Jane slalom pro a Jane slalom reverse

tomynika
29. dec 2011

Ahojte rozhodujem sa medzi jane slalom pro Špeciálna edícia formula strata 2011 a jane slalom reverse 2010 vie niekto poradit ?

dakujem

lienka2611
5. mar 2014

@mirokinder ok vdaka🙂

janulabb
5. mar 2014

@lienka2611 my máme tento istý problém, teda mali sme. Veľa krát som myslela, že tú autosedačku odtiaľ nevyberiem. 😀 Prišli sme s manželom na to, že treba stisnúť úúúplne nadoraz ten gombík na rúčke autosedačky, aby sa uvoľnila z korby. A teda fakt na to treba dve ruky, žene určite. My sme celú trojkombináciu kupovali v čechách, takže sme to tam neposielali na reklamáciu kôli tomu, že to ide ťažšie, ale vy to skúsiť môžete. Nás viac ako tá autosedačka trápi padajúca brzda, vy s tým nemáte problém? 🙂

lienka2611
5. mar 2014

@janulabb my sme nakoniec pouzili sprej wd40, nastriekali a krasne to napokon funguje a ide vybrat to vajicko aj 1 rukou, takze sme to doriesili🙂Ak teda este pouzivate kociarik tak odporucam, pojde to krasne jednoducho. Brzda nam zatial nepada, dufam ani nebude.....neda sa niekde dotiahnut? 🙂Mozno p. Z babylandu poradi=-mirokinder.

anika11
17. mar 2014

Úžasné kočíky, odporúčam 🙂

bdianiskova
9. aug 2016

mirokinder prosím vás potrebujem poradiť ohľadom jane slalom.Chcela som zaaretovať predné koleso a ten culik mi vtiahlo dnu ako ho teraz odaretujem?

emakiki
31. okt 2016

https://m.facebook.com/groups/1827451624165739
Pridajte sa do inzercie Jane na FB 😉