Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

jita2
10. máj 2007

ahoj holky z tlachání 😀
měla jsem z tch kočárků fakt hlavu v péru, jako vy, jak jsem šťastná, že to mám za sebou, já jsem si pořídila trochu těžší a masivnější, páč ho chci využívat daleko víc než na popojíždění 🙂
Jinak pokud ho chcete vy fakt jen na krátköu jízdu, tak by postačil i ten, co čarodka posílala ten odkaz, páč kolečka jsou šíleně malý a prostě strašný na jízdu ☹ , ale na občasný ježdění by asi stačily 🙂

Ïnglesiny jsou dle mě moc úzké (třeba ty úplně nové typy nee) a nemají polohovací stupátko, tak si to zjistěte...
Jinak Jané je opravdu dobrá značka, Jané Energy je lehounký a jsou na něj moc dobré ohlasy...

Štastnou ruku při volbě...není to jednoduché 🙂 Ale na občasné popojíždění se vám ten výběr rozšiřuje, je toho dnes opravdu hodně 😉

carodkaa
10. máj 2007

Racul-my cestujeme prave hodne a chodime hlavne do prirody a na mista kam se a kocarkem vetsinou zajet ani neda,zatim jsem mela babyvak ale v tom uz ho neunesu tak urco poridime nejake to nositko,uz sis neco vyhlidla?

raculka
10. máj 2007

womann-díky za tip, má kočárek i zvedací podložku pod nohy ??
No máme ještě čas,tak uvidíme,kde nakonec skončíme. 😅

jita2- taky si myslím,že na občasný popojíždění nemusíme mít bůhvíco 😀
Ale jak jsem si zkoušela v obchodě s pár golfáčema zajezdit ,tak ty malý kolečka mi moc nešly ovládat,jak jsem zvyklá na terénní... 😒

carod- taky jsme se už párkrát museli obrátit v lese s kočárkem zpátky 😠 . Já spíš uvažuju o krosničce, ale pořád si nejsem jistá,jestli je to pro dítko pohodlné a zdravé.Určitě počkáme,než bude pořádně sedět a asi se radši ještě zeptám na rehábce,ale mám obavy,aby mi to mudra nerozmluvila 😅
Táda byl ve vaku hodnej? Já to zkoušela,ale moc nám to nešlo 😕

carodkaa
10. máj 2007

Woman ty Jane energy se mi dosela libi,jen ty letosni barvy jsou na me trosku divocina 😀

jita2
10. máj 2007

no vidíš a já z těch barev byla docela hotová, jak jsou krásný 😀 , třeba červeno-zelená 🙂 🙂
Ale je to věc názoru..právě proto máme takovej výběr, abysme si každá vybrali 😅

womann
10. máj 2007

racul-castecne polohovat se daji-tusim do dvou poloh,ale ze by to napevno drzelo(jako treba zadicka),to ne.Ale je to velice dobre materialove resene-pod nozickami,prijde mi to takove anatomicke.
My jezdime na plavani miminek,golfky beru s sebou,a jsou super.Unesu je slozene,a v druhe ruce mimco..
Carod-ja jsem na divoky barvy,takze mi to vyhovuje.Treba takova ruda,oranzova 😵
Strasne dlouho jsem na netu vybirala,moc jsem nevedela.Na kocarky Jane jsou moc dobre ohlasy,asi jako na Quinny a Cortinu...
Nejdriv jsem myslela,ze koupime ceske Patron golfky,ale jen ty obyc (jen ta latka,ne Acko) vazi temer stejne jako moje Jane 😎 A druhy typ je tezky 😀
Juj,to jsem se rozepsala 😀

tilly
10. máj 2007

http://www.kocarky.cz/kocarek-hartan-buggy-ix-1... toto sú suverénne najkrajšie golfky, aké som kedy videla 😀

carodkaa
11. máj 2007

Jita-ne ty barvy jako takovy se mi libej ale kdyz si k tomu predstavim jeste Tadu v nakym barevnym oblecku a barevnou dekou,tak me jima hruza 😀 jsem v tomhle hrozna 😅

anavka
14. máj 2007

Jíťo, tak jak se ti jezdí s novym kočárkem? Mně fajn, už jsme byly i 2x v lese a pohoda 😎 Akorát už se mi do jednoho kolečka zapíchnul kamínek a nejde vyndat 😠 Tak nevim nevim s těma kolečkama, ale díval se mi na ně známý a řikal, že nemám mít vůbec strach, že vydrží a kamínky z nich dolovat nemám 😝

jita2
15. máj 2007

anavko,
mě se jezdí fakt super!! To jsi mě uklidnila s těma kolečkama...jo a dnes mě přišel slunečník, tak ho budem montovat, jak bude čas 😉 Polohování do úplného lehu je super, malé se v něm krásně spinká 🙂

anavka
15. máj 2007

Jíťo, tak pak písni jak se jezdí se slunečníkem, já si ho chci taky pořídit 😎

jita2
16. máj 2007

Jasně, až zase vysvitne sluníčko, a až ho namontujeme, písnu 😎

fifa
16. máj 2007

ahojte žienky, nemate skusenost s objednavaním kočíkov cez mimibazar ? su tam pekne športove kočíky napr. neonato piuma, walker baby design, chipolino dakota, mate niekto cam portofino? nie je malý na spinkanie? poradte

jita2
16. máj 2007

Já jsem kočárek objednávala přes www.detskydum.cz, takže nevím, ale myslím, že se to tam dost hlídá, hodnocení apod., že se nemusíš bát....jinak neporadím 😉

carodkaa
18. máj 2007

Ahojda holkyyy,hlasim,ze konecne mame golfac,nakonecne jsem koupila u nas v bazaru Peg-Perégo Pliko P3,je jako novej a stal 2500,- 😀 😵 😉

carodkaa
18. máj 2007

mam z neho deesnou radost 😵 😵

elliana
18. máj 2007

tak to je super, cena je fakt slusna, ja som kedysi tiez bazila po PP, ale mame iny

miruliacik
18. máj 2007

ahoj. neviete mi poradit s golfacmi chicco c4? potrebujem kupit mieco malej, aby sa v tom aj vyspala 😝

raculka
19. máj 2007

carodkaa- čím to je,že vždycky nakoupíš tak výhodně a přitom super věc ?! 😀 . Kočárek je opravdu pěknej a ta cena taky,tak gratuluju. Kdy vyrazíte nebo už jste vyrazili na procházku??

carodkaa
19. máj 2007

Racul-hadej proc jsem tu tak malo?Protoze s nim porad venku jezdim 😀 😀 a je to super normalne ho sama unesu po schodech a tak 😉

jita2
20. máj 2007

ahoj carodkaa,
tak nevím, jestli jsem ti říkala, že jsem ráda, že sis vybrala sporťáček...chtěla jsem reagovat hned, jak jsem to četla, ale už nevím, jestli jsem to náhodou nenapsala už do jiné diskuze.....je fajn, že se ti s ním dobře jezdí...já jsem taky hodně spokojená, úplně si to užívám, že nemusím tahat těžkou kombinaci 🙂

carodkaa
20. máj 2007

Jita-jsem nakonec fakt rada za ty vetsi kolecka,zkousela jsem kamaradky golface s malejma a bylo to desny..a taky jsem upustila od toho ze ho budu pouzivat jen na popojizdeni uz se mi normalne po ty lehkosti a pohode vubec nechce vracet k tezkymu sportaku 😕 v ty vaze je fakt hooodne velkej rozdil!!Ale asi na zimu ho jeste vytahnu 😉

leva
20. máj 2007

Ahoj kocky,ja som si teraz kupila golface Babe point trafic.Som snimi spokojna ale tiez si necham stary kocar na zimu,aj kvoli priestoru na fusak ci deku aj kvoli kolesam,su nafukovacie a lepsie zvladaju teren (sneh) ak niaky bude.

raculka
21. máj 2007

carod- tady jsou nějaké články a testy krosniček http://ekonomika.idnes.cz/test.asp?r=test&c=200...

madeleine
21. okt 2007

kacka07 • 1d • 16. říjen 2007 v 09:16

Zdravím maminy.Prosím Vás o radu ohledně výběru golfáče.Ježíšek by nám rád koupil tento kočárek a já si nemůžu vybrat.Je jich hrozně moc a samozřejmě že ty co se mi líbí nejvíc jsou cenově mimo.Určitě bych chtěla aby se v něm dalo ležet,taky aby něco vydržel byl lehký,skladný a cenově dostupný(do 5tis).Prosím udělejte si chvilku a podělte se o své zkušenosti s těmito kočárky.

lennie7
22. okt 2007

tak mi mame tiez chicco ct 0.4 a je super, mala sa v nom aj pohodlne vyspala len skoda ze uz sa jej nechce vobec sediet v kociku tak ho budeme predavat ☹

dckami
23. okt 2007

ahoj holky,
já mám dcerku již 5-ti letou, ale od 8 měsíců jezdila v golkáčích PEG PEREGO Pliko, byly úžasné a byla jsem s nimi velice spokojená. Mohu je všem doporučit. 😵 Jsou i s nánožníkem, držátkem na pití, výškově se dá nastavit rukojeť a spousta dalších vychytávek. Kupovala jsem je v Praze na Černém mostě, prodejna Babystar. Nevím, zda se ještě dělají, přece jenom je to dlouho, ale určitě se na tuto značku koukněte.

kristi
23. okt 2007

my mame taky Chicco ct 0.4, v brave Hawaii a jsem mooooooc spokojena

wladka
24. okt 2007

my mame Cosatto Hula, italiano vyrobok, a je perfisny, a co je naj naj, uuuuplne lahucky, cca do 5kilo, polohovatelny, bezpecnostne pasy, strieska sa da uuuplne, je tam akoby dvojita funkcia, sietka a prsiplast k tomu.. 😉..