Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

skybaby
20. mar 2011

ahojte, tak my sme vcera objednali maclaren quest sport 😉 a tesime sa na neho 😉

bambola
20. mar 2011

@skybaby a aku farbu si objednala? 🙂

spaagetka
20. mar 2011

Ahoj, jestli můžu přispět svou zkušeností, tak asi 3 týdny už drandím s Maclarenem Xt a jsem nadmíru spokojená 😵 Původně jsem chtěla ten quest nebo Gesslein Swift edice Snoopy(Vyloučila jsem hned, protože nešly polohovat nohy a byl nízký), ale v obchodě jsme změnili názor, protože u nás jsou skoro všude dlažební kostky, takže jsme raději zvolili větší kolečka a také manžel má 2 metry, takže jsme potřebovali poněkud vyšší kočár. 😅
@bambola Madlo je opravdu takové hýbací, ale ničemu to nevadí. Jde polohovat do x výšek, složit ho můžeš s kočárkem, protože je ohebný a odendáš ho taky snadno 😉 Má jen jednu nevýhodu, malej si ho polohuje občas sám 😅 Naklápí se pomocí ozubených kol, takže to dělá poněkud randál, ale já už jsem si zvykla 😀

etuska
20. mar 2011

http://www.hrajko.sk/sportovy-kocik-britax-bmob...

my mame tento Britax a je super.jedinou malou nevyhodou je ze nema polohovatelny nanoznik,no vyhodou je to,ze je lahky,super skladny,perfgektne sa ovlada a kvalita materialu je tiez vyborna.kupili sme ho v akcii za takmer polovicnu cenu

skybaby
21. mar 2011

@bambola tu sivo sivu 😉 Dúfam že na tom nebude veľmi vidieť spina a mala je vždy farebne oblecena, tak som nechcela nejaký veľmi farebný ... Joj uz aby prišiel 😀

tosomja
21. mar 2011

@ivka1603 ďakujem, len nám ešte neprišiel, dúfam, že je tá pani seriózna, lebo ma pototo...keď som zaplatila a nebudem mať ani kočík ani peniaze...dám vedieť, aký je, keď odskúšame 🙂

megg
21. mar 2011

a Bebeconfort Mila? co hovorite na ten? http://www.bebeconfort.cz/mila.php

bambola
21. mar 2011

@skybaby ja som strasne chcela farebny zase 😉 inac velmi pekne sa da taky jednofarebny ozivit podlozkou do kocika. jedna baba na sashe velmi pekne sije, ja uz som si u nej objednala lebo uz vidim ako v lete bude mrvit a natierat vsetko po kociku 😀

skybaby
21. mar 2011

@bambola no s tou podlozkou je to inak velmi dobry napad 😉 inak uvazovala som este aj nad peg perego si alebo maclaren mi pride taky mensi a to mi islo

bihan
21. mar 2011

@megg Milu mám doma, super kočík - ľahká, polohovanie takmer do úplného ľahu, polohovanie opierky nôh, kupovala som ju pod značkou Maxi Cosi s adaptérmi na sedačku, strieška síce taká len aby sa nepovedalo, ale inak nemám výhrady. ... okrem tej, že som sa zaľúbila do iného a Mila musí z domu. 😅

bambola
21. mar 2011

@skybaby pp si ma kamoska a mne sa tiez velmi paci, ale tiez mi islo o to aby bol co najmensi a to pp je trochu vacsie a trosku mi na nom vadilo, ze nema dvojkolieska ale to len taky detail. ak by si chcela mozem ti poslat do ip link na tu babu co to sije 🙂 teda ak si nechces kupit original 😉

movin
21. mar 2011

čo najdlhšia opierka chrbta, skladný, a aby mal slnečnú clonu, čiže takú väčšiu striešku, čo sa stiahne viac dopredu, proti slnku, ktorý kočík mi poradíte, aby spĺnaľ minimalne tieto požiadavky? Dakujem velmi pekne za pomoc, už som bezradná.

megg
21. mar 2011

@bihan jej dakujem a mozem sa opytat co ta ocarilo este viac? 🙂 asi Bee ze?

jja
21. mar 2011

dievcata aky je rozdiel v kolesach nafukovacich a v tych dvojkolieskach na tychto golfacoch a sportiakoch?
dakujem 🙂

bihan
21. mar 2011

@megg Nie, nie, toľko peňazí za kočík nedám 😀 Mám na ceste zappa xtra, ale dlho som sa presviedčala, že nový kočík predsa vôôôbec nepotrebujem.

laloona
21. mar 2011

Ahojky 🙂
my jsme po úvahách koupili tento http://www.bebeconfort.cz/loolaup.php, má krásnou fialkovou barvičku a je neuvěřitelně lehký. Výhodou je, že se sedačka dá umístit po směru i proti,takže sluníčko řešit nebudeme. a kdyby náhodou,koupili jsme i slunečník, který se nijak nemontuje, jen se nacvakne na integrovaný držáček🙂 košík je velký a snadno dostupný,což se super.

laloona
21. mar 2011

Ahojky 🙂
my jsme po úvahách koupili tento http://www.bebeconfort.cz/loolaup.php, má krásnou fialkovou barvičku a je neuvěřitelně lehký. Výhodou je, že se sedačka dá umístit po směru i proti,takže sluníčko řešit nebudeme. a kdyby náhodou,koupili jsme i slunečník, který se nijak nemontuje, jen se nacvakne na integrovaný držáček🙂 košík je velký a snadno dostupný,což se super.

janicka38
21. mar 2011

@skybaby
dej pak vedet jak jste spokojeni,jo? Ja o nem porad uvazuju a porad vaham.

skybaby
21. mar 2011

@janicka38 jasne dám vedieť, len budeme na neho čakať asi 4 týždne

megg
24. mar 2011

@bihan 🙂 to poznam, ze nepotrebujem 😉 Tak dufam, ze budes spoko s quinny. A aku si mala farbu na Mile? No ja mam dvoch favoritov, uz len sa rozkyvat 😎

megg
24. mar 2011

@jja no nafukovacie lepsie tlmia narazy a otrasy a tie golfove su predsa len golfove. Neda sa od nich cakat, ze dietatko nebude citit ziadny hrbol, ale su zas lahsie tie kociariky.

bihan
24. mar 2011

@megg červenú mám aj milu aj zappa...asi najkrajšia farba, v akej sa Mila predáva, je choco-mint (neviem presne názov), ale napriek tomu, že nemám farebné predsudky spojené s pohlavím, pre dievčatko sa mi tá farba fakt nehodila. 😀 Predstým sme mali pre Speediho Ocean reflection a nemala som problém v ňom voziť dievčatko. 🙂
No a zapp xtra má farby dosť chabé, takže zase červená.

megg
24. mar 2011

@bihan aj u nas bol speedy ocean 🙂 a potom aj cerveny britax. Teraz uvidime.

katarina.banska
26. mar 2011

ahojte,
prosim pre ktory golfac sa mam rozhodnut? uvazujem nad peg perego si, alebo maclaren quest sport, alebo inglesina.
chcem aby bol lahke, aby kolieska velmi nehrkotali, aby sa lahko ovladal, aby sa strieska dala sklopit, nech malej nesvieti slnko a aby som do neho v zime zmestila fusak kaiser. prosim poradte mi, nemam velmi moznost, kde si tie kociky vyskusat, tak dam na vas nazor, alebo mate este aj nejaky iny tip.... tak do max 220 eur chcem golfac.
dakujem pekne za rady

majkas
28. mar 2011

ahojte,

idem aj ja po radu/nazor na tento kocik v zeleno-sedejkombinacii
http://shop.babetkovo.sk/index.php/vyber-podla-...

mate niekto bud s tymto kociarikom alebo celkovo so znackou babypoint skusenosti? dik za kazdy nazor

uz som popozerala dost golfacov na nete, vzdy ked si nejaky vyberiem, idem kuki na zivo a vobec sa mi potom nepaci. dnes sme boli pozerat inglesinu trip, viacmenej som bola pre nu rozhodnuta aj ked farebna skala sa mi az tak nepacila ale co uz, kocik bol lahunky to sa mu upriet nedalo ale okrem prsiplasta a drziaka na flasu nemal vo vybave nic a navyse sa mi zdal aj dost uzky. nevem ako by som tam dala fusak emitex co uz mame zo sportaka... takze inglesina padla

majkas
28. mar 2011

a este tento tiez zeleny 🙂 http://www.kocikovo.sk/product/zopa-city-1264/

dik vopred za nazor

danula.ch
29. mar 2011

Ahojte, skusene mamicky poradte prosim 🙂
chcela by som na leto kupit golface, maly ma 14 mesiacov. Sikovne do terenu, najlepsie keby boli odpruzene, aby nezabrali cely kufor v aute, do 350 eur. na vzhlade mi az tak nezalezi, len nechcem take co sa hned rozhrkaju. inak mame super kocik, ale je prilis velky. drobec nam uz teraz vybieha z kocika, preto potrebujem nieco na prechadzky s cim sa bude lahko manipulovat a drobec si tam prip. aj pospi, aj ked do uplneho lahu sa nemusi dat. a nechcem ich ani nosit na chrbte 😉
uz mam z toho hlavu ako balon, prezivam tie stavy ako ked som vyberala prvy kocik 😅

lucenek
29. mar 2011

@danula.ch peg perego pliko3

danula.ch
29. mar 2011

@lucenek no ten som uz pozerala, da sa kupit aj samostatne? lebo som videla le 3-kombinaciu