Jane Slalom alebo Jane Nomad?

bejusik
13. feb 2008

Babulky, prosiiim, poradte. Uz som zufala. Zistila som, ze jedine kociky, ktore su dost priestranne pre nasho krpceka (6 mes a skoro 9kg), su tieto dva a uz suurne potrebujem sportak. Len sa neviem rozhodnut. Paci sa mi viac Slalom, ale zda sa mi vacsi, ale zase ma nafukovacie kolieska, co je plus a podobne. Co sa tyka terenu, potrebujem ho aj do mesta, aj na mierne nerovny teren.. Povodne som chcela PP Centro Completo a ked som ho tam posadila, bol ako sardinka, takze neodporucam. Prosim, napiste, nakolko ste spokojne, ak mate jeden z nich a ci by ste ho brali i druhykrat. Dakujem 😉

xsipm04
13. feb 2008

Bejusik, já myslím, že Slalom a Nomad jsou téměř stejné, že akorát Nomád má 4 kolečka a Slalom 3 kolečka. My máme Nomád a spokojená jsem, zdá se mi stabilnější než trojkolka. Holky, co maj tu trojkolku si ji taky ale chválí, ta má zase ruční brzdu, takže se s ní dá jezdit na in-linech. Myslím, že je ještě rozdíl ve váze, Nomád je o 1kg lehčí než Slalom, ale to už se asi při té váze ztratí 🙂

tlapicka
14. feb 2008

bejus, to mas asi jedno kterej... akorat v Praze 6 z 10 kocarku, co potkas je slalom. My mame carreru, coz je v podstate nomad a je uzasne skladnej a lehkej, takze bych volila asi priste zes, jelikoz ve sve slozene velikosti a vaze nema konkurenci... neni z ceho vzbirat.

bejusik
autor
14. feb 2008

jejooo, emjee, takto pekne si ma usmernila ? dikec. nechcela som otvarat novu temu, tusila som, ze sa to uz niekde rozoberalo, ale nie a nie sa k tomu dopatrat 🙂

bejusik
autor
14. feb 2008

juuuj, emjee (som ti pred chvilou skomolila nick, prepac), ale o slalome som sa toho moc nedocitala, takze i nadalej moooc ocenim prispevky. Babulky, zatial dakujem 🙂

bejusik
autor
10. mar 2008

baby, tak ja som teda kúpila Jané Slalom Pro a som MAX spokojná a vrelo odporúčam 🙂

nevesta
10. mar 2008

My mame Slalom a som spokojna. Hlavne ta rucna brzda, ked pojdeme na korcule 😎

adris69
10. mar 2008

budeš spokojená,já bych měnila s Nomadem akorát nákupní košík... 😀 😀 😀

zany
10. mar 2008

My máme Slalom a jsem s ním moc spokojená 🙂 Lehce se ovládá, skladný je taky (vejde se i do mé Felicie) a u hlubokého jsme měli problém... 😒
S Nomadem zlušenosti nemám... 😉

kacerka
10. mar 2008

Já jsem se Slalomem taky v celku spokojená - jen mám pár výhrad ke korbě, ale to už se vás netýká - snad do měsíce přecházíme na sporťák, jsem na něj zvědavá a moc se těším 😉 Jinak už jsme měli párkrát defekt s kolečkem - koupili jsme jednu náhradní duši a šikovný chlap ji dokáže vždy zalepit a vyměnit - takže to není problém. A určitě jsou nafukovací kolečka méně rámusivá a měkčí 😉

malovani
11. mar 2008

My máme taky Slalom a spokojenost veliká 🙂 ... jen by mohl mít větší nákupní košík 😅 ... ale to je věc, která se netýká dítěte, takže vlastně v pohodě...

marion
6. sep 2008

Dobry den mamicky. Chcem sa opytat aku mate skusenost s farbou kocika Jane. Ci vybledne zo slnka alebo nie. Lebo my sme mali Chicco S3 a ten bol super. Cele leto bol kocik na balkone. Viackrat som ho prala a farba bola po roku stale ako nova. Ci teda kvalita a farba sa straca na slnku alebo pranim? Dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

helenkaa
7. sep 2008

Já jsem se rozhodla pro Jané Nomad a jsem naprosto spokojená,vůbec toho nelituju, bezvadně se ovládá. a i přes to, že nemá nafukovací kola, tak se s ním jezdí dobře i na nerovnostech(bydlíme na vesnici).Já doporučuju 😉

zoja
7. sep 2008

ahojky tak ja mam slalom a bola som maximálne spokojná, idem ho síce predať, -ale nie z dovodu, ze by som sa v nom sklamala 😀 , objavila som novinku a srdce mi po nej zapišťalo😀 takze len preto -farbu mám tmavomodrú a ani po praniach nevybledla, boli sme s nim v tatrách a zvládol aj pieskové pláže, takže ešte raz má u mna veľkú jednotku 😉

sylviabab
15. sep 2008

Ahojte. My mame zlteho Nomada 🙂 a sme s nim velmi spokojni. Kocik je maximalne pohodlny pre babo, velmi lahko polohovatelny, strieska umoznuje vidiet dieta cez jej priesvitnu cast, velmi prakticke! Nakolko sme uz narastli, ponukame ale na predaj autosedacku - vajicko Jane Rebel Pro, vid bazar. Kocik urcite odporucam!

norik1
29. sep 2008

Ahojte, ja mam oranzovo-tyrkysoveho Nomada a ziadny iny kocik by som nechcela. Aj ked ideme po meste, tak nan ostatne mamicky pozeraju 😎 Ide vsak o to, ze je priestrannejsi ako ostatne kociare + mozem pouzivat hlboku vanicku na prevoz v aute - nie vela kocikov ma tento bezpecnostny certifikat... Nomad je skladnejsi ako Slalom, ale je to len vec vkusu. Mne pridu trojkolky trosku labilne a blbo sa s nimi vychadza na chodnik, preto sme kupili Nomad. Dokupila som si aj fusak vo farbe kocika. 😀 V kazdom pripade by som iny kocik nechcela, mozem len odporucat!!!

anezena
29. sep 2008

norik my mame Slalom, a uajimalo by ma, ked pises o fusaku? Ako si zatial spokojna snim? I ked is ho este nevyskusala 😀 a to mas minulorocnu kolekciu?

renda71
1. okt 2008

Která pravidla porušuje: | Zruš musím se připojit do diskuze,mám Nomáda a jsem s ním maximálně spokojená ve všech směrech jak se již psalo,lehký,skladný,perfektně se manipuluje a pro prcka ohromně prostorný korbičku jsem používala 6měsíců i přes léto a vůbec (červená) barva nevyšisovala,je pořád jako nový teď mám sporťák a i ten je suprovej,prostě na tenhle kočár je spolehnutí budu kupovat golfáč a nejspíš půjdu opět do Jané(tudíš Nomád je se vší všudy na prodej)

norik1
2. okt 2008

Anezena no mas pravdu, zatial som este len pred "tepelno-izolacnym testom" fusaku Jane, zatial som len skusala maleho donho navliect => zatial sa mi zda strasne mäkulinky na dotyk a dost velky aj na väcsie deti, nielen babätka. Celkovo mam pocit, ze Filipkovi v nom zima nebude 😀
Kupovala som minulorocny model (jeden z poslednych kusov) pretoze som za zive a vesele farby a kolekcia Jane 2008 ma farebne vobec nezaujala - navyse 2008 ma ciernu konstrukciu a 2007 ma striebornu... tak som sa rozhodla pre starsi model 🙂

anezena
2. okt 2008

norik, pozrela som si tie nomady - mas pravdu su o nicom, nezazivne. my mame tento a sme total sppkojni aj s farbou. V Trnave sme jedini, co mame tuto farbu, co ma veeelmi tesi.

http://www.bambini.sk/index.php?main_page=produ...

norik1
3. okt 2008

Je krasny ja som ho strazila minule jednej mamicke pred Terranovou, tak som si ho nazivo obzrela - paci sa mi kombinacia tych dvoch modrych farieb...ja by som tomu dizajnerovi, ktory navrhol kolekciu 2008 zobrala vsetky premie a bonusy a dala ho navrhovat akurat tak kolieska na furik...

kacka.va
3. okt 2008

norik: ono je to asi otázkou vkusu, mně se kolekce 2008 kromě jedné barvy vůbec nelíbí, ale už jsem od mamin slyšela i názory, že je barevně mnohem hezčí než 2007, takže zavděčit se všem nejde 😉

norik1
3. okt 2008

Kacka.va- suhlas, ja som pisala ze som za zive a vesele farby... tie podla mna patria k detom... ale zasa tmavy kocik je z hladiska spinenia praktickejsi...aj ked v lete v tych horucavach by sa zasa hodil svetly....najlepsie by asi bolo mat zo dva-tri kociky a bolo by po probleme. Len keby neboli take drahe, vsak?
Ozaj nestretli ste sa s nazorom, ze "taky drahy kocik? si sa musela zblaznit!!!" Co vy Jané-mamky na to?

kacka.va
3. okt 2008

jojo, několikrát jsem to zaslechla, ale já nechtěla hluboký kočár a pak sporťák a ještě k tomu autosedačku. a když jsem si to spočítala, kolik by mně tohle vyšlo všechno zvlášť, tak jsem došla skoro ke stejné ceně. Protože abych měla z hlubokého kočáru sporťák, tak s tím bych se pak tahat teda nechtěla. A chtěla jsem co nejlehčí kočár, abych si vystačila sama a hlavně abych to měla hned složené a rozložené 🙂. A i ti, co kritizovali, že je drahý, nakonec uznali, je ten kočár je super a že nikdy nejeli s kočárem, se kterým by se líp manévrovalo.

norik1
3. okt 2008

Presne tak kacka.va, az sa mi to zda ze to hovorim ja po cesky 😀 😀 😀 a je to jeden z mala, ktory ma atest na hlboku vanicku na zadnom sedadle - na dlhsie cesty lepsie ako autosedacka...nemenila by som a keby som sla kupovat znova, tak si kupim tento🙂

kacka.va
3. okt 2008

norik, já bych taky neměnila. Je to fakt vychytaný kočár, např. ta moskytiera schovaná v boudičce, ta mě dostala 😉. I když se mi líbí kolečka u Slalomu, tak mi pak přijde, že ve sporťáku má to dítko menší prostor pro nožičky, když to není na celou šířku kočárku a trojkolku jsem nechtěla 🙂.

lennis
3. okt 2008

jo, holky, taky jsem si spočítala, první kočár Firkon - 6tis, NOmad 7,5tis a první autosedačka chicco 2tis,(i když už jsem vše krom Nomada prodala) tak na jaký částce jste??? Já kráva, že nešla rovnou do Slaloma 😨 , strašně toho lituju dosud, máme Nomada rok a stejně koukám furt po slalomu, ale jak píše Kacka, taky jsem šla do Nomada - sporťáka kvůli prostoru na nohy pro větší dítě, i když ten náš lítá tak, že příští rok asi už budeme bez kočáru, mně se líbí oba dva moc. Nomad je určitě lehčí na manipulaci, ale slaloma bych chtěla kvůli brzdě a kolečkům, škoda, že není nějaký kompromis, co by měl vše.
NOrik - tak s tou větou"tak drahý kočík...." úplně slyším svýho manžu, když jsem mu ukázala tenkrát poprvé slaloma v barvě Naranja 06, to byl můj šampion. Ale bohužel, pochopil až později v čem je výhoda.....i když je fakt, že když jsme vybírali kočár, tak my šli hlavně po velikosti hlubokýho, jelikož jsme termín měli na duben, takže tím pádem jsme ho vyřadili po prvním osobním setkání 😀 😀 😀 , ale bylo mi to líííííííítttooooo 😀

kacka.va
3. okt 2008

my jsme taky dubnový a korbička je zatím ještě v pohodě.

mobina
3. okt 2008

Tak já jsem taky nomádovka. Úplně prvně jsem se zamilovala tedy do Jané Energy a trochu předčasně je koupila. Jako, že tam dám pak 6ti měsíční dítě 😀 Takže ty jsem prodala a na první pohled zamilovala do Nomáda. A ještě víc, když jsem si ho očíhla na prodejně. Trojkolku jsem nikdy nechtěla. Přišla mi nestabilní, hlavně co se týče nájezdu na chodníky, ale začala jsem bruslit a dost mě mrzí, že nomád nemá ruční brzdu, ale dá se to i bez ní 😉 A dost mě překvapilo, jak je odpružený na to, že nemá nafukovací kolečka. Jsem tedy max spokojená a taky už bych neměnila. Dneska jsem s ním vyběhla dvě patra k doktorce a pohodička celkem 🙂