Jane Slalom alebo Jane Nomad?

bejusik
13. feb 2008

Babulky, prosiiim, poradte. Uz som zufala. Zistila som, ze jedine kociky, ktore su dost priestranne pre nasho krpceka (6 mes a skoro 9kg), su tieto dva a uz suurne potrebujem sportak. Len sa neviem rozhodnut. Paci sa mi viac Slalom, ale zda sa mi vacsi, ale zase ma nafukovacie kolieska, co je plus a podobne. Co sa tyka terenu, potrebujem ho aj do mesta, aj na mierne nerovny teren.. Povodne som chcela PP Centro Completo a ked som ho tam posadila, bol ako sardinka, takze neodporucam. Prosim, napiste, nakolko ste spokojne, ak mate jeden z nich a ci by ste ho brali i druhykrat. Dakujem 😉

frankie
23. mar 2009

Jezdí se s Nomadem dobře i ve sněhu?

zuzinr
25. mar 2009

No ja som asi blba, ale neviem ako spustit tu hudbu co je v matrixovej vanicke. Niektore ste pisali, ze to treba vybrat a zapnut ale ja totizto neviem kade to mam vybrat, uz som to cele preskumala ale nikde som sa k tomu nevedela dopracovat. Neviete mi poradit?

frankie
25. mar 2009

Nemáte některá z vás maminek zkušenosti s jízdou s nomadem se zadníma nafukovacíma kolama?

ma76
29. mar 2009

Ahojte ,

už mate kupene clonitko proti slniečku na budu športaka?Myslim okienko,Ja som dnes objednala 2ks aj kamoške,musi sa kupit nad 10eur ☹ s www.Babetkovo.sk a stoji 8,30eur aj s poštovnym tak ak niekto chcete myslite na to že už bude len peeeekneee 😎.Mala ked spi tak tam praži ked ju vozime.... 🙄

talinka
30. mar 2009

frankie, ano jazdi sa dobre aj v snehu,ale samozrejme v ramci moznosti....so ziadnym kocikom to v snehu nie je idealne,ale urcite lepsie ako s kocikom s malymi kolesami 😉

talinka
30. mar 2009

ma76,
daj link ktore clonitko myslis? to je konkretne na JANE? aj ja by som chcela... 🙂

norik1
30. mar 2009

ma76, myslis ten pas za prekrytie tej priehladnej casti?

Ja som to vyriesila takto, objednala som si taket:
http://cgi.ebay.co.uk/Shade-a-Babe-Whole-New-Wo...

stalo to 10 libier 😉 a viem to dat aj na golfac, aj na autosedacku, da sa dat aj na hlboky kocik a faktor to ma 50... super vec 😉

talinka
31. mar 2009

no tak som si vas precitala...ja mam farbu H62 a je to super, takisto maminky kukaju ked idem okolo 😀 a takisto mame problem s brzdou, tak dikes za link, skusime opravit a na vajicko som nastvana, mame ho total nepouzivane, kedze chudatko je mu male a ma tam stisnute pliecka a to ma len 4 mesiace....a nie je prerasteny... 😖 strata fakt dost o nicom

zuzinr
31. mar 2009

Neviete nahodou niektora, kt. mate vanicku Matrix, ci je na tento kocik vhodny prsiplast zo sportovej casti? Lebo extra na matrixovu vanicku stoji cca 1000,- Sk co sa mi teda na priplast zda moc.

ivanapor
1. apr 2009

žienky čo máte Slalom, nemáte problém zo stabilitou trojkolky? Mám totiž doma dvoch chalanov, 7r. a 2,5r. a mám obavu že keď budú kočíkovať aby svoju malú sestričku neprevratili.

norik1
1. apr 2009

zuzinr ja neporadim, ja som mala klasicku vanicku a pouzivala som prsiplast na sportovy a cely cas som si myslela ze je to original na hlboky... 😀 podla mna mozes uplne v pohode pouzivat aj ten, ved ta rucka ti to podrzi a zasa kolko krat budes kocikovat v dazdi? Potrebujes ho na chvilu kym sa niekam neskryjete, zbytocne je podla mna vyhodit tolke prachy....

Inak ja som dostala ku kociku plastenky dve, jednu na vanicku taku tensiu a jednu na sportak tu klasicku hrubu...

talinka
1. apr 2009

norik, aj my mame nejaku plastenku a veru teraz neviem na ktory kocik to je..pouzivame ho na vanicku,aj tam sadla, tak snad je to ok, aj sme prave nedaavno uvazovali aka je plastenka na sportak...ci nebude pasovat aj tato...

norik1
1. apr 2009

taka ta plastenka co sa spaja suchym zipsom je original na sportovy... ta druha bola "vkuse" a len sa natiahla na hlboky, ale tu som vobec nepouzivala...ja som si fakt myslela ze sa so suchym zipsom je na vanicku 🙂 a nie je

http://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/plastenka-... toto je na sportak

http://www.malvik.sk/Kocarek-doplnky/plastenky-... original plastenka na vanicku hruba... ale podla mna zbytocna...

talinka
1. apr 2009

norik, jaaaaj tak ja mam tu na vanicku 😀 dikes za info 🙂 takze na sportak musim dokupit, bo vo vanicke budeme este tak mesiac predpokladam...

kacka.va
1. apr 2009

primárně je u kočáru pláštěnka na sporťák. Jinak já mám neorigo na korbičku za 170,- sama paní v obchodě mi to navrhla a byla jsem s ní spokojená.

klaudis
1. apr 2009

caute maminy ja sa tiez rozhodujem pre jane slalom pro 2008. ja by som sa vas chcela spytat kde a za kolko sa vam podarilo zohnat tento kocik.zatial naj cena bola na ceskej stranke 12 200 sk. dakujem vam

bammbi
2. apr 2009

www.o-baby.de ....za 299,- Euro + 9,50,- postovne

denisab32
2. apr 2009

bammbi
zabezpečujú aj normálny servis, čiže , keď sa niečo pokazí, čo potom?, treba kočík poslať tam, na koho náklady?

ma76
7. apr 2009

Ahojte ,chcem si kupit slnečnik aky sedi na Jane?Myslim že nemaju origoš či ano? 😎

norik1
7. apr 2009

maju ale len na objednavku... ja som nasla origos na ebay v UK...

denisab32
7. apr 2009

ma76
- bežne sú skladom originálne -teda aspoň u dovozcu, ale pri jeho použití treba dať striešku dole, čo sa mne osobne veľmi nepáči, pretože sa uchytáva do plastu, kde sa nasúva strieška...takže lepšie nejaký univerzálny, ideálne s UV filtrom...

norik1
8. apr 2009

no mne prisla ta strieska co som vam hodila link, je to super, ma 50 UV faktor a da sa natiahnut az dole cez nohy, takze je aj proti jemnemu vetriku a dazdu... je to omnoho praktickejsie ako slnecnik, ktory som tym padom odlozila...prekryva mi dokonca aj tu priesvitnu cast na strieske, ale takou dierkovanou latkou, cize babo vidim a zaroven ma tien... 😀 😎 😎 😀

norik1
8. apr 2009

Inac aj toto je dobre a cenovo pristupne:
http://www.prenasedeti.sk/product/univerzalna-s...

anezena
17. apr 2009

my mame tiez jane slalom 2008, a teraz sme kupili este aj TFK buggster. a zhaname nejaku clonu, lebo tu co mma edoma tam nejde a ani slnecnik.

norik - ako sa to objednava? na tom ebay

nsoci
18. jún 2009

Holky, ak by bol zaujem predam vanicku a autosedacku k Janom, kupena 10/2008, v zaruke za dobru cenu, aj osobitne. Staci dokupit sportiak a mate trojkombinaciu. 😉

hipuska
24. jún 2009

Ahojte, chcem sa spytat, dievcence co mate ten kocim Jane Slalom, da sa sportova cast otocit tak aby babetko na vas videlo? Alebo sa musi pozerat iba von???

kacka.va
24. jún 2009

sporťák se otočit nedá

zuzu_z
24. jún 2009

bude to možné až od r. 2010 - zhruba kolem února-března, bude nová konstrukce, kde bude možné otočit sedák po i proti směru jízdy 😉

hipuska
25. jún 2009

vdaka, paci sa mi ten kocik ale velmi by som chcela aby sa maly pozeral na mna

kacka.va
25. jún 2009

hipuska: uvidíš, jak to bude malý chtít. my když přešly na sporťák, tak malou už by ani nenapadlo koukat na mě, protože koukala, co kde lítá a na mámu si ani nevzpomene a při debatě s maminkama to tak mělo plno dětí.