Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

denisocka
23. júl 2009

určite by ju bavilo,tomu ver . na multiway sa pýtam,bo som ho chcela...ale stači mi nakoniec moj Nomad....a dnes som prvy krat a dufam že posledny šoferovala golfače nejake hubbel bubbel či jak,ameno

janina1977
23. júl 2009

ja keď som videla ako sa tá "loola" skladá.... no úplne perfektne aj so sedačkou otočenou na jednu alebo druhú stranu ako stvorené do môjho autíčka, tak dúfam, že už budem konečne spokojná 😉 nie že by multiway bol zlý ale nebol pre mňa praktický na nakladanie a vykladanie ... bude to môj posledný golfáč, potom už sa bude voziť len na puky 🙂

denisocka
23. júl 2009

xixi PUKY ti určite nenahradi golfáč,lebo puky nebudeš šoferovať ty...viem ako je to,ked vyjdeme s pukym my 🙂

janina1977
23. júl 2009

potom ten golfáč budem ešte dlho potrebovať a máme ešte trojkolku, ale zatiaľ len tlačíme a posúvame ... je pohodlná 🙂

denisocka
23. júl 2009

čo stoji ta loola?

janina1977
23. júl 2009

zohnala som jazdenú cca 150 eur a nová okolo 300, podľa toho kde ...

luci112
26. júl 2009

Ahojte , ja som tiež chcela golfáč, syn bude mať dva roky ale kupila som si Bumbleride Indie a je super, ľahko sa skladá a váži len 9 kg, golfáče sú podľa mňa len na nákup do centier ale do terénu určite nie na dlhé prechádzky, malý si v ňom aj pekne pospinká je perfektne polohovateľný.

zajo79
27. júl 2009

PP pliko alebo Casualplay downtown?

na pliku sa mi paci ta strieska, ktora sa da dat az po madlo....

downtown ju ma mensiu, ale zas mi pride pohodlnejsi.

Pacia sa mi oba...ale viac trochu downtown, len mi je luto tej striesky.

gabik76
27. júl 2009
briketa
7. aug 2009

Ja chcem velmi kupit Maclaren Techno XLR, 2009 model. Je krasne priestranny, polohovatelny chrbat aj nohy uplne dorovna, velke kolieska, lahky, zlozim ho jednou rukou. A tie kociare strasne vela vydrzia. A zoberu ho do lietadla, co je pre mna dolezite

martina46
8. aug 2009

ahojte. nemate skusenosti s golfkami neonato mateo? zaujimalo by ma, ci su sko tak pouzitelne po cely rok, chceme nieco lahke pre uz chodiace dieta, ktore sa obcas potrebuje odviezt. a aby to nebola uplna hrkalka. nikede som citala, ze tie kolieska nie su uplne take nanic, pochopila som to tak, ze to zvladnu aj mierne nerovny teren, napriklad mierne hrbolate ohavne chodniky v blave.

kessiee
30. okt 2009

ahojte, nas malinky ma teraz len tri mesiaciky, ale uz teraz pozeram po nejakom golfaci - vo februari alebo marci (to bude mat drobec tych sedem-osem mesiacov). Letime do zahranicia a potrebujem nejaky fajn skladny golfacik, lahky, ale aj pouzitelny do tych 2,5 - 3 rockov. favoritom bol u mna quinny zapp, ale ten nie je polohovatelny a maly si v kociku (aspon teraz v tych 3 mesiacoch) rad pospinka... nemate niekto skusenosti s golfacmi ako britax verve, chipolino omnia, chicco c4, moon buggy kiss alebo podobnymi trojkolkami s polohovatelnou opierkou (minimalne chrbatika)??? s nasim kocikom sme sa velmi do kvality netrafili, tak tento by som chcela mat fakt dobry, preto zacinam vyberat uz teraz... poradte prosim, dakujem 🙂

zajo79
30. okt 2009
dosa
31. okt 2009

kessiee - ja mam doma britax verve, ale pokial to chces na spanie, tak to nie je dobra volba... polohuje sa asi len 5 cm od sedu, je to len taky polosed a ak by v tom mal spat dlhsie, tak to nie je prijemna poloha. ale pocula som, ze si to niektore baby dali presit a maju to aj na spanie. a nedaju sa polohovat ani nozicky. je tu aj tema na tento kocik, baby tam pisu o problemoch so stabilitou, ja som nic take nepostrehla, nakolko moje dieta sedelo v kociku ako pät penazi 🙂 na dovolenku sme mali chicco liteway - je vhodny od narodenia, petoze sa polohuje do roviny, aj nozicky sa polohuju a bola som s nim spokojna. a tento tyzden nam konecne pribudla teutonia solano - tiez je to bugyna, ale polohovanie je take nie do roviny ale sa naklapa cela sedacia cast, tak uz sa neviem dockat, kedy ho otestujeme - zatial len konstrukciu s vajickom, lebo synator je este malicky...

kessiee
31. okt 2009

dakujem vam kocky 🙂 zajo o bugaboo som este nepocula, tak som to hned kuki na nete - je to taky pavucik tou konstrukciou 😀 zaujimavy model, asi este pouvazujem. ty ho mas?
dosa tu diskusiu o britax som si precitala, jedni ho chvalia, druhi kritizuju - ako kazdy iny golfac alebo kocik. mne sa paci, len skoda toho polohovania... liteway by mohol byt tiez fajn, ale asi len tak na dovolenku - vyskusane to teda nemam, ale uz na pohlad ma len take tenke kolieska... neviem, ako dlho by nam vydrzal... ta teutonia je tiez zaujimava, ale ma uz cez 10kil... no neviem, neviem... celkom ma ocaril casualplay downtown, len to musim ist este "okukat" nazivo. a vy preco tak casto menite? nespokojnost alebo opotrebovanie?

dosa
31. okt 2009

menim, lebo chcem vyskusat 😉 este som nemala kocik, ktory by som vylsovene mala chut hodit do kosa. kazdy mal nejake klady aj zapory. mam teraz doma dva kombinovane a tri bugyny a chcela by som to zriedit a neviem sa rozhodnut ktore pojdu prec, lebo mi bude smutno za vsetkymi... liteway kolieska mozno vyzeraju labilne, ale su dost pevne, dceru som v nom vozila este ako trojrocnu (15 kg) ked si zranila nohu, a vydrzali. hlavna vaha ide na zadne kolesa a tie su vacsie a zdvojene...
pri prvej dcere som mala aj x lander x go - to bola bugyna presne taka ista ako casualplay downtown. bolo to priestranne, polohovatelne do lezata, aj nozicky, a tie kolesa boli uplne uzasne, take hrube, gumenne (nie plastove), dobre sa s tym chodilo 😉

kessiee
1. nov 2009

dosa ten casualplay ma tie kolecka ale plastove... tiez som myslela, ze su gumene, vyzeraju tak, ale vraj nie su.. o trvanlivosti takychto koleciek tiez nic-moc neviem. ale priznam sa, tento kocik ma ocaril, vyzera super a splna vsetky poziadavky. prekaza mi len jedna vec - ked sa polohuje do lahu, po bokoch ma len taku sietkovanu latku. neviem, ci sa to da niecim prekryt alebo su na to nejake kryty, ked nie, tak ho budem musiet asi zamietnut ☹ potrebujem ho najneskor v marci, a to bude este zima, tak tam bude drobcovi pekne fucat... uz som pisala aj do temy casualplay downtown, ale nikto nic. ale pojdem ho kuki do obchodu, snad mi tam povedia viac. okrem toho som nasla aj dalsi, ktory by splnal moje poziadavky - PP Pilko P3 completto - ma uz aj zatepleny nanoznik a nasla som ho v rovnakej cene ako casualplay, tak mam teraz dilemu 😅 inak ked ma aj takyto nanoznik, bude donho treba este aj fusak? asi ani, ci uz nie?

dosa
1. nov 2009

tak tie kolieska ked su plastove, to nie je ziadna vyhra, my sme ich mali take gumenne a pekne tlmene sa s tym islo, nic nehrkotalo... netusim ako je ten downtown do detailov spraveny, ale najlepsie je predsa len zajst do obchodu a uplne najlepsie by bolo, keby mali v jednom obchode aj ten downtown aj pliko, aby si si mohla porovnat a vybrat. ak uz nebudu teploty okolo nuly a budes mat zatepleny nanoznik, tak fusak urcite netreba, pri najhorsom nejaku deku. my mame teraz kocik s vloznou taskou a ten vrch je tiez taky zatepleny a zatial mam maleho len v zeteplenej fleece zavinovacke a v taske. ved budu aj nizzsie teploty, potom do coho by som ho zabalila, keby si uz teraz zvykol na fusak? 😉

kessiee
1. nov 2009

tak uz som si nasla aj obchod, kde maju obidva a za fajn ceny, dokonca ma tam cenovo zaujal aj casualplay vintage - tazky je ako PP pilko P3 a ma velke kolecka, na ktore som zvyknuta, zlozeny je sice väcsi ako tieto dva, ale sklada sa tusim ako jeden kus a to je fajn pri cestovani, aj do toho lietadla, ale este si to overim. v tom obchode maju aj tento, tak teraz neviem... tie plastove kolecka sa mi tiez nepozdavaju... ked si kazdy pekne "ochytam", tak sa mi bude asi lepsie rozhodovat 😉
nooo a dufam, ze v tom marci uz teploty pod nulu nepojdu, zima este ani poriadne nezacala a uz teraz jej mam dost 😝

dosa
1. nov 2009

ten vintage je skor sportak, ale zase je na nom dobre, ze sa da otocit sedacka aj do protismeru, tak, ze vidis na maleho - ale neviem, ci to je na kazdom, alebo je to zase nejaky iny model - no ved uvidis. inak - mame skoro rovnako starych malych 🙂 prajem ti spravne rozhodnutie, napis, ktory to nakoniec vyhal 😉

kessiee
1. nov 2009

jeej, to som si ani nevsimla 😉 no ak sa podari, tak do toho obchodu skocim hned zajtra pekne si tam vsetko poobzeram 😉 potom urcite napisem, pekny den prajem zatial a dakujem za rady 😉

kessiee
6. nov 2009

dosa, tak sme nakupili a vyhral to pp pliko p3 🙂 je super a zatial som velmi spokojna a malinkemu sa v nom paci uz teraz 😎 uvidime, ked ho zacneme naplno vyuzivat. oproti cs downtown ma obrovsku striesku a aj ten zatepleny nanoznik, lahsie sa sklada a ma krasnu farbu - aj ked to teda az tak dolezite nebolo 😉 aj foto hodim do albumu, tak kuki 😉

kessiee
6. nov 2009

chcela som dat viac fotiek, len ich neviem do toho 700kb rozmeru upravit 😠 vzalo mi to len tu jednu...

dosa
6. nov 2009

no super, vidis, podla obrazku sa uplne inak vybera ako nazivo. pekny ste vybrali, vidavam ho u nas v cervenom. myslim, ze je to vdacny kocik, urcite ho vyuzijete. tak zelam vela stastnych a veselych kilometrov 😉

kessiee
6. nov 2009

dakujem 😉 vsetko dobre aj tebe a tvojim detickam 😉

kubinaa
30. dec 2009

zdravím všechny maminky a moc prosím o radu mám 7měsíční holčinu a na léto jí chci koupit náky povoz.moc se mě líbí coletto aveo.kdo ho má prosím písnšte jak je spokojen.zkoušela sem ho na krámě a super až na to skládání je větší,chtěla sem jen golfky obič třeba trafic od baby point,ale zas nevim každý řiká že golfky jednou rukou nezvládá že lepší spojená rukojet ale zas na skládání je lepší.tak vůbec nevim prošla sem snad všechny diskuze a hledala něco na to aveo,nebo trafic ale pořád nevim.jinak prcek je velkej 10kg=7 měs.takže hlavně prostornej moc dík za pomoc cena tak4000kč.chci praktičnost,hezký vzhed atd jako každá mamina vlastně neví...

ivika18
30. dec 2009

kubinaa: rozhodně spojená rukojeť, nebo takové ty otáčecí, co má inglesina myslím že zippy, ale ta už zase stojí víc. Jinak je téměř nemožné tlačit kočár jednou rukou - a to je potřeba často - prcek bude chodit za ruku, telefonuješ apod. Golfky Aveo neznám, ale na fotce vypadají dobře i rozměry, já jsem měla Chicco Multiway - byly v pohodě až na tu rozdělenou rukojeť a pak chvilku starší Inglesinu espresso se spojenou rukojení - na manipulaci mnohem lepší, ale neměla poloh. nožky, takže spíš pro větší dítě. A prostorný golfky jsou prý Jané Carrera, ale taky nejméně za 6 tis., tak třeba jetý.

kubinaa
31. dec 2009

ivika18 hm to si hodná já pořád nevím ale 6 tácu do tohon nevrazim.ten multiway si dost chválej ale mě se vůbec nelíbí sem na todle hrozná.a co od baby pointu nebo od baby design?taky navpadaj špatně.mám první děcko tak bych chtěla nový zůstane na další.navim kdyby někdo ještě náký typ.já sem jich viděla spoustu ale chci opravdu prověřenej kočár co už někdo má.jinak podle vzhledu bych vybrala hnedle..

ivika18
31. dec 2009

kubinaa z vlastní zkušenosti můžu, že investice do kočáru není zbytečná. Budeš s ním jezdit dost dlouho, zvlášť, když ho chceš nechat pro další mimi. Taky jsme hluboký poprvé koupili Roan, který není moc drahý, ale pak sporťák Jané slalom pro a je to nebe a dudy. Tak pokud to jde nějak finančně zvládnout, tak bych investovala. Jinak obecně - do golfek bych vůbec už nešla, radši pořádný sporťák, ale to je věc názoru.

johnatanka
31. dec 2009

ivika18 - souhlasím naprosto, nikdy bych golfky nekoupila, je to věc názoru, mám třetí kočár a taky jsem nakonec skončila u slalomu, jinej už nechci, váha, ovladatelnost a prostor pro dítě je pro mně prioritou a o kolečkách a odpružení ani nemluvím, golfky na rychlý přechody a v létě ano, ale jinak bych do toho nešla, na zimu vůbec, ale je to věc názoru. Lepší sporťáky se dají sehnat z druhý ruky. Tenhle můj jsem taky koupila už 3měs používanej a taky byl škráblej na kosntrukci, ale to bych poškrábala i já, kdybych ho používala jako novej, takže tohle neřeším, hlavně, aby podvozek byl ok a dobře jezdil. Uvažujeme o druhým mimi a popř. dokoupím jen hlubokou korbu a autosedačku, taky pravděpodobně už použitý, jelikož se to používá krátkou dobu a to dítě v tom nejí, nemá boty, nepije, takže poničení minimální...ale to jsem zas už někde jinde, sorráč holky. 😵