Golfáče Chicco C4. Máte s nimi skúsenosti?

marianca
28. júl 2009

Čaute baby, som už úplne na nervy. 😨 😨 😨 Stále zháňam pre malého kočík a nedarí sa mi. Teraz som sa rozhodla pre Chicco C4, ale neviem či je to dobrá voľba. Nemáte niektoré s nimi skusenosti? Už som mala 3 kočíky a nechcem to zasa pokašľať. Potrebujem, aby bol hlavne pohodlný a priestranný, lebo môj drobec v kočíku rád spí. Takisto som počula, že detičky v týchto kočíkoch dobre nesedia, že sa šmýkajú, alebo padajú do strany.
Ďakujem za akýkoľvek príspevok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hasleerka
28. júl 2009

marianka neviem presne ktorý je chicco C4, idem presne kuknúť, ale ja som mala chicco 04 a bola som veľmi spokojná

alami
28. júl 2009

aké veľké dieťa máš? - pre to spanie sa pýtam. Môj už nespáva v kočíku, tak to neviem posúdiť, ale inak sme s ním spokojní. No až na tú opierku, nedá sa dať kolmo, preto v nej ani rovno dieťa nesedí a vála sa do strany 😖

hasleerka
28. júl 2009

no moja to je presne to isté, ja som fakt bola spokojná, malá sa v nom dobre vyspala, aj cez zimu bo je dosť široký ... my máme ten kvetinkový červený ... má aj nánožník, 5bodové zapínanie, dá sa kúpiť k tomu opierka

hasleerka
28. júl 2009

alami mne sa moja v ňom neváľala do strany ona pekne sedela ... zle som napísala dá sa kúpiť madlo

dadulik
28. júl 2009

my mame chicco CT4 - zimnu verziu aj so zabudovatelnym fusakom, mala mi v nom spavala cez den do 18 miesiacov v pohode, este pred cca 3 tyzdnami bola nutena v nom spat na dovolenke, uz jej nohy riadne trcali 😀 ale vyspala sa. Kocik pouzivame takmer denno denne, hoci mame uz dost mesiacikov 🙂 dcerka ho zboznuje (je to nas 4 kocik). Ja osobne som nepostrehla, ze pri sedeni by sa mi nejako valala zo strany na stranu, je to asi aj o tom, ako dietatko dokaze uz same pekne sediet, a ako pevne ho tam priputas 😉 tiez mame dokupene madlo a slnecnik - do ako nezbytnost doporucujem.

mimado
28. júl 2009

My sme mali tento kocik a bola som s nim veeeeelmi spokojna !!!!! Je priestranny , dostatocne siroka a dlha lozna plocha, dieta sa tam v pohode vyspi, na zimu tiez super, siroke kolieska , vyborne do snehu, fusak tam v pohode vmestis, dieta v nom nieje upnute....
Pytaj sa ak ta nieco zaujima.
Moja mala v nom tiez nepadala do strany, to pocujem 1x 😨 . Ona ho priam zboznovala, ked sme ho predavali , museli sme potajomky ,aby nevidela ze on prisla 😀 😀 😀 😀 😀 . Ona totiz to cez den spavala iba v nom, predali sme ho a denny spanok si zrusila 😅 .
Uvazujem o nom ze ho kupim opat pre sny, ale to az mozno casom.... Zatial sme spokojni s tym co mame 😉 .

Ja CT 04 mozem iba odporucat !!!!

mimado
28. júl 2009

Pre syna .... Akosi mi skacu pismenka 😝

marianca
autor
28. júl 2009

Babulenky moje potešili ste ma. Môj drobec má 7 mesiacov, ale je dosť veľký preto som chcela niečo priestranné a pohodlné a zároveň nie nejakého obra. A tiež som chcela ten červený kvietkovaný, ale nebude to blbé pre chalana, ale na druhej strane, veď je tam aj modrá, že? A dúfam, že s tým padaním do strany je to tiež blbosť. Veď na druhej strane, keď to malé dlho sedí, tiež mu to nie je pohodlné a postupne si hľadá inú polohu. Ako aj dospelí, no nie? Ďakujem Vám krásne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Asi ho zoberiem 😵 😵 😵 😵 a keby ste mali ešte nejaké dotazy k nemu, šup do pľacu s nimi 😀 😀 😀

marianca
autor
28. júl 2009

Mimado prosím Ťa a ešte som počula, že je tam blbý prístup ku košíku. Ale na druhej strane aj keby bol to prežijeme 😉 😉 😉 😉

dadulik
28. júl 2009

marianca, hej pristup ku kosiku je stazeny, ked ho das na lezato, ak mas kocik na sedenie, v pohode sa do kosika dostanes 😉 len ja mam skusenosti aj s inymi kocikami, ze do kosika bol vzdy pristup zlozity 😖

kubaka
28. júl 2009

Já ho měla a mám vééélikého synka a krásně se v něm vyspal a i pěkně do sedu se dá - je široký a dlouhý. Košík je v pohodě a docela velký - 7 měsíční dítě stejně většinou pololeží nebo leží a je tam navíc podhlavník, který fixuje hlavičku - sedět by ještě nemělo, když by mu padala hlava, je to známka, že sedět vůbec nemá. Když do golfáče, tak jen naležato - je tam maličko sklon, takže okolo sebe vidí i tak dost, ale nenamáhá si záda. A určitě pokud nemá - tak si dokum madlo před dítě.

- teda přesněji řečeno měla jsem Chicco Multiway - je to prakticky totožný následovník CT 04, možná koukni na něho Je stejný, jen ty kola nemá tak široká, ale jsou zase větší. Je to pevný kočárek a projeli jsme s ním úplně všechno, aniž by se rozvrzal.

dannynka
28. júl 2009

aj my mame tento kocik,a mozem len odporucit,dcerka sa v nom vyvozila asi od 6-mesiaca a syncek sa v nom vozí uz teraz a sme s nim moc spokojny 😉
A co sa tyka pristupu do kosika je to sice blbsie ale iba vtedy ked babo spnka,ale da sa to prezit 😉

katkakud
28. júl 2009

Je to super kočik, nam posluzil, aj v lete aj v zime aj pre vacsie babo. Maly ma už 2,5 roka a zmesti sa aj sa vyspi. Uz som dala aj inzerat ze by som ho predala a zaujimave ze sa nikto neozval!!?? Neviete o niekom??

kubaka
28. júl 2009

katkakud - to já měla opačně - dala jsem inzerát a za pět minut 😲 !!doslova mi přišla odpověď, že ho berou - a pak se sypaly další, ale už byl prodaný. Měla jsem červený na chlapečka a byl úžasně krásný 🙂

mimado
28. júl 2009

S tym pristupom do kosika ako tu uz babky spomenuli, problem len ked dieta spi, ale v pohode sa tam dostanes, trosku nadvihnes opierku. Je to aj na inych kocikoch . Mne vyhovalo, ze chrbatik sa dal dat tusim do 4, alebo 5 poloh? Sa mi zda 4. Moja zboznovala polohu mierne vyvysenu , pozorovala okolie kym zaspala, potom som ju dala do spodnej polohy - uplne na lezanie.

marianca
autor
28. júl 2009

Takže ešte raz, jednoznačne mi ho odporúčate, že? Dúfam, že bude vyhovovať aj môjmu malému. Totižto môj 1. syn bol nekočíkové bábo a po márnych pokusoch aby bol v kočíku sme už káru ani neskúšali. Tento druhý je vegeťák. On tam môže byť a už krásne sám sedí, takže rád sleduje čo sa deje okolo. No a aj sme mali nejaké káry, ale vždy tam bolo niečo čo bolo na 😝 . Takže tak.
Babeny ďakujem pomohli ste mi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mimado
28. júl 2009

Urcite nebudes lutovat !!! 😉

aponchie
28. júl 2009

http://www.babytime.cz/chicco-ct-0-4-extreme tento?tak ten mame a sme spokojeni jen chybi madlo a to se da dokoupit..

markiza
28. júl 2009

ja by som ho napriklad znova nekupila 😒

mimado
28. júl 2009

Ten Extreme sme mali aj my.
MArkiza co by si zas nekupila ,kocik? Preco?

adelinka
28. júl 2009

ja mam taky tyto golfky 😀 fosforove zlute a jsem spokojena

geegee
28. júl 2009

marianca, mame CT04 a suhlasim s tym, ze padaju do boku deti. Ale inak fajn kocik priestranny, dobry na spanie. A to smykanie plati len u mensich deti...tak mozno do roka...

aponchie
28. júl 2009

vsak ja do roka nedala dite do takovejch golfek 😝 mala mela takko do roka a dvou mesicu a pak sla do golfacu ..

marianca
autor
28. júl 2009

No, ja si nemyslím že je problém dať tam dieťa aj skôr teda keď už vie samé pekne sedieť. Mne malý krásne seedí. Tak neviem.

kristi
28. júl 2009

mame a jsme moc spokojeny, akorat ze tedka uz ho nepotrebujeme, takze ct 04 v barve hawaii, prodavam za 1399 Kc, velmi dobry stav.

kubaka
28. júl 2009

když padá, tak nemá sedět,neééé?? 🙂 Sedět má, když se udrží v sedě - to je gravitace 😝

maruschka
29. júl 2009

katkakud...v dnešnej dobe je ťažko predať kočík..môžeš ho mať v inzerátoch aj pol roka..neviem, či je to vysokým poštovným alebo tým, že cena kočíkov išla dole.. 😕 😕
Ja idem tiež predávať po malej, taký krásny bledučkomodrý s červenou strechou a veľkými kvetmi, tiež C4, tak dúfam, že sa mi ho podarí predať hneď... 😉 😉

marianca a ten prístup ku košíku je v pohode, trocha sa nadvihne opierka a dá sa to.. 😉 A naozaj ho odporúčam aj ja..Krásne sa zloží do auta a je dosť veľký pre dieťa.. 😉

mimado
29. júl 2009

K tomu padaniu dietata, to potom nieje kocikom, ale tym ze este nieje zrele sediet. To bude padat vo vsetkych sportakoch. Prave vyhoda v CT.04 je ze sa da opierka dat aj polohy pololah, teda ze ma 4 polohy , nie ako vacsina sportakov iba 3 tam je iba lah, polosed, a sed.
ked sme ho kupovali prave tie 4 polohy chrbta boli v mojich podmienkach, mala zboznovala pololah, zaspavala tak ,ze sledovala okolie.(mimochodom bol to nas 3 kocik 😝)
Teraz mame X-lander tam je plynulo polohovatelna chrbtova opierka, tiez si to len chvalim. A maleho ked tak davam iba do mierne vyvysenej polohy, nie do sedu, to by sa jasne ze valal. Sice uz dokaze sediet, ale nie este dako pevne.

marianca
autor
29. júl 2009

Ja si myslím tiež, že to padanie do strany je to tou nezrelosťou drobca a keď dokáže sám sedieť aj rovno sedí. Len môj malý rád sleduje z kočíka zem, alebo kolieska ako sa otáčajú. Takže to nebude kočíkom, ale nápadmi drobca. Ja som si ten kočík už zajednala u známej . V sobotu ho budem mať. Tak dúfam, že to bude OK.
Baby a pomohli ste mi pri rozhodovaní 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 takže ďakufééééém

evinaz
25. apr 2010

Tak tato tema je uz dlho neaktualna, ale kedze som bola sem presmerovana, dufam, ze mi niekto pomoze... Mám golfáče Chicco CT 4 (nedávno kúpené, používané, no v 100% stave), no kolieska na nich sú obrovské a zavadzajú, keď kráčam. Chcela by som ich jednoducho vymeniť za nejaké iné, menšie alebo aspoň užšie. Nikde v predajni mi ale nikto nevie povedať, či to je z technickej stránky vôbec možné (vymeniť ich za iný typ) a či sa kolieska dajú kúpiť...
Prosíííííím raduuuuuuuuuuuu 😒