Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Inglesina vs Roan?

papaya308
15. dec 2018

Ahojte,ktory z tychto dvoch kocikov mi odporucite? Inglesina victoria alebo roan marita?
Ide mi len o hlboku cast ,mame doma Solu a mala mi v 3m uz nevojde do nej.
Dakujem

s1m.one
15. dec 2018

ahoj, mala som roan marita, naoazj velk a pohodlna vanicka 👍

mariejenka
15. dec 2018

Tiez sa.viem vyjadrit len k roan marita, pouzivala som do synovo roka. Ak by ste chceli zmeram mam ju v komore. A inak ide aj o pohodlie baba,a tento kociar prejde vsetkym...teraz na zimu som ho stiahla z regala a sportovy p&m easy,som supla na regal.

bona
15. dec 2018

@papaya308 my sme kúpili zasa inglesinu vittoriu a maximálne spokojná som bola,deti som v hlbokej vanicke vozila takmer do roka,nebol problém v zime s fusakom,naozaj je priestranná. Mali sme ten klasicky podvozok s nenafukovacimi kolesami a dostali sme sa kam sme potrebovali,samozrejme,až do lesa nie..😉 ale inak som nemala žiadne vyhrady..

bona
15. dec 2018

@papaya308 akurát pozerám aj rozmery,treba si pozrieť konkrétny typ,ale veľkosťou sú takmer totožné,možno rozdiel pár cm, v prípade týchto dvoch kočiarov ide skôr o rozdiel v cene.

alzbeta222
19. jan 2019

My máme Roan Marita a má veľkú vaničku, kovovú kvalitnú konštrukciu. Boli sme naozaj spokojný. Teraz ho už predávam, idem kupit nejaký športový

papaya308
autor
19. jan 2019

@alzbeta222 tiez som kupila Roan a super je to tank ide snehom ako nic 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli