Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

janao
16. aug 2011

@tamichloe dobry den, chcela by som sa opytat, ake ma tento kocik kolesa (gumove, plastove), ci sa s nim da v pohode jazdit aj v zime a ci ste objavili aj nejake negativa. dakujem. ta strecha vyzera uzasne 🙂

tamichloe
16. aug 2011

@janao Dobrý deň.kolesa su gumové,nehrkocu, negatíva,asi akurat to ,že sa nedostanem do košika ,ked malička spi...myslím si že nie je vhodný na zimu, ale ked je odhrnutý sneh,tak určite v pohode...my sme ho kupili ako druhy kočik,aby bol poruke v aute,do obchodov,k babkee ...ja som s nim max.spokojná,keby niečo,kľudne sa spýtajte

bambola
18. aug 2011

@dara29 ahoj , neviem ci ti uz niekto odpovedal..... neviem presne ako vyzera bee nazivo ale icoo pluto je naozaj strasne velke (fakt velke) mne sa tam 8kg dieta uplne stratilo (ale tak ona je drobec 😉 ) ten by som kupila len keby som mala naozaj velke a dlhe dieta 😉

varticek
25. aug 2011

Ahoj. Chystám sa kúpiť golfáč tak som sa prišla poradiť. Potrebovala by som taký, ktorý môžem tlačiť jednou rukou a má čo najväčšie kolieska, cenovo stredná trieda. Myslíte, že všetky golfáče sú vhodné skôr ako záložné vozítko, alebo v tom niekto vozíte aj stále? Ďakujem za rady 🙂

petruci6
25. aug 2011

skus cybex callisto,my sme max spokojny 😉

damiankad
25. aug 2011

@varticek my mame graco mirage solo plus čierny asom s nim spokojnejsia než s chicco multiway...a to bol graco lacnejsi...a synčeka v ňom vozím cca od 9.teho mesiaca...aj sa mu tam dá pospinkať 😉

varticek
25. aug 2011

Ďakujem pekne, oba sú presne to, čo hľadám, už len rozhodnúť sa 🙂

kacka.l
25. aug 2011

Já jsem si pořídila tento, cena 1140,- i s poštou a musím říct, že jsem naprosto spokojená. Lehce e ovládá, má docela velký košík, polohuje se do lehu-ložná plocha 86cm, opěrka zad 47cm, což některé golfky mají 40cm!! Měla jsem pliko, sí, nuna, xtreet...a tyto jsou super. 🙂navíc tím, že mají jen jedno kolečko budou i dobré do sněhu.
A pokud se po roce rozsypou, což si nemyslím, tak mě to nebude tak mrzet. 🙂
Jsou to 4baby zicco, ve výbavě je držák nápojů a fajn nánožník.

petruci6
26. aug 2011

@kacka.i ake ma kolesa ? plastove? tiez som nechcela zdvojene kolieska,ale hlavne som chcela gumove,kt nehrkocu,preto u mna vyhral cybex,ale aj tento je pekny

zzzz128
26. aug 2011

Ahojte,ja som tiež veľa rozmýšľala nad golfáčom,potrebujem ho ešte na zimu a dlhé presuny,ale dcérka má už 2 a pol roka tak som nevedela či niečo zoženiem.Na nete nerada nakupujem(všetko vyzerá na obrázku väčšie 😀 ) tak som išla priamo do obchodu.Nakoniec som našla čosom hľadala,máme golfáč Coletto Fiorino,je úplne super,malá sa tam v pohodičke mestí a má fakt veľké kolesá 🙂 Takže tento kočík len odporúčam,aj keď po zložení neni pierko,ale nečakala som že bude ľahučký pri takej veľkosti 🙂

kacka.l
26. aug 2011

@petruci6 No mě příjde jako napodobenina cybexu, kola má takové gumové.

rainee
26. aug 2011

ahojte, viete poradit nejaky golfac vhodny aj do horsieho terenu a do zimy, s velkym kosikom a riadnou strieskou? mala uz moc nie je v kociku, ale ked chodime na prechadzky (aj na hrosi teren) chcela by som este bravat lahky kocik so sebou. mne osobne sa dost paci babypoint casper, je celkom priestranny a ma aj nanoznik, mate ho niekto? diky.

petruci6
26. aug 2011

@kacka.i presne,aj mne pride ako napodobenina

kacka.l
26. aug 2011

@rainee Viděla jsem ho na výstavě v brně a byl úplně super, moc se mi líbil. 🙂

darcimimi
26. aug 2011

jojo, jsou si podobné.

varticek
27. aug 2011

Ahoj. Ešte by som sa chcela opýtať, čo je to tá aretácia kolies, na čo to je? Ďakujem.

mimkaa10
27. aug 2011

ahojte... môj syn sa vozí v casualplay downtown... je to typický mestský golfový kočík, ak niektorú z vás zaujme, tak môžem vám dať recenziu 😉

mimkaa10
27. aug 2011

@varticek aretácia je, že si vieš kolieska zaistiť proti otáčaniu do strán...

varticek
27. aug 2011

@mimkaa10 ďakujem. Asi budem vyzerať dosť hlúpo, ale na čo je to dobré? Ja to asi tiež mám na klasickom kočiari, taká zarážka (keď je hore, kolieska sa dajú otáčať aj okolo vlastnej osi a keď dole, tak sú pevné), ale ja som doteraz nepochopila význam. Ja to mám stále zaistené, aby sa neotáčali.

mimkaa10
27. aug 2011

@varticek no na mojom golfáči to nemám a nepotrebujem mať. Ale predtým sme mali trojkolku a to predné koliesko sa dalo zaaretovať proti pohybu do strán. Kočík bol pevnejší na ovládanie. Ale častejšie som ho používala otočné, dobre sa mi s tým manipulovalo, ohybnejšie.

laloona
27. aug 2011

@mimkaa10 my downtowna zrovna prodáváme 🙂

laloona
27. aug 2011

@kacka.l Prosím tě a jak se dá sklopit stříška? jde to až na madlo? kvůli sluníčku myslím. kočárek se mi líbí 🙂 taky ta cena je hezčí než u Calista myslím 😀

mimkaa10
27. aug 2011

@laloona tak nech sa dobre predá 🙂 my budeme predávať o chvíľu tiež, slúži iba na spinkanie, ked sme celý den mimo domu 😉

laloona
27. aug 2011

@mimkaa10 a byla jsi s ním spokojená? mě se líbí ty vložky do kočárku,jsou hezké a tak nějak neokoukané 🙂 máme černou konstrukci,tak se tam vyjímají,máme tři a pořád jiný vzhled 🙂))

zajo79
27. aug 2011

@varticek naco je aretacia koleciek? lepsie sa s kocikom chodi

mimkaa10
27. aug 2011

@laloona ano, som spokojná - tiež mám tri vložky 😀 zelenú (Agatha Ruiz de la Prada), bordovú a bielu, presne, kočík jmá stále iný šmrnc 🙂

laloona
27. aug 2011

@mimkaa10 😀 když já se teď zakoukala do casualplay citta, jenže je o poznání těžší ☹ nemáte s ní někdo zkušenost?

mimkaa10
27. aug 2011

@laloona si sa rozhodla zmeniť golfáč? no ja by som už len ľahší brala, tento sa mi zdá už tak na hrane s hmotnosťou. Ale to je možno len môj subjektívny pocit.

mimkaa10
27. aug 2011

@laloona to je tuším ten starší model ešte pred downtown nie?

laloona
27. aug 2011

@mimkaa10 jestli je starší nevím ☹ vypadá ale hezky,kamarádka mi ho pujčila na ven a přišlo mi, že je v něm malá tak nějak lépe chráněná.ale ta váha,ta mě drtí ☹