj vediet co obvolas. 😉

tin007
21. jún 2010

ahojte, mame golfky zn. knorr a ulomila sa na nich jedna rucka (plast). z nemecka original diel nechcu poslat, tak sa chcem spytat, ci mate nejaku skusenost, co sa tyka opravy kocika inym dielom (nie znackovym) a ak ano, tak kde ste si davali opravu robit. vdaka

dadka.
22. jún 2010

@zajo79 Tak som sklamana a riadne. V bambini mi povedali, že koncom juna mali prist, ale že nepridu, až v auguste, a to nie je tiež isté. Aj na dalších dvoch Web stránkach mi povedali že na celom slovensku tento kočík Síčko nezoženiem, tak teraz vôbec neviem, aký si mam golfac kupit......poradte.

eimiky
22. jún 2010

@dadka zelený by u nas v PD mali mať na predajni ale tuším 2009 ale madlo pasuje z liteway

eimiky
22. jún 2010

@dadka. a skús ešte aupark tam možno nejaké budú mať 😉

zajo79
22. jún 2010

aj v blave v peg peregu v auparku by mali mat neaky

pre kolko mesacne dieta to chces?

zajo79
22. jún 2010

skus obvolat viacej eshopov

dadka.
22. jún 2010

@zajo79 pre 11 mesačnú dcérku.....

dadka.
22. jún 2010

Babky a neviete mi poradit telef.číslo do auparku do BA? Ja som z BB, na nete to neviem najst, ked si kliknem na stranku auparku, tak tam su vymenované len obchody, ale kontakt žiadny☹(

dadka.
22. jún 2010

@zajo79 Dakujem Zajo.-)) som si už našla aj ja, ale si rýchlejšia🙂 Majú v auparku len kolekciu 2009 a len oranžovú farbu, povedal mi ten chlapík že je tam nánožník len madlo nie je, tak neviem, ta oranžová nie je moc moja farba....

zajo79
22. jún 2010

baby pisu, ze v bambini im povedali ze ide kamion teraz na slovensko aj z golfacmi...tak tam skus este volat... pripadne sa ich spytaj, ci si mozes hned zarezervovat..

dadka.
22. jún 2010

@zajo79 Ja som do bambini volala dnes pred záverečnou a povedali mi, že dnes komunikovali s dodávateľom a že bohužial dodanie sa odkladá až na august. Aj mi vysvetlovali, že maju vela objednávok nazbieraných, že poslubovali, a že teraz toto....tak neviem...

zajo79
23. jún 2010

😠

zajo79
23. jún 2010

ani ine eshopy?

dadka.
23. jún 2010

Mám ho.....v Brendone som si práve spravila objednávku. Ževraj jeden kus je ešte na centrálnom sklade, takže sa tešííííííím, huráááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

beruska.zuzanka
24. jún 2010

@dadka. ahojky, ja som dnes bola v Brendone a PP Si zelené tam mali 😕

dadka.
24. jún 2010

@beruska.zuzanka Tak vidis, ja som si objednala červené, ale musim si ist pon osobne do BA....takže ho už mas doma?

beruska.zuzanka
24. jún 2010

@dadka. nie nie, my sme nakoniec kúpili lacnejšie golfky

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2618...

sú super, trošku, ale fakt len trošku mi pripomínajú PP pliko, len sú možno ľahšie, lacnejšie, majú pevnejší kôš naspodu, bo kamoške sa prešúpal, má ho roztrhaný...

dadka.
24. jún 2010

@beruska.zuzanka A musela si si ist pon osobne? Alebo ti ho poslali?

beruska.zuzanka
24. jún 2010

@dadka. ja som z BA, šla som golfky len okukať, chiccá sa mi nepáčili, PP viac, ale tento náš nový čo som si dnes priniesla najviac, takže ja som si poň bola 🙂

dadka.
24. jún 2010

@beruska.zuzanka To sú tie výhody bývania v hlavnom meste 😀 😀 😀 Ja som 5 rokov bývala v BA, ale vtedy som kočík nepotrebovala 😀 😀 😀 To som mala iné záujmy 😀