Golfáče Babypoint alebo Moon?

janka5861
19. júl 2008

Ahojte , momentalne riesim problem... kupit golface babypoint alebo moon ... co myslite ?
A este jedna vec , ked moon tak buggy fit 3 wheels alebo buggy kiss 4 wheels ... co by ste poradili?
Kazda rada sa ceni ...
🙂 😉 😉

zuzidr
19. júl 2008

ahoj,ja som chcela Moon,myslela som že je kvalitnejší,ale nakoniec som kúpila babypoint mark(ani neviem prečo 😅 😕 😀 ),mám ho asi mesiac,a som veeeelmi spokojná ved v podstate,záruka je všade dva roky,tak keby volačo......ja nebanujem 😀

ninocka
19. júl 2008

ja mam moon a zatial som spokojna velmi

janka5861
autor
20. júl 2008

Ninocka, ten moon mas na 3 kolesach alebo 4 .....

lendy1
20. júl 2008

Tak my máme Marka, jelikož když jsme kupovali golfky, tak Moon nikde nebyl a jsme maximálně spokojeni. Oba kočárky jsou k nerozeznání a liší se jen v detailech a v barvách.
Navíc tyhle golfky dělají ještě 2 další firmy - Espiro - Magic a Chipolino - Omnia.
Golfky máme už od jara a využíváme je jen na výlety nebo rychlé přesuny a do města. Ze začátku dost skřípaly, ale po promazání silikonovým olejem ani jednou nezaskřípaly. Skřípá i Moon a je to prý díky té véčkové konstrukci.
Co oceňuji je hlavně prostor v kočárku, jelikož máme velké dítě a v tomto kočárku je mu moc fajn.
Do košíku se nic nevejde, jen maličkosti a pokud dítě spí je do kočíku problém se dostat.
Golfky jsou lehoučké a velmi skladné, velmi rychle se složí a rozloží.
Nejdou napolohovat nožičky pro spaní, ale to nám neva, jelikož malej spí v kočárku vyjímečně a max. 30-45min. Záda se mi zdají ne moc pevné, ale dá se to vyřešit koupí vložky do kočárku od Emitexu nebo na MMB to některé maminky i šijí na zakázku.

Buggy fit je se 3 kolečky a buggy kiss se 4 kolečky.

a tady je diskuze přímo o Moonu Buggy:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

janka5861
autor
20. júl 2008

lendy 1 , citala som tam, ze moon mal nejake uzke nanozniky... tento babypoint ma dost velky nanoznik ?

lendy1
20. júl 2008

janka5861, mě se zdá takový normální, že se tam vejde klidně i s dekou nebo možná i s fusakem (ale nezkoušela jsem to, jen to hodnotím podle pohledu, když ten nánožník přidělám na kočár), já ho teda ani nevyužiji, jelikož na podzim a v zimě budu jezdit se sporťákem. Ale Moon má 2 druhy nánožníků, jeden je hodně praktický, že má rozepínání na zip přímo uprostřed toho nánožníku a ten druhý to nemá.

nikollette
28. nov 2009

Baby aké máte naázory na babypoint mark 4????? 🙂

vevusiatko
1. dec 2009

Niki ja ho mam a zatial som spokojna 🙂 Co by si potrebovala vediet???

kubinkov
2. dec 2009

Do nánožníku Moon bez zipu jsem dala fusak Emitex, tak malý určitě není. Je i trochu vyteplený. Byla jsem spokojená.

jankapd
20. máj 2010

ahojte mam tiez problem aky kupit kocik.tiež sa mi lubi babypoint ,mark3,alebo lira3,coletto vinci3.poradite aj mne dakujem. aky je rozdiel medzi babypoint a moon?

lucia32
5. jún 2010

Vie mi niekto poradiť ako upevniť slnečník na babypoint mark 3.. ráno som to skúšala, ale tá tyčka je všade napevno s látkou, neviem to tam napasovať...

kamilka12
15. jún 2010

Ahojte, my sme mali baby point mark 4 - čierny a bola som úplne spokojná...je velmi šikovný a najviac sa mi osvedčil rozopínací fusak na kočíku, takže som ho v zime nemusela dávať ani dole....Teraz ho už predávam, keďže malý mi v kočíku už nechce byt....Tak ak by niekto mal záujem, mám ho aj tu v bazáre 😉

tathiana
9. aug 2010

Ahojte baby.Chcem sa Vás spýtať či nemáte niektorá záujem o kočiar Moon buggy fit.Je používany,vo výbornom stave ja som si ho objednala ale je ciklamenovo čierny a ja mam chlapčeka a takáto farba sa mi veľmi nehodí,pre dievčatko je krásny.Keby ste mali niektorá záujem tak sa ozvite.Ale inač je perfektný .

adrikadt
10. nov 2010

Ahojte, mozete mi napisat do kolko kg a do akeho veku su moon a mark 3 vhodne? Chcem si niektory z nich kupit, moj maly ma rok a pol, 14 kg. Velmi sa mi pacia tieto golface, len sa bojim ako sa budu so 14 kg ovladat...
Dakujem 😉

bertica.h
17. jan 2011

baby je tento kočík skladný?mám 1,5r.dcéru a neviem či nekupit len fatk nejaký uplne lahký kočík typu cam portofino...tento sa mi moc páči..malá v kočíku už dávno nespáva...dobre sa vám s ním manipuluje?košík je dost velký? a nánožník?vypadá to ako fajn nápad ten zips..dakujem 🙂

bertica.h
17. jan 2011

ešte jedna otázka..aké tašky na kočík používate?či nosíte len kabelky cez plece?

valika_val
9. nov 2011

kupim moon buggy Kiss 4Wheels, najlepsie cierny (pre chlapceka), nepredavate niekto?

natalie33
12. nov 2011

@valika_val Ahojky, nevím tedy zda už sis kočárek Moon buggy kiss koupila, ale jestli mohu poradit - tedy z mé zkušenosti raději né. Nedávno jsme ho vyhodily neboť už bych ho v takovém stavu neprodala...Měli jsme také moon buggy kiss a cca ani né po půl roce uživání dcerka seděla stále více dozadu a jakby k zemi..prostě působil, jako by spadlý 😒 Což je velká škoda neboť po ostatních strankách byl supr - lehoučký v každém směru..supr se ovládal...Ale slyšela jsem, že prý kočárky Euro Cart jsou prý pevnější a vypadaj snad skoro stejně 😀 Také jsem si všimla, že Moon u těch kombinací maj takovou hrubší konstrukci - vypadá na pohled moc dobře i je možné, že už jsou díky té konstrukci kvalitnější..těžko říct...Holky prosím, jak jsou na tom ty kombinavané kočárky Moon např. S3 třeba Ocean..líbí se mi moc ta trojkolka 🙂 Jsou kvalitnější nebo se kazí? Popřípadě - jaké má chyby?? Za jakkoukoliv odpověď - mooooc děkuji!!! 😉 🙂