Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

jeanine2
7. okt 2011

@kacka.l ten tvoj kočík, čo si pridala sa mi páči.... teraz majú pliko p3 classico v akcii, silno som rozmýšlala nad kúpou ale viac mi vyhovuje tá spojená rúčka, a aj dizajn má tento zicco celkom fajn. a skladá sa tuším ako golfky, či? chcela som sa ťa spýtať, koľko má tvoj syn mesiacov a či sa tam zmestí aj fusak, lebo malá mi dosť veľa v kočíku spí.. takže vravíš, že sa bude celkom dobre ovládať aj v zime? 🙂

kacka.l
7. okt 2011

@jeanine2 u nás v ČR byl v akci za 1140,- i s poštou. je super, myslím, že i do zimy, ale jasně, že sporťák bude lepší.No ve sněhu jsem s plikem neujela, nahrne se mezi ty zdvojené kola.Zicco se skládá jako golfky. Ovládá se fajn, ale to callisto ještě lépe. 🙂 Můj malý má 28 měsíců a místa je tam opravdu hodně. jsou to snad nejprostornější golfky, co jsem měla. Šířka sedátka je tuším 37cm. 🙂 Za ty peníze jsem pořád nadšená, jediné je, že mi nedrží moc bouda, mohli ji udělat vyztuženější. 🙂

jeanine2
8. okt 2011

@kacka.l no tak to už hej... u nás nie je až taký lacný, stojí 92Euro, ale zas to nie je tiež veľa a presne niečo také hľadám - niečo, kde sa malá pohodlne vyspí, kde sa zmestí aj s fusakom, niečo, čo sa skladá ako golfky, ale má to spojenú rukoväť. ale predsa len mám ešte otázku.. nemáte pocit, že je taký nestabilný, moc rozheganý, chápete ma.. 🙂 lebo golfky sú také "trasľavé" :D a ja hľadám niečo stabilnejšie.. predsa nechcem vrzgotať, keď idem po ulici 😀

kacka.l
8. okt 2011

Nene, toto jsou bytelné golfky, netřesou se, vím, co myslíte, jediné je, že tam jakoby padá ta boudička, ale dá se to stáhnout gumičkou.Dělá to jen při skládání. 🙂Za ty peníze jsem moc spokojená.

babulka123
8. okt 2011

ahojte.. ja som riesila tiez golfac.. aj ked je ninka uz velkacka a v podstate chodime stale peso.. som mimo BA a ked ideme na "vylet" autobusom na cely den do BA alebo sa len tak poflakat tak kocik este vrelo vyuzijem..
nakoniec som si kupila Gesslein swift a velmi som spokojna.. zmesti sa fakt vsade, je dost priestranny aje pre velke babo { cca 95 cm, 12.5 kg} aj ked sa nedaju polohovat nozicky coho som sa bala pri spani , spi v nom 1.5 hod bez problemov.. takze ja som velmi spokojna a mozme len a len doporucit.

jeanine2
8. okt 2011

@kacka.l Ďakujem, moc si mi tým pomohla.. 🙂

nicky182
25. okt 2011

Cavte baby, pomozete mi prosim rozhodnut sa aky golfac mam kupit ? totitzto , ja mam svoj sportovy kocik momentalne v reklamacii. 6 mesiacov pouzivany sportovy kocik (chicco trio living, 3komb.), ktory hrozne vybledol, pokazili sa zipsy na strieske, proste katastrofalne vyzera - ako po 4 detoch. Nepredpokladam, ze mi ho vyreklamaju, preto zhanam nahradu. Velmi sa zapacili peg perego pliko, ALE zase je to talian, zda sa mi aj cena vysoka...chicco golface su inak fajn, spratne, dobre sa ovladaju, akurat ziadne odpruzenie. Aky golfac pouzivate vy ? Potrebovala by som na zimu nejaky aj s nanoznikom, da sa dat do uplneho lahu, aj opierka noh by mohla byt polohovatelna, spratny.....dakujem za vsetky rady 😀 😀

majuska85
15. nov 2011

viete mi poradiť ??? Mám 3ročneho synčeka, ktorý mi do mesta pešo nedojde je to dosť daleko pre neho a auto nepouživam často len v nutnom prípade, máme radi prechadzky 🙂 a MHD sme museli vylúčiť úplne kôli zdravotnému stavu malého. Synček je vyšší a má asi 14kg, potrebujem radu ohľadom výberu golfáča.
Máte niekto ???
http://www.kociky-vydeko.sk/easy-go-loop#
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
Napíšte aké máte skúsenosti, ako sa dajú oprať alebo vyčistiť, v čom vám vyhovujú Ďakujem

pepiminarik
16. nov 2011

@nicky182 ja som chcela peg perego a tiez som riesila cenu. nanoznik je v cene, ale do uplneho lahu sa neda dat. neviem ci vobec niektory z tychto golfacov sa da dat. http://www.kociky.sk/detske-kociare/sportovy-ko... tento z rodiny peregacov splnal moje poziadavky vratane ceny. a hlavne ta rukovat mi vyhovovala. vacsina golfacov to takto nema. 😉

lajla
17. nov 2011

holky dle meho jsou super lira 4 i cena krasna, buggster air a pak maclareny xt, a xlr..jinak at cena je potom vyssi..mela jsem liru a byla jsem spokojena, ted mam xt a super

ivanajelinek
29. nov 2011

Ahojte. Neviete poradit nejaky dobry golfac? napr. len narychlo do mesta, k doktorovi a pod. Aby som nemusela stale skladat moj sportovy. Maly ma 14 mesiacov a 11,5kg. Dakujem moc. a aby sa v zime zmestil do neho aj s fusakom. 🙂

ronja
30. nov 2011

@majuska85 ahoj za mňa jednoznačne zopa jumper - máme ju od leta a maximálna spokojnosť. kočík je napriek tomu, že je to golfáč stabilný a pevný, určite sa ti nikde cestou nerozpadne no a pritom je naozaj ľahký, je vhodný aj pre vyšších rodičov nemusíš sa pri ňom hrbiť /ja 172 cm ani manžel 180 cm výška/. Pre mňa hralo rozhodujúcu úlohu to že má vysokú opierku hlavičky a ešte vyššie položenú striešku /dcérka má 93 cm a miesta nad hlavičkou má ešte dosť, isto je aj pre trojročné dieťa. teraz ho používame aj s tým fusakom čo je k nemu a je to super /máloktorý golfáč má v cene aj nánožník a ešte aj zimný fusak, ktorý sa dá v prípade potreby dozipsovať a použiť len ako podložka na sedadielko. dá sa polohovať do 3 polôh a aj pod nožičkami je polohoavnie. my máme farbu červenočiernu ale aj zelenočierny je krásny 😀

ronja
30. nov 2011

@majuska85 a ak by si sa náhodou rozhodla kúpiť ho my ho máme cez ajashop.cz .............tam stojí len 88€ 😉 😉 😉

bamartinka
30. nov 2011

@jita2
čaute, ja mám golfáč Maclaren Techno XT a obaja s manželom sme s ním veľmi spokojní. Aj obe deťúrence (3 a 2 roky🙂) Baby si tam same naskakuju a vyskakuju, ked boli mensie, vyuzili sme cez leto vysúvateľnú striešku ako tienidlo, prípadne proti vetru. Je ľahký, ľahko sa skladá a tak...

ciernavila
14. dec 2011

@ziza55 ahoj a ako ste spokojni? Aj ja mam tieto favority ako si mala ty a neviem sa rozhodnut....

ciernavila
15. dec 2011

Ozaj, peg perego Aria naozaj nema polohovanie noh? Ani model 2012? Na videu na youtube vyzeralo ze to ma...

mysiatko
28. dec 2011

ahojte sondujem športove kočíky a chceme golfáč...neviem sa rozhodnuť medzi chicco for me a chicco multway...za kazdu radu a odporucanie budem povdacna

slavi1
28. dec 2011

Mne sa osvedcil Babypoint Mark Q,/ma celu rucku,ale to je len vyhoda/ super sa sklada do auta, je lahucky, nevyhoda je snad len to, ze ma maly kosik, ale to mi pri golfkach nevadi

broucek2
28. dec 2011

osobně bych si dnes už vybrala Cybex a ne ten náš Mamas and Papas, ale na ty naše výlety po městě stačí

ciernavila
3. jan 2012

kto mate inglesinu espresso tak tie golecka su pvc alebo gumove, nehrkaju? Nova verzia 2012 ma polohovatelne nohy , nove riesena a predlzena opierka chrbta a podlozka pod nozicky.

mandragora22
9. feb 2012

ahojte, ja mam skusenosti s chicco multiway 2010, boli sme s nim mimoriadne spokojni, bol ozaj do kazdeho pocasia, hoci my sme ho uzivali velmi kratko, ale mam zname, ktory maju uplne rovnaky kociar a pouzivaju ho celu sezonu, a su spokojne. ak nemate predstavu, o ktory kociar ide, pozrite toto:
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/dj4t/chi...

tanula84
10. feb 2012

@mandragora22 naozaj je taký super?dosť je chválený,len sa mi zdá akýsi malý a to drobec ešte nemá ani rok 😀 ale hádam nám bude ok,lebo už som pozrela všetky možné,aj nemožné a stále neviem 😒 ešte zvažujem graco mirage,ale chicco je chicco 😀

mandragora22
10. feb 2012

@tanula84 ja som bola mimoriadne spokojna, len mala nebola. ta bola a je spokojna len na svojich nozkach 😀 😀 plocha kociara v stave "ležmo" je dlha tusim az 85 cm. viem, ze je to urcite nad 80 cm, lebo tymi 85 cm som si nie az taka ista. a v okoli vidim v tomto kociari premavat sa deticky, ktore maju momentalne takmer 2,5 roka a zmestia sa, a su vacsie, nez je nasa, nasa je drobec 🙂 teraz keby si tam lahla, tak by jej uz nozky trcali, ale posediacky by nam urcite vedel este toto leto posluzit, len ona nechce kociar, preto bol aj malo vyuzivany. ale ja som bola spokojna. pacila sa mi tam napriklad moznost polohovania toho chrbatika, ze som len stlacila vzadu packu a uz sa to hybalo zo sedu do lahu a naopak, predtym som mala v-max a to bolo ako u debilov, ked som chcela polohovat chrbtovu cast, tak som musela tahat za taky motuzik a este ten motuzik aj upevnit, aby ten chrbat "drzal" poriadne, no natrapila som sa ako blb, to bolo pred viac nez rokom, potom sme kupili tento, hlavne na spinkanie teda, lebo ona spala len v kociari dost dlhu dobu 😉

raaad
10. feb 2012

já jsem rozhodně pro CYBEX Callisto.
Jsme moc spokojení, skládá se do "deštníku", je lehký, nemá zdvojená kolečka, má spojenou rukojeť, je dost vysoký i pro vyšší postavy, polohovací a v leže do úplné roviny, boudička se dá přetáhnout až na nožky (není potřeba sluneční clona), materiál: UF +50 ...
Máme typ 2011 ve vínové barvičce.....a prostě super.
Můžu jen doporučit.

kvata
10. feb 2012

@raaad velmi sa mi páči tento kočík, ale jedna kočka písala, že je dosť tvrdý, neodpružený, aký je váš názor? a zmestí sa do neho aj väčšie dieťa, malá má 1 rok a 11kg, tak aby jej vydržal aspoň rok, a používate ho aj v zime ako celoročný?

kvata
10. feb 2012

@raaad teraz čítam, že ste z Breclavy, poradíte mi kde sa dá u vás kúpiť tento kočík (možno bude lacnejší ako u nás v SR)?

raaad
10. feb 2012

@kvata já ho kupovala na MMB od jedné paní, která ho pořizovala pouze na dovolenou. Takže byl 2 měsíce starý a úplně nový....a za cenu 3500,-Kč. Ona ho kupovala v Malvíkovi v akci za 3999,-.
Velikost je myslím dostatečná. Malá bude mít teď dva roky a je hodně velká (má 94cm/15kg) a vejde se v pohodě.
Nejezdíme s ním teď až tak moc, prtože malá chce hodně chodit...takže většinou když jedeme někam autem či vlakem....a někdy městskou..... Jestli je nějaký tvrdý-tak moc neposoudím.Mně ani nepřijde. Máme ještě velký sporťák: sportovní tříkolku X-lander RUN....a ta je na delší prochajdy,kdy Ella pěkně sedí či spí i delší dobu. Jak prodáme sporťák, Cybex ještě určitě ten rok využijeme. Já jsem hlavně sháněla spojenou rukojeť a vysoký kočár (jsme oba rodiče docela výšky)...ale babi je prcek a říká, že se jí jezdí dobře..... Měla jsem LOLA Bebe confort a po týdnu jsem okamžitě vracela..... U velkého sporťáku máme sluneční clonu nutnost) a tady u golfek prostě paráda- boudička se naklopí až na kolena.....
Na ceny mrkněte ..určitě najdete nějakou slevu u nějakého prodejce. my ho máme už víc jak rok, tak ani nevím, jak se cena pohybuje... Tento typ mi poradila jedna super mamina na E-mimino, která je chodící encyklopedie na kočárky.....zadáte si určité potřeby co máte a ona vám vysype vhodný typ....prostě paráda 🙂

kvata
10. feb 2012

@raaad ďakujem za odpoveď. Ja mám tiež Xlander ale XA, som s ním spokojná, ale je velký do kufra a kedže mám 3-kombináciu, chcela by som ho predať, pokial má ešte hodnotu a cybex mi spĺňa všetky požiadavky, len som ho ešte nevidela naživo. Chceme ísť v marci na výstavu do Brna, dúfam, že ho tam budú mať.

lucula73
10. feb 2012

@raaad ahoj,....a to tá tvoja je fakt taká veľká ako si napísala?lebo moj má 2r 1 mesiac a presne také isté miery........a ja keď som vlani kukala cybex,sa mi videl malý.........veľmi sa mi páčil,eln som sa fakt bála toho....hlavne na šírku 😕