Páči sa mi ženatý chlap

14bibi
25. máj 2014

Ahojte baby potrebujem poradit... dlhsiu dobu som sama, presla som si rozchodom, sama sa staram o deti pracujem.... Problem je v tom, ze som stretla chlapa, ktory je avsak zenaty :( preto si drzim od neho odstup... viem, ze nemaju deti aj to ze nieje stastny v manzelstve.... Je dost viditelne ze sa mu pacim, same komplimenty vymysla vylety atd... no ja si stale drzim odstup, nechcem niekomu rozbit rodinu... Strasne som s toho nestastna, stale musim na neho mysliet, viem sa s nim porozpravat o vsetkom... fakt neviem co mam robit, ako prestat nanho mysliet...

bosoriak
25. máj 2014

@14bibi Haha. Ak nie je stastny v manzelstve, preco s nou ostava? To by mohol byt dobry sposob, ako na neho prestat mysliet. Ja by som veru nemrhala svojim casom a pozornostou na niekoho, kto sa potom vecer vrati k druhej zene.

sense
25. máj 2014

no pokial je v manzelstve nestastni, naco v nom ostava? ved nema deti.....to tvrdi asi kazdy zenaty chlap ked chce niekoho na zabavu a velakrat sa z toho vykluje celkom stastne manzelstvo len si chlap musi pomydlit ego....

zuzitko74
25. máj 2014

Ak je to možné, úplne sa s ním prestaň stretávať. Ten chlap je na love a cíti, že už ťa má napoly na háčiku. On sa neprestane o teba pokúšať, kým ťa nedostane a ty sa dostávaš do zbytočne bolestivej situácie. Je pochopiteľné, že vo svojej situácii potrebuješ a hľadáš nejakú spriaznenú dušu, ale tento človek to asi nebude. Tá morálna dilema v tebe hlodá úplne oprávnene, nezamotaj sa do toho priveľmi, utekaj, kým to ešte dokážeš.

kveta
25. máj 2014

@14bibi My sme tiez nemali deti. A strata manzela pre milenku bola pre mna to najbolestivejsie co som zazila. Plus mi to vyhodilo zivot do vzduchu. Ja, ktora som 17 rokov bola s jedinym muzom mojho zivota, som zrazu bola slobodnou mamou a s mnohymi nasledkami tejto aferky mojho muza bojujem dodnes. Chcem Ti tym povedat, ze nikdy nevies ako pre svoje pobavenie mozes ublizit inemu cloveku.

juliana77
25. máj 2014

@14bibi ..........dlhšiu dobu si sama, to je zrejme dôvod prečo myslíš aj na Ženatého muža.

Mo buď šlapol chlapec vedľa a ozaj sa motá v nefunkčnom manželstve, preto sa mu aj viditeľne páčiš, alebo zavetril, že si dlhšiu dobu sama a máš to napísané na čele, alebo je to ten typ, ktorý je síce nešťastný v manželstve, ale nemôže sa rozviesť, lebo majú úver, alebo ešte potrebuje čas a ženu na to pripraviť, alebo sa nemôže rozviesť, lebo jeho žena je chorá a musí počkať.

A ako je na tom tvoja morálna vyzretosť, to už tu nevyriešime. To buď človek má, alebo nemá.

janinah
25. máj 2014

nebuduj si svoje šťastie na nešťastí iného človeka,to,že si sama ťa neospravedlňuje

melany_s
25. máj 2014

@14bibi v manželstve je dosť nešťastný na to, aby si s tebou začal, ale nie dosť na to, aby sa rozviedol... pripadá mi to tak, že proste si chlapec chce len užiť a ty mu ty mu jeho kecy žerieš

anicka246
25. máj 2014

súhlasím so sense, keby bol nešťastný, nebol by s ňou... takže asi tak ako ti radia ostatné žienky, vykašli sa na neho..

moonlight1210
25. máj 2014

Viem sa s nim porozpravat o vsetkom - klasika. To v kazdom zacinajucom vztahu. Nepoznam taky kde nie. Toto hovori kazdy, kto zacina vztah.
Toto zatial preto neber ako bernu mincu. Len ako prijemnu vyhodu.

Ak mas pocit ze chce s tebou vztah a ty sama sa citis zle s vedomim, ze rozbijes rodinu (co aj bezdetnu), naznac, ze vztah len s nezadanym. Ak mas nastavenu nejak moralku, nedovol aby ta sladkymi vyhovorkamimpresvedcil podliezt latku (kazda kriza ta potom prinuti premyslat, ci je to karma alebo sa budes neznasat, ze si sa spreneverila sebe samej). Ak sa ma tak zle, tak bud nech to ukonci alebo nech u teba hlada povzbudenie ako to doma napravit.
Rozhodne nenechaj zo seba urobit doplnok medzicasu, s ktorym si bude dobijat baterky, sebavedomie a novu sexualnu iskru.
Skoncis ako cakanka, co je namotana, zalaskovana a stratis aj par rokov nez pochopis ze si len doplnok volnych chvil a kulisa divadla, kde si dokazuje, ze je dobry. A s dogabanou povestou.
Mozno aj dobry muz co by inak zaujem mal ta preto obklukou obide. Lebo povest.

Je to velmi tazke, ked sa vztah rodi, lebo tam clovek rad chce vidiet len to dobre a nemoze si pomoct. Viem, ze casto je zbytocne si predstavvat, ako by ti bolo, keby si bola ta zena a on by ti toto robil s kolegynou. Vtedy je mozog iracionalny a sam seba presvedci, ze "ale u nas to bude uplne ine (napr. Lebo ona nie je laska jeho zivota, kdezto ja hej, preto sa u nas taketo nestane, atd.)".

Je to na tebe. mozeme ti iba drzat palce.
Ak ma vazny zaujem, pochopi, ze chces vztah, kde ste obaja s cistym stitom a nie sa schovavat a hanbit a bat odhalenia a znasat pohrdanie a ohovaranie od druhych, ked sa to prevali, ze sa tahas so zenacom. Nehovoriac ze sa automaticky stanes dovodom ich problemov (nech by realita bola aj inde, ludom toto bude stacit). Jednoducho kuka z toho samy " benefit". a to uz nehovorim o detoch, ked im kamosi v skole povedia co poculi o tebe doma. Ze ich mama je ...

Prosto ak ma vazny zaujem, vyriesi si minulost, aby bol volny pre pritomnost. Bude mu zalezat na tvojej povesti a pokoji.

sendy182
25. máj 2014

@14bibi ja sa ťa opýtam...poznáš jeho manželku?........a pýtam sa to preto.....či sa jej pozrieš rovno do očí.......neviem myslíš si že jej neubližuješ?.........ako vieš že je aj ona v manželstve nešťastná?........je ťažké radiť....... slušné správanie je jednou z devíz v budúcom vzťahu........ako sa rozhodneš je na tebe.......ja by som to neurobila ............ možno sa ti to potom neskôr vráti.............že ti ho iná-nová ukradne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂.................skús si to otočiť........páčilo by sa ti byť na mieste jeho terajšej manželky......a on by pokukoval po inej

cerez
25. máj 2014

Ak je skutočne nešťastný v manželstve, tak by to mal začať riešiť! Rozhodne by mal ale začať u seba a nie do svojho nevyriešeného vzťahu ťahať či lákať ďalšieho človeka, ktorý by sa stal automaticky okolím označený "rozbíjač manželstva". A to by si bola ty! Ťažko niekomu budeš vysvetľovať, že ja nie, to on či oni mali problémy. Nechaj čas časom, nechávaj si odstup a určite by som sa s ním nestretávala skôr ako si nevyrieši svoj vzťah.

mirkava
25. máj 2014

@14bibi tu vlastne nie je čo radiť, je ženatý tak ruky preč..... nie je dobre stavať šťastie na nešťastí iných.... a aký to je vlastne chlap keď je ženatý a pozerá po iných ženách...... 😠

hanaja
25. máj 2014

Baby, ale ona si s nim nechce zacat! Ona sa na nas obracia, aby sme jej poradili ako nanho prestat mysliet.
Ona v tom ma jasno, vie, ze je to blbost snivat o zenacovi.
@14bibi Ja by som predstierala pred nim, ze niekoho mam. A on sa potom bud stiahne, alebo rozhybe naplno🙂

sissy27
25. máj 2014

@14bibi na rovinu mu povedz, že o ženatého ani zadaného nemáš záujem, nech si najprv uprace to svoje "nešťastné" manželstvo a potom sa uvidí... asi všetky vieme, aká bude jeho reakcia no a zíde z očí - zíde z mysle a ty máš po starostiach....

borkavan
25. máj 2014

@14bibi mam kamošku, čo si začala so ženatým a tiež rovnaké reči a nemali deti. teraz už majú spolu dieťa a sú zobratí. ALE veľmi zle spravila sebe a dobre tej jeho bývalej, že jej ho vlastne ukradla. Lebo sa z neho vyklul sebec, egoista a iné veci....
Podľa mňa topiaci sa aj slamky chytá.
A ako to vlastne bolo. On sa ti páčil dlho potajme a zrazu ti začal nadbiehať alebo on ti začal nadbiehať a začal sa ti páčiť?
ked už teraz máš morálne zábrany si predstav tie nočné mory, ked ho získaš.... aj tá kamoška mala, že ukradla manžela.... a to nemala žiadne morálne zásady.

desore
26. máj 2014

Ja viem, že ma odsúdite za môj názor...choď do toho...ale najskôr si skús o ňom zistiť čo najviac, od ľudí, ktorí ho poznajú...či nebudeš iba jeho ďalšia milenka...iba mamičky, ktoré sa starajú samé o deti, vedia aké je to ťažké, byť na všetko sama, či po materiálnej alebo psychickej stránke...veď neukradneš nikomu ocka...a myslím si, že jeho manželstvo nefunguje...ináč by nemal potrebu vyhľadávať niekoho ďaľšieho - teba a tráviť svoj voľný čas s tebou...
Zásadná otázka: Čo od tohto vzťahu očakávaš? Chvíľkovú zábavu alebo partnerský vzťah...
Ja mám tiež podobný problém, ale odolávam, pretože on má deti...a ja nikomu nechcem brať ocka...ale viem, že sa mu páčim už päť rokov... a to sme sa spoznali 2 týždne po pôrode, keď som mala nadváhu...

mamickapn
26. máj 2014

podobne mam aj ja...obaja sme zadany a obaja mame deti,vo vztahu s partnermi sme len koli detom ale to co je medzi nami uz 4roky sa stale stupnuje...nikdy sme nic nemali spravame sa k sebe ako kamarati ale kazda viete ten pohlad a tu energiu ked dvaja ludia po sebe tak velmi tuzia...bojim sa ze raz to praskne a nieco spravime co ja urcite budem lutovat lebo som toho nazoru ze nepodvadzat...hlava ma boli od tolkeho rozmyslania nad nim...

kiki68
26. máj 2014

je zenaty,takze sa Ti moze len a len pacit. Nie je to Tvoja hracka,bez sa hrat na pieskovisku s nejakou inou. keby bol tak nestastnz,tak uz davno nesedim chlapec doma...

maria1989
26. máj 2014

@14bibi okrem toho, čo ti tu písali baby... niekedy je sakra ťažké opustiť partnera... aj keď má rád teba... myslíš, že to jeho žena prejde šmahom ruky? 😉 ale záleží od toho, či chceš uspokojiť svoju terajšiu potrebu (byť s tým mužom), alebo mať čisté svedomie. a spýtaj sa ho, či vôbec chce mať deti, keďže ich s manželkou nemá. aby si nedostala chlapa, čo deti nechce.

adri266
26. máj 2014

@14bibi Ty si v UK a mas problem si najst ineho, slobodneho??? Pre pana krala, vsak maju 60 mil obyvatelov, je tam z coho vyberat.
Ako zabudnut? Najdi si ineho, hoc kratkodobu znamost.
to, co Ti tvrdi, aky je nestastny, si myslim studuju v nejakej prirucke vsetci chlapi, ktori planuju neveru. Co je lahsie, vyspat sa so zenatym, ktory tvrdi, ze je doma stsatny, alebo s takym, co tvrdi, ze ho manzelka nechapem, ze ho tiez podvadza, ze na neho krici, ze jej nic nevyhovuje... 🙄
Ale ak mas vazny zaujem, daj mu podmienku. Ano, budeme spolu, ale az po Tvojom rozvode. A uvidis, aku pesnicku zacne spievat potom. Ale ona je vazne chora, ale ona ma pripravi o majetok, ale nemozem kvoli praci, a co by povedali nasi, bla bla grc

mahmulienka
26. máj 2014

@14bibi podla mna kazdy v manzelstve pride do bodu,kedy sa citi nestastny... Otazka je, ako sa k tomu postavi. Pocit nestastneho manzelstva nie je ani ospravedlnenie pre neho,ani vyhovorka pre teba,aby ste si spolu nieco zacinali. Tot moj nazor...

zabka79
26. máj 2014

@14bibi no ak chceš prestať na neho myslieť tak s ním preruš kontakt...to je najúčinnejšie...som si istá že je v tvojom okolí nejaký muž ktorý je voľný a nemusela by si toto riešiť...to že mu nefunguje manželstvo to ti povie každý ženatý chlap ktorý bude mať o teba záujem...mne by sa fakt nechcelo s ním niečo riešiť, vypytovať sa na ženu, počúvať jeho problémy v manželstve a potom počúvať výhovorky prečo sa nemôže rozviesť...a keby sa aj rozviedol nemala by som chuť znášať nejaké dozvuky....nadávky od bývalej a podobne...prajem ti aby si šťastie našla tam kde naozaj je...

zabka79
26. máj 2014

@adri266 napísala si to úplne presne 🙂 toto je realita...

acrobaleno
26. máj 2014

Bóže, to je najstarší trik..."som nešťastní v manželstve, žena ma nechápe, nespíme spolu". Nebudeš jediná, ktorú takto namotáva, ktovie, koľko ich mal pred tebou. Aj mne sa páči plno chlapov, ale to ešte neznamená, že chcem s nimi niečo mať.

sheila72
26. máj 2014

Ja by som si na tvojom mieste aj naďalej udržiavala odstup, kým sa nerozvedie. Lebo to, že je akože nešťastný v manželstve vieš len z jeho úst a pritom to nemusí byť pravda. A takto sa len snaží získať milenku, pričom manželkinu verziu vôbec nepoznáš...

vladdy
26. máj 2014

@mahmulienka ja zdielam tento isty nazor. Zivot dvoch "cudzich" osob v manzelstve nie je vzdy med lizat a problemy pridu skor ci neskor. Takze to nie je ziaden dovod aby hladal utechu u teba. Posli ho domov za zenou nech si to vydiskutuju ked je uz taky nestastny.

niki101988
26. máj 2014

@14bibi hahahaha tak ten je dobrý veľmi dobrý ten vtip
Nerob druhým to čo nechceš aby robili Tebe platí staré známe. Ja som si našla už niekoľko rokov rozvedeného muža a poviem Ti riešila som aj tak či nie som ja na vine toho, že nie je so svojou ženou. Ak chlap nie je niekde šťastný tak mi ver pokiaľ nie je teľa tak odíde a nepotrebuje tieto kaleráby hučať do hlavy niekomu.
Môjho dnes už manžela balila kolegyňa týmto spôsobom a ver mi nechceš vedieť ako som sa s ňou zhovárala a s mužom podobne. Takže ženy pred tým než sa začnete zamýšľať nad tým ako veľmi na tom je ten Váš nešťastný ženáč zavolajte jeho manželke a opýtajte sa jej pravda Vám otvorí oči alebo nie?

doty1
26. máj 2014

Ak je nešťastný v manželstve, nemajú deti, a ty si jeho nádejný prístav, tak potom sa chlapče rozveď, daj si všetko do poriadku a príď, moja náruč bude otvorená ak to nebude trvať hriešne dlho. Ak nie, dovidenia práci česť. Inak rozbiješ hlavne svoju rodinu.

lulua777
28. máj 2014

hmmm to ze je chlap nestastny v manzelstve neznamena este ze to manzelstvo nema sancu !!!!

oravese
24. jún 2014

Kasli na neho, hladaj si bez rodiny a manzelky potom jasne ze ty si na pricine rozvratu ich manzelstva a beries detom otca.