Golfový kočík na fovolenku

nitra2002
14. jún 2018

Potrebujem poradiť,aky mám kúpiť golfový kočík.Dcérka má 15,5 kg a potrebujeme ho až teraz kôli dovolenke.Väčšina kočíkov má nosnosť do 15 kg.Neviete,či nejaká značka golfáčov je aj na viac ako 15kg? Ďakujem Ľubica

homolca
14. jún 2018

baby jogger city mini zip..nosnost 25 kg, mam ho doma..je uzasny, skladny, lahky, priestranny na dieta, obrovska sttieska, odpruzene kolesa, dobre ide, nehrka, ovladanie 1 rukou lebo ma spojenu rucku a dost vysoku...ale cena cez 300€...urvite sa oplati, ak vyuzijete aj dlhsie

nitra2002
autor
14. jún 2018

@homolca Ďakujem veľmi pekne

libulibu
15. jún 2018

Odporucila by som Jane Rocket je do 22kg, ide do lahu je lahucký a super sa skladá. Pouzívam ho len krátko ale maximálne som spokojná👍
http://www.jane.sk/jane/kociky/rocket

ivkakaska
17. jún 2018

Mam golfac Baby jogger vue lite, je do 25 kg, otocny v smere aj v protismere, v slov.eshopoch je vsak tazko teraz zohnatelny aj ked ho ukazuju ako doatuplny, riesila som pred mesiacom jeho kupu, maju jedneho centralneho dodavatela a ten nema na sklade, iba ak by niekde nahodou na predajni, nakoniec som kupila cez polsky eshop, vratane dopravy 160 eur

nitra2002
autor
19. jún 2018

Dakujem všetkým velmi pekne.Mám z čoho vyberať

anulienkalenka
28. sep 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

tiež hladam nejaky kočik pre dcerku, má rok a pol a premyšlam aky. jedna pani mi doporučila obchod baby merci v Bratislave. mate skusenosti?