Je lepší golfáč Peg Perego pliko alebo Quinny zapp?

lenrie
9. jan 2008

prosim vas o radu.....mala bude mat o necely mesiac rok a rozmyslam nad kupou golfaca a neviem sa rozhodnut medzi plikom a zappikom....prosim poradte,palnujeme ist totiz aj lietadlo a mala na kociky moc nie je ,momentalne mame PP centro....dakujem vam vsetkym vopreddd

veronikahel
26. nov 2008

dita-a-ivan: my máme klasický malý výťah a zapp bez problémov vojde do dverí... 😉

mon25
27. nov 2008

salka,
ja pouzivam na Zapp aj na Speedi SX madlo madlo od Chicco CT 0.4 na obidva kociky sedi ale treba ho tam trosku silou dopasovat
ja ho mam objednane z Ciech, stalo okolo 350,- CZK, neviem ci sa da kupit aj tu, musis pohladat
urcite sa da objednat aj original zo zahranicia, ale pocitam tak za litrik 😉

ozaj a neviem si predstavit vytah do ktoreho by Zapp nevosiel 😀

mon25
27. nov 2008

na ceskom mmb vam pani usije na ZAPP nanoznik, kosik, tasku.... za par korun vo farbe kocika, kuk k nej do albumu, posiela aj na Slovensko

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=195994

mon25
27. nov 2008

dita-a-ivan,
nedalo mi to a premerala som kocik, ma sirku 50 cm 😉 tych 69 cm je asi celkova dlzka kocika po zlozeni, takze do vytahu v pohode 🙂

veronikahel
28. nov 2008

salka, ten košík sme zhaňali aj my, dokonca presne v tej predajni babystyle, osobne, ale nemajú :(

veronikahel
2. jan 2009

baby, ktoré máte zapp... ako sa s nim chodí po snehu??

zuzkagu
3. jan 2009

Mon- ta panmi šiej uplne dokonalo, teraz mi od nej prišiel nanožník na pliko, podložka (tá ma dokonca hore len jedno putko na zavesenie tých pásov) a taký ten pultík na flaše a drobnosti, ten sa mi páči asi najviac-dosťpraktické, je to dokonalé, precízne vypracované a za tieto 3 veci som zaplatila a js pošt.v prepočte 1300 Sk=43,15€
Ak by niekto chcel pošlem foto

veronikahel
3. jan 2009

zuzka a kolko sa plati iba za postovne, ja by som chcela kosik na zapp...

zuzkagu
4. jan 2009

Tak to presne teraz neviem od nového roku maju nové ceny na pošte ale ja som zapaltila za balík 280Kč. ale ty to budeš mať lahunke, tak max doporučene do 500 g - mi vyhladalo na ich stránke 110 Kč.

zuzkagu
8. jan 2009

pridala som fotky toho pultíka a podložky do albumu 🙂

veronikahel
19. jan 2009

ahojte, tak mne dnes dosli veci od pani Martiny z MMB, objednla som si kosik a nánožník na zappika, poštovné stálo 143kč. je to super, môžem len odporučiť...

zuzkagu
20. jan 2009

jej Veronika, som rada že si aj ty spokojná. že ma ta pani zlaté ručičky?

veronikahel
20. jan 2009

zuzka, ma 🙂 ešte že sa niekto našiel a pomohol nám, keď predajcovia nevedia 😝
ich chyba, keď aj pridu s niečim takým, isto to bude drahé, takže Martinka bude mať stále zákazníkov...

biela
13. feb 2009

Ahojte,
poradíte mi kde sa dá zohnať nákupný košík na zappíka?
ďakujem 🙂

veronikahel
13. feb 2009

biela, my sme zhanali original, ale nikde nebol, tak sme si objednli od tejto pani, aj nanoznik... a je o moc lacnejsi, original by isto stal do tisicky
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=195994

biela
15. feb 2009

veronika ďakujem, no tento košík mám aj ja, taký ten maličký, no chcela by som ten veľký, originál Quinny. v novej mama a ja píšu, že sa dá dokúpiť za cca 750, no musím nájsť kde... 🙂

veronikahel
15. feb 2009

biela, tak napr. tu ho maju, ale este na jesen sme sa nan informovali osobne a nemali, hlavne, že už bol na stránke 😝
http://www.babystyle.cz/kocarky-quinny/orig-nak...

mimikyky
15. feb 2009

ja mám tento nákupný košík od nich a som veľmi spokojná 😉

biela
15. feb 2009

diky kočky. 😉

luciaakubko
12. jún 2009

Ahojte. Vcera som si objednala quinny zapp, zial, tetno je bez nakupneho kosika. Nemate nahodou info o niekom, kto taketo kosiky na zappiky sije? tusim je niekde nejaka pani, len sa jej nemozem dopatrat 😀 dakujem

luciaakubko
12. jún 2009

jezis, ja slepaa 😀 to mam tak, ked nemam cas na kona a aj tak akoze konujem 😀 ta pani ich vraj sije po 5 euro, aj preto ju zhanam

luciaakubko
12. jún 2009

veronikahel, velka vdaka 😉 idem ja tusim k ocnemu, nech mi povie, ako efektivne vyuzit cas 😀

martinano
19. jún 2009

ahojte chcem sa opytat pouzivali ste niektora zappika aj v zime?

zuzkagu
20. jún 2009

kamoška ho piužívala , mala v nom fusak combi 3v1 len tam celkom dobre nepasoval - šmýkal sa dosť dole, ale čo sa týka snehu tak neprešla.

martinano
20. jún 2009

zuzkagu dakujem za odpoved, kamoska ho mala,ale uz nemala maleho bez fusaku ma viac ako dva roky, mal len deku a vraj presla aj cez sneh, samozrejme,ked bol taky poprasok, vraj v pohode, vlastne uz dve zim sa vozili.chcela som pocut aj iny nazor,dakujem pekne

zuzkagu
20. jún 2009

no aj to zaleží v aom snehu s ním jazdíš, ak maš na ceste sneh !uprataný tak prejdeš, ale ak je tam suvisla vrstva snehu tak určite nie, resp. sa namakaš - info poskytla kamoška

martinano
20. jún 2009

dakujem pekne 😉

anka.
15. nov 2009

Ahoj, jak se jedí se zappem po trávě (mylsím třeba v parku a tak) díky anka.

duplicka
16. nov 2009

ahoj ja som mala zapp dokonca aj v zime, mali sme v nom original quinny fusak a pouzivali sme ho aj v metelici, stacilo nahodit plastenku, ale samozrejme po odhrnutom, v nejakom hlbokom neodhrnutom je problem, ale da sa ist po nom tak, ze nepojdes s kociarikom vpredu,a le , ze ho budes tahat za sebou🙂 a co sa tyka travy, tiez jazdil ok. pozuivala som ho od roka do troch, takze sme ho poriadne vyuzili🙂 a prezimovali dve zimy🙂.

anka.
16. nov 2009

super! a jezdili jste s fusakem i když bylo už dítko větší a chodilo? a co třeba dlažební kostky a ne úplně hladké cesty - taky se to dá? (možná s eptám blbě, ale nemám s golfkama žádnou zkušenost)