Je lepší golfáč Peg Perego pliko alebo Quinny zapp?

lenrie
9. jan 2008

prosim vas o radu.....mala bude mat o necely mesiac rok a rozmyslam nad kupou golfaca a neviem sa rozhodnut medzi plikom a zappikom....prosim poradte,palnujeme ist totiz aj lietadlo a mala na kociky moc nie je ,momentalne mame PP centro....dakujem vam vsetkym vopreddd

tilly
9. jan 2008

zappik nie je polohovateľný, ak ti toto nevadí, tak je určite lepší ako pliko, lepšie sa s ním manévruje, lepšie vyzerá, je ľahší a je k nemu taká taška, na prenos, vyzerá to ako športová taška, ja ho mám takto zložený v aute a nezaberá mi vôbec miesto v kufri, vyzerá to, akokeby som mala tenisové rakety v aute 😀

a okrem toho zapp je lacnejší ako pliko 😉

ak chceš, aby sa kočík aj trošku polohoval, tak teutonia solano

nelika666
9. jan 2008

ako pise tilly, uricte zohladni pri vybere to, ci ti v nom bude mala spinkat alebo nie 😉 v zappiku sa urcite nevyspinka

tilly
9. jan 2008

ak máš centro, tak sa ti pliko neoplatí, centro máš určite lepšie, hlavne ak máš malú na rukách a kočík potrebuješ tlačiť jednou rukou... to je s plikom problém

lenrie
autor
9. jan 2008

no dakujem vam zatial baby 😉 mala moc v kociku nespinka,a teda vobec mi ani v kociku nechce byt,tak len taky kocik zhanam co budem mat v aute a kedze mam peugeot 206,moc velky kufor to nema 😒 a aj ked mi mala zaspinka v kociku tak spinka len posediacky akonahle ju chcem dat do lahu je hore 😢

lennie7
9. jan 2008

lenrie zappik je krasny a lahky ale podla mna je pre trosku vacsie deticky, videla som v nom jedno dievcatko co malo okolo 14 mesiacov a nedociahla nozickami na ten stupak tak tam sedela tak divno.inac podobny zappu je britax verve akurat ma plnu rucku a je polohovatelny a tiez velmi pekny za trosku lepsiu cenu ako zapp 🙂

tilly
9. jan 2008

alebo gesslein swift, alebo moony sú také 😉
treba sa trošku pokukať po mimibazare

sisi1
9. jan 2008

Hmmm, lenrie, aj ja rozmyslam nad kocikom a kedze "zappik" sa neda polohovat, tak som to zavrhla. Ale paci sa mi napr. tento, je mu podobny a polohovatelny, lahky:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2101933

tilly
9. jan 2008

sisi, presne ten som myslela 😉

lenrie
autor
10. jan 2008

dakujem krasne,musim este zvazit pre a proti a snad sio vyberiem,ten Moon je super Sisi,skoda,ze nie je v ruzovej mne sa moc paci ten ruzovy zappik,ale ten moon je zas lôepsi a praktickejsi,uz len preto,ze sa da polohovat a ma aj nakupny kosik 🙂

tilly
10. jan 2008

lenrie, mám strawberry red zappík a možno ho aj predám 😉

sisi1
11. jan 2008

lenrie, tak zvazuj a potom daj vediet ako si sa rozhodla 😉

lenrie
autor
2. mar 2008

no babenky,nakoniec sme kupili zappika ruzoveho a mala je nim nadsena,je fakt super 😉 a vobec do neho nie je mala,nozkami dosiahne v pohode na ten stupacik...dik za rady 🙂 😉

alififi
3. mar 2008

lenrie to je fajn, aj ja idem kupit zappik. tebe sa za kolko ho podarilo kupit ?

lenrie
autor
3. mar 2008

za 3800,mame ruzovy.....a mame aj s nakupnym kosikom,taskou,taskou na pitie a taskou ,teda sietkou na nakup,takze superrr.je fakt uzasnyyyy

mon25
9. mar 2008

Caute, neviete ci adaptery z kocika quinny speedi SX na nakliknutie autosedacky su zhodne s adaptermi na ZAPP?

kalista
8. júl 2008

urcite nie. kazdy typ ma ine adaptery. malaa som a mam ZAPP, aj sppedi a teraz mam freestyle a kazdy ma ine adaptery 😅

veronikahel
1. okt 2008

lenrie a odkial máš nákupný košík na zappík, alebo tú sieťku??

audreyd
1. okt 2008

kočík quinny zapp a autosedačka maxi cosi cabrio pasujú 🙂 aj my sa tak vozíme 😵

mimikyky
1. okt 2008

ja som si košík na zappíka objednávala na nete

audreyd
1. okt 2008

a kde ten košík??? aj ja by som brala 🙂

mimikyky
1. okt 2008

tu http://www.babystyle.cz/oddeleni/42-doplnky-quinny

došlo mi to až domov,do pár dní a som véééľmi rada, na Slovensku som ho nikde nezohnala, ale to bolo už dávnejšie

susik77
1. okt 2008

Ahojte baby, neviete mi poradit, kde by som zohnala nakupny kosik ku pp pliko ?

annika
2. okt 2008

Susík, ty si to tam nemala ?? Ako to? Kde si kupovala pliko?

veronikahel
2. okt 2008

Ďakujem mimikyky!!! Ja som ho už raz našla, uložila som si linku, ale potom sa mi pokazil notebook, musel sa preinštalovať, takže všetky linky zmizli :( a nevedela som kde znova hľadať... som rada, lebo napr. už len pláštenku, keď si chcem zobrať, hlavne teraz je také počasie, že každú chvílu prší, tak som musela nosiť tašku. Takže, ešte raz pekne ďakujem 🙂

susik77
3. okt 2008

annika: mala, ale roztrhol sa mi a nikde na nete som ho nevidela predavat 😢

veronikahel
8. okt 2008

mimikyky a čo sa asi tak zmestí do toho košíka? nie je moc malý?

annika
8. okt 2008

Je mi ľúto, susik, ale keď nájdem niekde na nete tak ti pošlem link.
A v obchodoe, kde si to kupovala nevedia ti poradiť?

veronikahel
10. okt 2008

a ešte sa chcem spýtať, či sa dá v pohode zapp zložiť, keď je na ňom ten košík.

veronikahel
6. nov 2008

ahojte, tak ten košík už v tom babystyle nemaju, ale maju nový a neviem, či sa da pripevniť aj na staré kolekcie zappikov... a už je aj nová kolekcie 2009... tu su linky:
http://www.babystyle.cz/zbozi/547-orig--nakupni...
http://www.babystyle.cz/zbozi/89-quinny-zapp-2009

salka
8. nov 2008

Toto som nasla na: http://www.babystyle.cz/zbozi/547-orig--nakupni...
"Popis:Orig. košík ke kočárku Quinny Zapp kompatibilní i se staršími typy Zapp
snadné použití
vyrábí se v černé barvě Skladem v ČR cca od listopadu 2008. Přijímáme předobjednávky".
Takže by sa mal dať pripevniť aj na staršie kolekcie, ale tiež by ma zaujímalo, či sa dá potom v pohode zložiť, ke´d je tam ten košík.
A poprosila by som vás, ak máte niekto kontakt, kde by som mohlo kúpiť madlo na Zappika.