Jane Slalom alebo Jane Nomad?

bejusik
13. feb 2008

Babulky, prosiiim, poradte. Uz som zufala. Zistila som, ze jedine kociky, ktore su dost priestranne pre nasho krpceka (6 mes a skoro 9kg), su tieto dva a uz suurne potrebujem sportak. Len sa neviem rozhodnut. Paci sa mi viac Slalom, ale zda sa mi vacsi, ale zase ma nafukovacie kolieska, co je plus a podobne. Co sa tyka terenu, potrebujem ho aj do mesta, aj na mierne nerovny teren.. Povodne som chcela PP Centro Completo a ked som ho tam posadila, bol ako sardinka, takze neodporucam. Prosim, napiste, nakolko ste spokojne, ak mate jeden z nich a ci by ste ho brali i druhykrat. Dakujem 😉

monulicka
19. feb 2010

Ahojte
ja som sa pred 2 mesiacmi stala majitelkou Jane Nomad 2009 Utopia. Kocik mi ucaroval dizajnom, ako aj 6 kolieskami a priestrannou korbickou.
Sice to bola troska maturita, nez sme ho s mm poskladali, ale myslim, ze sme kupili dobre. Skusala som s nim jazdit po byte, zatial sa mi dobre ovladal, ale uvidime, ako to bude "naostro" v terene 🙂

zuzana76
22. feb 2010

ahojte

mate niektora tuto vanicku Jane Capazo?

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7785608

celkom sa mi pozdava akurat tie rozmery su nejake strane male 66x27 cm 😕 , ved vanicka od jane nomad ma az 80x40 cm

lenkasop
27. feb 2010

Ahojte kočky,
chcem sa opýtať, či sa dá niekte kúpiť jané nomad s nafukovacími koliečkami? Nafukovacie kolečká sa dajú dať aj na staršie verzie? Ak by som našla kočík z druhej ruky za super cenu a k tomu sa dali vymeniť koliečka zanafukovacie,boli by super. Ďakujem Lenka

lamarika
27. feb 2010

lenkasop: Nafukovací kolečka by měli jít vyměnit i u starších modelů, protože konstrukce byla až do teď stejná. Ale pozor. Vyměnit se dají poze ty dvě větší kola, ty zbylý čtyři malý vyměnit nejdou 😉

zuzul1310
27. feb 2010

Mám Jané Slalom a môžem povedať že so všetkých kočíkov to je ten najlepší aký som mala. Každému ho môžem len doporučiť. Mala som aj kočík s prednými dvojitými kolesami, (6kolku), ale jazdné vlastnosti Slalomu a toho druhého kočíka sa nedali ani porovnať.

simdu
27. feb 2010

ahojte babenky,

taktiež mám záujem o kočík značky JANE NOMAD FORMULA STRATA kolekcia 2009 farba UTOPIA.
videla som v predajni JANE SLALOM, veľmi ma oslovila, hlavne vanička. len sa trosku obávam či tá vanička nieje trošku malinká. čakám bábo v septembri a akurát zimu ešte budeme musieť byť vo vanička, a mám trošku obavy či nebude malá.
dakujem

lenkasop
27. feb 2010

Ahojte,
rozmýšlala som nad bexou 4, tako warrior,v-cross. Predtým ešte X-lander - z druhej ruky a aj Jané nomad z druhej ruky. Tak zisťujem, čo a ako. Nie je problém, hlavne keď fúka, že jané má 6,5kg,aby ho nesfukovalo? Niekte som čítala, že je lepšie aby mal kočík kvôli tomu vyššiu váhu ???? 😒

lodgermaniacka
27. feb 2010

lenkasop, ja by som z tvojho vyberu volila jane z druhej ruky, nič v zlom ale to s tou vysokou vahou ostatních spomínaných značiek -a ich "lepšou" stabilitou písal predajca tích kočíkov 😉 čo ma ine k tomu napísať ako argument? 😀

zuzul1310
27. feb 2010

Súhlasím s lodgermaniackou , jedine jané, ber to tak že ten košík musíš aj vláčiť po schodoch, aj ked po rampe, dáš tam dieťa, dáš tak nejaký ten nákup do košíka a aj v príručnej taške budeš mať čo to a hned ti váha toho kočíka stúpne do nebies. Jané je pohodlný a priestranný a nebudeš musieť kočík meniť, v pohode ti vydrží do troch rokov dieťatka, resp. kým ho budeš potrebovať. Ja som kupovala tiež slalom spod ruky, bol to môj štvrtý kočík a neľutovala som ani sekundu, ten kočík aj ako štvorročný je perfektný, iné kočíky po pár mesiacoch vrzgajú a kazia sa a Jané sa dá ľahko spraviť, popriťahovať šroby, WDčkovať, celý poťah stiahnuť a oprať, proste super kočík.

lenkasop
27. feb 2010

Ahojte kočky, veľmi pekne ďakujem za vašu radu,vŕtalo mi to dnes celý deň v hlave a aj možno budem s ním vyzerať dobre - mám výšku 165 a manžel 179,možnopri ňam to bude vyzerať divne, ale čo už. Ešte raz ďakujem 😀 😀

lenkasop
27. feb 2010

Ešte by som chcela vedieť, či sa dá pripojiť vanička na iný športový kočík jané nomad - teda presnejšie - ak by som zohnala športový kočík a niekde inde vaničku - dala by sa pripojiť, alebo ako to funguje - je dosť inzerátov na predaj samostatných vaničiek a dosť športákov 😉 Tak neviem,či to pôjde. Ďakujem

zuzanalv
27. feb 2010

Ano, da sa aj my sme najprv chceli kupit sportovy od jednej a vanicku od druhej ,ale nakoniec sme kupili vsetko nove spolu.A dokonca pasuje aj kocik Concord ma ho sestra skusali sme a pasovalo vsetko.

lenkasop
27. feb 2010

Tak sa nemusím báť a kľudne kúpiť všetko samostatne, to je super 😀

zmrzka1
27. feb 2010
anezena
27. feb 2010

ahojte,
predavam sportak Jane Slalom Pro

marfic
27. feb 2010

lenkasop, ináč, tých 6,5 má len konštrukcia, musíš pripočítať aj vaničku a potom športovú časť, tú som vážila, tak celý športový má 9 kg+ pripočítaj váhu dieťaťa a máš v podstate dosť kg --- to k tomu sfukovaniu vetrom 😀

lenkasop
28. feb 2010

marfic.... ďakujem za váhu kočíka, už sme asi rozhodnutí a pôjdeme do jané - len neviem či slalom alebo nomad.
Manžel chce 4 - kolesový, a ja s nafukovacími koliečkami 😀

zuzul1310
28. feb 2010

môj priateľ bol zubami nechtami proti trojkolke, samozrejme som kúpila trojkolku a je to podľa neho najlepší kočík zo všetkých čo sme mali. prišiel na to že trojkolka má niečo do seba a nie je ani nestabilná ani nič podobné, super jazdné vlastnosti určite ocení aj manžel, presvedč ho, nebudete ľutovať.

lodgermaniacka
28. feb 2010

zuzul, podla mna je štvorkolka stabilnejšia, ale tiež sa mi viac páči slalom, a pri trojkolkach je nestabilita hlavne pri vchadzani na obrubnik ked je kočík len na jednom koliesku a zadne su vo vzduch, dieťaťu by som asi nedovolila vtedy kočíkovať 😀

zuzul1310
28. feb 2010

dieťaťu nemám akému dávať kočíkovať a to vychádzanie na obrubník je podľa nás len prax, my sme si na to zvykli super.

vladkaz1
28. feb 2010

Tak my mame slalom a mozem povedat ,ze stych kocikov co som mala klobuk dole naj kocik 🙂
Teraz testujeme sportak pre maleho caka ,zatial sa v nom vozi krpata nasa,ma 2,5 roka ,kocik je stabilny ,ma vela pristoru a to je skor taky macik nas ,a krasne sa tam vyhaja este .
Som fakt max. spokojna aj kvalita ,velkost a stabilita 🙂odporucam
Tesim sa ked nasadim vanicku pre maleho ,mate nikto ten skejt pre starsie dieta??????
Ako sa s tym chodi prosim o radu ,velmi nad tym uvazujem ,ci to nieje blbost poradte dik 🙂

elvera
28. feb 2010

ahojte, ja som chcela povodne nomad, ale vadili mi kolieska na nom, teraz mame slalom a sme velmi spokojni, ozaj odporucame

lenkasop
1. mar 2010

Manželovi sa trojkolka nepáči, takže štvorkolka - pravdepodobne nomad 😉 , len by som chcela s nafukujúcimi kolieskami

musko
1. mar 2010

my máme nomada ako šporťák(zatiaľ sa stále vozíme v Roan Marite 😵 ). Vyberala som ho preto, že je to kočík s jednou z najvačších ploch na ležanie.... Prvý syn spával v kočíku do 3 rokov( Xlander), tak aby mal aj mladší pohodlie :o)

lenkasop
1. mar 2010

Musko.... a aký nomad máte?

zuzanalv
1. mar 2010

my sme boli na tom tak isto,mojmu sa tiez trojkolka nepacila tak sme kupili Nomad,ale nemame nafukovacie kolieska

lenkasop
1. mar 2010

Zuzanalv... vraj sa dajú dokúpiť kolieska , ale len na zadné.

vladkaz1
1. mar 2010

baby ten skejtik nema nik? 🙂

zuzanalv
1. mar 2010

ano,aj mne to tak povedali,volala som do Babylandu do Blavy aj do BB kde sme kocik kupovali vsade mi povedali to iste

zuzanalv
1. mar 2010

my byvame na dedine a cesty mame vseliake ale,bez tych nafukovacich to nie je az take hrozne Nomada by som si zase vybrala co ma ale trochu mrzi, ze maly sa mi uz nevmesti do vanicky ta sa mi pacila nenormalne