Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

vrn
16. jún 2010

Bobket dakujem, vyzera fajn, skusim sa po nom obzriet. Mas ho doma, mohla by si mi zmerat vysku sedadla od zeme? Sme obaja dost vysoki tak nech sa nesklaname ku kolenam 😀
Na zimu nevadi ked ma male kolieska, mame 3-kombinaciu s velkymi nafukovacimi a toto chcem len na nakupy a cestovanie, ked sa dcerka unavi, inak zvycajne chodime uz vsade pesi.

zajo79
16. jún 2010

casualplay vintage

nostek
16. jún 2010

ahojte baby. my uz mame "asi" vybraty golfac, len mne sa paci najviac cierny. mam na vyber este cerveny.
co vy na to?
http://www.babyone.de/shop/unterwegs/buggys/esp...
http://www.babyone.de/shop/unterwegs/buggys/esp...

zajo79
16. jún 2010

pre 8 mesacne dieta? to moc nieje....

nostek
17. jún 2010

co nie je pre 8m dietatko?
a mimochodom dostala som super radu, ako ozivit cierny kocik.

lul
17. jún 2010

nostek - ten cierny je krasny, ale skor pre chlapca. ty mas dievca, chod do toho cerveneho 🙂

kocky mate niektora skusenost s tymito kocikmi? chcem ich len na rychle presuny a ked idem sama niekde s malym. inak mame poriadny kocik - teutoniu. toto chcem len ako doplnkovy:

babypoint mark 4 alebo xlander xs?

alebo poradte nieco ine, co je uplne malicke a lahke po zlozeni a da sa v tom aj pohodlne vyspat...

kremca
17. jún 2010

Ahoj maminy, my máme Peg pérego PLIKO3 a veliká spokojenost - prostorný, pohodlný pro dítě, velký košík, lehce se skládá. Cenově trochu dražší, ale super. 🙂

kacka.l
17. jún 2010

super je ten babypoint mark q- to je nová kolekce a polohujou se mu už i nohy.
Pliko je taky super. Měla jsem, a te´d mám PP sí a to je taky skvělé.
Já osobně bych šla do černého, růžová holčička v němkrásně vynikne.

nostek
17. jún 2010

baby, ja keby som si mohla vybrat z net shopu, tak to by bola isto praca aj na mesiac, ale vybrala by som cosi ine. nam je vsak najvyhodnejsie ist do obchodu v DE a kupit to, vratia nam merver. takze preto vyberaz z tychto. este mam v zalohe jeden, no uvidime, dnes ideme kupit. potom hodim foto.

nostek
17. jún 2010

@kacka. presne. jedna mamina mi poradila kupit farebnu vlozku a mala bude ako kralovna.

zajo79
18. jún 2010

nostek - esprit sun nieje moc pre 8 mesacne dietatko.

ja mavam vacsinou cierne kociky, striedam vlozky, a kazdu chvilu mam iny kocik 😵

lojzina
19. jún 2010

ahoj,muzu prispet dotazem? 🙂 Taky vybiram golfky nebo sportacek pro malyho,byly mu 3 mesicea hodne cestujeme vlakem a tak,proto bych uvitala neco lehouckyho a pritom pohodlnyho pro prcka.Par tipu jsem uz mela ale bud chybel nanoznik.,nebo nebyly polohovaci nozicky,mala bouda,proste neco se vzdycky naslo.Tedse mi ale zalibil ten Mark Q-sportacek....su nadsena ovsem jen do doby nez sem zjistila ze nejde polohovat do uplneho lehu ☹ ,coz si myslim ze je u 3,4 mes.prcka blby...myslim ze by mel lezet na rovnym,nebo co si myslite vy?dekuju za nazory 🙂

kacka.l
20. jún 2010

Tak zkus PP sí, je lehouký a mi tedy jde do úplného lehu. Ale já bych to zase tak neřešila, miminka která mají reflux třeba nesmí mít úplný leh, protože by se udusila. Některé mají dokonce skoro pořád pololeh-polosed. A navíc, za 2-3 měsíce už ti bude sedět, takže si myslím, že těch pár cest vlakem v neúplném lehu vydrží. .-)

lojzina
20. jún 2010

@kacka.l jee,tak diky moc za tip,kuknu na nej...Na prvniho kluka sem mela chicco ct 0.5 tusim...a ten nesel ani ne ze do skoro lehu,spis do pololehosedu 🙂 ,no nic moc...rekla bych ze s emu tam moc dobre nespalo,ale uz byl taky vetsi...Proste porad hledam a hledam a uz mam v hlave prekocarkovano.a je ten sí i prostornej?vypada totiz ze malej bude cvalik 🙂

lojzina
20. jún 2010

@kacka.l jeste jeden dotaz_mela jsi k nemu v cene i nanoznik?ja teda prolitla jen pasr odkazu ale nekde neni zminka vubec,a dokonce ve dvou psali ze nanoznik nema v cene 😒

kacka.l
20. jún 2010

Ony jsou totiž dva typy. Sportivo a completo, ten completo má i nánožník, ten sportivo ne, a podle toho je cena.
Va máte super cenu na www. babydepo.sk tuším 195 eur. U nás je nejlevnější kolem 6000,- Ale i tak,vím, že jedna holčina si objednávala odtama i do ČR a vyšlo to i s poštovným 204 eur.
Já mám kolekci 2009, ta je ještě bez madla, takže jsem si dokoupila univerzální i univerzální nánožník a pasuje super. Ale teď už jej prodávám, protože jsem se zamilovala do quinny zapp, ten ale není polohovací vůbec.

Ten mark, je ale taky moc pěkný, byl to taky můj favorit. .-)

kacka.l
20. jún 2010

Ještě k tvé otázce, ano mi se zdá prostorný dost, hlavně má velkou zádovou opěrku a výše nasazenou boudičku, což byla pro mě priorita, nesnáším, když si dítě nemá kam opřít hlavu anebo jí má protlačenou skoro v boudičce. .-) Na délku má ložná plocha tuším 90cm.

lojzina
20. jún 2010

jj,uz sem taky na ten rozdil prisla.noooo,my si dali limit max 5 tis 🙂 ,tak nevim nevim....jste si to asi necham projit jhlavou.

nostek
21. jún 2010

kocky, tak ja som nakoniec kupila tento Esprit

mia1111
21. jún 2010

@kacka.l - ja uvažujem veľmi veľmi o PP Sí, takmer nikde na SK ho síce nemajú, takže ani nemám možnosť ho vidieť naživo...Objednávam ho cez internet, len sa ťa chcem opýtať, či je dosť pevný - či nehrkajú kolieska, či sa ti nerozknísal...dík

kacka.l
21. jún 2010

Pevný se mi zdá dost, ale kolečka na zámkové dlažbě, né že hrkají, ale vibrují, jinak na jakémkoli jiném povrchu je super. A pevný se mi na golfky zdá akorát.

dadka.
21. jún 2010

@kacka.l Ahoj kacka🙂) taktiež uvažujem nad PP Sí....chcem sa Ta opytat, či Ti dcérka v nom vie aj pohodlne zaspat, viem, že sa neda dat do uplného lahu, ale asi tak na kolko stupnov sa dá zložit do lahu?Ty si ho kupovala cez net?A ma aj nejaké nie dobré vlastnosti, či ho mas kratko?

zajo79
21. jún 2010

ak ste zvyknuty na kocik, ktory je pevny, sportak...tak sa vam budu zdat strasne rozhrkane. ale to je tou konstrukciou, aby sa dala skladat ako sa da... No, su to golfky, to sa zo sportovym kocikom porovnavat neda.
A je to takmer lah.

inak je super.

zajo79
21. jún 2010

@lojzina nepozerala si pegperego pliko? alebo inglesinu zippy? su to golfky a pre tak male dietatko ideaaalne.
sicko je pre vacsie dieta.

kacka.l
21. jún 2010

Dadka, já jsme si kupovala asi před půl rokem síčko, ale byla to kolekce 2009 a ta neměla madlo a to mi moc chybělo, tak jsem jej prodala a koupila si pliko, ale to bylo oproti síčku moc těžké, takže teď jsem si koupila zase síčko a k tomu jsem zjistila, že pasuje neoriginál madlo z chicco liteway a mám ho. Oba jsem kupovala starší a nejde to podle mě poznat. První jsem měla completo, toto co mám teď je bez origoš nánožníku-sportivo.

Mám kluka🙂 Leh je téměř 100%, protože jak jej zatíží váhou tělíčka je podle mě 175 stupňů, úplně super. Usne v něm nádherně, protože je kočár docela dlouhý cca 90cm a celkem prostorný.

Špatné vlastnosti má a to, že odpadají ty krytky zadních koleček, ale teď už jsem byla chytřejší a normálně je přilepila sekundovým lepidlem. A košík je docela nízko nad zemí, takže když se najíždí třeba na obrubníky, tak se dře, ale to i u plika. Jediné, co mě trošinku vadí je polohování, je potřeba obou rukou, u toho oplika to bylo jednou. Ale to jsou maličkosti.

Jinak je to kočárek složitelný jedním tahem a rozloží se stiskem jednoho tlačítka, úplně super, já oceňuju ty polohovací rukojeti, protože jsem vysoká. Fajn je i překlopitelná boudička a ta sluneční clona. Pro mě je to ideální, protože jsem chtěla lehký kočárek jen na cestování. Mám velký sporťák.

dadka.
21. jún 2010

@kacka.l Joooj, tak ti dakujem, veeeelmi si mi pomohla. No čítam, čítam už týžden rôzne recenzie a som rozhodnutá pre tetno, odporučaš mi teda completo alebo sportivo bez nánožníka?

kacka.l
21. jún 2010

Mě se více líbil ten completo, ten nánožník jde opravdu velmi vysoko a plní účel, ale malý má teprve rok. Někde maminy psaly, že je krátký, ale mi se nezdál. Možná až bude malý větší. Takže to nevím. 🙂

Ale jak píše zajo: pokud by to měl být jediný kočár, tak je asi lepší to pliko, do auta a na výlety zase sí, tedy podle mě.

kacka.l
21. jún 2010

🙂

zajo79
21. jún 2010

@dadka. Aky mas fusak? ak mas lodger bunker, tak nanoznik nepotrebujes... pripadne, tam strcis neaky iny fusak. ten nanoznik nic moc. i ked...rozdiel v cene nieje moc velky ci z nanoznikom ci bez.

a pliko ma lepsie kolecka.

dadka.
21. jún 2010

@kacka.l Dakujééém aj za foto, ja mam športový velkým, takže asi bude dobre ponechat si aj tento športový a kupit PP completo....no si zlatá, veelmi pekne dakujem.