Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

kaja79
7. júl 2011

Ahojte. Viete mi niekto poradit nejaky golfac? Potrebujem ho najme na presuny v autobuse- teda nech sa jednoducho sklada.Chcem ho pouzivat aj v zime - tak nech ma siroky sedak, aby sa aj s fusakom maly zmestil a keby mal aj vacsie kolesa nebolo by to zle. Pozdava sa mi chicco alebo inglesina....ale nie som presvedcena.

dosa
7. júl 2011

@kaja79 a videla si ako sa sklada baby jogger city mini? jednou rukou ho zlozis a odnesies do autobusu. podla mna aj siroky je dost a kolesa ma super velke, vsetky styri rovnako. a ma plnu rucku, co ocenis ked si budes chciet kupit zmrzku, alebo budes musiet drzat dazdnik :

https://www.youtube.com/watch?v=NU9Uvg2K7os
lucula73
7. júl 2011

@kaja79 ja som kúpila ten čo ti radí dosa...je fakt super,je tu o ňom aj temička,zatiaľ si ho všetky dievčatá chvália,moj má 1,5 roka a myslí,že aj s fusakom ho tam narvem.. 😉

kaja79
7. júl 2011

@dosa
@lucula73 prave som nanho na nejakej stranke narazila...zapacil sa mi. Mame kaiser fusak a pre uzky kocik sa ho nechcem vzdat.....dakujem baby

cicimon
7. júl 2011

@krtica11 ja mam ten orion a spokojnost

lucula73
7. júl 2011

@kaja79 ja mám eisbarchen fusak,to je veľmi podobný kaiseru,skúšala som malého tam posadiť a v pohode,nemal síce vetrovku 😀 .ale zmestil sa...a to moj je riadny chlap 😉

tamichloe
18. júl 2011

ahoj,ja mam tiež babypoint orion a som s nim max.spokojnááá...a ta strieška...nemusiš sa trapiť so slnečnikom..odporučam..mam červený a je krasny

dadika1114
23. júl 2011

ahojte ja mam od Bertony Foxy 2011 stal 49 e plus nanoznik 12 e .... je super odporucam 🙂

zuzana581
25. júl 2011

Inak som dnes v kocikovo.sk videla jeden first class uptown. Už nebol nikde dostupný a nepýtala som sa, či zasa bude. Podla mňa bezkonkurenčný golfáč, výzorovo ako I coo pluto, ale cenovo ovela dostupnejší. Viem, že mi jedna mamina raz písala, že kde som ho kúpila, ale nemám už na ňu kontakt, tak ak by to niekoho zaujímalo.

georgia333
27. júl 2011

viete mi poradiť veľmi ľahký golfáč? Na budúci týždeň ideme na dovolenku, letecký tak chcem niečo ľahké na prevoz v lietadle

bambola
29. júl 2011

@georgia333 ake mas babo?
pp pliko mini, maclaren quest/triumph (zavisi od veku dietata) - toto su asi najmensie co ja poznam

ivka1984
29. júl 2011

ahojte, ja zvazujem kupu golfaca hlavne ked niekam ideme je to na nervy naskladat do kufra ten sportak nehovoriac kolko casu to zas zaberie ale stale sa neviem rozhodnut, pozerala som rozne znacky typy ... hlavne aby bol spratny, mal vacsie koliecka v ramci moznosti golfacov a lahko sa skladal a teda nebol po poskladani nejak objemny... maly bude mat teraz v auguste rok tak mu ho chceme kupit len neviem aky... :o) za vsetky nazory vopred dakujem ten prispevok na youtube som kukala len ja nechcem trojkolku neviem akosi nie su podla mojho gusta

georgia333
29. júl 2011

@bambola dakujem veľmi pekne. Nevieš kto ich predáva?

sonia.
29. júl 2011

@zuzana581 Jejda, ahoj... Ja som Ti to pisala 😀. Uz som sice kupila iny, lebo uptown som nezohnala 😒, ale stale ma laka... A videla si ho v predajni, ci na nete? asi v predajni ze? 😉

zuzana581
29. júl 2011

@sonia. ahoj 🙂 Nebola som si istá, kto to už bol, lebo tam mám plno správ. Videla som ho na predajni. Bola som tam minulý týždeň. Mali ten modrý. Ak váhaš s kočíkom, tak ti odporúčam si tam zavolať a ísť si ho pozrieť. Ja som zatial lepší golfáč ako je tento nenašla. Jediné mínus možno niekto povie že má, že je trošíčka ťažší (8,9 kg udávajú, ja som ho nevážila, tak neviem, či reálnych)) ale nijak mi to neprekáža, ani ma to neobmedzuje. Inak ak by si sa preňho rozhodla a kúpila ho, tak mi potom napíš, dám ti jeden zlepšovák, ako si vylepšiť striešku 🙂 aby lepšie tienila 🙂 Pridám foto. 🙂

zuzana581
29. júl 2011

Vlastne tento týždeň to bolo. V pondelok. Mám pocit, že bol tento týždeň dlhší než obyčajne 😀

bambola
30. júl 2011

@georgia333 ak si z BA tak na kosickej v pre deti maju maclareny aj v babymarkete, pp si maju tusim v brendone a speci obchod v auparku, a to pliko mini asi v tom auparku ale niesom si ista ci ho maju priamo na predajni alebo na objednavku

frlka
1. aug 2011

@zuzana581 aky je to golfac? Icoo Pluto?

mmacko
1. aug 2011

@ivka1984 ludia si velmi chvalia PP si, ja som mala pliko, a to bolo super, toto je ze este trosku lepsie, lebo kedze ma jednoite kolieska, tak sa lahsie karuje. V babymarkete maju v akcii aj jednu farbu, inak stoji okolo 220 eur, tam je tusim okolo 180.

zuzana581
1. aug 2011

@frlka nie, ale vyzerá tak. Je to Firts Class Uptown. V príspevku som písala o ňom. Nie je už dostupný a @sonia. sa ma naňho raz pýtala.

dara29
3. aug 2011

Ktorý kočík je priestorovo väčší a pohodlnejší pre dieťa BJCM alebo bee+? Dakujem

makda
5. aug 2011

ahojte. potrebujem poradit nejaky golfac na kazdonenne jazdenie, aj v zime. rozmyslam nad PP Si, ale kolieska sa mi zdaju dost labilne a neviem ci kocik denne jazdenie vydrzi ☹. dakujem za typy 🙂

kacka.l
5. aug 2011

Na zimu je super buggster air. Síčko to asi nevydrží, měla jsem ho jen na léto, ale v zimě asi jedině aretovat kola a možná to půjde.

lucenek
5. aug 2011

@makda Sí orzthoděn ne já ho měla konec zimy téměř bez sněhu a děs běs....zase budu propagovat jane energy nebo jane nanuq

dara29
14. aug 2011

Ktorý kočík je priestorovo väčší a pohodlnejší pre väčšie dieťa Bugaboo bee plus alebo Icoo pluto?

petruci6
14. aug 2011

my mame cybex callisto a maximalna spokojnost 😉

kadlecka007
15. aug 2011

ahojky, nemáte náhodou někdo nějaké zkušenosti s neonato breeze? Potřebuju něco skladného a lehkého do letadla.

cherryann
15. aug 2011

@kadlecka007 bohužel nemám, ale akorát dnes mně tady: http://www.spuntik.cz/kocarky/sportovni-kocarky/ zaujal Neonato Piuma - lehký, levný, nevypadá špatně. Neonato je nová značka, nevíte? Jsem si ji všimla poprvé...

kadlecka007
16. aug 2011

@cherryann myslím že to zas až tak nová značka není, vyrábí to asi taliáni 😀, ten breeze se právě zdá trochu skladnější

genialna
16. aug 2011

Ahojte baby, my sme zaciatkom leta kupili PP Si a maximalna spokojnost.. Lahucky (dokonca o 1 kg lahsi nez sa uvadza), jednoducho sa ovlada, cely sa da jednoducho zvliect a supnut do pracky.. Pristup do kosiku sice o malinko tazsi, ale zase je to len uhol pohladu, na bezne veci ok.. Detska motorka (odrazadlo) tam uz ide tazsie.. 😀
Takze.. vrelo odporucam.. 🙂