Golfky Silver Cross Dazzle. Aké s ním máte skúsenosti?

lenkakusi
16. feb 2009

Ahojte,

ake mate skusenosti s tymto golfacom? U nas na SK je pomerne malo znamy, najblizsie sa predava tusim len v cechach, ale vonku je dost popularny. Da sa polohovat, je lahky (ma len 7 kilo). Myslim, ze
na dovolenku tiez uplne idealny. Dost ma zaujal a uvazujem o jeho kupe.
Aky je Vas nazor?

http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100427.html

a tato farba je novinka
http://www.silvercross.co.uk/dazzle.php

lenkakusi
autor
18. feb 2009

baby to ho vazne, ziadna z Vas nema???????? vsetky hladate polohovatelne lahke golfky.... a ani ziadny nazor????????

jandaj
18. feb 2009

promiň, ale ten je škaredej ☹

lenkakusi
autor
24. feb 2009

jandaj dik za nazor aj ked myslim ze hodnotis absolutne neobjektivne... 😀
ja kociarik osobne poznam aj ked musim podotknut, ze vtedy som este nemala dieta a nejake detailiky ma vobec netraprili

http://1.bp.blogspot.com/_STL3ku6Ae2k/RurNyOtEZ...

takze baby ktore videli alebo skusili prosim...

zuzana581
25. feb 2009

LENKAKUSI ja ho osobne nepoznám, ale celkom sa mi páči okrem koliesok. Ty si ho videla aj naživo a odskúšala. Podla obrázku by som ho ja osobne určite nekupovala, lebo mám pocit, že tie koliečka budú dosť hračkárske a keď bude trošku hrbolatejší asfalt, tak to bude hrkať. Ono skúšať kočík na koberci a vonku je rozdiel. No asi som ti nepomohla, ale tak mi pripadá, tak som dala sem svoj názor.

lenkakusi
autor
25. feb 2009

tie kolieska su sice plastove ale makke, da sa povedat ze take iste ako u golfaca maclaren techno xt (ten najnovsi nejaky model silver ci ako to presne bolo)

Rozmyslala som aj nad tym maclerenom, lebo sa mi celkom zapacil (skoro ako dazzle az na tie kolieska) a aj som ho skusala cez vikend v babyone v rakusku a super sa mi snim manipulovalo, lenze ked som donho usadila maleho uz nebol taky super,neustale som zakopavala do koliesok a ked potrebujes prest na obrubnik dost sa narobis... 😝
A tan macleren aj dost stoji v babyone 270,- na sk okolo 305,-Eur.

Golfac kupujem viacmenej koli dovolenkam, lietaniu a cestovaniu... A dazzle som skusala strasne davno,nemala som este dieta a vtedy som mala v hlave uplne ine veci a naroky boli tiez ine... 😀 😀 😀 teraz sa da vidiet najblizsie v CZ, PL alebo MR, odkial sa da zohnat aj za dobru cenu koli oslabenej mene.

zuzana581 krasne meno ste vybrali malemu

zuzana581
25. feb 2009

No ak sú tie kolieska v pohode a nehrká to, tak ho ber. Podla mňa vyzerá dobre. Je perfektne krytý proti vetru a super je, že je aj na ležanie. Mňa by možno ešte zaujímalo pri ňom, či má polohovatelnú opierku nôh. Ak nemá, tak podla mojich skúseností a aj kamošiek, tak tie detičky sa potom šmýkajú dolu ak zaspia. Lepšie sa spí ak je tá opierka nôh polohovatelná a dá sa zdvihnúť. A ešte by som skúsila dať nejaké tašky na rúčky, či sa neprevráti. Samozrejme nie zas celý týždenný nákup 🙂 ale viem, že aj na dovolenkách sme čo to pokupovali, teraz prebalovacia taška a kočík ťahá potom do zadu. Dieťa vystúpi a kočík bum na zem. Ale zas až tak podstatné to nie je.

Inak ďakujem. Toto meno nás sprevádzalo od začiatku, aj keď som strávila asi mesiac (aktívne skoro každý deň za počítačom, až sa mi z hlavy parilo) nad výberom mien a hladaním iného vhodného, tak Sebastian nás sprevádzalo stále a teraz ho tak volajú všetci už aj doma, tak sa dá povedať, že ten malinký si ho asi vybral sám 😉 .

lenkakusi
autor
25. feb 2009

polohovatelnu opierku noh ma, a s tymi taskami neviem... muz pojde buduci tyzden cez cechy tak ho vyslem nech to preveri! Ale spolahni sa na chlapa!?? 😀 😀 😀 Ale diky za postreh!!!
ja som pren celkom rozhodnuta, len este celkom vaham nad farbou. Paci sa mi moc ta malinova, ale kedze mame chalana tak mozem na nu zabudnut 😵 .
inak nasla som s tym kociarom "zufalu" manzelku tak hadam nebudem potom zufala ja
http://coolspotters.com/actresses/marcia-cross/...

zuzana581
25. feb 2009

Práve som si pozerala ten link od teba a moja dcéra prišla, že krásny kočár mami. No tak vidíš. Úprimné deti. Myslím, že nebudeš zúfalá. Podla mňa vyzerá fajn. Aj na tom obrázku, kde v ňom sedí jej mimčo, tak vidieť, že je dosť priestranný čo je super. Čo sa farby týka, tak ja by som brala buď ten čierny, alebo modrý aj keby som čakala babu. Plánujem golfky kúpiť až budúcu jar - leto, tak ďakujem aj za typ. Nechám si v zálohe aj tieto.

maximimi
26. feb 2009

ahoj,ja som ho kupila pred mesiacom som s nim uplne spokojna...maly sa v nom super vyspinka...

lenkakusi
autor
26. feb 2009

ahoj maximimi, potesila si ma ze sii spokojna... Dnes sa mi prave ozvali tiez dve baby cez ip, ze kociarik je fakt namakany! Ja este dumam nad farbou, ale kupujem ho buduci tyzden.
Aku farbu si si vybrala? A mas k tomu aj tie doplnky, ci tie netreba?

maximimi
1. mar 2009

ahoj lenkakusi ja mam cosmic black,najskor som sa rozhodovala medzi grape a blueberry,no nakoniec vyhral cosmic black...fakt vyzera super ten kocik...este nemam kupene tie doplnky,ja k nemu zatial pouzivam fusak lodger,tasku mam samsonite,ale chcem len ten slnecnik,tak ho musim niekde kupit...tu som nasla len celu sadu,a vraj to len tak predavaju,tak uvidim....

maximimi
1. mar 2009

a co ty si sa pre aku farbu rozhodla?

lenkakusi
autor
4. mar 2009

ahoj maximimi, no ja som strasne nerozhodna, takze idem buduci tyzden do brna osobne s muzikom a tam sa rozhodne. V hre su dve farby ta seda (silver) a modra (blueberry). Cierny mam sportak (buzz), takze ciernu som vylucila. Inak by som tiez brala asi ciernu. Alebo tu ruzovy keby som mala babu ( na tu farbu som zatazena)
Co sa tyka doplnkov, ta pani z brna hovorila, ze sa to da kupit aj samostatne, ale mnohy predajcovia to predavaju len ako komplet. Ja chcem tiez len slnecnik, a mozno tasku (uvidime). Takze treba pohladat, alebo sa obrat na dovozcu priamo.

maximimi
4. mar 2009

ja som zas tu blueberry nechcela,lebo ja mam zas buzz capri a zapp cobalt,tak preto.....mne sa tiez najviac paci ta grape,ale pre chlapca to neni...vidim,ze mame rovnaky vkus na kociky.....

lenkakusi
autor
4. mar 2009

ja s teba odpadnem, ja mam tiez aj zappika... no chapes to??????????? my sme sa asi fakt nasli!!!!!!!!!! odkial vlastne si?

maximimi
4. mar 2009

pochadzam z Lipt. Mikulasa,ale momentalne byvam v Budapesti.......a co ty?

lenkakusi
autor
5. mar 2009

aha tak uz chapem ze vlastnis dazzle, v madarsku ho normalne predavaju, tu na slovensku je to nieco ako ufo!!!! Na sk potrebuje este cas! Takto isto to bolo aj so znackou quinny alebo bagaboo!
No ja som zo ziaru, ale dlho sme zili mimo (nemecko, rakusko), ale teraz sme doma. Muz tu ma firmu a podmienkou bolo sidlo na sk. Robi managera pre jednu damsku modnu znacku (urcite poznas, ale nebudem tu uvadzat), pre sk a cz. Ja robim tiez v tejto brandzi a som na MD.
A mame 15 mesacneho synatora. A neviem si tu zvyknut opat na slovensko.
Mimochodom do buda chodievame (aj ked nie casto) je tam tiez schowroom pre tu znacku a muz tam ma vlastne kolegu (ale hovorime s nimi po nemecky, madarsky nevieme). A casto chodime do sarvaru, ziju tam nasi kolegovia z nemecka.

marika6
5. mar 2009

dievčatá a čo strieška, dá sa nejak sklopiť, proti vetru, slnku atd..., je písané že od narodenia - na také rýchlu prepravu?

lenkakusi
autor
5. mar 2009

pre novorodencov sa odporuca vanicka carrycot, ktora sa vklada v protismere, aj ked v amerike ju mnohi vobec nepouzivaju. Tym padom na dietatko vobec nefuci. Ta sa dokupuje extra. Skus si to mrknut tu na yutube.

https://www.youtube.com/watch?v=G58ij-vxYWU

Co sa tyka striesky ked dietatko lezi, tak si myslim ze je chranene dost. Proti slnecnu striesku (extra silt) nema, mozes si dokupit dazdnik. Ale nedivila by som sa, keby sa take nico dalo dokupit...
Skus sa mrknut aj na linky vyssie, aj ked ta upozornujem ze fotky a "live" sa nedaju porovnat.
Ja by som tam urcite novorodenca bez tej vanicky nedala! Ako golfac je super.

A nejaky dobry postreh Ti da mozno maximimi, ona ho uz ma doma.

lenkakusi
autor
5. mar 2009

sorry za chyby,maly mi tu pomahal 😀

maximimi
5. mar 2009

marika6 strieska sa da sklopit aj uplne odobrat a tiez to vyzera dobre,pred slnkom a vetrom tiez dobre chrani,ale urcite si chcem este kupit slnecnik na leto....co sa tyka tej carrycot,tak to ti uz napisala lenkakusi,ja som si ho kupila len ako golfky a urcite by som ho nekupovala pre dietatko od narodenia....

maximimi
5. mar 2009

lenkakusi, tu som ich par videla,ale tiez ich este vela nejazdi....som zvedava,ked dojdem na svk,co budu hovorit,ked som si kupila buzzika(zo zaciatku som chodila len v autosedacke),tak po mne pozerali,ze co to je....vela

maximimi
5. mar 2009

vela ludi u nas ma kociky z polska...takze bol uplne iny....

lenkakusi
autor
5. mar 2009

no budu na teba civiet ako na ufona! ja som na sedacku pouzivala vzdy zappika a tie reci ...."boze ake malinke kociariky vyrabaju!!!" na sk som teda dazzle este nevidela! a inak s buzzom si spokojna? mas 3 ci 4 kolku? ja som mala 3 kolku ale dokupila som si dvojkoliesko a je to lepsie, hlavne teraz ked je maly taky chlap uz a po snehu tiez jednoduchsie. A maly ti ma kolko?

lenkakusi
autor
5. mar 2009

uz som ti pisla ip 😉

maximimi
5. mar 2009

odpisala som

maximimi
5. mar 2009

hej na to som uz myslela,aspon budu mat o com hovorit....presne ako si napisala,ze co to je,je to take male,vsak sa dietatku tam neda vyspat a podobne reci....ja som tiez kupila 3,lebo 4 sa mi zo zaciatku nepacila,ale potom som si dokupila dojkoliesko.....a som s nim nadmieru spokojna....zappika som si kupovala az neskor na jar,ked uz bolo krajsie pocasie a tiez som chodila v autosedacke...teraz sa mi velmi paci orbit,ale to mozno pre druhe babo....

3558
6. mar 2009

http://www.silvercross.co.uk/freeway_linear.php
ja mam presne tento a este k tomu aj autosedacku a da sa pripnut na kocik. ja som vrcholne spokojna. 😵 😵 je sice trosku tazsi ale uz 5 krat som s nim aj letela a v pohode.

3558
6. mar 2009

ked si tam kliknete na travel system, tak tak si zacvaknem nan autosedacku a idem. ale farbu mam tu sedu.som hadam jednina na slovensku co ho ma 😵 😵 😵

daniela52
14. mar 2009

Ahoj, k tejto diskusii som sa dostala uplne nahodou, ale nedalo mi nereagovat. Presne tento typ kocika nemam, ale mala som prvy kocik od Silver Crossu a bol taky uzasny, ze som hned vedela, ze aj golfaky budem hladat len od tejto firmy. Ja mam tie Silver Cross Pop a som velmi spokojna. Chcela som Ti teda len napisat, ze znacku si si vybrala podla mna velmi kvalitnu a to ostatne je uz len vec vkusu. 🙂