Jane Slalom alebo Jane Nomad?

bejusik
13. feb 2008

Babulky, prosiiim, poradte. Uz som zufala. Zistila som, ze jedine kociky, ktore su dost priestranne pre nasho krpceka (6 mes a skoro 9kg), su tieto dva a uz suurne potrebujem sportak. Len sa neviem rozhodnut. Paci sa mi viac Slalom, ale zda sa mi vacsi, ale zase ma nafukovacie kolieska, co je plus a podobne. Co sa tyka terenu, potrebujem ho aj do mesta, aj na mierne nerovny teren.. Povodne som chcela PP Centro Completo a ked som ho tam posadila, bol ako sardinka, takze neodporucam. Prosim, napiste, nakolko ste spokojne, ak mate jeden z nich a ci by ste ho brali i druhykrat. Dakujem 😉

lenkasop
2. mar 2010

Niekde som videla link na opravu brzdy na nomad. Skús popozerať témy na MK -jané,nomad....

lenkasop
2. mar 2010

zuzanalv.....choď na sportovný kočík jané nomad ( 3.str na Mk - výbava), na 6. strane www.janecz.cz/ servisni-informace

zuzanalv
2. mar 2010

super,dakujem

lenkasop
2. mar 2010

😉

lamarika
2. mar 2010

lenkasop: s brzdou problémy nemám. A jak je to velký okýnko v zadu na boudičce, tak malej občas tudma na mě nakukuje a děláme s polu kravinky. Když byl v korbičce a byl čelem ke mně, tak jsem v tom stejně neshledávala žádnou výhodu. Když brečel, tak se stejně nedal utišit tím, že by na mě koukal. A pokud budeš mít takové dítko jako já co v kočárku jezdí zásadně na bříšku, tak právě oceníš obrácený směr sporťáku 😉

eatygrenee
2. mar 2010

Dobrý večer, máte někdo Jané nomad air a jaké máte zkušenosti???je vhodný do terénu??? děkujiiiii 🙂

tymothy
10. mar 2010

Ahoj, s kamarádkou vybíráme kočárek na její první mimi. Zatím slyšela samou chválu na značků Jané, tak je skoro rozhodlá do některého z nich jít. Jen by ale potřebovala vědět pár zásadních informací, které nikde nemůžeme dohledat.
Je nějaký z těchto kočárků houpací?
Dá se nasadit sporťák u všech kočárků proti směru jízdy? A je možné sporťák polohovat až do úplného lehu?

kacka.l
10. mar 2010

Houpací moc tedy nejsou, ale pokud si to miminko nenaučí, tak mu to chybět nebude, ono s ním v břichu taky nikdo nemlátí ze strany na stranu 🙂
Polohování jde téměř do úplného lehu, taky čekám na novou kolekci, kde by to mělo jít úplně nejvíce a podle toho se rozhodnu. Otočeně lze vozit jen modely 2010, které u nás budou až koncem března.

tymothy
10. mar 2010

A ještě jsem se chtěla zeptat na lůžko Jané Capazo Active. Máte ho někdo? Jak je to s tím převážením v autě? Je to vůbec v ČR legální? Nahrazuje potom autosedačku stejně jako např. Römer Baby-Safe Sleeper?

tymothy
10. mar 2010

Kacko, děkuju. Jak to tak vidím, tak ještě taky vydržíme do konce toho března, i když tím nehoupáním si to teda dost naklonily...

eatygrenee
29. mar 2010

Ahoj holky, zajímalo by mě, pro nejde nomad do uplného sedu. děkuji jana 🙂

denisocka
11. máj 2011

neviete,či potah športoveho z Nomada pasuje na Slalom?

denisocka
11. máj 2011

@eatygrenee proč? no to by zaujímalo aj mna 😀

denisocka
11. máj 2011

ja neviem,či sa rozlučit s 3kombinaciu nomada,ani neviem čo zato pýtat -stalo ma to kedysi cez 30tisic 🙄 , ale potrebujem niečo s otočnou ručkou ,neviem čo,ale niečo čo sa vyrovna nomadovi ,alebo predat vaniču a sadačku a kupiť Slalom -aj ked nebude otočna ručka,aspon bude vytužena trojkolka 😖

lucia20
19. aug 2011

Ahojte maminky, neviete mi poradit......

zhanam nanoznik na nomad/jane 2009, najlepsie vo farbe utopia a nemozem ho nikde zohnat..... 😖 😖 😖 a zima coskoro za dverami. 😖

marion
7. okt 2011

Kocky mate niekto fusak Jane original? Mam jane nomad, ale vobec neviem ako sa montuje. Prosim vedela by ste niektora to nafotit a vlozit sem. Dakujem Vam velmi pekne za ochotu a pomoc.

Ja mam tento Amazon farbu 2009

denisocka
9. okt 2011

helou, je tu niekto kto mi poradi ??? pasuje potah z Jane slalom na konštrukciu Nomada ?

denisocka
9. okt 2011

@marion mas nafotene? ak hej,daj fotky,ja zatial maturujem s nanožnikom 😀

denisocka
9. okt 2011

inac baby,ja by som už do slalomu nešla !!! nomad bol naj,až na tu rapkajucu brzdu

marion
9. okt 2011

@denisocka mam ho zalozeny ale je to take podla mna nedkonale, nafotim zajtra a vlozim. A nanoznik mam tiez ale ten sa lepse pripne.

A s tou brzdou som hore pisala. Mne nepada, ale straaasne tazko ide dole aj hore 🙂 Musim silou skoro az kopnut aby sa akoze ,,zapla,, 🙂

marion
9. okt 2011

@denisocka skus na MMB cesky napisat pani co sije potahy na slalom nomad...ale podla mna nepasuje ☹ kukni sem

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=817464

marion
10. okt 2011

@denisocka vkladam foto ako vyzera fusak v kociku. Je to nejake neforemne nepaci sa mi. Na to ako som z nomadu nadsena tak system pripevnenia je onicom ☹ ☹

marion
10. okt 2011

Najprv som to len polozila na opierku a prelozila do zadu akoze to ,,vrecko,,. A druhy sposob vid foto som akoby natiahla tu cast na gumicku cez opierku, ale je to otras. Ak to tak ma byt tak nevydarene od Jane 😠 😠

denisocka
10. okt 2011

@marion ms na spodku fusaku aj pasiky na suchy zips ?

marion
10. okt 2011

@denisocka ano mam, to sa prevlecie cez tie otvory co sa pripina dieta okolo bokov, vsak? Ale aj tak je to onicom 😠

marion
10. okt 2011

@denisocka ten nanoznik sa ti podarilo namontovat? 🙂

denisocka
10. okt 2011

@marion hej,iba takymi hrubymi pasikami o bok konštrukcie, take gumky čo tam su neviem načo su

marion
10. okt 2011

@denisocka myslis po bokoch co ich je tam viac? To ked dietatko odkryjes tak si to pripnes. Myslim ten horny kryt aby drzal odkryty. KUk na foto

denisocka
10. okt 2011

@marion ja pišem nanožnik 😀

marion
10. okt 2011

@denisocka ja mam aj nanoznik kuk sem 😀