Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

kacka.l
31. dec 2009

🙂 No já zase nesouhlasím, mám PP Gt3 a právě sháním golfky jen tak na lítačku . 🙂 🙂 Uvažuju nad PP Sí (4500,-) nebo nad Plikem, myslím, že kvalitními golfkami se nic nezkazí. 🙂

lucenek
31. dec 2009

mám taky PPGT3 a na lítačku jane energy váha jen 5,5 kila, zase golfky a spojená rukojet mi nejsou do hlavy, přece golfky se skládaj k sobě a sportáky i ty malé a lá golfky jako pod sebe..... golfky určo kvalitka neb dítko leze vylíza skáče vozí se obráceně....a dostávaj nejvíc zabrat, za mě u janečka energy velká spokojenost, polohovací jak záda tak nohy, super lehké 🙂

kacka.l
31. dec 2009

Lucenek. prosím mohla by si mi změřit ložnou plochu? Mám dlouhána a délka plochy a lehkost jsou pro mě priorita.

majka79
31. dec 2009

Ahoj je tu prosím někdo kdo má doma Ingelsinu Zippy a změřil by nám jaká je délka a šířka ležení, prosím prosím kdo si najde chvilku času. Díky.

lucenek
31. dec 2009

kaco změřim až dojdu dom 😀

kacka.l
1. jan 2010

Teda super čas!!!!!!!!!!!! 🙂

kubinaa
1. jan 2010

ivika18 já vím investovat se vždycky vyplatí ale zas si řikám jestly to opravdu není škoda.že už bude prcek chodit a budu jí jen popovážet.navíc mám kombinaci v-cross.a už využívám sedačku a ta je ok,ale neskladná kilasika 2.části podvozek a sedačka.chtěla sem tedy na léto něco skladnýho.a to sou spíše golfky.ale asi koupim radši sporták ale fakt nevim to jané je fakt dobrýýý?využíváš ho dost?vůbec nevim jak moc ho užiju nemam z dětma zkušenost,aby mě někde neležel.to by mě manžel dal.

kubinaa
1. jan 2010

hm tak ted sem koukala na ten salom a to nechci fakt moc penízku a asi bezva ale moc velký to mam ten v-cross taky má dobrý kola ale chci neco fakt lehkýho z normálníma plastákama nafukovací mam když pudu do terenu,ale co treba ten jane touring?nebo ten aveo coletto?nevíte někdo...nebo i ten byby point.nebo byby design ten tiny nebo mini atd..

kacka.l
1. jan 2010

Já ještě uvažuju o tom jané energy- tak nevím jestli PP pliko nebo energy. 🙂

lucenek
1. jan 2010

kačo tak celá délka ložné plochy je 82cm,když dám do lehu a zvednu nožky
čistě délka zádové opěrky je 46cm a délka podpredlí části včetně zvednutí pod nožkama je 36cm, šířka 32cm, vypadá úzce eale my v zimním se vlezeme v poho ale bez busaku, ale nemám to na prochajdy přostě na hřbitov, do obchodu atd.....

lucenek
1. jan 2010

oprava délka podprdelní části...překlep

kacka.l
1. jan 2010

Lucenek, moc děkuji. a máš nánožník?? Jaký???A madlo??? Děkuji.

lucenek
1. jan 2010

nánožník jsem si nechala ušít přesně v té samé barvě a padnoucí od jedné paní co je zatížená na janečka, pošlu odkaz, madlo nemám myslím že v našem věku by jen překáželo u golfek....ale dá se dokoupit origo

lucenek
1. jan 2010

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=16196 tahle paní a je strašně rychlá

lucenek
1. jan 2010

jo mám barvu marine H18, ale toužila jsem po coal H16 😵 😵 😵

lucenek
1. jan 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24888082&ta...
tak tenhle ale byl levnější neb byl šit na golfáče

kacka.l
1. jan 2010

Lucenek děkuji, a ten nánožník je stejný na hlub. korbu a na spor´ták nebo to je jiné?

lucenek
1. jan 2010

jiné na sporták golfky a korbu naprosto odlišné....nelze jakoby jeden na všeale hlubokou na energy nedáš jsou top čistě jen golfky

kacka.l
1. jan 2010

Lucenku moc děkuji, moc o nich uvařuju, ale teď jsem si našla, že nejsou pro větší děti. Malý má půl roku a 9kg, to píšou maminky, že jejich děti mají 10kg a rok a půl. ☹

ivika18
1. jan 2010

kubinaa je to fakt dost, já vím, ale na netu jsem ho teď viděla za necelých 10, nebo jak psala johnatanka koupit jetý. I když jestli klasický sporťák máš, tak druhý asi fakt nemá cenu. Jinak já jsem s ním 100% spokojená, skladný sice moc není, ale do Corsy se mi vleze, je prostorný, lehce ovladatelný, ale to je do jiné diskuse. Každopádně bych už neměnila. S golfkama jsem nadšená nebyla, koupili jsme je do auta, když jsem podruhé otěhotněla, že jsou lehký, ale malý mi v nich stejně pak nechtěl být a v roku a půl jsme už všude jezdili bez kočáru, protože radši šel po svých než do golfu. Měl v něm málo místa - byl zvyklý se rozvalovat ve slalomu, navíc to pěkně drncalo - malý plastový kolečka nejsou nic moc ani do města, podle mě tak akorát do nákupního centra, a odpružení golfáče buď nemají, nebo nic moc. To je moje zkušenost, takže já bych se spíš bála, že bude ležet ten golfáč, protože nám teda leží...

lucenek
1. jan 2010

kači uvedená nosnost je 15kilo...zase ono se to pak zbrzdí to nabírání...není to přímo úměrné

kubinaa
1. jan 2010

ivika asi máš pravdu že golfky možná neužiju,neumim si představit až malý bude rok co jí bude bavit a co ne.mame taky corsu ale 3dvířko takže mazec tendle kočár tím že je na 2části se nám tam nevejde je fajn ale na cestování nepraktický.né že by jsme zas tak cestovaly ale ted právě chcem až prcek povyroste je to zatím domáci typ.asi pudu do nákýho sportaku ale levnějšího treba ten walker ted nevim od ceho to je bud baby point nebo baby design.nebo tak neco do 4000kčbydlim na vesnici a chci to vyloženě na léto od toho května do září pak budu jezdim tim crossem.tak uvidim třeba sem někdo písne náky levný ale dobrý typ.hlavně záda do lehu a polohování ne natu šnurku to je děs to mám a sama to sotva zmůžu a prostornej malá má už 10kg a je jí 7měs.tak dík...

kacka.l
1. jan 2010

A co zkusit to PP Pliko? Je sice za 4900,- ale je kvalitou úplně někde jinde.
http://beruskakocarky.mimishop.cz/detail.php?zb...

lucenek
1. jan 2010

akorát ta váha ☹

kubinaa
1. jan 2010

ste fakt hodný ale pořád to je dost.píšeš 4900 a na odkazu je 6900 tak nevim.vidim to tak že fakt nevim 😉 bud bude asi levnejší ale mín kvalitní nebo drahej ato zas mě doma neprojde.uvidim třeba ještě na něco přídete jinak to pliko je hezký ale radši možná spojená rukojet...

lucenek
1. jan 2010

kubino no..spojená je jen u sportáčku malých ale bebe confort loola up má takovou skládací jsou to hůlky které lze k sobě spojit a máš spojenou

kacka.l
1. jan 2010

Za 4900 je tedy:
http://www.detatko.eu/zbozi/5287/Golfove-hole-P...

Lucenku: když jsme se sešli tady, psala jsem si do jednoho shopu a tam mi odpověděli, že to jané energy, má 6 kg úplně odstrojené, bez koleček, boudy a nánožníku, jinak prý Váží necelých 8kg. 😕 Takže moc děkuji za všechno ohledně jané, určitě to poslouží i jiným maminkám, ale rozhodla jsem se pro to pliko. (teda ještě nejsem na 100%- u mě je to na dýl) 🙂 🙂

lucenek
1. jan 2010

kači...fákt?mě+ přijde lehounký..zvednu ho rpázdný jednou rukou...tak nechápu proč píšou že mám 5,5 kila...ake 8 určo ne schválně ho zítra zvážim

jana3
1. jan 2010

Ahojte,
potrebovala by som poradit... v kocikoch sa vobec nevyznam, mame doma Cortinu X3 a sme s nou v zasade spokojni... Ale v aprili sa nam ma narodit druhe babo, tak uvazujeme o kupe nejakeho lacneho, pouzivaneho sportaku (alebo golfaca) zatial pre starsiu dceru. Ta uz bude mat v tom case dva roky, takze ho asi uz prilis nevyuzijeme, len na prechadzky ako cela rodina...
Moje poziadavky su...
1. lacny, lahky, dobre ovladatelny
2. okienko na strieske, a nohy nastavitelne do vodorovnej polohy ( to totizto Cortina nema a mensie babo v nej pada - mozno vyzuzijeme aj pre druhe)
3. radsej nieco s vacsimi kolieskami
Dakujem

kubinaa
1. jan 2010

no tak ted si mě kačka stou cenou nahlodala ještě mrknu na ten bebe confort a uvidim co dál.semnou je to taky na dlouho přebírám a pak přeberu už to vidim achjooo.dřív byl jeden typ a jak se maminy měly coo 😀