Golfáče na leto. Poradíte?

labka1
3. mar 2008

Ahoj maminy, konecne sa po x-rokoch chystame s nasim 2-rocnym šidlom na dovolenku. A bez kocika si to neviem predstavit /napr. poobednajsi spanok/. Chcela by som kupit golface, ktore by som si potom len hodila cez rameno. Potrebovala by som ale vase rady a skusenosti: ak mate nejaky konkretny/ponuka na nete je siroka, ale kto sa ma v tom orientovat? /, s ktorym ste boli spokojna, bola by som hroooozne vdacna. 🙂

labka1
autor
9. mar 2008

Ahoj kocky, tak dnes sme nakoniec kupili jednu z lajlacnejsich verzii golfacov - Zooty Robin. Navyse ma nosnost 18kg.
Na dovolenku fakt postaci - doma mame este to spominane Graco. Dakujem vam za pokec a pomoc 🙂

zuzana2706
16. mar 2008

ahoj, chceme ist kupit ten kocik Zooty Robin, u nas stoji 1280 Sk, u vas kolko> je dobry? my uz chceme predat klacicku buginu, moj maly mi sedi v kociku velmi malo tak hladame nieco male a lahke a pohodlne, dik za info.

ivka22
16. mar 2008
nitka
16. mar 2008

ivka ty brdo to sa ale super sklada,len myslis ze bude dobry,stabilny pri takom skladani?ale za tu cenu by mal byt,ze? 😉

ivka22
16. mar 2008

Urcite, by si vyrobcovia nemali dovolit nejaku šepletu....takze verim, ze bude ok....
😵

danu
16. mar 2008

my sme teraz cez vikend kupili tento a zatial som nadmieru spokojna.
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

nitka
16. mar 2008

danu takze je dobry?mne ho jedna pani nukala novy za 4 500 Sk ale dopocula som sa ze je vraj nestabilny a tyky ze sa co chvila rozleti,tak ma to odradilo a nezobrala som ho

nicolka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nitka
16. mar 2008

nicolka pekne si robis reklamu keby si bola opatrnejsia tak sa neprezradis ale uz si davno prezradena

nitka
16. mar 2008

A ten obchod xxx je ale nic moc 😉

danu
16. mar 2008

nitka je dobry a stabilny je tiez dost 😉

nitka
16. mar 2008

a ako to je z opirkou chrbta?je dobre vystuzena?aku mas ty farbu?ake doplnky su k nemu ci si si ich musela dokupit?

nicolka
17. mar 2008

nitka 😀 len tak medzi nami ten obchod xxx ma najsirsiu ponuku v PO kraji a jednu z najsirsich na vychod od BA 😉
nerobim reklamu sebe, ten obchod nie je moj ale mojej kamosky, ktorej chcem takto pomoct lebo v PO zacina, ten obchod je novy, a sama zo skusenosti viem ze zaciatky su velmi tazke... ☹
takze tak moja pekna 😉

nitka
17. mar 2008

juj ty moja pekna o tom obchode uz vedia maminy takmer v celom presove a tu su reklamy zakazene,preco si neprecitas pravidla a keby bol ten obchod dobry tak nemusis robit reklamy,ale na to ta uz admin urcite upozornil
pekny den

tilly
17. mar 2008

gess swift, cosatto pogo, x-adventure vibe 😉
to sú presne golfky na dovču pre dvojročné dieťa, mám gesslein swift a som spokojná, dobre sa skladajú, majú dobrú cenu, malý sa tam aj vyspinká, dobre sa ovládajú, ale sú fakt na také príležitostné vozenie pre väčšie deti, tak na dovolenku...

nitka
17. mar 2008

tilly ved cosatto a x-adventure vibe stoja 5 500 Sk a su len na prilezitostne vozenie?neodporucas to na kazdodenne prechadzky?Dik 😉

tilly
17. mar 2008

hej a gess stojí do 6tis, neviem, na každodenné prechádzky asi nie, ja by som do toho celkovo dieťa do roka a pol - dvoch asi nedala, podľa mňa je to vyslovene kočík pre väčšie deti na príležitostné vozenie, na dovolenky, keď potrebuješ rýchlo niečo vybaviť a nechceš nosiť ešte aj dieťa na rukách, keď potrebuješ prefrčať nákupným centrom... určite to podľa mňa nie je na denné dvoj - troj hodinové prechádzky s malým dieťaťom...

podľa mňa kočík sa nerozsype, ale dieťaťu by to nemuselo robiť dobre

nicolka
17. mar 2008

nitka nerozumiem preco sa do mna navazas .. nerobim nic zle ani protizakonne. 😒
to ze chcem pomoct kamoske a trosku spropagovat novy obchod, ktory funguje 3 mesiace a ani zdaleka o nom vsetky maminy v PO nevedia, nie je nic zle. 😠
btw .. si prva ktora sa o tom obchode vyjadrila negativne, zaial vzdy len same chvaly a pozitívne reakcie, ci ide o skladbu tovaru, mnozstvo znaciek a hlavne o prístupe a poradenstve.preto za tak kratky cas si uz nasla maminy, ktore nakupuju len u nej. 😉
a co sa tyka tej ponuky je to naozaj pravda ze je najvacsia v PO regione.
takze nitka, je mi luto ak ty mas na to takyto negativisticky pohlad, ale ja ti ho menit nechcem. vzdy sa najdu ludia, ktorím sa vyhoviet neda, pretoze kolko ludi tolko chutí .... ale chvalabohu v tom xxx obchode je takychto negativistov strasne malo ..... teda ziaden ak neratam teba 😀
prajem ti krasny den. 😉

nitka
17. mar 2008

mne sa napriklad ten obchod nepaci toť moj nazor a druhym maminam nezakazujem tam chodit nakupovat...iba ze ide o to ze robis na fore reklamu a to sa nema

tilly
17. mar 2008

nicolka, ja nič proti, je mi jedno, či si niekto chce spropagovať svoje podnikanie (nie na fóre), ak ho robí dobre, ja sa len teším... mám rada, keď niekoho jeho práca baví a robí ju dobre, k tomu len gratulujem, ale tu píšeš o obchode svojej kamarátky, ale v inej téme si písala o nejakom kočíku, že ho máš ty na predajni... 😅

a je fakt, že o tom obchode som čítala už asi 100 krát na inom fóre... tiež si ho propagovala majiteľka (či už ty alebo kamoška, to je jedno)...
ono to občas lezie na nervy, keď si chceš prečítať diskusiu a tam samá reklama, je to ako v časákoch, tam sa tiež už nič nedá čítať, všade samá reklama...

to by som si mohla aj ja začať propagovať svoje podnikanie všade a podnikateliek je tu dosť, tak si predstav, že by sme to tu začali robiť všetky, taaaakže, daj si reklamu na net alebo do odkazov (poradím ti firmu 😀 prevádzkuje aj koníka), ale nie sem na fórum, ďakujeeem 😉

nitka
17. mar 2008

tilly aj ja som to takto myslela ako ty 😉

nicolka
17. mar 2008

nitka btw a ktorý obchod sa ti v PO paci ?

tilly dakujem za konstruktívnu kritiku ..... 😉 porad tu firmu pls

tilly
17. mar 2008

nicolka IP 😉

nicolka
17. mar 2008

😀 uroven a la nitka

nitka • 1d • Včera o 22:36

Ktoré pravidlá porušuje: | Zrušhttps://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
ta nicola sa tak prezradza ze az

je mi ta luto 😒

nitka
17. mar 2008

Nicolka ja v PO v detskych obchodoch nenakupujem...nehorazne predrazeny tovar a pristup predavaciek na bode mrazu 🙂

nitka
17. mar 2008

no moja uz sa tym nebudem zapodievat vcera sme si to s adminom vyriesili

nitka
17. mar 2008

hodila si zly link,skus to opravit 😀

nicolka
17. mar 2008

nemusim nic opravovat - hodila som sem cely tvoj príspevok a nie link ....
tak prudko inteligentna osoba ako ty by to mohla pochopit ... ale asi som ta precenila 😖
btw - v maxe budu mat rovnake ceny ako maju v ostatných predajniach na Slovensku .. to znamena vyssie ako v tom skaredom xxx obchode do ktoreho sa po celý cas navazas.

tilly - thx

nitka
17. mar 2008

dobre moja skoda pismeniek aj tak sa to tu zmaze
asi si nervozna z toho ze mne sa ten obchod nepaci,tak prepac ze nie som ako ostatne ktore ho vychvaluju do neba