Golfky Cybex onyx. Má ich niekto?

eimiky
26. máj 2009

Čo hovoríte na tieto golfky? Má ich niekto? Nikde som nič nevypátrala...

http://cybex-online.com/site/uk/products/pushch...

Hľadám golfky ľahké, skladné a šikovné na prevoz, niečo také s využitím na dovolenku, alebo len tak do mesta.Mali by mať polohovateľnú opierku nôh aj chrbátika.

marika6
26. máj 2009

mne sa tiež páčia, hlavne tie callisto, ale to je novinka takže to asi nikto nemá.

eimiky
autor
26. máj 2009

no veď práve, potrebovala by som nejaké skúsenosti mamičiek

duplicka
27. máj 2009

ahojte ja som mala doma golfky cybex topaz, boli pekne, lahko sa s nimi manevrovalo, materialy boli ok,polohovanie noziciek a chrbatika,strieska bola tiez velka,kolesa boli z eva materialu,,avsak nesedeli mi na schodovych kolajnickach, boli uzsie, tak som ich posielala spat predajcovi, pretoze mam 20schodov do vchodu a nosit kociarik hore dole,pripadne budit maleho,aby som ich uniesla, bolo to neprakticke. mam aj realne fotky, ked mas zaujem posli mi mail adresu.

eimiky
autor
9. jún 2009

http://www1.baby-markt.de/cosmoshop/pix/a/n/120...
tak dnes mi prišiel, objednala som si ho z nemeckej stránky, bol podstatne lacnejší, už sme absolvovali aj prvú prechádzku a zatial je fajn, aj malému sa páčilo 😉

marika6
9. jún 2009

duplicka to by som brala aj ja, vyskúšať a keby sa mi nepáčili poslala by som predajcovi, daj link, mne sa tie callisto veľmi páčia

marika6
9. jún 2009

a ešte eimiky, hod foto prosím

danu
11. júl 2009

janac • 1d • Dnes o 18:50
Zdravim vsechny, prosim o jakoukoliv recenzi tohoto golfacku. Jak jezdi? Sirka lehu a celkova delka luzka. Taky by me zajimalo jestli se na ne da pouzit nejake madlo, treba to od Cybex Topaz?
Diky moc .

janac
12. júl 2009

diky danu 🙂
jinak jsem to vcera vecer nevydrzela a kocarek objednala, nakonec tedy Cybex Topaz za super cenu 1990,-Kc 🙂 je i s madlem , tak doufam ze bude OK, jinak ho holt poslu zpet 🙂

eimiky
autor
12. júl 2009

janac tohtoročnú kolekciu si objednávala? ja mám onyx z nemecka a som s ním spokojná, madlo mi nechýba, keby som ho potrebovala mám ešte druhý kočík s ním 😉 Malý sa v ňom hroyne rád vozí 🙂

eimiky
autor
12. júl 2009

inak poyri mi doalbumu, mám ho tam y dovolenky, tam sme ho testovali 😉

janac
12. júl 2009

eimiky: juj to je fotek, no kocarek je fakt nadherny, uzasna barva 🙂 ja jsem koupila ten Topaz prave kvuli madlu , protoze Ellie pak nemusim poutat a muze viset na madle a koukat kolem, precejen ji je uz rok a pul... jenom jak koukam, kocarek tedy neni moc dlouhy kdyz Vas chlapecek je o hodne mladsi .....
jak vidno, tak i plaz jste s temito kolecky absolvovali -- slo to v pisku vubec jet?

eimiky
autor
14. júl 2009

janac v piesku to išlo ale skôr po tom mokrom to išlo dobre.No tak kočík je len do 15 kg a náš má už teraz 10 kg a tvoja má koľko kg? mzslíž, že ho ešte stihneš využiť? dlhý ale veĺmi nie je to máš pravdu, ale my ho máme len na také krátke trasy,ale je inak šikovný

janac
15. júl 2009

eimimiki ono vsechny kocarky mas do 15 kilo a nektere deti maji 15 kilo skoro uz na roce.. ale ony deti pak uz moc nerostou.... takze myslim, ze tam jde spis o to aby se do kocarku dite veslo na delku ... videla jsem v tom sedet na fotce i dvoua pul lete dite.... takze myslim, ze ho vyuzijeme jeste dost...jeste alespon rok urcite... ale ono deticky uz od doby kdy zacnou chodit v kocarcich moc nadsene nejsou, ale na rychle presuny a na tu dovolenou je to proste potreba....no uz se na nej tesim, jsem zvedava, nazivo jsem ho jeste nevidela🙂

janac
16. júl 2009

tak kocarek dorazil......no cekala jsem neco bytelnejsiho... nevim.. je krasny na pohled to ano.... ale mam pocit, ze snad vydrzi jenom jednu prochazku... ja mam snad asi premrstene pozadavky...... nakonec z toho serveru kde byl za 1990 mi napsali, ze ho z nemaji a tak uplne nahodou prodavala jedna pani 14 dni stary Topaz, tak jsem po nem skocila.... no kolecka jezdila ani ne 14 dni a me to pripada, ze jsou az dost znicena... ale fakt asi za 1800 cekam zazraky no... jinak pro ostatni .. to madlo je tam uplne k nicemu , drzi pouze vsite v latce kocarku, takze jen se o to mala oprela, tak se latka zacala trhat....
material kocarku je podle me taky nevyhovujici...je to slaby polyester jeste s vroubky....
jinak kocarek je krasny, polohovani do lehu , polohovani nozicek(sice take pochybuji o tom, jak dlouo to vydrzi!!!) ale je to tam...
no uprimne rikam, ze za tento kocarek bych standartni cenu za kterou se prodava tedy rozhodne nezaplatila....
vsechny dalsi kdo o nem uvazuji radim videt kocarek nazivo nez ho objednaji....
vzhledove krasny, o kvalite ale zatim pochybuji...... 🙂 🙂
no ale na dovolenou do letadla dobryyyy🙂) snad teda vydrzi 🙂

eimiky
autor
17. júl 2009

janac ja som ho ani nekupovala na nejaké dlhé vozenie, fakt len na nejaké rýchle presuny a krátke trasy a hlavne kvôli dovolenke.Ja som s ním ale spokojná.A s tým madlom to ma mrzí.Inak ja som s ním už veľa nachodila a koliečka sú zatial v poriadku tak neviem,ale veď ak tá pani ho mala 14 dní tak je v záruke, nie?

janac
17. júl 2009

eimiky: jeeje to ja ho mam taky jenom na kratke presuny🙂 a prave hlavne taky na dovolenou...
no s tim madlem me tedy dostali🙂 ja myslela ze tam bude alespon trochu drzet, ale maji ko pridelane ke konstrukci jakoby k zadum a dopredu je prave vsite v te bocni latce, tak si predstav jak to asi bude pevne.....kdyz za to dite vezme kdyz sedi.. a ze ty asi prckove maji uz nejakou siilu.... no uvidime.. ja ji prave nechtela poutat na dovolene v tech vedrech a stejne ted budu musetkvuli tomu madlu.. ale coz...
A ty mas ty kolecka porad jako nová ? nezapichuji se ti do nich kaminky a nedelaji se tam diry? ja byla zvykla na nafukovaci od Casuaplay tak jsem asi zmlsana.... ale gumove Brio mi to nedela tak nevim.....
v zaruce je, ale bojim se ze pokud to mala roztrhne tu latku u madla nebo ty kolecka, ze mi to neuznaji.. .. no uvidime co z kocarku zbyde po letu letadlem a po dovolene...

eimiky
autor
17. júl 2009

janac aj ja mám druhý kočík casualplay S4 a je pravda, že sa to s ním nedá porovnať, ale zas nemôžem porovnávať golfáč s odpruženým šporťákom.No ja mám kolieska celkom ok, tiež som si myslela, že to bude nanič, ale sú v pohode zatial, žiadne dieryaj piesočnú pláž yvládli v pohode.Tak ale aj to madlo by som dala reklamovať ak sa ti to roztrhne, veď to je tiež vada a na koliečka by mala tiež platiť záruka.

lambertka
22. mar 2011

@eimiky Prosim vas boli ste spokojna s tym kocikom Cybex onyx ? zvazujem Silver cross dazzy alebo Cybex alebo Maclaren Triumph a neviem sa rozhodnut mala ma 2 roky aj par mesiacov

eimiky
autor
22. mar 2011

@lambertka po vyskúšaní viacerých kočiarikov by som cybex neodporučila.My máme už druhý krát peg perego Sí a s ním sme s golfáčov zatial najspokojnejší.Silver cross dazzle je veľmi podobný cybexu, takže ten by som tiež asi nevolila.A maclaren neviem,niekto chváli niekto nie 😖