Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

diddi
24. apr 2008

ja mam chipolino - pooky a som s nim spokojna, nepotrebujeme ani dazdnik, lebo ma velku sklapaciu "strechu"

frog
24. apr 2008

chipolino se mi taky líbil,ten bych koupila kdybych nedosala do auta to chicco..

lyzenka
28. apr 2008

tak som zvedava, pre co sa nakoniec rozhodnem:

jané energy alebo neonato piuma.....

bambi sme uz predali, tak mozem kupit bud ten alebo ten.......

u jané sa stále bojím, ci mi nebudu vysoko madlá ...mám 162cm ....a u neonata nie je polohovanie noziciek....ale inak vyzera super...

budem musiet ich este raz omrknut v obchode....

vrtule83
28. apr 2008

lyzenka jestli ti můžu poradit, oba jsem viděla naživo a byly to také mí adepti, než piumu tak raději energy, piuma je hrozně malá tím myslím pro dítě, je nízká opěrka zad a přečuhuje hlava a právě že i chybí oběrka nohou. A myslím že energy může být vysoký asi jako ten můj kočár a já mám 168 cm a to není tak velký rozdíl a vpohodě.
Včera jsem viděla jezdit energy docela dost, větší dítko se tam na spaní vejde, ale naše malá potřebuje prostor, nikdy nebyla v zavinovačce tak nemá ráda stísněnost a to mi přijde že to dítko co jsem viděla moc místa nemělo, ale co vím tak většině dětí to vůbec nevadí. Energy je jinak moc pěkný.

lyzenka
29. apr 2008

vrtule,

ďakujem za radu....ja mám zas pocit, že ten náš má rád keď sa môže niekde ukryť - učučkať 😀 rád spí aj medzi nami vo veľkej posteli a je tam taký stiesnený a mám pocit, že mu to tak vyhovuje - vo svojej postieľke sa vždy metá a prehadzuje a keď ho strčím do našej hneď sa učučká a ukludní a spí... 🙂 tak možno mu energy bude vyhovovať... 😀
potom dám vedieť čo sme teda kúpili... 🙂

tilly
29. apr 2008

lyzenka, neodpísala som na IP, neviem ti poradiť 😉

lyzenka
29. apr 2008

tily, v pohode... 🙂

bzuco
17. máj 2008

ahojte

máte niektorá kočík dema step lux alebo zapo fusion?
ako vám vyhovujú?

bzuco
17. máj 2008

alebo šporťák free line?

rozak
17. máj 2008

nemáte někdo zkušenost s tímto kočárkem - má přehazovcí rukojeť, velká kola a v ceně dobrou výbavu a má opěrku až do roviny?
http://www.spuntik.cz/nurse-kombinovany-kocarek...

rozak
17. máj 2008

A ta váha, jestli je pravda, je taky bezva 😉

madalah
17. máj 2008

Zdravím Vás kočky, potrebujem radu - tie, ktoré máte kočík Chicco CT04 alebo už multiway - dá sa na tie rukoväte pripevniť taška ku kočíku? A nebude sa zošmykávať dole? Objednala som si tento kočík, v pondelok mi má doraziť a ja si neviem predstaviť existenciu bez tašky. No a originál Chicco sa mi vidí dosť drahá. Tak som si jednu zohnala, len neviem, či tam bude držať. Počula som o tom, že to niekt rieši batohom, ale to ja odmietam. Prosím, babenky, poraďte mi. VĎaka, Zuzana.

rozak
17. máj 2008

Ten s přehazovací rukojetí je tento
http://www.spuntik.cz/nurse-kombinovany-kocarek...

tinaa
17. máj 2008

my sme tento tyzden kupili Maclaren Quest, sme velmi spokojni, je lahky, jednoducho sa sklada a je velmi pekny. Cena je taktiez prijatelna. papa

petraluk
17. máj 2008

Madalah já ho tedy nemam, ale mam 2 kamarádky a obě tam v pohodě nosí tašku přes rukojeť, takže neboj držet bude 😉

frog
17. máj 2008

Madalah já ho mám a mám tam klasickou emitex tašku a dobrý,jenom když chci malou dát úplně do lehu,tak jí musím nadzvednout,páč tam brání té opěrce v položení,ale jinak bez problému a to tu tašku nemám prázdnou,nosím jí docela plnou..

lenca13
18. máj 2008

ahoj rozak.my mame kocik nurse.sme s nim spokojny.len uz sme ho museli reklamovat.
odpadlo nam zadne koliecko.pouzivala som ho tri mesiace.reklamovali sme to.
tak uvidime kolko nam vydrzi.

dadulik
18. máj 2008

taska na C4 sa da v poho zavesit, ak ma rucku dlhsiu, ale ja nosim tasku v tom mini kosiku co je pod kocikom pre istotu, lebo golfove kociky by sa nemali zatazovat na ruckach taskami, zevraj 😲

vrtule83
18. máj 2008

madalah já mám na multiwayi obyč černou kabelu od vietnamců, musím mít to ucho na fest utáhnuté a zavěšené na tu pěnovou část, jinak mi taška klouže dolů. Rukojeti mívám dost zatížené taškami s nákupem atd. a kočár se mi nepřeváží, takže s tím zatěžováním je to jak u kterých golfek, třeba vyzkoušet

kikaz
18. máj 2008

Ahojte maminy a s Moom alebo cossakom pogo alebo gessleinom skúsenosti nemáte. prosím o rady o nevýhodách neviem si vybrať kočík golfový 😠

alami
20. máj 2008

madalah - ja mám ten golfáč a nosím tam tašku z hlbokého kočíka - v pohode.zapnem ju normálne cvokmi o rúčku, padne síce až po opierku chrbta dieťaťa, ale nevadí to nijako. ani to nezavadzia pri chôdzi

kikaz - tie čo píšeš nepoznám, ale celkovo u golfových nevýhoda - pred zložením všetko vybrať z košíka aj z kočíka - nákup, deku..., málo miesta v košíku - možno nie u každého, neviem, deka z dieťatka bohovsky padá - hlavne ak je bez nánožníka a ťažko sa tlačí jednou rukou - ak chceš mať mobil, zmrzku, dáždnik, druhé dieťa...
ale zato sa ľahučko skladá, prenáša, vojdeš s ním kdekoľvek, podvihneš ako nič po schodoch...

petraluk
20. máj 2008
kikaz
20. máj 2008

petraluk moc dík 🙂

lyzenka
21. máj 2008

baby,

ak by ste vedeli o niekom, kto zhana golface CHICCO C4 discovery (zeleno-cierny).....predavam... fotka je aj v bazare.... 🙂

alami
21. máj 2008

lyzenka - a čo sa ho tak rýchlo zbavuješ, ešte pamatám, ako si pýtala radu, či tam môžeš malého už dať 😉 sa ti neosvedčil?

lyzenka
22. máj 2008

alami,

ten golfac je uplne super....len my mame nesuper kufor na aute....a chodievame casto na zahradu.....a tie kolieska su fakt mega v tom nasom malom kufri...a potom tam uz toho vela nedame. V marci sme este na to neprisli, ked sme tak casto autom nechodili s kocikom...ale teraz sa to osvedcilo, ze je pre nas potrebne mat skladnejsie goflace. 😀
Tak dufam, ze sa niekomu budu pacit a hodit chicco golface... 🙂

susul
6. jún 2008

Ahojte baby, potebujem poradit, rozmyslam nad kupou golfiek Chicco Multiway je to nastupca CT04. Potrebujem vediet hlavne ake su negativa.......Dakujem

lyzenka
6. jún 2008

susul,

my ked sme kupovali Chicco c4 tak sme narazili tiez na Chicco Multiway:

-kolieska su tam trosku uzsie ako ma chicco 4
-su vyssie madla
-ale ide lepsie sklapat opierka chrbta (co je u mna podstatne tiez) - potiahnes iba zozadu ...co na chiccu c4 musis pouzivat dve ruky na sklopenie po bokoch kocika.
-ma tam aj taku clonu na strieske
-vyzera trosku vypracovanejsie ako chicco 4

no, musis asi sama porovnat v obchode.

susul
6. jún 2008

Dakujem, je to drina vybrat kocik 😀

chess
19. jún 2008

Zhanam golfac Chicco C4, nema niekto?