Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Hľadám kočík s veľkými kolesami na zimu na dedine

fidka79
28. dec 2011

Ahojte maminy,vyslovene hladam kocik s velkymi,vacsimi kolesami na dedinsku zimu,samozrejme moderny 😉 velmi sa mi paci mothercare spin aj som bola rozhodnuta jeho kupou a nakoniec ma sestra zrusila ze s kocikom s podobnymi kolieskami sa v zime nepohnem z domu 😝 takze nieco pekne moderne a dobre tuhu zimu 😉

rybka77
28. dec 2011

No ja mam kocik TAKO. Ma velke kolesa,cenovo je tiez v pohode. Ja ho mam v riflovom prevedeni. Je to limitovana edicia,ale na nete som ho este videla. Skus sa pozriet 🙂

blavacka
28. dec 2011

ahoj ja mam peg perego gt3 a je perfektny...

mafia102
28. dec 2011

Xlander XA- ja som s nim pochodila 2 zimy v dedine a to boli niekolohodinove prechadzky

alenah31
28. dec 2011

ahoj, ja ma PP GT3 a je super, ja som na kociky maniak😀 GT3 je stalica kvoli zime, lebo sa mi tam vojde moja 2,5 rocna aj s fusakom a dekou, ale okrem neho som mala uz 6 inych, ale na zimu lepsi nepoznam, mozno PP AT4 ten je stvorkolesovy😀😀😀

fidka79
autor
28. dec 2011

diky zatial idem postupne na nete dla vasich prispevkov hladat a pozerat kociky 😉

anjelicek26
28. dec 2011

Quinny speedy alebo freestyle by ti mal vyhovovat, dreamy vanicku na to nakliknes, aj maxi cosi cabrio, su tam adaptory a potom mas uzasny priestranny velky sportak - max je v nom este teraz strateny. Kolecka su velke, nafukovacie, prejdes kazdy zavej. Ma rucnu brzdu, co vyuzijes ak pojdete s kopca, ja na to nedam dopustit, kosik nakupny je velky, celkom skladny do kufra, no proste... obzri ho a daj do zoznamu kocikov - tento mozno 😉

Inak teutonia, hartan, maxi cosi mura by tiez vyhovovali...

wewe22
28. dec 2011

ja mam chicco s3 trio ma super kolesa a lahko sa s nim manipuluje

christie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
autor
28. dec 2011

@christie 500-700 ale to uz je strop maximalny...

christie
28. dec 2011

@fidka79 pozri si tie Zopa, aj troj aj 4 kolesovy alebo Concord Fusion set 2010

anjelicek26
28. dec 2011

@fidka79

su aj lacnejsie ponuky, toto je prva, co som nasla, ale kuk, tu mas cely set - sportak, vanicka, autosedacka, fusak, plastenka ;)

fidka79
autor
28. dec 2011

@christie to quatro sa mi celkom paci,ta zopa je inak pekna ale sa mi zda ze tie predne kolieska moc do terenu nie su,pri 1vom som mala concord neo a tie mensie kolieska katastrofa do snehu..:((sice bol pekny drahy ale v zime absolutne nevyuzitelny:((

christie
28. dec 2011

@fidka79 Neo ma tie kolieska male, Fusion je uz lepsi do terenu.
Ja mam napr. EasyWalker - je aj pre jedno dieta, a ten je uplne super do snehu 🙂 myslim, ze v babymarkete ho maju aj pre single deti. Ten urcite odporucam, len je teda drahsi, neviem, kolko presne stoji pre jedno dieta, ale nas teda stal 1300 EUR bez autosedaciek :(

anjelicek26
28. dec 2011

@fidka79 - neo je nevyuzitelny aj na obycajnu prechadzku, pol metra travnik a uz je katastrofa, mam jeden tento zazrak este doma v garazi, caka na to, kym sa ho zbavim 😝

danabel
28. dec 2011

@fidka79 Ja odporúčam Bebeconfort Hight trek 🙂

veronikam
28. dec 2011

Ja som spokojna velmi s Casualplay, chodim s nim aj po roli na chatu, po lese, po snehu, po lade, a je perfektny.

fidka79
autor
28. dec 2011

@danabel a nevadi ze je 3kolesovy?sa mi na snehu nezda ze udrzi balanc...ci ake mas s nim skusenosti...

danabel
28. dec 2011

@fidka79 mne nie, je vhodný pre vyššie mamičky, mne sa zdali niektoré kočíky veľmi nízke (nemyslím tým nastaviteľné rúčky), veľmi nízko vanička a na HT je dosť vysoko, tak som sa k malej nemusela hrbiť. To predné koleso sa dá zaaretovať a vtedy je stabilný. Mne sa nikdy neprevrátil a to mám skoro 2-3 kilovú tašku zavesenú na rúčke 😀 všetky potrebné veci so sebou vláčim 😀
JA mám hnedý s hnedou konštrukciou, ale som pozerala, tak sa vyrába už len s čiernou. Mám ho vo fotoblogu.

fidka79
autor
28. dec 2011

mnoo ja som z tych nizsich🙂)155cm 😀

suzicka
28. dec 2011

Podla mna je uplne super bumbleride indie velke nafukovacie kolesa a je super do kazdeho terenu,mozem odporucat🙂

vianne
28. dec 2011

ja mam Bexa B4 s nafukovacimi kolieskami, predne su troska mensie a daju sa zaaretovat, vskusane v hlbokom snehu a je perfektny.

bamartinka
28. dec 2011

ahoj, ja som mala Gesslein F6, aj ho predavam , pozri sa, ak chces 🙂

tiffanka
28. dec 2011

@vianne ja mám podobný typ...ale poľský pod názvom KAMIL, kúpený v lete 2010 a som s ním nesmierne spokojná 😉 Stál 271€ - trojkombinácia / s autosedačkou / vajíčkom /, na športovej časti aj nánožník...ak sa mrkneš do fotoblogu môjho, tak ho môžeš aj vidieť...vlani mi Ježiško doniesol ešte naň aj rukávnik, takéto niečo : http://www.bocianbaby.sk/index.php?s=detail&id=...
...tak si neviem vynachváliť..ani v zime nemusím zhľadúvať rukavice..je to super doplnok
PS: aj my brázdime niekedy neodhrnutými dedinskými ulicami :o)) a v pohodke...v tedy si zabezpečím predné inak otočné, aby sa nevrteli a idemeeeeeee :o))

zipsy
28. dec 2011

urcite radsej nafukovacie koliecka, mala som concord fusion, polsky Espiro GTX a teraz Teutoniu. Concord ma hrkotave koliecka, neodporucam, ten Espiro by bol super do terenu,nafukovacie vsetky 4, predne otocne, otocna sedacka, a nie je drahy, okolo 300 euro, priestranny, takze asi ten.

viera77
28. dec 2011

ahoj, my sme kupovali vyslovene do terenu Teutoniu, trojkolku Spirit.....doteraz nam vyhovuje vo vsetkych smeroch a verim, ze este dlho aj bude. A nie je ani vysoky, ma nastavovaciu rukovat.....maju ho aj nizsie maminky 🙂

slavi1
28. dec 2011

My sme mali Casualplay S4 a maximalna spokojnost! prebrodil snad vsetko

katren
28. dec 2011

@fidka79 urcite by si s tym Mothercare prezila zimu....my mame Coletto Matteo, to je polska verzia toho Mothercare, kupili sme ho pre Dominicku a tak je narodena v decembri...je pravda, ze u nas taka zima ako u vas v Cadci nebyva, ale ved nebudes chodit cez polmetrove zaveje....a teraz ficime na nom aj pri Miskovi 😉

vivusika
28. dec 2011

ja som mala trojkolku Jané slalom a super, prešiel aj cez neodhrnuté chodníky, keď sme šli ráno so staršou dcérou do školy... 🙂

minix
28. dec 2011

ahoj, my sme mali prvu inglesinu magnum hlboka korba - nenormalny kocik, iny uz pre male babo ani nechcem a potom sme presli na peg perego gt3, zasa vychytavka, moje dva horuce tipy. 🙂

mimave
29. dec 2011

jednoznacne emmaljunga... chodime s nim na ine tereny 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli