Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

monako3
13. jan 2011

Ahoj,

také bych chtěla pro malého na jaře skladné golfky. V první řadě chci plnou rukojeť, stahování boudičky a aby se s ní dobře jezdilo po našich českých chodnících s durama 😀.

Už mi někdo doporučoval Cybex Callisto a hodně jsem o něm uvažovala, ale ted nevím jak jsem četla s výškou, mám jen 163 cm 😒

monako3
13. jan 2011

ještě se chci zeptat jestli je u cybexu nánožník nebo taška a pláštěnka, ale asi ne....

rainee
17. jan 2011

ahojte viete mi poradit nejaky golfac ktory ma polohovanie lahu aj noziciek, dobru velku striesku a lepsie kolesa? a vahovo do 18kg aspon, lebo nasa "mala" ma 1r. a 12kg tak nech sa mi po ceste nerosype, diky 😒

eimiky
17. jan 2011

@rainee Peg pergo Sí ale je do 15 kg

dara29
23. jan 2011

A s golfáčmi Hartan máte dakto skúsenosti? V kolekcii 2011 sa mi páči I-GO ale som ho ani nevidela iba na internete. Dakujem za radu.

romaroma
27. jan 2011

ahojte, ukradli nam kocik mutsy transporter a musim kupit nejaky novy. rozhodla som sa, ze uz by mohol stacit len nejaky golfac, neviem si vsak vybrat. nechcem hrackarsku hrkalku, ale na priestranny sportiak uz nemam peniaze. neviete poradit nejaky spolahlivy, co prezije uz aj v takejto zime? dakujem pekne.

storm07
28. jan 2011

Ahoj - taky nevím, jaké golfky vybrat. Chtěla bych nějakou přijatelnou cenu. Hlavně mě překvapilo, že jsou jen do 15 kg. Naše dcera je nějak napřed i s výškou a váhou a obávám se, že do roka budeme mít také 12 kg

storm07
28. jan 2011

Můj hlavní požadavek je polohovatelná opěrka, nožičky výhodou a dobře ovladatelný.

zuziq
28. jan 2011

baby nemate niektora skusenosti s Hauck Turbo H? potrebujeme kociar na dovolenku, mozno sem tam na nejaky vylet. maly nam uz chodi, takze do leta bude urcite lietat hore dole 😀 sportak mame ale chceme nieco lahke, skladne, aspon trochu polohovatelne, ak nahodou zaspi ( nemusi ist kociar do roviny) nie drahe 😕

aweq
12. feb 2011

Taky řeším otázku, jaký kočárek koupit. Mám roční a tříletou holčičku. Chtěla bych, aby šlo ke kočárku připojit stupátko, skejtík. Předběžně mám vybrané TFK joggster twist a Hauck iX1 🙂 První je klasický sporťák, trojkolka. Máme takový už dvočatový - v našem případě sourozenecký - a velká spokojenost. Druhý to jsou golfky, nemají spojenou rukojeť (mám trošku obavy s ovládáním jednou rukou ... ) a nevím, jeslti by tam šel dát ten skejtík. Ale všimla jsem si, že tam Hauck má nějaká stupátka sám o sobě na kočárku. Nevíte někdo, co to je? Otočná korbička tam není, tak mě napadá jenom to stupátko pro staršího sourozence ...

katarina.banska
12. feb 2011

ahojte, ake mate skusenosti s peg perego pliko?
a ma niekto aj golfac od jane? teda ak taky vobec existuje.... 🙂
dakujem

beruska.zuzanka
12. feb 2011

@aweq ahojky, my máme Hauck Condor 2010, je super, ovládam aj v pohode 1 rukou, ale skejtík treba nájsť taký, ktorý sa upína o tyče, nie o stredový rám, lebo ten golfky väčšinou nemajú... na Hauckoch je ten "akoby skejtík" len také mini našlapovátko, aby kočiar pekne vyšiel na obrubník 😉
inak sme prevelice spokojní, jazdili sme s ním aj celú zimu, v snehu a v pohodke 😉 polohovanie celkom do ľahu, malú vozíme vo fusaku

beruska.zuzanka
12. feb 2011

@katarina.banska Jané má golfky Energy 😉

zajo79
12. feb 2011

@rainee gesslein swift alebo pozeraj maclareny

valentinuska
12. feb 2011

@katarina.banska já mám plika, zatím používám na nacvakávání sedačky a jsou fakt úžasný - jsem z nich nadšená 🙂
janéčka mají hodně podobné golfky solo

xkacatkox
13. feb 2011

@monako3 a co gesslein F4 buggy, my jsme max.spokojení

monako3
14. feb 2011

@xkacatkox Děkuji za jedinou odpověď 🙂...je moc hezky, ale docela je dost drahý 😒

luciferova
14. feb 2011

@zajo79
@rainee gessleinu sa nedaju polohovat nozicky ☹

Ja zvazujem vymenu gessleina ale neviem ci nuna alebo zapp 😒

zajo79
14. feb 2011

@luciferova ani nuna nema.

zapp xtra potom

luciferova
14. feb 2011

@zajo79 ved mne to nevadi, rainee mala taku podmienku 🙂 moj maly spava v kociku obcas, preto som kupila swifta, ale vadi mi velkost po zlozeni...alebo co ine este?

zajo79
14. feb 2011

@luciferova quinny senzz je fajn. bgb bee+ je fajn. novy zapp xtra je fajn.
maclaren mam na ceste - tak to povedat neviem, ale chvalia ho.

tak isto aj tfk buggster.

dendaz
14. feb 2011

My máme Chipolino Electra v zelené barvě. Používány výhradně pouze na dovolenou, účel splněn, cena vynikající. 😉

bambola
14. feb 2011

@zajo79 maclaren mam doma asi mesiac a tiez si chvalim 😉

luciferova
14. feb 2011

@dendaz ten vyzera dobre 🙂
@zajo79 nieco popozeram, hlavne nech to majland nestoji. Keby som vedela, co ta nova nuna polohovacia bude stat, ach jo...

bambola
14. feb 2011

@storm07 vsetky golfky su do 15kg kvoli tomu, ze je to nariadenie EU. cize v EU ine golfky ako s oznacenim do 15kg nenajdes ALE vacsina ma vacsiu nosnost, da sa to zistit bud priamo od vyrobcu alebo na americkych strankach (ak tie golface ponuka aj americky trh)
ja mam napriklad maclaren a ten isty ma v popise pre EU trh do15kg od 6.mesiaca veku dietata a pre US trh do 25kg od 3.mesiaca veku dietata 😉

a este si myslim, ze aj ked je tvoja mala vacsia, teraz jej ta vaha bude stagnovat alebo bude priberat len velmi pomalicky, cize by som sa nebala 😉

bambola
14. feb 2011

@rainee na EU trhu su len golface do 15kg 😉 ale kuk co som pisala vyssie 😉

zajo79
14. feb 2011

@bambola aky mas? xt? xlr? alebo quest? ja som objednala denimovy quest.. lahky.. tak som zvedavaaaa

zajo79
14. feb 2011

@bambola akurat pozeram v tvojom albume...mala je bohovska 😵 aj kocik paradny. sa tesiiiim, uz nech je domaa

zajo79
14. feb 2011

mam objednany aj bee+ aj maclaren...ktory bude lepsi ten necham

dendaz
14. feb 2011

@luciferova Opravdu jsme spokojeni, je polohovatelný, takže se v něm dá i spinkat, je lehký, skladný, občas vrzalo kolečko, ale to stačilo promáznout a jelo se dál... 😀 Nyní jsou dcerce 3 roky (měří 100cm, váží 16,5kg) a do kočárku se krásně vejde a hoví si v něm jak princezna... 😵 Oproti sporťáku (měli jsme Casualplay S4) v něm vypadá jak přerostlé mimino... 😀