Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

hanab
19. jún 2008

Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenost s golfáčem bébé confort viva plus?

http://www.babyportal.cz/kocarek-bebe-confort-c...

Děkuji

dada2007
20. jún 2008

Kočky, aj my teraz vyberáme nový kočiar...rozhodujem sa medzi týmito, všetky som videla aj na vlastné očká, nie
len na nete....fakt neviem....ak niektorá o nich viete nejaké super klady ale aj zápory sem s nimi....Ďakujem!!!

Moon buggy fit 3 wheels- zdá sa mi malý nákupný košík a na zimu malé kolieska, inak fain
http://www.babycool.sk/?art=detail.php&kategori...

Bertoni Winer alebo Bertoni ROCK´N´ROLL 2008-zatiaľ nemám čo dodať
http://www.bertoni-sk.sk/index.php?&kat=1

HAUCK Roadster SL 310021 Stars red
http://www.hauck.sk/310021.htm

Chipolino ON ROAD 2008
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

....teda ak mi do vtedy nepadne do očka niečo iné......aj keď je pravda, že už sa sústreďujem na Moon a Bertoni....Hauck a Chipolino sú na druhom mieste.... 😀 😀

Budem vďačná za názor!!! 😉 😉

lyongirl
20. jún 2008

dada, ten moon som chcela aj ja, ale rozmyslela som si to, pretože to o čo má dieťa opretý chrbátik je len také nič moc vystužené a zdal sa mi nevhodný pre dieťa, ktoré nemalo ani rok. Aj ten malý košík, malé kolečká, aj keď zimy sú už v podstate teplé. Podľa môjho názoru, ak si ho môžem povedať 😀 , je to imidžový kočík pre staršie deti, keď mama potrebuje niekam vybehnúť a nechce sa trepať s dieťaťom peši. Praktická stránka išla bokom. Už by som o ňom ani len neuvažovala, aj keď vidím maminy s maličkými deťmi a majú ho, asi im vyhovuje...

A z tvojho výberu sa mi páči najviac ten Hauck, aspoň po praktickej stránke a je aj pekný.

hanab
25. jún 2008

Dada2007 - mně se taky líbí ten Moon a Bertoni, ale prý tento typ kočárků nemá pevná záda. Prý se hodně prohýbají. Ale vlastní zkušenost s tím nemám, tak snad k tomu někdo něco napíše.

Já se rozmýšlím mezi Chiccem Multiway nebo Bébé confort viva.

zuzidr
30. jún 2008

ahojte,ja práve uvažujem nad kúpou bud toho Moon alebo Bertoni,kamarátka ho má(Moon)je s ním veeelmi spokojná,a tá opierka chrbta nieje až taká labilná a tenká,ved tie golfáče tenke,niektoré sú také labilné,že až tento Moon,je dosť pevný podla mna.ja ho potrebujem práve na to,že ked sem tam vybehnem s malou do mesta,nechce sa mi ju ťahať na rukách a peši tolko neprejde,alebo ked ideme niekde na víkend alebo tak 😀

ten Bertoni Omega má perfektnú cenu ale už som tu aj založila tému nan,a nikto mi neodpovedal či je s ním spokojní 😠 bojím sa objednať ho,ked som ho nevidela na živo a nikde v predajni ho nemajú 😒 ale keby mi niekto povedal,že je fajn,stačila by mi to 😉 dakujem

sofik
30. jún 2008

ja mám golfáče Chicco multiway a nie som až taká spokojná, myslela som si že budú stabilnejšie, stále mi utekajú na jednu stranu. 🙂

monkula
30. jún 2008

zuzidr, aj ja poškuľujem po tých kočíkoch bertoni, mám zálusk na Foxy 2008, ale tiež neviem ,či by bo laj na ziimu, predsa nebudem kupovať trikrát do roka kočík...
Potrebujem ,aby bol na leto skladný, keďže ideme na dovolenku, tak nech nám kufor nezaberá len kočík, ale aby bo lvyužiteľný ešte aspoň rok....
Takže budem vďačná za názor, a isto aj zuzidr...

zuzidr
30. jún 2008

tak nikto nemá skúsenosti??????????????? 😅 😠

jabber
1. júl 2008

hanab - taky uvažuju o Bebe confort viva plus 🙂 , už jsem je viděla naživo v krámě a jsem spokojená. Mohly by teda mít trošku větší kola, ale člověk prostě musí udělat kompromis 🙂 , pro mě je hlavní výška rukojeti a váha.

deina
31. júl 2008

Vidim, ze baby o par stranok dalej kupovali Jane Energy - ako ste s nim spokojne? Hladam kocik, ktory je priestranny pre babo, lahky a dobre sa sklada.

Nema niekto Red Castle Citylink?

elafe
1. aug 2008

Prosím nemáte někdo tyto golfáčky??? Jsou to Hoco Falcon.... 😉

http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100217.html

Pokud ano jste s nimi spokojení???? 🙂

hanab
3. aug 2008

jabber: tak mám objednaný golfky bébé confort viva plus, zítra mi přijdou, tak pak napíšu, jak jsem s nimi spokojená. Ale co jsem je zkoušela v obchodě, tak mi vyhovovaly. Taky mi přišla od stejné firmy otočná autosedačka, a jsem z ní nadšená.

frog
3. aug 2008

Ahojky,já mám chicco ct 0,4 ä jsem spokojená.K tomu moonu,má opravdu dost měká záda,zkoušela jsem do toho dát malou a zedadu si sáhla na opěrku a byla prohnutá ☹

evinka2311
5. aug 2008

baby,mam otrasne skusenosti s chiccom,ja teda nikdy viac.kupila som pred 2 mes chicco tour 4 kombinovany kocik za 25 tis,ale hned po mesiaci padala strieska na vanicke,Dema Senica mi ju odmietla reklamovat,že padaju vsetky a su tak spravene od vyrobcu.až do dnes som s nimi nic nevyriesila,takže podavam stažnost na SOI,nech si to sami riesia.mam od nich aj vak ku kociku,oprala som ho na 30 stup a su z neho len take povrazky,tak chicco je pre mna ako cinsky kocik........

martina48
5. aug 2008

kočky.....vie my niektorá z vás poradiť nejaký lacný golfáč polohovatelný do úplného ľahu 😅 ...kúpila som si x lander,ale nechcem si ho zničiť skladaním do auta,či teriganím do malých výťahov 😖 ,preto ten golfáč...za každú radu ďakujem 😵

natalien
5. aug 2008

Ahoj, tak Nella se odedneška vozí v Espiru City, je široký - prostorný, polohovací záda i nožky (krásně se v něm vyspala), nastavitelné rukojeti, velký košík, nánožník a pláštěnka v ceně, velká boudička se sluneční stříškou, cena výborná (malinko přes 3tis), kolečka velká a všechny odpružená!, nerachtá na kostkách. No zatím teda máme zasebou jeden jediný den jízdy a zatím spokojenost. Jen by mohl být o trošičku lehčí. No a skládat jde bezvadně, zvládnu to i jááá 😵

binki
6. aug 2008

chci koupit nový golfáč pro časté cesty letadlem, takže co nejmenší, ale pohodlný pro větší (delší dítě), máte nějaké tipy?

lyongirl
6. aug 2008
prada
6. aug 2008

Natalien, Espiro city jsem měla pro malou taky, ale byl šíleně těžký-na to, že to jsou golfové hole. Tak jsem ho prodala a koupila jsem Moona. Je úžasně lehký(vyjdu s ním po schodech ikdyž tam je malá-paráda) a nezabere moc místa když je složený.
K té měkké opěrce zad- nejezdíme v něm tak často (na normální ježdění máme X-landera), tak si myslím, že to nevadí a hlavně, kdyby to bylo jó škodlivé, tak by to neschválili pro tak malé děti. Takže tak.

natalien
6. aug 2008

Já mám taky X landera XT, toho chci ale na zimu a tak jsem chtěla něco pro malou pohodlnýho, měla jsem Zappa a když v něm malá usnula, tak mi ji bylo fakt šíleně líto, když ji hlavička padala dopředu. Moona jsem zamítla, je to kopie právě toho zappa a to že v tom děcko leží jak v okapu mi nepříjde zrovna bezva na zádička. No, tak snad budem spokojeni, když ne, tak zkusíme něco jiného 🙂 Ale díky za tip.

elafe
6. aug 2008

Pro martinu 48- taky se rozhodujeme který koupíme a tento jsem se dívala je docela levný a polohovatelný 🙂
je to Depemo Leo http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100420.htm... jsem jej naživo ale právě se rozhoduji jestli tento nebo připlatit a Hoco Falcon.... 🙂

johanka11
9. aug 2008

ahojte, potrebovala by som poradiť a poznať váš názor na kočík neo nato,kolesá má 2 a 2,čiže 8 a je to golfáč.je podľa vás vhodný na zimu???

dzany
9. aug 2008

ahoj johanka, my máme neonato piuma a řekla bych že do zimy nééé 😉

kubinkov
13. aug 2008

Zrovna taky vybíráme golfky pro malého. Začala jsem v Babycentru a tam mi doporučila Quinny Zapp. Skvěle malý po složení, lekhý, ale nemá polohování zad 😒 A cena přes 5000,- Kč - no hrůza na kočár pro příležitostné ježdění 😢 . Na netu jsem viděla Moon, který vypadá velmi podobně jako Quinny a stojí cca 4000,- a má polohování zad, nákupní košík a nánožník v ceně 😅 , ale jak už jste tu psali, má vyztužení opěrky zad dělené na 3 díly 😒 Další velmi podobný golfáč je od Espiro Magic 3. Ten má opěrku zad vcelku, ale je těžší - 8 kg, ale ještě levnější i 3000,- Kč. Moon i Espiro jsem viděla naživo a jsou stejně pěkné jako Quinny 😨 A teď babo raď! 🙂

valeri
23. aug 2008

ja mam na predaj chicco c4 mamičky oranžovo sedy je velmy perfektny kočik použivala som ho malo bola som snim spokojna

vrtule83
16. sep 2008

dříve jsem tu vychvalovala golfky chicco multiway a po půl roce ježdění mám výhrady.
Zabrzdit je docela umění, špatně zapadává brzda tak to chce úsilí. Konstrukce rozvyklaná a skřípe, začínají se povolovat nýty. Začali se špatně otáčet přední kolečka. Naštěstí po zásahu kladívkem a celkovém promazání se to zlepšilo, ale trochu skřípou stále a ta konstrukce už není tak pevná jako dříve.
Ale musím stále chválit prostor, hlavně délku opěrky a manipulaci. A přesto že je máme červené a potah jsem i prala v pračce tak barvička drží. Ještě jsem na nánožník a pláštěnku musela přišít nové a delší suché zipy.
Je vidět že kvalita odpovídá ceně 😒 .

siza
16. sep 2008

Ahojte chcem sa Vás všetkých opýtať či mi viete poradiť, kde by som mohla najlacnejšie zohnať madlo na Chicco ct4. Ďakujem.

binki
16. sep 2008

lyongirl: díky, hodně jsi mi výběr ulehčila, třeba mc laren se mi líbí, ale neskládá se mi dobře, takže půjdu nejspíš do tohohle :
http://www.eshopbaby.cz/katalog/micro-golfovy-k...
ještě se mi líbil tento:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14412986&tab=0

flufla
18. sep 2008

Ahoj, kolik tak vář´ží vaše golfky, mám vybrané jedny, ale 8,5kg se mi zdá dost!!!