Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

lenocka23
30. mar 2011

@kkomplikovana volalo sa to Buggy Lux tusim... teraz ho uz nerobia, no a neboli to golface, ale sportak so spojenou ruckou.. 😉 😉

dara29
30. mar 2011

Aj ked to je novinka, neviete mi niekto povedať ničo o tomto kočíku-recenzie, výroba,všetky pre a proti budú výtané. Dakujem
http://www.bambini.sk/sk/store/product/5254/27/...

kkomplikovana
31. mar 2011

neprestávam hľadať ten naj naj golfáč...má niekto skúsenost s golfkami hauck - condor alebo speed sun plus?

kkomplikovana
1. apr 2011

halooooooooo 😲 😲 😲 poradte niekto

skybaby
3. apr 2011

@janicka38 tak ako? u nas spokojnost 😉 aj mm je spokojny a aj barborka, ocenila by som sice lepsi pristup do kosika, ale inak fajn, super lahucky a aj sa dobre sklada ... objednala som si do neho este podlozku z pinkie.cz 😉

15natalinka18
3. apr 2011

@dendaz ahoj ja mam objednany Chipolino Electra a chcem sa spytat na kolieska toež s nim mam dovolenkove plany ale na taky dedinsky a kamienkovy povrh ako znaša tento kočik taketo niečo nezachytavaju sa kamienky do kočika? mi pridu take labilne dakujem

janicka38
3. apr 2011

@skybaby Ahoj, ja jsem myslela, ze na kocik jeste cekate. My uz jezdime 2. tyden a jsme velice spokojeni. S pristupem do kosika mas pravdu, ale da se to. Jen trosku malicko me stve, ze male nekdy sviti do oci slunicko. Kocar se velice dobre ovlada,ze? Manzel je snad vice spokojenejsi nez my holky 😉

granado
3. apr 2011

ahojte my mame chici multiway a je v pohode a niekto sa pýtal či vlezie do sviftu, to neviem ale my mame lanos a do križa vojde. inak ak by mal niekto zaujem predavam a je k nemu aj zimny fusak 😉 , tak ak by mal niekto zaujemozvite sa 🙂

skybaby
3. apr 2011

@janicka38 tak to som rada ze ste aj vy vsetci spokojni 😉 no nam pri objednavani v obchode povedali ze to bude trvat 4-5 tyzdnov a potom o tyzden a pol volali ze uz prisiel 😉 ja som k nemu objednala aj slnecnik, ale ten teda zatial neprisiel

dendaz
4. apr 2011

@15natalinka18 Ahojky, s kočárkem jsem velmi spokojená, musím říct, že jsem ho objednávala za účelem dovolené, ale jezdila jsem s ním i ve městě a občas i u nás na vsi. Je jasné, že to není vyložený sporťák, ale nemám problém se zachycujícími se kamínky do koleček. 😉

janicka38
4. apr 2011

@skybaby Tak mi pak zase dej vedet jak jsi spokojena se slunecnikem, pokud budou dobre recenze, tak taky poridim 😉 Pa

15natalinka18
5. apr 2011

@dendaz dakujem to som velmi rada mi ideme k babke na dedinu a zohnala som ho z bazara za par eur len koli preprave po vlakoch a autobusoch tak hadam budeme aj my spokojny

ladykiler
5. apr 2011

Ahoj holky můžete mi poradit jaké golfky nebo sporťák? Máme sice trojkombinaci, ale potřebujeme nějaký lehký, skladný sporťák do auta když jedeme nakupovat k doktorce atp. Prosím o vaše rady. Chceme nějaký levný ale polohovatelný
Díky moc

babsy22
5. apr 2011

Ahojte ,
prosim Vas o radu !!!
Ja mam golfac Peg Perego Sí sportivo a chcem ku nemu dokupit madlo.
Mate niekto skusenost, ze ktore madlo na tento kocik pasuje ??

Dakujem

petruci6
9. apr 2011

baby poradte mi rozhodnut sa,baby jogger city mini alebo Hartan s.Oliver buggy?

petulka_1
23. apr 2011

Ahojte, prosim vas mohli by ste mi poradit. Neviem sa rozhodnut medzi golofacom Cam Flip a Easy go holiday... 😒 Ak mate niekto skusenosti s niektorym z tychto kocikov, tak poprosim.... Dakujem

wendy_
6. máj 2011

Ahoj, mohly by jste mi prosim nektera doporucit nejakou vlozku do golfek (inglesina trip). Maly ma docela citlivou pokozku, tak bych chtela neco na cem by se moc nepotil a nedrazdilo to pokozku. Diky

irsina83
6. máj 2011

My mame Iglesinu Avio a je super, len odporucam 😉

veve10
15. máj 2011

@petruci6 ja som prave kupila baby jogger. Hladala som niekolko mesiacov, pozrela som si osobne asi 10 golfacov a toto bol jasny vitaz! Videla som aj S.Oliver od Hartana - podla mna je BJ lepsi, aj ked ja som od Hartana zvazovala skor I-go. Ten je cool podla mna.
@ladykiler podla toho co som videla, bol pre mna medzi "levnejsimi" jasnym favoritom Babypoint Mark 4. Skusala som si ho aj v obchode a podla mna bol super! Nema sice polohovatelne nozicky, ale s madlom a s vybornym a zateplenym nanoznikom stoji cca 130€. Skoro som ho kupila, ale manzel rozhodol pre baby jogger city mini. 🙂

petruci6
15. máj 2011

@veve10 nakoniec sme kupili Cybex Callisto a maximalna spokojnost 🙂

krtica11
19. jún 2011

ahojte baby prosim o pomoc neviem si vybrať nemate niektora skusenosti s tymito kočikmi
kočík Pierre Cardin Novelty šedo/modrý
kočik Orion babypoint
kočik Flip od cam
už som zufala poradte Dakujem

katerty
21. jún 2011

@zuzul1310 Můžu se zeptat, jaký konkrétní problém byl s tímto kočárkem - Graco Quattro Tour Deluxe? Právě o něm uvažuji. Děkuji!

zuzul1310
22. jún 2011

@katerty Veľký, neskladný, kolesá hrkotali, chodilo sa s ním nepohodlne, neovládal sa dobre (aspoň podľa mňa) Dve dvojité predné kolesá boli dosť veľkou nevýhodou aj čo sa týka váhy aj hrkotania. Strieška je preklápacia, to bola asi jediná výhoda, hoci mne malý nebol ochotný mať opačne striešku, takže využitie žiadne. Odkladací priestor na rúčke je super ale aj na ostatných kočíkoch sa dá ľahko nahradiť sieťkou alebo držiakom. Polohovanie bolo podľa mňa nepohodlné, ťažko sa k nemu dalo dostať a pri úplnom ľahu aspoň na našom kočíku mal malý hlavičku nižšie ako nožičky, takže sme museli nosiť vankúšik. Je to len môj názor, ale ja som v živote horší kočík nemala. Bol to len taký výstrel do tmy, že vyskúšam niečo iné, ale Jané Slalom je podľa mňa veľmi dobrá voľba. Mala som ho pri prvom synčekovi a už ho mám kúpený aj pre druhé bábo. Možno by som bola ešte vyskúšala Graco trojkolku, ale už nechcem experimentovať 🙂 kúpy a predaje kočíkov lezú dosť do peňazí, mala som ich pri Dankovi deväť, takže teraz som kúpila rovno Slalom trojkombináciu. Malý spratný šporťáčik odporúčam Nuna Buggy, ten používame teraz, malý má dva roky sedem mesiacov, je na svoj vek veľký, ale s Nunou nemáme problém, dúfam že vydrží aj pre druhé bábo a ak nie tak Nunu by som volila znova. Dúfam že som pomohla a ja osobne naozaj Graco Quatro Tour DeLuxe naozaj neodporúčam. Ak chceš niečo s dvojitými prednými kolesami tak skús Jané Nomad, určite budeš spokojná.

katerty
22. jún 2011

@zuzul1310 díky za odpověď, dívala jsem se teď na ty kočárky, cos mi doporučila. Ten Nuna Buggy se mi nelíbí, preferuji větší kolečka. Jané Nomad vypadá dobře, ale v recenzi na Heurece jsem si přečetla, že se moc nehodí do lesa a na polní cesty, že je spíš do města. Já bych potřebovala nějaký cenově přijatelný sporťák, který by si lehce poradil jak s městem (obrubníky, MHD, nákupní centra), tak s terénem (na vycházky chodíme rádi do lesíka). Myslíš, že takový kočárek vůbec existuje? 🙂

kvetinqa
22. jún 2011

@katerty Ahoj. my mame Jane Nomad a bezne s nim chodime do lesa a uplne v pohode!

zuzul1310
22. jún 2011

@katerty Ak nie je do lesa Nomad tak Graco Quarto určite nie, kolesá na Gracu nie sú o nič lepšie ako na Nomade, kvôli výrobcovi a skúsenostiam by som sa priklonila k Nomadu, prečítaj si diskusie o Nomade tu na MK, podľa mňa ti bude vyhovovať. Nunu máme len ako golfáč, je to skôr pre väčšie dieťa ktoré už chodí a vozí sa len občas aj to len v meste, pre malé bábo je samozrejme lepší veľký pohodlný kočík a to Jané či už Nomad alebo Slalom rozhodne je. Ak to chceš do lesa tak si pozri Slalom, podľa mňa je super a prešiel mi rôzne terény bez problémov. Veľké nafukovacie kolesá, odpruženie, konfort pre dieťa, proste super aj na šírku ho v pohode využiješ kým ho budeš potrebovať, Graco má užšiu sedaciu časť čo nie je dobré v zime keď tam potrebuješ napchať dieťa s fusakom, navyše ten pultík na Gracu je dosť nízko pri nožičkách, madlo na Jané je vyššie.

klarka27
2. júl 2011

@sjuzocka
Ahoj reagujem na tvoj prispevok o sí-čku .,ja som ho kupila este len teraz vo stvrtok je jasne ze som nad mieru spokojna aj to o com pises! ta strieska je super ci proti slnku alebo vetru! len mam dilemu je to normalne ze mi kocik hrka? necakam zazrak ale mam pocit ze by mohol byt pri jazde trosku tichsi...neviem porad aky ty mas pocit. Adela

lucenek
5. júl 2011

@klarka27 mě taky hrkal brutálně....novej...šel z domu
mám takovej co nehrká

lucenek
5. júl 2011

@katerty tak asi GT3....s ním drandíme v lese stezky šutry přechody rozbité cesty....a naprosto v pohodě...je odpriužený, nafukovací se ztluštělým pláštěm, kola stejně velká, tři úrovně nastavení odpružení dle terénu -sníh, šutry hrboly, chodníky...dle terénu....ale je to sporťák

klarka27
5. júl 2011

Dakujem za radu 🙂 este pouvazujem a zas vymyslim nieco nove 🙂