Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

mery.luu
2. feb 2009

Maminky nemáte některá zkušenost s golfkama Espiro City ??
http://www.petto.cz/shop/index.php?s=produkt&id...

krazu
2. feb 2009

ahojte,
ja rozmyslam na leto golfac, paci sa mi tento typ, len neviem aky je medzi nimi rozdiel a hlavne kvalita, nemate niekto skusenosti s tymito kocikmi? a ci sa daju pekne polohovat az do uplneho lahu

http://www.babybee.sk/p/536/babypoint_mark_3
http://www.babydirekt.eu/sk/buggy-fit-3wheels-2...
http://www.maderna.sk/kociky/sportove-kociky/nu...

kubinkov
2. feb 2009

krazu: Jsou totožné, jen na to dávají různá loga. Podle mě to je jeden výrobce. Mám Moon je to dobrý golfáč. 😉

krazu
3. feb 2009

kubinkov dakujem a si spokojna s polohovanim opierky? myslim aky ma system polohovania ci to ide lahko 🙂

kubinkov
3. feb 2009

Polohování je na pásek se sucháčem a jde to slušně až skoro do lehu, ale pro větší mimi to není tak důležité. Dolů to jde snadněji než nahoru.

denisocka
4. feb 2009

baby,poradte,sice som odprisahala ,ked som kupila a na druhy den predala chicco lite way,že golfky nekupim,a zas ma dačo ondie. Co poviete na http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=3798770 na tento? Maclaren Quest Sport ,myslite že by zvládol aj dedinu?

yanna.o
4. feb 2009

denisocka, myslím, že určitě nezvládne. Paní přejížděla na semaforu přímo před naším autem přechod na kočičích hlavách a kolejích (Praha, Újezd). To jsem ještě neviděla.. 😀 Zasekla se skoro na každém! kroku. S gofláčem rumplovala a snažila se ho vyprostit. Drncal šíleně. Upřesňuji, že s kočárem na nafukovacích kolech na stejném místě projedu tak, že do něj strčím a on jede sám. Pro naše běžné chodníky a silnice to není to pravé, natož na nějaký horší terén. Je sice fajn, že jsou lehké a vysoké atd., ale k čemu to je, když se s tím nedá jezdit. Navíc mi osobně dost vadí, že nemá madlo.

astrane
4. feb 2009

denisocka- na dědinu to chce velký kola a tento kočárek má moc malinký.U nás jezdí Chicco multiway a ct04,což je prakticky totéž-polní cesty sice zvládne,ale taky nic extra.Já ho mám na ježdění do města-po dědině s ním jezdím nerada,je to tu na něj moc terénní 🙂

denisocka
4. feb 2009

hm-a buggster?

laurika312
4. feb 2009

vcelku dobre golface su na www.bim-bam.sk a da sa s nimi aj cena dohodnut ked ich kontaktujes..

babulka123
4. feb 2009

lauri ta stranka sa mi neda otvorit..

laurika312
4. feb 2009

skus viac krat, alebo neskor

pepies
7. feb 2009

paci sa mi maclaren, poradte, kde sa da zohnat najlacnejsie 🙂

pepies
7. feb 2009

poradte, ci trojkolku alebo stvorkolesovy ...................

denisocka
7. feb 2009

jaj si nerozhodna,ja ti poradím že buggster TFK 😉

georgine
7. feb 2009

ahoj holky , máte nekterá zkušenost s kočákem Chicco Liteway??

mám ho doma, používám ho do auta,na procházky zatím ne, protoze je venku ten strek a me to prijde ze se to nicí a je to pro malého jak v tankodromu.ale jinak jsem spokojená.. Máte nekterá jeste nejaké zkušneosti...jo jinak se malých koleček v předu vubec nebojte..jsou v pohodě.. 😉

denisocka
8. feb 2009

georgine,ja som ho mala a na druhy den som ho predala,ale z inych dovodou.Viac najdeš v teme o lite way tu na MK. Kolieska su ale naozaj super velke,len tie predne jednokolieska mi vadili,no a vadil mi krásny fusak ktory bol ale naprd,bo tam nešlo zazipsovať ročne dieťa,teda šlo-ale ťažko a maly zuril po 2 metroxch

pepies
8. feb 2009

denisocka naozaj som nerozhodna, ten Maclaren man ako No.1, ale ta pani sa mi este neozvala, tak cakam 🙂
pozerala som si tu linky na golface, co baby odporucali, a boli tam aj pekne a cenovo vyhodne trojkolky, lenze trojkolku uz mam, sice nie golfac, ale mam Quinny .......... a sestra ma zasa nahaluzila, ze trojkolku urcite nie.... ale ja som s trojkolkou spokojna, hoci pouzivame zatial len hlboky, sportovu verziu az za chvilu vytiahneme....
idem mrknut na ten, co si mi napisala............. 😝

pepies
8. feb 2009

denisocka tak si ma riadne nahaluzila, ten buggster je vymakany !!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 dizajnovo nema chybu 😀 😀 uz mi pisala aj ta pani, Maclaren mam rezervovany na 1 tyzden, tak neviem,ci sa mam este haluzit.
Ty mas aky a preco si nakoniec nezobrala Maclaren? 🙂

denisocka
8. feb 2009

ja mám Nomad, a Maclaren nie je vraj na dedinske pomery a nakupne centra u nás nie su 😀 ba mieste potraviny ,cez ktore asa treba brodiť štrkom a blatom 😝 - s Nomadom som tam raz dva, takže asi golfky nie.A realne som si spočítala kolko X chodíme trebars do tesca a nakup.centra v blízkom okolí ,je to za rok asi tolko,kolko je prstov na jednej ruke . Takže logicky som schladila svoje chutky a golfač odpísala.No o par dni som zas začala chcieť buggstera,ten by na nmaše cesty aj šiel,ale chvalabohu aj z toho som sa vyspala

pepies
8. feb 2009

denisocka, no ja potrebujem golfac hlavne na leto, chceme ist do Talianska autom 🙂

denisocka
8. feb 2009

tak jasne že maclaren,tam nie je o čom 😉

pepies
8. feb 2009

az teraz mi zaplo, ze jasne, ze maclaren, neviem, co vymyslam stale 🙂

kubinkov
8. feb 2009

Do Itálie i jinam mohu vřele doporučit www.lilinka.xf.cz 😉 Mám vyzkoušeno.

norik1
8. feb 2009

Pepies ja mam Maclaren a je ssssuper, samozrejme podla toho, co od golfaca ocakavas. Ja mam Triumph

pepies
9. feb 2009

nori, no hlavne aby bol lahucky, vhodny na cestovanie ale i na prechadzky do mesta a tiez sa mi buginy Maclaren pacia i dizajnovo 🙂 uz som pisala, ze mame Quinny Speedy hlboky aj sportak, len potrebujem nieco este mensie ,s mensimi kolieskami 🙂

norik1
9. feb 2009

No ja mam Jane Nomad, s tym chodim na prechadzky von. K lekarovi, na behacky po uradoch, rychlovka do obchodu, na dovolenku a podobne som chcela golfac co najlahsi, ale zaroven lahko ovladatelny a dizanovo zaujimavy - a vysiel mi z toho Maclaren... navyse tu nie je az tak bezny, co ma celkom tesi 😀

Teraz sme ho brali na dovcu na lyzovacku a mali sme ho v restike, na ranajkach, veceriach, v Polsku na vylete....maly si aj pospal a zaroven videl vsetko...

pepies
9. feb 2009

norik1, to si ma potesila, takze Maclaren vedie 🙂

norik1
9. feb 2009

Pepies ja mam v rodnom liste tiez MT 🙂