Jane Slalom alebo Jane Nomad?

bejusik
13. feb 2008

Babulky, prosiiim, poradte. Uz som zufala. Zistila som, ze jedine kociky, ktore su dost priestranne pre nasho krpceka (6 mes a skoro 9kg), su tieto dva a uz suurne potrebujem sportak. Len sa neviem rozhodnut. Paci sa mi viac Slalom, ale zda sa mi vacsi, ale zase ma nafukovacie kolieska, co je plus a podobne. Co sa tyka terenu, potrebujem ho aj do mesta, aj na mierne nerovny teren.. Povodne som chcela PP Centro Completo a ked som ho tam posadila, bol ako sardinka, takze neodporucam. Prosim, napiste, nakolko ste spokojne, ak mate jeden z nich a ci by ste ho brali i druhykrat. Dakujem 😉

kacka.va
22. jan 2009

já bych šla do Nomáda určitě taky znovu. Někteří v okolí mi závidí, jak rychle je ten kočár složený a rozložený a jak je lehký. 🙂

yuxela
22. jan 2009

Ahoj Denisocka. som v praci. takze som sa neozyvala.....hned ti poslem link na nasho Nomada. budeme ho kupovat z Nemecka. je to lacnejsie o 4000,-
http://www.kiddies24.com/shop/capazoprojaneh59p...
http://www.kiddies24.com/shop/janenomadh59pigme...

yuxela
22. jan 2009

Kacka.va, tak to je super, ze sa tak lahko sklada. Uz sa tesim, ked bude doma.....Este mam otazocku....nie je to skoro kupit kocik, ked cakame babatko v aprili?

denisocka
22. jan 2009

nie je ,ja som mala prvy JAne powertrack v 4 mesiaci a v 7.mes som ho predala,bp bol cyklamenovy a kupila chclapčensky Nomad 😀

yuxela
22. jan 2009

to rozhodovanie v kupe kocika je fakt tazke.....chceš mať kvalitu, za toľké šušky...aby nieco aj vydržal. mne sa ešte veľmi páčil tento kočík:
http://www.prebabo.sk/Kombinovane/Future-Rad-1/...
pacilo sa mi na nom, ze mozes menit kolieska....ze dostanes k nemu aj sadu, a vies si ich vymienat. ale nakoniec to vyhral JANE.

yuxela
22. jan 2009

Denisocka, maleho davas teraz do sportovej casti Nomada? a mas aj nanoznik, alebo pouzivas fusak?

denisocka
22. jan 2009

yuxela,mala som dokupeny nanoýník,ale pripadala som si jak s raketou,tak som ho predala a máme len v šporťaku fusak Emitex combi 3v1,ak je teplejšie,nechávam len tu spodnu časť (šušťak/dekovina,ked je zima,tak dozipsujem tu predlženu časť s fusakom

nanožnik teda nemam a nechcem,pokial by som mala orgiginal k farbe kočika,ako maju tieto nove a aj nanožníky su krajšie a lepšie ,tak hej,asi by som ho kupila,ale určite sa da prežiť aj bez neho

mihanka
22. jan 2009

ahojte, ja mam nomad, niekde v albume este asi je fotka...

zatial pouzivam len vanicku, ale som maximalne spokojna a nemenila by som... tiez som sa rozhodovala medzi slalom a nomad, ale bola som si vyskusat na predajnu oba a lepsie sa mi manipulovalo s nomadom, zda si mi spratnejsi a mensi... aj teraz v snehu sa to da, ked je velmi nerovny teren, tak cuvam... 😉 tiez som sa tesila na naklikavajucu sedacku, ale dost malo ju vyuzivam, hlavne preto ze je zima a simonka vacsinou zaspi v aute, takze vyuzivame vanicku... 😉

yuxela
22. jan 2009

Denisocka, ja tiez som rozhodnuta, ze nanoznik nekupim, ale radsej fusak. No, ten tiez az potom. Ved, najprv budeme mat cele leto...babatko do zimy narastie, takze fusak sa kupi az potom. Skusim sa pozriet na nete, aky fusak mas ty.

yuxela
22. jan 2009

Mihanka, som rada, ze si sa pridala svojou pozitivnou odpovedou na JANE. idem si pozriet tvoj album, ci ho tam najdem. 😵

yuxela
22. jan 2009

Mihanka, pozrela som si tvoj album. Nomad tam bol. 🙂 a velmi sa mi pacili tvoje atelierove fotky. su fakt super.

norik1
22. jan 2009

Yuxela ja mam ten oranzovo tyrkysovy z tvojho linku... a veeeelmi som spokojna. Vsade kam pridem tak budi pozornost lebo ta farebna kombinacia je napadna... Sportak je velky a priestranny a hlboka vana tiez takze sssuper

yuxela
22. jan 2009

Norik, mne sa paci aj taka farebna kombinacia, ktoru mas ty. vyzera fakt napadne. je to super. Ked budem vidiet takyto kocik po KE, budem vediet, ze si to ty 😵 Teraz, ked uz ma tvoj Filipko 7 mesiacov, vyuzivas sportovy, ci este hlboky?

norik1
22. jan 2009

hodila som ti do albumu dve fotky, jedna vo fusaku na sankach a druha - na korculiach s nomadom he he

Filipko je v sportovom od piatich meisacov, lebo strasne chcel vidiet vsetko okolo a v hlbokom uz robil bordel, lezanie ho nebavilo. Kazda prechadzka koncila tym, ze Fil na rukach - aby mu nieco neuslo) a ja prazdny kocik pred sebou... dali sme ho do sportaku a odvtedy je klud 🙂

yuxela
22. jan 2009

Norik, mate aktivne dietatko. chce byt v obraze a vidiet, co sa okolo neho deje. A vidim, ze tu aktivitu mal po kom zdedit. Kedze mamka a tato na korculiach. 😀 ale tak to ma byt. aj my radi korculujeme a este radsej lyzujeme. tak sa tesim, kedy budeme kupovat prve lyze, pre to nase babo. 😵 to si este pockame....

lennis
22. jan 2009

tak holky, dosud jsem měla Nomada a teď jsem ho vyměnila za slaloma 08, váhový rozdíl je znát, NOmad je lehčí, ale na přírodu moc není, takže jsem ho vyměnila za slaloma, tak se mi snad osvědčí na přírodu🙂, takže kdo chce kočár do města tak Nomada, kdo i do přírody, tak slaloma, ale značka se mi osvědčila každopádně 😀

yuxela
22. jan 2009

Ahoj Lennis. vdaka za prispevok o JANE. uz sa tesim, ked aj ja budem mat ten svoj kocik doma. 😵

kacka.va
22. jan 2009

yuxela: já jsem myslím, že nevadí, když už kočárek koupíš, já ho měla původně mít začátkem ledna a dovezli nám ho už na začátku prosince. Chtěla jsem totiž tehdy ještě starou kolekci, ne kolekci 2008 a měla jsem echo, že už přijde do Čech jen jedna várka kočárků staré kolekce 🙂.
Jinak my jsme jezdili s Nomadem i po dost hrbolatých polních cestách a v pohodě, jen to chce mít zaaretovaná přední kolečka, nenechat je volně.

mihanka
22. jan 2009

yuxela dakujem... je to fotene v ba, aj by som ti dala meno alebo nick alebo link tej fotografky, ale skor do ip, lebo ma tu problemy na koniku kvoli reklame... 😉
tiez som mala kupeny kocik o dost skor... 😉

zase norik ma krasnu farebnu kombinaciu a paci sa mi strieborny ram, ale som spokojna aj s ciernym...

lennis, mas pravdu, to som zabudla napisat, ze nomad do terenu nie je, ale ako som pisala cez sneh sa da prejst, ale urcite je to jednoduchsie so slalomom... 🙂

kacka.va a da sa jazdit so zaaretovanymi kolieskami? este som to neskusala, lebo som sa niekde v navode docitala, ze za jazdy zaaretovane nemozu byt... 🙂

mihanka
22. jan 2009

yuxela a este to som chcela, ze ked ho uz budes mat doma budes sa tesim kedy s nim budes moct ist von... 😀

kacka.va
22. jan 2009

mihanka: úplně v pohodě, akorá když chceš zatočit musíš zvednout kolečka a chová se to jak klasický hluboký kočár. a kdy by teda měly být zaaretované? 😉. já nic takového v návodu nemám, nebo jsem to nenašla, když jsem to četla. Právě že zaaretované má být, když nechceš, aby se točily.

yuxela
22. jan 2009

tak uz som doma z prace - kooooooooonecne.
Neviem sa dockat materskej a kocikovania na novucickom nomade. 😵 Uz som usmernila svagra v Nemecku ze co a ako ma nakupovat. Tak sa tesime spolu s mangelikom.
Mihanka - do Ba mame velmi daleko, keby si mala kontakt na niekoho v KE...

mihanka
22. jan 2009

kacka.va aj ja to tak beriem, asi som si to zle pozrela, mozno to bola brzda, ale idem si to este pozriet... 😅

yuxela... bohuzial, ale je to velmi pekna pamiatka... 😉

norik1
22. jan 2009

yuxela poslem ti link na fotografku ak chces 😀

norik1
22. jan 2009

Este k Nomadu - teiz som ho mala 3,5 mesiaca pred porodom a tiez z toho dovodu, ze 2007 sa mi pacil viac ako 2008... a chcela som tu striebornu konstrukciu, to je pravda....
Ja uplne bezne chodim so zaaretovanymi kolieskami, dost to v terene pomaha 🙂 Inac testujeme ho aj v prirode a da sa. Na Teryho chatu by som s nim ale urcite nesla... 😀

denisocka
22. jan 2009

tak ja mám takyto, síce nema nanovšie farby,je to tuším 2006 verzia,ale efekt ten isty a vážne uvažujem,že ho ani nepredám a dožijeme s ním do konca, a Slalom snad nabuduce (aj ked ten čas tak rýchlo beži,že neviem či ma zas zmysel predaťa celu 3 kombinaciu nomada a potom kupovať new Slalom ) http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4683194

lennis
22. jan 2009

já taky jezdila furt s odaretovanýma kolama, ale dá se zvládnout lehká příroda a i tak to hrká, no nemůžeme čekat zázraky od plastu s gumou, že? Ale Nomad je užasně ovladatelný jedním prstem, to je fakt úžasný. Na slaloma si zvykám, ale líbí se mi to 😉 😉 😉
denisočko, já ho měnila taky až teď, chtěla jsem ho prostě zkusit. Příští zimu stejně ještě budeme kočár používat, vím, že ne furt, ale do města a na prochajdy ano, což chodíme často. Takže já to na víc jak rok ještě vyměnila 😀

denisocka
22. jan 2009

tak čo,si spokojná?ako to porovnáš?je Slalom lepši ako Nomad?

lennis
22. jan 2009

jak jsem psala, každý kočár má něco do sebe, do města Nomada a na cesty, do terénu a na obrubáky slaloma, značka dobrá, spíš kdo co chce a potřebuje 🙂
já chci jezdit na bruslích a víc chodit do přírody, tak proto jsem ho vyměnila 😉

pavly
22. jan 2009

ahojky,ja se taky pridavam k nomadovi a zatim naprosta spokojenost-az na tu brzdu-co uz tu padlo....
-jsem teda taky zklamana z autosedacky-mam jeste rebel-prijde mi ted na malou desne uzoucka-pokud ma byt oblecena do zimy,tak se tam fakt macka a to je prcek 😒 , 😒 😒 kdyz byla mala zase novorozenec,neslo ji tam naskladat tak,aby se nekrivila-moc velky uhel-takze v tomto smeru desne zavidim sedackam od casualplay.....
-jako kocarek je ale bozi, i ve snehu ho v podstate netlacim,jen mam na rukojeti polozene ruce a sem tam jemne pritlacim-je proste bozsky lehouckej....
-trapeni je jen,pokud je snih rozjezdeny a premrzly-ale to jsem si vsimla,ze maji maminky s trojkolkama taky trable...snad jen fakt do prirody teda moc neni,ikdyz my s nim jezdili uz po Beskydech a ja s nim teda taky brouzdam hlava nehlava....

ale chtela bych se vas zeptat-nemate nektera do sportaku tu vlozku? jak to vypada-material? nikde v obchodech je nemaji-jen na objedavku-to vyjde stejne,jako kdyz si to risku objednat sama....nemuzu se rozhodnout v barvach-jak moc se lisi barvy na netu od skutecnosti 😖
a nezkousela jste nektera-nevidela jste-dat do sportaku treba vlozku od toho casualu??? 😕