Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

dasha
24. apr 2007

Cauky, ja mam Maclaren Techno a jsem s nim hodne spokojena. Je lehky, ma polohovani, v boudicce ma slidove okenko, takze na malou vidim, moc a moc mi vyhovuje a vazi kolem 6.5 kg i s fusakem. Nevim, jestli se daji koupit tady v CR, ale snad ano, ja ho mam z Malajsie, ale je to americka firma. Da se na nej dat slunecnicek a podle me ma vsechno, co se od golfacu da ocekavat. Muze se pouzivat od narozeni a da se super slozit - na cestovani letadlem idealni. Ja si ho nemuzu vynachvalit. 😉

newyorkgirl
24. apr 2007

babule prosim vas na akej stranke je mozno vidiet tie free line buggy kociky?

geegee
autor
24. apr 2007

Uz som na inom fore napisala Pigi, ale dam to aj sem...aj nas Matusko je v tom Chicco CT-04 nakloneny, ale je to zrejme aj preto, ze si opiera o tie boky hlavku. A nie je to tak stale. Ale davam si zavazok, ze to idem viac sledovat.
Kamoska ma golfac z Tesca, tiez stal 4 990,- a ani tam sa neda dat operadlo uplne kolmo. A koniec koncov, mne sa to neda ani na nasej trojkombinacii.

newyorkgirl
24. apr 2007

ved to babo preda nemoze vydrzat tak kolmo sediet, potrebuje sa opriet, tak by vaha lezala najma na bedrach a zadocku a nie na chrbte si myslim

mrenka
24. apr 2007

new,co vymyslas s tym kocikom? 😀

lakme
24. apr 2007

Meggi Chicco C5 má hodně měkká záda, na netu semi líbily, ale v reálu je to fakt hrůza. Záda mají jen takové svislé výztuhy co ani nedrží. ☹

Nakonec jsme koupili Jane Energy. Mají zpevněná záda jako sporťák, větší kolečka na golfky) a hlavně jsou úžasně lehké jen 5,6kg. Potah je tak nějak polstrovaný celý.

newyorkgirl
24. apr 2007

mrenka, no furt hladam ten druhotny predsa... ale pozri vyssie ako baby ohovaraju to chicco 😖

geegee
autor
24. apr 2007

Ja som sa o C5 docitala na inych strankach od mamiciek, ze ma naozaj makky chrbatik a preto im nevyhovuje. Na CT-04 som pocula len dobre veci, az na toto, s cim prisla Pigi. Ja neviem, ale ved ani ja by som asi v kociku nesedela uplne rovno 😀

anavka
24. apr 2007

Jita2: Já koukám na golfky zatím jen na netu, ale předběžně jsem se rozhodla taky pro Free line Explorer. Vyhovuje všem mým požadavkům tj. spojená rukojeť, polohovací záda až do lehu a velký kolečka. Příští týden ho jedu okouknout naživo, tak doufám, že mi taky padne do oka 😎 Nebo spíš do ruky 😝

bellasandra
25. apr 2007

Ahojte, ja mam tu ct0,4 ako som uz písala. No Emka tam sedí tiez naklonená do jednej strany, ale to aj ked lezí, takze, neviem.
A vsak tu opierku ked dám uplne hore, a pekne ju v tom zapásem, tak sedí pekne.
A zas Emka este nesedí sama, takze neviem.
No ja som sním spokojná.

jita2
25. apr 2007

ahoj anavko,
já ho u nás viděla naživo, první jsem byla trochu vedle z velké váhy, ale zas si říkám nějký 6 kg golfáč by nebyl tak pohodlný na ježdění, jako tento...sedátko je široké 34 cm, což je téměř nejvíc, za to jsem ráda a jezdilo se mě s ním skvěle a hlavně ty velký kola jsou super.. 🙂

jita2
25. apr 2007

anavko,
a úplně nejlevnější tento sporťák je na www.detskydum.cz 🙂

pigi
25. apr 2007

jaj, ja neohovaram Chicco CT4, pre mna to bol najlepsi kocik na svete... az kym ma ine maminy neupozornili na to, ze mi dcerka v nom zle sedi. Ked sme deti vymenili, moje dieta islo do PPerega a kamoskina dcerka do nasho Chicca, tak moja v tom PP sedela ako dubak rovno a jej dcerka sa okamzite hodila do strany a zosuchla sa dole. Teraz vozim dcerku v inom kociku a tam sedi krasne. Mne by nevadilo, ak by sedela opreta do boku, ale ona sa vyslovene zosuchne dole a ma cely chrbatik pokriveny. A spravi to okamzite, len co vyrazime z domu, takze to nie je tym, ze je unavena z dlhej cesty tak sa da do oddychovej polohy. A nozicky nema spustene, ale rovno, kolmo na chrbatik. Ja nemam nervy kupovat a vyberat dalsi kocik, ale kedze sme cele dni vonku, bola by som nerada, keby sa malej vykrivila chrbtica.

anavka
25. apr 2007

Jíťo, já už jsem na to koukala, jedeme se podívat právě do toho krámu, máme to blízko 😎 Ale včera jsem mrkla na MMB a už ho mají i tam a za 2999 Kč 😉 I když ta cena už se o tolik neliší 😅

jita2
25. apr 2007

anavka,
díky za tip 🙂

jita2
25. apr 2007

Já akorát hodně váhám mezi červenou barvou a tou šedou, nevím, jestli ta šedá není moc ušlápnutá, taková nezáživná barva..a kdybych měla druhého kluka, tak by se ta červená třeba nehodila...a zase ten šedý má oranžové proužky na stříšce, zas by k tomu pasoval oranžový slunečník a bylo by to taky možná hezké..No a ten oranžový s tou světlou se bojím, že na té krémové je vidět každá piďka špinavá...
Jakou barvu bys chtěla ty?? 😉

anavka
25. apr 2007

Jíťo, no já jsem tu šedou zavrhla jako první 😒 Rozhoduju se mezi červenou a tou oranžovou...Možná bych brala spíš ten červený, ale zase si řikam, jestli v létě do toho nebude moc pařit sluníčko. Zatím u mně vede asi ten oranžový, ale třeba až ho uvidim, tak budu mluvit jinak 😎 A k tomu mají i slunečník nebo to je nějaký univerzální?

jita2
25. apr 2007

Oni k tomu slunečník nemají, ale posílám ti odkaz na stránky, kde je všelijaká paleta barev 😉

http://www.detskyraj.cz/zbozi/1754-slunecnik-ke...

jita2
25. apr 2007

A myslíš,že je blbý vozit kluka v červeným, kdyby náhodou? 😉

barunka
25. apr 2007

ahojte, tak ja čítam, že píšete, že vám detičky v chiccách c 4 sedia do strany. ja mám tiež chicco c 4 a dcérka mi sedí rovno ako pravítko, do strany sa dá len keď visí z kočíka, aby sledovala kolieska...

anavka
25. apr 2007

Ne, podle mě to neni blbý....Vždyť červená je taky taková univerzal barva 😎 U mě je to stejný, máme holku a když kupujeme něco dražšího, tak hned přemýšlím jakou barvu, aby se nám to pak hodilo i na kluka 😀 I když jsme jí kupovali "kouzelný" hrneček, tak jsem nejdřív hodila do košíku růžový, ale za pár metrů jsem se vracela pro žlutý 😝 přeci jenom 299 Kč neni málo a když vydrží, tak ho schováme 😅 Jinak díky za ty slunečníky, určitě ho ke kočárku pořídíme 😵

jita2
25. apr 2007

Tak až ho omrkneš naživo, tak písni, jak se ti zalíbil 😉

anavka
25. apr 2007

Jasný 😎

jita2
25. apr 2007

Taky super slunečníky a myslím i levnější 😉

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=5024345

anavka
25. apr 2007

Super 😉

ena
26. apr 2007

geegee: my mame chicco ct 0,5 a je pravda ze chrbat nie je extra vystuzeny, ale my sme kupovali ten kocik ak taky prilezitostny, na cestu vlakom, pripadne busom, proste ked chceme ,aby nezaberal vela miesta.. vo vlaku sme ho mali napriklad rozlozeny v kupe..
U nas v nom maly dokaze. ak sme vonku. normalne zaspat, nema s tym problem a napriklad operadlo sa da dat do vyssej polohy ako ja to pri trojkolke quinny.. tam bol este viacej na lezato, ale odkedy sme kupili madlo (original na quinny nie je, ale pasuje z chicco ct 0,4) tak je aj tam pekne vystrety a drzi sa madla.

jita2: my mame cerveny sportak a chalana a je to v pohode.. sice, daktori ludia, si myslia, ze cervena je pre babu, ale to je ich problem, myslim, ze pokial nemas chalana v ruzovom/fialovom kociku, tak je to OK .. 🙂

Ale my to mame dost pestre, dali sa kombinovat farby, tak aby sme to mali pestre: vanicka modra, autosedacka-vajicko pieskova, sportovy cerveny, golface greenwood-olivovo bezove a druha autosedacka cierno oranzova 🙂)
takze nas ziadna farba neomrzi 🙂)

geegee
autor
26. apr 2007

baby, co mate CT-04 aky mate na nom slnecnik? Netusim ktory pasuje a predpokladam, ze original Chicco, bude stat viac ako obyc.

bellasandra
26. apr 2007

No to by aj mna zaujímalo - ten slnecník, lebo malej dost vadí slniecko ked jej svieti do tvare, a strasne mi reve. Az ju musím na ruky vziat 😅

anika
26. apr 2007

ahojte, aj ja som pred casom riesila golface, u mna zvitazili inglesina zippy, su fajn.Ale mam tip na jedny golfky, ma ich u nas jedna maminka a pacia sa mi, Coneco Solar.ja som povodne rozmyslala tiez nad chiccom,ale sa mi nepacilo na nich malo pristupny nakupny kocik, kedze ja v nom vlacim kadeco a ta sietka na bokoch pri hlavicke na vetranie, ked je kocik vlahu a ze su zadne kolieska moc blizko pri sebe a casto sa do nich zakopava.
A pozerala som na demackej stranke, tam som videla nejake nove golface.tak, kto chce, kuk.
to je rozhodovania, vybrat si te spravny kocik, ja som mala z toho taku velku hlavu.Mne sa este pacil aj PP Centro, len tie farby sa mi vobec nepacia, inak by som asi zobrala ten.

barunka
26. apr 2007

anika, na tie kolieska sa sťažovalo dosť ľudí ale to je o zvyku. ja som mala aj prvý kočík golfky a pri tomto sa mi nestalo ani raz, že som do nich zakopla...

a čo sa týka tých slnečníkov, tak sú aj univerzálne, mrknite napríklad v kike na www.bonusdetom.sk alebo www.kocik.sk Sú tam slnečníky čo pasujú aj na chiccá. Inak chiccá sú beznádejne vypredané, aspoň mi tak tvrdili