Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

kacka.l
10. jan 2010

Teď jsem koukla a to je tříkolka??? 🙂 Ještě lepší. Já si zamluvila na Sbazaru moc pěkné-jako nové jané energy, tak uvidím.

lucenek
10. jan 2010

kači tak doufám, že s nima budeš spokojená jako já...vidím že máme stejný vozový park 😀

kacka.l
10. jan 2010

Jé Lucenku, ty je máš vlastně taky, tak napiš prosím jaké jsou. Já už jsem je zaplatila, stály mě 2000,- a podle fotek jsou opravdu jako nové, paní psala, že jsou jeté jen párkrát.A máš na ně nějaký nánožník a madlo?Děkuji. 🙂

lucenek
10. jan 2010

sou skvělé
mě stály 2500
nechala jsem si ušít nánožník od jedné paní na MMB za litr ale v barvě a padne, ona je blízen do janeček
madlo nemám zatím o něm neuvažuji

kacka.l
10. jan 2010

Ještě jsem nazila na tyhle, ale už je to pro měm pasé.
http://www.apapi.cz/product.php?id_product=556

kacka.l
10. jan 2010

🙂 🙂 Sakra, ty se mě líbí, že bych prodala jané,které ještě nemám a šla do těhle. 🙂 🙂 🙂 🙂
Jdu je ještě okouknout, ať najdu chyby. 🙂 🙂

lucenek
10. jan 2010

no tak ty bych nebralal ani zadačo
prohnutá konstrukce, kámoškaměla téměř navlas podobné co se týče konstrukce, bambino worlda maras, nic nenakoupíš, všecko smákáš v ruce a jízdní vlastnosti ani nemluvim, ale jak chceš 😉

kacka.l
10. jan 2010

To je fakt, ne já jsem spokojena, energy se mi líbí moc. 😉

lucenek
10. jan 2010

ježiš píšu jak trotl, doufám, že mi rozumíš....

kubinaa
10. jan 2010

je sasrnka tak to gratuluji to máš ale hodneho muže tak at hlavně dobře jezdí.sem zvědavá až vyjedeš jak budeš nadšená tak dej vědět třeba se stane zázrak a ušetřim na dražší kočár.jinak vede aveo)) 😉 a Kačka dej pak taky vědět at můžu rozmýšlet a co plíko to si chtěla moc néé.no jané asi fajn a hlavně ta cena vid 🙂 no holky blahopřeji k výběru at je štastný

kacka.l
10. jan 2010

Pokud Jané nebude vyhovovat, prodám a koupím pliko. 🙂 🙂 je fakt, že ta cena byla super a pro mě je důležitá ta váha, kvůli tahání do MHD. 🙂
Kubinaa a co ty??? kdo je tvůj favorit, to aveo vypadá moc hezky.

evinaz
10. jan 2010

Baby, mozem aj ja radu?? Ktory golfac sa vam zda lepsi? Baby design travel 2009 alebo Patron Pluto 2009??

kacka.l
11. jan 2010

Sestřenice měla golfky baby design viki, a po půl roce užívání se jí urvala celá sedací část, manžel jí to zavařil a jezdí dál, ale mě to od koupi kočáru téhle značky odradilo.
Já bych si pořídila ten Pluton sice je dražší, ale má luxusní lehací plochu, uvádějí 97cm, otočné rukojeti, a nižší váhu než travel.taky se mi více líbí uchycení nánožn íku, podle fotek je u toho travelu jen jakoby na nožkách, ale u Plutonu i pod nožkami.
To je můj názor. 🙂

kubinaa
11. jan 2010

kačka já asi pudu do toho avea ale nepotřebuju ho hned až na jaro takže ho koupim tak unor březen a do té doby mě třeba ještě někdo zláka na jinej počkám si jak budete spokojení s kočárkama a pak to třeba přehodnotim.ale spíš né.má všechno co potřebuju i velkou ložnou plochu 85cm což taky každý nemá.jen bych potřebovala skladnější ale to sou jen golfky a ty zas asi nechci kuly řízení jednou rukou.takže musim v něčem slevit.no uvidíme jak to nakonec dopadne.jedna paní v něm vozila i 2letou holčinu i s fusakem a prý v poho tak se toho asi nebudu bat 😉 ...ale přeci jen ho ještě nemám doma takže vše se může změnit 😀

zuzana581
18. jan 2010

Kúpila som golfáč, first class uptown a som z neho nadšená. Dobré polohovanie, skoro až do úplného lahu, polohovanie nožičiek, pevný, nepremokavá strieška, v nánožníku, tiež nepremokavom, zabudovaná pláštenka. Super sa ovláda a sadla si doňho aj moja Sofia. Má 116 výšku a vôbec sa jej strieška nedotýkala hlavy. Uniesol ju a dokonca sa aj lahko ovládal, na to, že tam sedelo cca 20 kilo. 🙂

pavlina05
19. jan 2010

zuzana581
JAká byla cena?

Holky my máme x-landera, je super. Ale malý už chce běhat a sem tam někdy vozit. Tahat se mi nechce těžký kočár,tak uvažuji nad golfkama. Poradíte jaké? Nepotřebuji žádné drahé. Ale aby byly lehké,flexibilní, nějaká poloha na zádička a do 3.000,- Nej jsou samo Chcicko ,ale takové drahé není potřeba mít...
Poradíte?

bubatinko
20. jan 2010

ahojte nemate niektora skusenosti s golfkami Cam Flip.... zaujimalo by ma aku ma hlbku sedak teda jeho rozmery vdaka....

beruska2x
20. jan 2010

pavlina ja mam uz z lonska Chipolino prego koukni na ne, jsou pekne, lehke, daji se polohovat zada i do lehu a nozicky taky a cena je super 😉

pavlina05
20. jan 2010

beru kouknu,díky🙂

pavlina05
20. jan 2010

Super,už je studuji.Líbí se mi moc ta váha i cena. Už jsem psala paní do obchůdku tady u nás,ale na prodejně je nemá. chtěla bych je vyzkoušet.

Ještě mě zaujaly tyto:
http://www.caryfuk.cz/kocarky-detske/golfove/mo...
Jen se bojím té stability...

beruska2x
20. jan 2010

HM TAK TO BZCH SE BALA TAKZ JA JE POUYIVAM I U NASICH NA YAHRADE, KDZY JDEME NA PISKOVISTE PO TRAVE... I CHODNIKZ NEJSOU IDEALNI A O MESTE KDE JSOU KOSKZ ANI NEMLUVIM ALE JINAK VZPADAJI PEKNE 😀

pavlina05
20. jan 2010

no jo, pěkný jsou, ale to nestačí,že? 😀

beruska2x
20. jan 2010

😉

chalotka
21. jan 2010

Ahoj holky, jsem tady poprvé. Taky se stále rozhoduji, jaké golfky koupit. mám 13 měsíční holčičku a chtěla bych je na jaro koupit. Vzhledově se mi líbí espira 2009. Nemáte s nimi někdo zkušenosti? Díky

pavlina05
21. jan 2010

A to je golfáček nebo sportovní?

chalotka
21. jan 2010

To je golfáč.

ve24
21. jan 2010

ahojky, já mám doma od včerejška golfky easy go loop a jsem s nima moooc spokojená, je hezčí než na obrázku. 🙂

pavlina05
21. jan 2010

😉 t\ jsou vážně krásné a i ta cena se mi líbí 😉 Jsou lehké?
http://www.skalihracky.cz/babysvet/kocarky/golf...
Jé 😀

zuzana581
21. jan 2010

PAVLINA05 stál 89 €.