Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

pink31
14. máj 2009

zajo79 - kde si, prosim golface kupovala? a to pre maleho Martinka?ja mam 4,5mesacneho Matejka a tiez uz riesim golfky, hoci mame este nevybaleny Quinny Buzz 🙂

pink31
14. máj 2009

Maminky a ak niektora mate skusenost s golfkami Peg Pérego Sí - hodte prosim do placu 😉

sjuzocka
19. máj 2009

uvazujem ze si kupim golfky pre syna na dovolenku, lebo sportak zaberie dost miesta, bude mat 10 mesiacov vtedy, nie je to skoro? tiez by ma zaujimalo golfky su len na sedenie alebo sa daju aj polohovat do lahu?

alusha
19. máj 2009

sjuzocka, podla mna to nie je skoro a su aj golfky, co sa daju dat do lahu a maju pevnu opierku chrbta, my mame napr. chicco liteway a su fajn.

sjuzocka
19. máj 2009

pozerala som ten liteway a vyzera celkom ok.... ale nie je trochu tazky? 8 kg na golface... teda ja sa priznavam ze vobec nemam prehlad o tom kolko golface vazia.... 🙂

alusha
19. máj 2009

liteway ma len 6,9kg, multiway ma o nieco viac, tento je lahucky, ja som si ho preto kupila, lebo patri medzi lahsie kociky, ostatne maju okolo 8kg

sjuzocka
19. máj 2009

ten maclaren je aky golfac? mate ho niekto? da sa polohovat?

sjuzocka
19. máj 2009

tak nic ten maclaren je strasne drahy ze 9 a pol tisic za golfky, do toho ja nepojdem.. :( nieco rozumne polohovacie do 4 tisic? 🙂 poradite?

vrtule83
19. máj 2009

multiway oproti liteway mají asi o 2 kg víc, ale jsou zase větší a víc do terénu.

marika6
20. máj 2009

skus si omrknúť abc design rookie - videla som ho naživo - je veľmi šikovný a fajn, je to novinka 2009 takže možno ešte na slovensku neni, ale inde už je a stojí 59 Eur v nemecku v čechách okoo 2300 kč, a si ho chvália.
dajú sa polohovať uplne do lahu, aj nožičky majú polohovacie, majú madlo, okolo 6 kg

sjuzocka
20. máj 2009

ahoj ale ten rookie nie je golfac...

standu
20. máj 2009

no ja som rookie nasla zaradeny medzi golface....mate niekto zopa fusion? ono je to asi skor uz sportak.......

sjuzocka
20. máj 2009

este otazka, ktore golface maju perovanie?

ijo
20. máj 2009

Red Castle Shop´n Jogg

zuzana581
20. máj 2009

IJO ale ani to nie je golfáč. Poznáte niekto prosím tieto golfky? First Class Uptown: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5016800 alebo I´coo Pluto 2009: http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s... Aké máte s nimi skúsenosti, prípadne postrehy a tak.

tlap.ka
20. máj 2009

holky,nemáte někdo zkušenosti s tímhle? http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=110...

sjuzocka
21. máj 2009

tak zase otravujem s tymi golfacmi. Nasla som na jednej zahranicnej stranke celkom prijatelne sumy tak teraz zvazujem 3 alternativy -Maclaren Guest sport, Jane energy a Jane Sonic - ted babo rad🙂 prosimmm.... ak viete poradit ktory z nich.....

kocurek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
loren
22. máj 2009

dnes som isla kupovat golfac dema handy uvadzaju hmotnost 5,5 kg no neuviedli ze je to hmotnost bez kolies atd kocik v ziadnom pripade nema 5,5 kg ale odhadom dakych 9-10 kg 😒

loren
22. máj 2009

ponukli mi giordani-free golfac nemate ho niektora

zuzanat
22. máj 2009

ahojte, nasla som pekny sportak, len by som ho potrebovala vidiet na zivo, alebo aspon pocut niekoho nazor, kto ho ma.Ide mi hlavne o opierku chrbta, ci je vystuzena. Chcela som MOON BUGGY FIT 3WHEELS, ale tam je uplne makka opierka a moc sa mi to nepozdava.
toto je on http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5698328
budem rada, ak najdem niekoho, kto ho ma.Dakujem

zajo79
26. máj 2009

zuzanat, ta opierka je trosku makka...ale nie moc.
pozri cosatto pogo to je podobne.

ja mam gesslein swift,ten je tiez podobny, vraj z nich najkvalitnejsi...to mi povedal jeden chlapik v obchode, co sa tyka kvality a vypracovania.

zuzanat
26. máj 2009

zajo dakujem za tip, ale praveze ja chcem tu rucku v celku a tie kocare ju nemaju.

tento sa mi velmi paci, ale jediny obchod, kde ho mozem vidiet je v Bardejova, co mam dooost daleko 😖

marika6
26. máj 2009

zuzanat aj mňa dosť zaujal, ale už tá značka - nehovorí nič moc. Tuším som počula že neni odpružený?? Takže je dosť tvrdý na jazdenie.

zuzanat
26. máj 2009

marika je to polska znacka, ale to ma vobec neodradza, lebo aj teraz mam baby design atlantic a som s nim maximalne spokojna, jedina chyba je, ze sa nam tazko zmesti do fabie.Inak niet co vytknut.
a kde si to pocula? lebo ja som pozerala aj recenzie a nic nemozem najst. Ja som ho nasla na MMB kde ho predava jedna pani z BJ, a potom len na stranke hej.sk, nikde inde som ho nenasla.

marika6
26. máj 2009

tiež si neviem spomenúť kde, ale kdesi som si to čítala, lebo ma zaujal.

inak pozri ešte abc design rookie - videla som ho naživo - veľmi maličký šikovný kočík, a rozprávala som sa s jednou majitelkou, kupila ho v madarsku a veľmi spokojná, aj recenzie na nejakej českej stránke sú veľmi dobré.

zuzanat
27. máj 2009

taky podobny mam, ale coneco flash a nepaci sa mi, neviem ci som narocna, proste sa mi paci ten slapi, len sa bojim ho objednat cez net, ked som ho nevidela.

tyli
2. jún 2009

Ahojte, nemá niekto skúsenosti s Inglesina Trip http://www.caryfuk.sk/show-picture.php?picture=... ? Hľadám nejaké ľahké golfky max. do 7kg. s polohovaním chrbtovej opierky. Za každú radu ďakujem.

bambini
2. jún 2009

ahoj zuzanat, zajtra slapi budem mat, mozem ti dat potom vediet, aky je v skutocnosti.....

Tyli, inglesina trip je dobry kocik, lahky, skladny,kvalitny, zalezi pre ake stare dietatko ho planujes...je dobry na rychle presuny, cestovanie...

viwien
2. jún 2009

bambini pre teba je snáď každý kočík naj ako tak sledujem tvoje príspevky.To asi pre to,že ich predávaš...