Jane Slalom alebo Jane Nomad?

bejusik
13. feb 2008

Babulky, prosiiim, poradte. Uz som zufala. Zistila som, ze jedine kociky, ktore su dost priestranne pre nasho krpceka (6 mes a skoro 9kg), su tieto dva a uz suurne potrebujem sportak. Len sa neviem rozhodnut. Paci sa mi viac Slalom, ale zda sa mi vacsi, ale zase ma nafukovacie kolieska, co je plus a podobne. Co sa tyka terenu, potrebujem ho aj do mesta, aj na mierne nerovny teren.. Povodne som chcela PP Centro Completo a ked som ho tam posadila, bol ako sardinka, takze neodporucam. Prosim, napiste, nakolko ste spokojne, ak mate jeden z nich a ci by ste ho brali i druhykrat. Dakujem 😉

marion
10. okt 2011

@denisocka tiez tam je ta gumicka. Cez nu prevlecies ten pasim s cvockou.

denisocka
10. okt 2011

@marion no ale ta dlha čierna gumka je načo,čo ju vidieť na fotke

marion
10. okt 2011

@denisocka mala mi spi v spalni kde je nanoznik. Ked vstane kuknem. Nie som si ista tak ta nejdem zavadzat. Potom odfotim a napisem ti. 🙂

denisocka
10. okt 2011

@marion mne sa to celkom paci,ten tvoj fusak,musim skusit svoj, ale-da sa ten fusak rozdelit ? odzipsovat?

marion
10. okt 2011

@denisocka ano da sa rozdelit na spodok a vrch. Ale ta spodna cast tejto 2009 kolekcie je tenka, spodok je sustiak hrubsi a zvutra flis medzi tym nic. Tie novsie vyzeraju byt zateplene. Ale vrchna cast je super hruba a tepla.

Ako som predpokladala na to nanozniku tie druhe gumicky su na dalsie dodatocne pripnutie o konstrukciu 😀

denisocka
12. okt 2011

@marion no mne sa neda,prikladam fotky.ja mam takyto. zle sa mi to fotilo

zasielam fotky aj ako som priprvnila nanožnik

marion
12. okt 2011

@denisocka ty mas ten isty fusak, farbu bohemian. A som sokovana, ty mas vo fusaku vo vnutri dole pri nozickach aj sustiak. Ja mam farbu 2009 tiez, ale amazon, a nemam tam sustiak. 😠 😠 A ten nanoznik mam aj ja tak pripnuty 🙂

denisocka
12. okt 2011

a mne nejde rozdelit na 2ks,tebe hej?a obe strany mam rovnako hrube

marion
13. okt 2011

@denisocka fusak sa mi da rozdelit. Ved ten zips rozopnes uplne. Je obojsmerny. A ja mam sodnu cast tenku len flis a ta zelena sustiakova latka. Vrchna cast je hruba tepla. Aj tu spodnu cast mas zateplenu? 🙂

denisocka
13. okt 2011

rozopnut nejde,na zipsoch su zarazky a obe strany mi pridu rovnako hrube.asi mame ine modely.

marion
13. okt 2011

@denisocka ja ked nan pozeram tak uplne rovanko vyzera. Ani mne ten zips najprv nesiel ale ked som potiahlatak isiel. Je to ale zvlastne, rovnka kolekcia rocnik 2009 a iny fusak? 😠 😠 Idem skusit odfotit z blizsia. vlozim foto. Pockaj 😀 😀

marion
13. okt 2011

Fotky su tu: najprv to ako mi koncia zipsy a potom foto aky je hruby z boku spodna vrchna cast. A foto zpredu. Vyzera ako tvoj. Ten napis je pogumovany. 🙂

denisocka
13. okt 2011

@marion ja mam fusak od ruky. co ak je moj kolkcia 2008 ? 😕 alebo neviem

denisocka
13. okt 2011

@marion urcite nemame rovnake.pozri na napisy,su ine 😉

marion
13. okt 2011

@denisocka ale trojkolku mas bohemian nie?

marion
13. okt 2011

@denisocka tak potom ja mam asi 2008 ☹ ☹ tam bola trojkolka taka farba 😒

denisocka
13. okt 2011

@marion hej,trojkolku mam 2009 bohemian. a preco si smutna?tebwe sa da aspon odziposvat

marion
13. okt 2011

@denisocka sklamana som ze nema dole pri nozickach sustiak. A ze ta zadna strana je tenka, nie je zateplena ☹

denisocka
13. okt 2011

@marion ale ako tenka? tensia ako vrchna?

marion
13. okt 2011

@denisocka takze je to iste. Ja mam fabru urban. Je to takmer taka ista zelena 2008 ako bola 2009. ☹ 🙂

marion
13. okt 2011

@denisocka ano. Spodna cast: spodok je zeleny sustiak a zvrchu je flis. Medzitym nic, ziadna vypln. A vrchna cast je hruba. Zospodku flis, zvrchu sustiak zeleny, medzitym hruba vypln, dost teple. Ale tym, ze zadna cast je tenka, teda je to take makke a zle to drzi na opierke. Na 3 foto to vidno kde to dzrim medzi prstami, aky je rozdiel medzi spodkom a vrchom 😠

marion
13. okt 2011

Tu je foto aky je to rozdiel.

kiwi82
31. okt 2011

Ahojte dievčatá, neviete mi prosím poradiť, či pasuje poťah a strieška jané nomad na konštrukciu jané slalom pro? dakujem

janefonda
5. nov 2011

baby potrebovala by som radu- kde by som vedela zohnat len krytku na koliesko, tu ciernu stredovu z plastu?Zlomila sa mi a potrebovala by som ju , aby sa ku lozisku nedostala spina...dakujem za rady 😉

power700
18. nov 2011

Ahoj mamči 🙂 prosím, potřebuji radu. můžete mi některá prosím nafotit, jak máte přichycený nánožník ke kočárku? Mám jané nomad 2007, (stříška s igelitem- celý pruh) a ten nánožník mi přijde, že je nějaký krátký a na malou fouká, takže ji musím vždy pořádně ještě zachumlat do deky až k nosu 😀 , nahoře jsem si myslela, jak je ten lem, že to půjde ohrnout jakoby nahoru, ale je to na pevno přišité. 😖
Děkuji moc.

denisocka
21. nov 2011

pane bože ludia poradte,ako dam do slalomu fusak Jane, ako ho tam dam hore,kde je ta cast ktora sa akoby preklopy na operadlo

power700
30. nov 2011

Prosím, je tu někdo, kdo má NÁNOŽNÍK kolekce 2007? Je tak blbě řešený, nebo na to nemůžu přijít? Připadá mi krátký nahoře, nelze zvednout ten rantl. Což u modelu 08,09 jde!!!
Díky! 😉

wieruss
18. mar 2012

Zienky nemate niektora na predaj tasku na kocik a slnecnik vo farbe Air ? 🙂

danjelca
24. apr 2012

Neviete aký fusak nemusí byť originál sa mi bude hodiť do Nomádu?🙂
)

mariynka
5. jún 2012

kocky, chcem sa poradit, slalom je 3kolesovy, co mi nevyhovuje, lebo mame dost schodov do domu.. tak ma zaujal nomad, ale, nezacnu tie kolesa hrkotat?prosim odpiste mi,dakujem 🙂