Jane Slalom alebo Jane Nomad?

bejusik
13. feb 2008

Babulky, prosiiim, poradte. Uz som zufala. Zistila som, ze jedine kociky, ktore su dost priestranne pre nasho krpceka (6 mes a skoro 9kg), su tieto dva a uz suurne potrebujem sportak. Len sa neviem rozhodnut. Paci sa mi viac Slalom, ale zda sa mi vacsi, ale zase ma nafukovacie kolieska, co je plus a podobne. Co sa tyka terenu, potrebujem ho aj do mesta, aj na mierne nerovny teren.. Povodne som chcela PP Centro Completo a ked som ho tam posadila, bol ako sardinka, takze neodporucam. Prosim, napiste, nakolko ste spokojne, ak mate jeden z nich a ci by ste ho brali i druhykrat. Dakujem 😉

kacka.va
18. dec 2008

mám

denisocka
18. dec 2008

a nehrka ti dole brzda-kolieska ?

kacka.va
18. dec 2008

zatím ne, s brzdou vůbec žádný problém, akorát jednou my šly kolečka do áčka, tak se to přitáhlo a od té doby zase v pohodě.

mobina
18. dec 2008

Tak já jsem po reklamaci taky spokojená a říkala mi kamarádka, že šikovný chlap brzdu zvládne opravit i sám 😉 http://www.janecz.cz/uprava-nozni-brzdy

denisocka
18. dec 2008

jé dík 😵

halpa
21. dec 2008

Ahoj, omlouvám se, můžu mít jeden hloupý dotaz? V pátek mi došel Slalom pro a nějak nemůžu přijít na to, jak se aktivuje hudba v korbě a na autosedačce. Můžete mi,prosím, někdo poradit? Předem díky. 😉

kacka.va
21. dec 2008

halpa: tak o tom slyším prvně, že je v kočáru nějaká hudba 🙂

bammbi
21. dec 2008

halpa, hudba vo vanicke sa aktivuje stlacenim cierneho kolieska s nakreslenym mikrofonikom - vo vnutri na lavej strane priblizne v strede vanicky, je to vsite vo vnutri. Hra to 3 melodie...
...co sa tyka autosedacky,my mame Rebel a tam hudba nie je

bammbi
21. dec 2008

inac aj ja som bola Slalomom nadsena, prve 3 mesiace super, ale teraz mi zacina na liezt na nervy, lebo ta predna kotucova brzda sa stale zasekava a tiez zacal vydavat take opotrebovane zvuky... 😖

urbi
21. dec 2008

Halpo, musíš ten strojek nejdřív vyndat a "aktivovat" - tzn. zapnout z off na on - pak už to hraje jen zmáčknutím, jak píše Bammbi
my máme autosedačku taky Rebelku (naštěstí se nám ji podařilo vyměnit za příšernou Stratu) a v tom novém modelu Rebelu ta hudba je taky - prý jsem ale chytla poslední Rebelku v ČR, bo už budou jen a jen Straty
Bammbi, tak zajeď do servisu
my jsme tam museli hned poté, co nám kočár přišel, vyměňovali nám celou hlavu u kola! byla špatná

halpa
21. dec 2008

Holky děkuju, už jsem našla ten suchý zip, já jsem tam četla, že se to dá vyndat, ale nebyla jsem schopná najít, jak to vyndat. Já mám teda taky Stratu a nezdá se mi být špatná. 😕

Urbi a jak se projevovala ta špatná hlava kola?

luci_enka
9. jan 2009

Ahoj holky, chystame se koupit kocarek Jane Slalom Pro 2008 - a zvazujeme dve barvy - H62 Urban (sedo-zelena) a H61 Noir (cerno-bezova) - viz http://www.kocarky.cz/kocarek-jane-slalom-pro.html.
Nemate nektera jednu z techto barev? Zajima me hlavne prakticnost (udrzba svetlych casti, hlavne na nanozniku u sportaku) a jestli ta kombinace sedo-zelena neni moc ulitla (jak treba kombinujete s dekou, fusakem, oblecenim miminka)... Budu rada za kazdy tip a zkusenost!

lennis
9. jan 2009

Mně se strašně moc líbí H62, je to fakt super kombinace, viděla jsem ji naživo a kupovat teď novej, tak jdu do týhle barvy.
Nevíte někdo, jestli je možný objednat jen potah na kočár s boudou??? Klidně bych si ji objednala. Nemáte s tím zkušenost???

JInak mně se kočár udržuje super, stačí teplá voda, dávám do toho tekutý Perwol nebo něco podobnýho na barevný a kartáčem to přejedu a za chvíli je to suchý, v létě jsem ho ještě luxovala, v těch spárách bylo hroznýho "bordelu" z bot, je fakt, že my taky v kočáru vozíme kdejakou šišku a kameny, drobky z rohlíků atd, ale vysavačem je to fakt hned a super!!! Údržba je snadná, z toho strach mít nemusíš.

jelcamt
9. jan 2009

ahojte, snad my budete vediet neiketora poradit, mame tiez problem z brzdou pri nomade, ale taky ze ked kocik zabrzdim, tak to ide strasne tazko odbrzdit, samo som to nohou takmer nezvladla, manzelovi sa to po niekolkych pokusoch podarilo, ale tiez mu to islo tazko. kde moze byt problem? vsak takto sa nemozem nikam vybrat...poradte pls

luci_enka
9. jan 2009

Lennis, diky moc za odpoved.... na prvni pohled je ta barva H62 fakt pekna, ma to smrnc, cekame holcicku, tak mam akorat trochu strach, ze kdyz ji budeme mit v ruzovem, tak to bude vypadat dost divoce 😉 Ta bezovo-cerna je dost neutralni, ale pusobi trochu smutne...

Co se tyka toho potahu, nejsem si jista, ale doporucovala bych se obratit primo na toho vyhradniho dodavatele v CR, je to firma Handy Praha (www.handypraha.cz) - psala jsem tam mail s dotazem na kolekci 2009 a hned druhy den mi pan poslal obsahlou odpoved (psala jsem na adresu veloobchodu).

kvakynka
9. jan 2009

jelcamt,
ja som tiez mala nomad, uz som ho predala, lebo mala uz nechce sediet v kociku a tiez som mala problem s tou brzdou ☹ , nohou to neslo, tak ma vacsinou presla trpezlivost a brzdu som vydvihla rucne - bol tam problem akoby sa nevedela dostat z tych "zubkov"

kacka.va
9. jan 2009

kvaky: ono je potřeba někdy trochu pohnout trošilinku s kočárkem, jak je to v těch zubech zacvaklé 🙂, někdy mi to taky nešlo, ale když jsem s tím kousek hnula, tak pak to jde samo.

urbi
9. jan 2009

jsem se sem mrkla po delší době...
Halpo, já teda Stratu měnila, protože je šíleně úzká - se mi tam nevešel dvouměsíční synovec!
ta hlava se projevovala tak, že se ztěžka otáčelo to přední kolečko - tak jsme jeli do Handy do servisu, ať to promáznou a ono ejhle, vyměňovali to nakonec celé

Luci_enko - já mám Urban - zatím teda na prcka čekáme, ale kombinovat se právě suprově! hodí se do toho různé kombinace a ulítle nevypadá - já jsem moc spokojená! jen je tahle barva nejvíc v kurzu, takže se na něj dlouho čeká - navíc jsem si objednávala celou sestavu a prostě mi nepřišla autosedačka v té barvě - takže tu mám Stylon - Španělé prostě neměli...

ta béžovo černá se mi nelíbí... taková smutná, "vyblitá".

luci_enka
9. jan 2009

Urbi - diky za odpoved, do vikendu se musime s barvickama rozhodnout 🙂 Jinak nas pani vcera v obchode varovala pred autosedackou Strata, pry se do ni vejde tak max.6 kg miminko, takze si asi priplatime a pujdem do autosedacky Matrix Pro, ktera je kompatibilni se Slalomem a je velka (http://www.malvik.cz/Autosedacky/autosedacky-0-...) 🙂

nevesta
10. jan 2009

Ak by ste mali niekto zaujem https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?... 😉

denisocka
20. jan 2009

halooooooooooooooooooooooo

vojde Slalom do Felície??????????????????????????????????????????

lennis
20. jan 2009

dnes jsem vezla slaloma ve favoritu 😀

denisocka
20. jan 2009

tak vojde 😀 ?

mirjanka
20. jan 2009

Denisočka - my máme krátkou felicii a vejde se tam bez korbičky 😉 sporták nevím, ale asi taky 😉

lennis
21. jan 2009

sporťák do favorita v pohodě, felicie tedy snad taky, myslím, že menší kufr určitě nemá. Dávám ho tam na bok na stojáka 😀 😀 😀

yuxela
21. jan 2009

Ahojte dievcata. S mangelom sme sa po veeeeeeeeeelmi dlhom hladani rozhodli tiez pre Jane Nomad. Vacsina z Vas ho asi pouziva tiez. Uprimne, ak by ste sa mali znova rozhodnut pre Jane, kupili by ste si ho?
mirjanka - aj my mame feldu takze 😎

denisocka
21. jan 2009

yuxela-ano,určite,aj ked je pravda že svoj predávam,ale len preto,že vždy som chcela trojkolesovy kočik,a maly je už velky,tak predám a splním si sen,ale určite by som zas šla do jane

norik1
21. jan 2009

Ano, urcite by som donho zasa sla... 😵

yuxela
22. jan 2009

Denisocka a norik1 dakujem vam za odpoved. Myslim, ze uz nebudeme špekulovať a kúpime ho. Dufam, ze za tie peniaze bude stat za to a ze nas nesklame. 😵

denisocka
22. jan 2009

určite nesklame,a ideš nomada?akeho?daj link