Golfové palice. Hodia sa pre 8-mesačné bábo?

edenka
13. nov 2008

Ahojte maminy! Mozte mi poradit ci sa hodi kocik golfac pre 8 mesacneho syna? Ja si myslim ze este nie, ze golfac je pre deti ktore uz same chodia no moj manzel tvrdi nieco ine a chce kupit synovi golfove palice, pretoze ma moznost lacnejsie a po znamosti 😖

nevesta
13. nov 2008

Edenka, ja osobne by som nepouzivala, ale vsak nech kupi a vyuzijes neskor 😉

pietra
13. nov 2008

edenka, golface nie su len pre deti, co uz chodia, ale urcite by mali vediet sami sediet. Celkovo si myslim, ze golface nie su vhodne na dlhe pouzivanie, skor na rychle presuny ako napr. nakupy, alebo ked uz dieta chodi a je unavene. Predpokladam, ze tvoj maly v kociku este aj spava a travi v nom dost casu. Ved nech manzel kupi, vyuzijete neskor, ale este by som ho tam nedavala

miriamkac
13. nov 2008

edenka pockaj do jari.....cez zimu radsej este hlboky....., ale ked ma moznost nech kupi, vyuzijete od jari... 😎

janina1977
13. nov 2008

edenka, ja mám 10-mesačnú dcérku a máme golfáč, kde sa v pohode vyspí, myslím, že záleží aj aký golfáč kúpiš, sú všelijaké

noe
13. nov 2008

edenka - sme v UK a tu uz novoreodeniatka vozia v golfacoch. Tu stretnes bud Quinny Buzz, ale vacsina ma obycajne golfove palice, a vobec sa nezatazuju tym, ze je to kocik az pre vacsie deti. Je to lacne a tak v tom vozia babatko od narodenia. S cim ja vobec nesuhlasim a hrozne sa mi na to pozera ☹

Ale ako hovoria baby, na zimu, este nasu dobru Slovensku so snehom, by som golface nevolila. 😒

veronikahel
13. nov 2008

edenka my mame golfac od desiateho mesiaca, ale nam sa neda polohovať, používame ho hlavne na cestu autom, na nakupy a ked ideme na chvilu von.. inak mame este sportovy a urcite aj na zimu...
ved kupte a vyuzijete na jar, ved sa nepokazi 😀

sasiki
13. nov 2008

veru, záleží na tom, aký je to golfáč, niektoré sú výslovne vhodné tak na nákupy a krátke presuny, a iné sú pohodlné rovnako, ako športové kočíky, len nemajú spojenú rúčku 😉

emfi
19. nov 2008

Ahojte, my máme Dema lothus sport, je to golfáč, používame ho asi od 5 mesiaca. Dá sa polohovať, vnútro je super mäkučké, aj boky kočíka sú vystlané. keď sme ho začali používať, väčšinou ležkala, takže je to jedno, či bola v hlbokom kočíku alebo golfkách.
golfáče sú rôzne, ale na tento nedám dopustiť, je ozaj mäkučký vnútri aj na bokoch, čo je výhoda oproti iným.
Aj nánožník k nemu je hrubsí, a dá sa zapnúť cvočkami a dieťa je dostatočne chránené.
Ja som s ním spokojná a používame ho už skoro 6 mesiacov.