Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

lucenek
29. mar 2011

to víš že dá..... 😉

danula.ch
29. mar 2011

@lucenek tak ich idem kuknut dokladnejsie 😵

danula.ch
29. mar 2011

@lucenek len ako tak pozeram, tych P3 je niekolko druhov, poradis ktore?

lucenek
29. mar 2011

druhy, pliko p3 je jen jednoliší se kolekce čili roky výroby jedna má lepší a druhá tamto.......
já bych šla do kol 2008-2009 a to hlavně kvůli uchycení pásů, kdy dítko není pevně přišendleno zádičkama ke kočíku ale má je po obvodu těla a může si cucat paleček a nevysmekne se..tohle dělalo Peg perego i u GT3 v témže roce....

lucenek
29. mar 2011

http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=3778...
je to tento typ uchycení..a vidím, že u plik je to i starší kolekce...ten zobáček tam je když chceš mít dítko opřené přišpendlené ale já to nevyužívala jen když jsme malou do kočíku dávala jdu ti nějaké najít

lucenek
29. mar 2011
lucenek
29. mar 2011

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38371423&tab=4
tady bych zkusila mamču zviklat na samostatný prodej..sama mám moku a je toluxusní barva...u kluka můžeš nechat ušít tyrkysovou podložku.....bude to nádhera čokoláda-tyrkys 😵

danula.ch
29. mar 2011

@lucenek takze completo? 😉
fakt vdaka za vycerpavajuce odpovede, navnadila si ma este viac 😀

lucenek
29. mar 2011

comleto je s nánožníkem, sportivo bez madla-to je myslím jen k Sí, a pak je i verze bez nánožníku

marion
29. mar 2011

Ahojte maminky a faninky multiway. Prosim viete mi niektora poradit. Je to velka nahoda, ale skusam sa opytat. Mame doma suzuki swift. A nie som si ista ci nam vojde do kufra. Prosim najde sa tu niekto, kto ma swift alebo poznate niekoho u koho by ste niektora bola ochotna vyskusat? Viete bojim sa ze kupim kocik a nevojde mi do kufra. Nakolko kufor nie je maly, ale smerom hore sa zuzuje. ☹ Dakujem vopred za akukolvek info 🙂 🙂

denisece
29. mar 2011

Ahojte baby, mate niektore ESPIRO ACTIVE 2011?? Nehrkaju kociky moc kolieska? a este ma zaujima ci do neho narvem v zime fusak kaiser dakujeeem

simib
30. mar 2011

ahoj neviete mi poradit mam golfač Esprit a nieje tam madlo kde ho mozem dokupit, popripade niake univerzalne madlo- dakujem vam

kkomplikovana
30. mar 2011

caute maminky, má niektorá z vás skúsenosti s golfáčmi značky PURE? Včera som totiž videla novinku v obchode,PURE Toppi za 82 eur a celkom sa mi pozdával...dcérka má 13 mesiacov, je dosť vysoká a ja už mesiac hľadám golfáč na leto 😒 . Poradí mi niekto 😕 ? Veľmi by som chcela Peg perego pliko P3, ale je moc drahý ☹ ...chcem sa zmestiť tak do 90 eur. Prosím, prosím poradte niektorá...

danula.ch
30. mar 2011

ahojte, som zvyknuta viest kocik jednou rukou, to mi u golfacov asi odpada, vsak? ako to riesite ked musite drzat za ruku dieta a zaroven tlacit kocik?

lucenek
30. mar 2011

@kkomplikovana Pure je kopie konstrukční peg perega, zejména plika, kvalitu nevím neznám, ani potah.....
@marion golfky nedávám do kufru ale dceři pod nohy, je v sedačce nohy v luftě tak nač si zasírat kufr? 😉
@danula.ch nuna peep, 2011- se dá i polohovat a má větší košík, cybex callisto 😉

lucenek
30. mar 2011

@simib chicco CT0.4 myslím rozteč je 33-35cm

marion
30. mar 2011

@lucenek dakujem za napad, my vsak mame uz aj 4 rocneho syna a ten ma straaasne dlhe nohy. Takze jemu by to vadilo. 😠 😠

lucenek
30. mar 2011

@marion i v sedačce dosáhne?

marion
30. mar 2011

@lucenek On uz je na podsedaku takze ma dost dole nohy. 😒

bihan
30. mar 2011

@marion ale však nie synovi, ale dcéra pod nohy 🙂

lucenek
30. mar 2011

@marion oj tak to seš odvázná 4 roky a podsedák..... 😅
tak v tom případě nevím esli se ti tam multiwaye vlezou jsou strašně robusní

marion
30. mar 2011

@lucenek my sme pri synovi mali multiway ale aj velke auto. Teraz mame male 😒 Lukasko ma sice 4 roky ale vysku na 5rocne dieta. 🙂 Meria 112cm.

lenocka23
30. mar 2011

@kkomplikovana Pure je ten isty vyrobca ako Dema.. My sme pri starsom synovi vystriedali dve Demy a boli sme maximalne spokojni.. Vyraba sa v Senici, takze ziadna "Cina"... 😉

danula.ch
30. mar 2011

@lucenek vdaka za tip 😉

tonko_babymarket
30. mar 2011

Na Slovensku sa bohužiaľ kočíky nevyrábajú...

lenocka23
30. mar 2011

@tonko_babymarket tak aspon s tou Demou mi to vyslo.. 😉

kkomplikovana
30. mar 2011

a čo vravíte niekto na golky Easy go loop, alebo Bertoni picadilly???

kkomplikovana
30. mar 2011

@lenocka23
a ktoré golfky Dema si konkrétne mala?